en iyi sözler

Sevgiliye Whatsapp Emoji Mesajları | Kalp Emoji Anlamları
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Sevgiliye Whatsapp Emoji Mesajları | Kalp Emoji Anlamları

Sevgiliye Whatsapp Emoji Mesajları | Kalp Emoji Anlamları

Bu Yazımızda Sevgiliye Whatsapp Emoji Mesajları, Kalp Emoji Anlamları, 2022 Whatsapp Emoji Anlamları, Whatsapp Yeni Emoji Anlamları 2022, Cinsel Emoji Anlamları, Whatsapp Sembolleri ve Anlamları, Kırmızı Kalp Emoji Detaylar Yazımızda. 

Sevgiliye Whatsapp Emoji Mesajları Atarken Bol Kalple Gönülleri Kazanın

Günlük hayatta en sık kullandığımız sohbet uygulamalarından biri olan Whatsapp içerisinde onlarca emoji bizim söyleyemediklerimizi ya da söylemeye üşendiklerimizi anlatmak adına duruyor. Elimizi sadece bazı emojilere dokundurarak gülebiliyor, eğlendiğimizi belli edebiliyor, ağlayabiliyor hatta trip atabiliyoruz. Tüm bunlar için hazırlanan onlarca emoji içerisinde tabi ki en değerli olanları sevgiliye atılan emojiler oluyor. Sevgiliye whatsapp emoji mesajları atarken içerisinde bol aşk barındırmasına da dikkat ediyoruz diyebiliriz.


Sevgiliye Whatsapp Emoji Mesajları | Kalp Emoji Anlamları

Onlarca kalp ve onlarca gülen surat içerisinden en güzellerini sevgilimiz için seçerken farklı tercihleri olanları da eleştirmemek gerek. Sevgilisine kurbağa gönderenler, bok emojisi gönderenler ve daha bunun gibi bir çok örnek eğlenceli çiftlerin sık tercih ettiği emojiler arasında oluyor.

Sevgiliye Whatsapp Emoji Mesajları örnek vericek olursak…


  • Derdimin dermanı sensin.utanma emojisi Bana bir Dua Emojisiduanın amini gerek.

  • Ve aşk senin tenezzül bile etmediğin Afallamış Emojigözlerimde kaldı.Kalpli Göz Emoji

  • Sevdim. kalp emojisiÇünkü bir tek ona Sarılma Emojisisarılınca yuva gibi kokuyordu içim.Utangaç Gülme Emoji

  • Ötesi yok bu Dua Emojisi duanın benim ol. Benimle, aklınla, aşkınla bin yaşa.Kalpli Göz Emoji

  • O kadar güzel gülüyor ki Kalpli Göz Emoji tamam diyorum bu kadar yaşadığım yeter.kalp emojisi

Daha Fazla Sevgiliye Aşk Sözleri İçin Aşk Sözleri Yazımıza göz Atabilirsiniz. Dilediğiniz Aşk Sözlerine sözün Anlamına göre emojileri ekleyiniz.

Suskunluk Asaletse Emojisizlik Ne?

Mesajlaşırken neredeyse her cümleden sonra koyduğumuz emojiler ilişki içerisinde önemli bir yere sahip. Hatta o kadar önemli bir yere sahip ki bu emojileri kullanmadığımız zamanlarda karşımızdan aldığımız tepki farklı oluyor. Yani sevgilisine artık surat ifadesi koymayarak tavırlı olduğunu belli etmeye çalışanlar çok kısa sürede bu tavırlarını anlatabilirken, kimi zaman da yine whatsapp üzerinden gönderilen bir çiçek sevgilinin gönlünü almaya yetiyor.

Sevgiliye whatsapp emoji mesajları gönderirken özellikle kopyala yapıştır yapmanın büyük bir risk olduğunu söylemek gerekir. Çünkü belki de az önce sevgilinizin eski sevgilisinin profilini gezmiş ve onun hakkında en yakın arkadaşınızla konuşmuşsunuzdur. Bu konuşmadan aldığınız bir mesajı yanlışlıkla sevgilinize göndermeniz durumunda olabilecekleri siz hayal edin.

Kalpli Göz Emojisi

Sevgiliniz için Kalpli Gözleri ihmal Etmeyin

Kalpleri yumuşatan ve Whatsapp üzerinden gözlere, oradan da yüreklere dokunan emojilerin başında tabi ki de kalpli gözler geliyor. Çünkü bu kalpli gözler hem hayranlık hem sevgi hem de samimiyet barındırıyor. İşte bu nedenle  sevgiliye whatsapp emoji mesajları arasında çok sık kullanıldığını söyleyebileceğimiz bu kalpli göz emojileri gönülleri kazanmaya yetiyor.

Üstelik kalpli gözleri sadece sevgiliniz için değil yakın arkadaşlarınız, biricik aileniz için de kullanabilir ve ortak sohbet gruplarında bu emojiyi göndererek ortamın en sevgi dolu  ve en neşeli kişisi anında olabilirsiniz.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073318545/


Bu yazı 8822 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
emoji anlam
emoji anlam
Ziyaretçi
1 Mayıs 2022 16:40

Günümüzde başlıca sosyal medya hesapları olan ; Twitter, Facebook, İnstagram gibi ağlarda birçok mesaj veren ifadeler bulunmaktadır. Bu ifadeler karşı tarafa atılan mesajların anlamlarını desteklemek ya da sadece eğlence amaçlı olarak kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişme gösterdiği şu günlerde yeni yeni birçok emojiler ortaya çıkmaktadır. Bizlerde sizler için emoji başlığı altında tüm emojiler hakkında detayları derledik. Bu bilgiler doğrultusunda emojilerin hangi anlamlarda kullanıldığını öğrenerek, anlamlı ifadeler kullanarak anlamlı mesajların atılması mümkün olacaktır. Böylelikle yanlış anlaşılmaların önüne geçilerek doğru ifadeleri kullanabileceği. İşte detaylar…

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
1
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x