Sevgiliyi Çıldırtmamak Adına Emojili Mesajlar | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Sevgiliyi Çıldırtmamak Adına Emojili Mesajlar
8 Ocak 2018
Admin

Sevgiliyi Çıldırtmamak Adına Emojili Mesajlar

Bu Yazımızda Sevgiliyi Çıldırtmamak Adına Emojili Mesajlar, Emoji ile Sevgiliye Mesaj, Aşkınıza Emoji ile Mesaj Anlatımı Detaylar Yazımızda.

Sevgiliyi Çıldırtmamak Adına Emojili Mesajlar

Emoji ile sevgiliye mesaj atmanın da bir kuralı vardır. Kural 1 elin yanlış emojiye değmeyecek. Sonra Allah korusun istenmeyen kazalar ortaya çıkabilir. Kişi en yakın arkadaşı ile konuşurken köşe de kalmış emojiyi sevgilisine atarsa ortaya hiç güzel şeyler çıkmayabilir tabi emojinin tipine bağlı bir durumdur.

Yanlış anlaşılmalara imkan verecek emojilerden biri de gebe kadın emojisidir. Bir kadın bunu sevgilisine yanlışlıkla olsa bile atarsa karşı tarafa minik bir kalp krizi geçirtebilir veya gereksiz yere sevinmesini sağlayabilir. Bu nedenle emojilere elimizi değdirirken dikkat etmemiz gerekebilir. Sevgililer konuşmayı daha anlamlı hale getirmek isteyen bu emojilerden yardım alabilir.

Sevgiliyi Çıldırtmamak Adına Emojili Mesajlar

Aşkım Hiç Emoji Kullanmıyorsun Yoksa Beni Sevmiyor Musun?

Takdir edersiniz ki herkes emoji ile sevgiliye mesaj atmaz. Yani bazı kişiler kişilik gereği, üşendiği için gibi birçok sebeple Emoji kullanmayı pek tercih etmez. Ve bu durum karşısındaki kişiyi rahatsız edebilir. Seni seviyorum derken yanına kalp emojisikalp veya Kalpli Öpme Emojiöpücük emojisi eklememişse bu durum karşı taraf tarafından beni sevmiyor mu düşüncesi ne yazık ki yaratabilir. Oysaki bazen kişinin sevgilisini ne kadar sevdiğini anlatmaya emojiler bile yetmez.

Kadınlar mesaj atarken emojileri daha fazla kullanır bu su götürmez bir gerçektir. Yani bu durumda kadın daha çok seviyor erkek az seviyor gibi bir sonuca varmak mümkün olmamaktadır.

Ben Emoji Atayım Sen Anla

Emoji ile sevgiliye mesaj atarken kullandığımız ifadelerle ne istediğimizi bile anlatma imkanına sahibiz! Karşımızdaki kişiye Emoji ile derdimizi anlatırken aslında ne istediğimizi de bir bakıma yavaş yavaş anlatmış sayılıyoruz. Belki bir doğum günü hediyesi, belki sevgililer günü belki de yıldönümü için seçtiğimiz hediyeyi karşı tarafa anlatmak bastığımız bir Emoji ile oldukça kolay hale gelir.

Ayakkabı, tek taş, kıyafet, evcil hayvan… Her ne istiyorsak bunu emojiler yardımı ile alttan alttan anlatmak mümkündür. Belli mi olur belki de öpücük istediğimizde bunu bile Emoji ile anlatarak istediğimiz öpücüğü alabiliriz! Emojiler bazen derdimize derman olan ifadeler haline de kolaylıkla gelebilmekte.


Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - 2021 Eniyisozler.Net Söz Ve Blog Sitesi. | Sitemizi Ziyaretiniz. Eniyisözler Sitesi ( )

0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x