yandex
Tığ İşi Bebek Yelekleri Ve Yapılışı | En iyi Anlamlı, Güzel Sözler Arşivi ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Tığ İşi Bebek Yelekleri Ve Yapılışı

Tığ İşi Bebek Yelekleri Ve Yapılışı

Bu Yazımızda Tığ İşi Bebek Yelekleri Ve Yapılışı, Kolay Tığ İşi Bebek Yelekleri, Tığ İşi Erkek Bebek Yelekleri, Tığ İşi Bebek Yelekleri Örgü Modelleri Anlatımlı Detaylar Yazımızda.

Tığ İşi Bebek Yelekleri Ve Yapılışı

Tığ işi bebek yelekleri ve yapılışı sırasında orta kalınlıkta ve alerjik reaksiyona sebebiyet vermeyecek bir ip kullanmanız yeterlidir. Tıp işi ile alakalı olarak dikkate alınması gereken nokta kullandığınız bütün materyallerin temiz olup olmadığına kesinlikle özen göstermelisiniz.

Tığ İşi Bebek Yelekleri Ve Yapılışı

Temizlik konusunda sıkıntılı bir durum ortaya çıkarsa bebeğinizin sağlığı açısından olumsuz sonuçlar meydana gelebilir. Yeleklerin tür tür başlama noktaları bulunabilmektedir. Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı Bu yeleği oluşturabilmek için yakadan başlamanız gerekmektedir. Yakadan etek kısmına kadar verilen model ile inmelisiniz.

Bir diğer hatırlatılması gereken nokta da kenar oyasının tamamlanmasıdır. Kenar oyasının uygulanması sırasında da dilediğiniz herhangi bir orta kalınlıkta ipi kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Yelekleri Ve Yapılışı

Model Nasıl Uygulanmalıdır?

Tığ işi bebek yelekleri ve yapılışı sırasında takip edilmesi gereken rakamlardan bazıları şu biçimdedir;

  • 42 adet kafes yapımı ile beraber işe başlayabilirsiniz. Bu zaman zaman kutucuk olarak da adlandırılmaktadır.
  • Bir kafes atladıktan sonra diğer kutucuğa iki adet tırabzan, arasına iki zincir ve iki tırabzan şeklinde modelinizi oluşturmaya başlamanız gerekmektedir.
  • Bir diğer sıraya geçildiği zaman bu sefer sayıları bir kademe artırmanız gerekmektedir; 3 tırabzan iki zincir şeklide bir sonraki sırayı da tamamlamanız gerekmektedir.
  • sıradan 6. sıraya kadar sayılar aynı kalacaktır. 6. sıradan sonra 4 tırabzan iki zincir şeklinde modelinizi oluşturmanız gerekmektedir.
  • sırada ise tırabzanların sayısı 5 e çıkacaktır. Zincir sayısı ise her sırada 2 adet olacaktır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken nokta modelin büzüşmesine sebebiyet vermemektir.
  • Bu işlemlerin her birinde birer kutucuk atlamayı da ihmal etmemelisiniz.

Bitiriliş Aşaması Hakkında

Tığ işi bebek yelekleri ve yapılışı ve modelin tamamlanması konusunda yukarıda verilmiş olan numaraların kullanılması gerekmektedir. Modelin bitiriliş aşaması ile alakalı olarak ise 26 sıranın bitirilmesinden sonra süsleme olarak oluşturulması gereken sıraya geçiş yapmanız gerekmektedir.

Bu sırada dilediğiniz herhangi bir modeli de kullanıma alabilirsiniz. Renk konusunda da yeleğin rengi ile uyumlu olmasına ayrıca özen göstermeniz gerekmektedir. Bitiriliş aşamasında dileyen kişiler modele ayrıca ponponlar da ekleyebilmektedir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 4027 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x