Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Emojilerin Yüz ifadeleri ve Anlamları | Emojilerin Anlamları

Emojilerin Yüz ifadeleri ve Anlamları | Emojilerin Anlamları

Bu Yazımızda Emojilerin Yüz ifadeleri ve Anlamları, Emojilerin Anlamları, Emoji Kullanım Sözlüğü, Emojilerin Gizli ve Bilinmeyen Anlamları, Emojilerin Gerçek Anlamları Detaylar Yazımızda.

Sizin Değil Emojilerin Yüz İfadeleri Ve Anlamları Kalpleri Fethediyor

Artık söylemek istediklerimizi bir emojiyle çok kolay bir şekilde anlatabildiğimiz için büyük küçük herkes mesajlaşırken cümlelerin sonuna bir emoji  mutlaka koyuyor. Ya da kimi zaman hiç emoji kullanmayarak sevgilimize trip atabiliyor, kimi zaman tek bir gülen suratla konuyu kapatmak istediğimizi ifade edebiliyor ya da emojilerle cümleler bile kurabiliyoruz.


Emojilerin Yüz ifadeleri ve Anlamları | Emojilerin Anlamları

Emojilerin yüz ifadeleri ve anlamları söylemek istediklerimizi kolaylıkla anlatmaya yettiği içinannemizden dayımıza, sevgilimizden arkadaşımıza kadar artık herkesle konuşurken suratımızda bile bu emojilerin ifadesini takınır oluyoruz.

Emojilerle Gülerken Sinsi Planlarını İhmal Etme

Emojileri incelediğiniz zaman en çok kullanılan ve en bol bulunan ifadenin gülen surat olduğunu hemen fark edebilirsiniz. Klasik gülen surat her ne kadar sıradan gelse de aslında derinlerinde çok sinsi anlamlar taşıyor. Yani kimi gülen suratlar samimiyetsiz gülme diye adlandırdığımız emojilerden. Özellikle de çok samimi olmadığınız arkadaşınızı bir yere çağırırken bu türgülen suratları kullanırsanız çok da istenmediğini anlayabilir. Ama yine de arkadaşınız geliyorsa daha farklı emojiler düşünmeniz de yarar var!

Emojilerin yüz ifadeleri ve anlamları için artık bazı ifadelerde ortak bir paydada buluşulduğunu söyleyebiliriz. Örneğin ellerini yüzüne kapatan maymun emojisinin utanma anlamına geldiğini herkes bilir. Flört döneminde kızların iltifat alırken basmaktan parmaklarının yorulduğu bir emoji olduğunu söyleyebiliriz.

Tabi bu emoji zamanla ilişkinin evrelerine göre kendisini “neden artık iltifat etmiyorsun” minvalindeki kızgın surata bırakabilir. Annelerimiz, teyzelerimiz ve hatta anneannelerimiz de bu emojiyi dua ederken amin yapan maymun yerine kullansa da bunun bir utanma göstergesi olduğunu unutmamalısınız.

Arkadaşınızdan Not İsterken Bol Bol Gülücük Emojisi Gönderin

Not istemek için kızarıp bozarıp sıkılmanıza hiç gerek yok. Bunun için kızarmış emoji ne güne duruyor? Sizin için utanıp sıkılacak emojiler varken kendinizi hiç yormanıza gerek yok. Yanakları kırmızı, şirin mi şirin bir ifadeyle gülen emojiler “canım sen de not var mı?” sorunuza tam olacak. Üstelik hangi zeka küpü, sınıf birincisi arkadaşınız bu emojiyle yumuşamayacak ki? Emojilerin yüz ifadeleri ve anlamları neler ve nerelerde doğru emoji kullanılır diye bilirseniz, not isteme şekliniz bile kolaylaşacak.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073318602/


Bu yazı 2581 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x