Sevgiliye Whatsapp Emoji Mesajları Atarken Bol Kalple Gönülleri Kazanın | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Sevgiliye Whatsapp Emoji Mesajları Atarken Bol Kalple Gönülleri Kazanın

Sevgiliye Whatsapp Emoji Mesajları Atarken Bol Kalple Gönülleri Kazanın

Bu Yazımızda Kalp Emoji Anlamları, 2020 Whatsapp Emoji Anlamları, Whatsapp Yeni Emoji Anlamları 2020, Cinsel Emoji Anlamları, Whatsapp Sembolleri ve Anlamları, Kırmızı Kalp Emoji Detaylar Yazımızda.

Sevgiliye Whatsapp Emoji Mesajları Atarken Bol Kalple Gönülleri Kazanın

Günlük hayatta en sık kullandığımız sohbet uygulamalarından biri olan Whatsapp içerisinde onlarca emoji bizim söyleyemediklerimizi ya da söylemeye üşendiklerimizi anlatmak adına duruyor. Elimizi sadece bazı emojilere dokundurarak gülebiliyor, eğlendiğimizi belli edebiliyor, ağlayabiliyor hatta trip atabiliyoruz. Tüm bunlar için hazırlanan onlarca emoji içerisinde tabi ki en değerli olanları sevgiliye atılan emojiler oluyor. Sevgiliye whatsapp emoji mesajları atarken içerisinde bol aşk barındırmasına da dikkat ediyoruz diyebiliriz.

Onlarca kalp ve onlarca gülen surat içerisinden en güzellerini sevgilimiz için seçerken farklı tercihleri olanları da eleştirmemek gerek. Sevgilisine kurbağa gönderenler, bok emojisi gönderenler ve daha bunun gibi bir çok örnek eğlenceli çiftlerin sık tercih ettiği emojiler arasında oluyor.

Suskunluk Asaletse Emojisizlik Ne?

Mesajlaşırken neredeyse her cümleden sonra koyduğumuz emojiler ilişki içerisinde önemli bir yere sahip. Hatta o kadar önemli bir yere sahip ki bu emojileri kullanmadığımız zamanlarda karşımızdan aldığımız tepki farklı oluyor. Yani sevgilisine artık surat ifadesi koymayarak tavırlı olduğunu belli etmeye çalışanlar çok kısa sürede bu tavırlarını anlatabilirken, kimi zaman da yine whatsapp üzerinden gönderilen bir çiçek sevgilinin gönlünü almaya yetiyor.

Sevgiliye whatsapp emoji mesajları gönderirken özellikle kopyala yapıştır yapmanın büyük bir risk olduğunu söylemek gerekir. Çünkü belki de az önce sevgilinizin eski sevgilisinin profilini gezmiş ve onun hakkında en yakın arkadaşınızla konuşmuşsunuzdur. Bu konuşmadan aldığınız bir mesajı yanlışlıkla sevgilinize göndermeniz durumunda olabilecekleri siz hayal edin.

Kalpli Göz Emojisi

Sevgiliniz İçin Kalpli Gözleri İhmal Etmeyin

Kalpleri yumuşatan ve Whatsapp üzerinden gözlere, oradan da yüreklere dokunan emojilerin başında tabi ki de kalpli gözler geliyor. Çünkü bu kalpli gözler hem hayranlık hem sevgi hem de samimiyet barındırıyor. İşte bu nedenle  sevgiliye whatsapp emoji mesajları arasında çok sık kullanıldığını söyleyebileceğimiz bu kalpli göz emojileri gönülleri kazanmaya yetiyor.

Üstelik kalpli gözleri sadece sevgiliniz için değil yakın arkadaşlarınız, biricik aileniz için de kullanabilir ve ortak sohbet gruplarında bu emojiyi göndererek ortamın en sevgi dolu  ve en neşeli kişisi anında olabilirsiniz.


Bu yazı 6035 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x