Trabzonspor Sözleri


trabzonspor logo

Trabzonspor Sözleri

Ülkemizde 4 büyük spor kulübü vardır. Bunlardan birisi de Anadolu’nun gururu olarak bilinen Trabzonspor’dur. Trabzonspor sözleri çok fazladır ve ilgi çekicidir. Gerek statlarda gerekse de sosyal ortamlarda dile getirilen bu sözler, kulübün geçmişi ve elde ettiği başarılar ile alakalıdır.

Anadolu’nun Yıldızı Trabzonspor

Trabzonspor Sözleri Nasıl?

Trabzonspor ile alakalı birçok farklı söz ve cümle bulunmaktadır. Genel olarak sözler, İstanbul takımlarını iğneleyici şekilde dile getirilmektedir. Kendisini Anadolu futbolunun temsilcisi olarak gören kulüp, ayrıca üç büyüklerden sonra Türkiye ligi şampiyonu olan ilk Anadolu kulübüdür. Bunun da haklı gururunu yaşamaktadır. Bu sözler, Trabzonspor’un üst üste kupalar kaldırdığı ve lige ambargo koyduğu yılları dile getirmektedir. Geçmişte oldukça başarılı olan Trabzonspor, uzun bir süre boyunca lig kupasını almıştır. Trabzonspor sözleri bundan dolayı da maziyi dile getirmektedir. Trabzonspor sözleri her zaman meşhur ve popüler olmuştur. Trabzon şehri sözleri de bunlara bir örnektir. Bunun yanı sıra Trabzon sözleri 2015 senesi içerisinde de çok sık ifade edilmektedir.

Anadolu’nun Gururu Karadeniz’in Uşakları Trabzonspor

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

    Toplam 2 Sayfa | 1. Sayfadasınız.12