Trabzonspor Sözleri

02 Nisan 2017 35 gösterim Yorum Yok Trabzonspor Sözleri


trabzonspor logo

Trabzonspor Sözleri

Ülkemizde 4 büyük spor kulübü vardır. Bunlardan birisi de Anadolu’nun gururu olarak bilinen Trabzonspor’dur. Trabzonspor sözleri çok fazladır ve ilgi çekicidir. Gerek statlarda gerekse de sosyal ortamlarda dile getirilen bu sözler, kulübün geçmişi ve elde ettiği başarılar ile alakalıdır.

Anadolu’nun Yıldızı Trabzonspor

Trabzonspor Sözleri Nasıl?

Trabzonspor ile alakalı birçok farklı söz ve cümle bulunmaktadır. Genel olarak sözler, İstanbul takımlarını iğneleyici şekilde dile getirilmektedir. Kendisini Anadolu futbolunun temsilcisi olarak gören kulüp, ayrıca üç büyüklerden sonra Türkiye ligi şampiyonu olan ilk Anadolu kulübüdür. Bunun da haklı gururunu yaşamaktadır. Bu sözler, Trabzonspor’un üst üste kupalar kaldırdığı ve lige ambargo koyduğu yılları dile getirmektedir. Geçmişte oldukça başarılı olan Trabzonspor, uzun bir süre boyunca lig kupasını almıştır. Trabzonspor sözleri bundan dolayı da maziyi dile getirmektedir. Trabzonspor sözleri her zaman meşhur ve popüler olmuştur. Trabzon şehri sözleri de bunlara bir örnektir. Bunun yanı sıra Trabzon sözleri 2017 senesi içerisinde de çok sık ifade edilmektedir.

Anadolu’nun Gururu Karadeniz’in Uşakları Trabzonspor

Trabzonspor sözleri her yerde kullanılabilmektedir. Özellikle kısa mesajlar ile iletişim kuranlar, bu sözleri rahat bir şekilde yazabilmektedirler. Eğer sevdiğiniz insan da bir Trabzonspor taraftarıysa ona böyle sözler yollayabilirsiniz. Ayrıca bayram kutlamalarında da çok rahat bir şekilde bu sözler ifade edilebilir. Bunun yanı sıra whatsapp ile yapılan görüşmelerde de Trabzon sözleri yeni bir şekilde kullanılabilir.

Anadolu’dan Çıkan İlk Şampiyon

 


Logo