Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Umursamaz Emojisi | Umrumda Değilsin Emojisi

Umursamaz Emojisi | Umrumda Değilsin Emojisi

Bu Yazımızda Umursamaz Emojisi, Umursamaz Emojisi Ne Anlama Gelir, Umursamaz Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır Detaylar Yazımızda.

Umursamaz Emoji Umrumda Değilsin Emojisi

Umursamadığınız durumlar için özellikle de olayın veya kişinin umurunuzda olmadığını ifade etmenizin en net yollarından bir tanesi olarak belirlenmiştir. Mutlu olmadığınız ve beğenmediğiniz bir durum için bu sembolden yararlanabilir, mutsuz emojisi olarak da bu emojiyi atabilirsiniz.


Umursamaz Emojisi | Umrumda Değilsin Emojisi

Umursamaz Emoji Umursamaz Emojisi Ne Anlama Gelir; Huzursuz olduğunuz, bir şeyden keyif almadığınız, mutlu olmadığınız ve keyfinizin kaçtığı durumlar için kullanmanız mümkün oluyor. Mutlu olmanıza ve karşınızdaki kişiyi sevmenize rağmen sık sık kullanmanızın mantıklı bir yapısı bulunmayacaktır. Keyfinizin olmadığını, birlikte zaman geçirmekten hoşlanmadığınızı, yaptığınız eylemi sevmediğinizi belirtmenizi sağlar.  Tüm bu özellikleri nedeniyle de tamamen olumsuz bir anlamı bulunur.

Umursamaz Emoji Umursamaz Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Hangi durumlarda kullanıma uygun olacağı ise, genellikle yorgun olduğunuz ve bir şeyi yapmak istemediğiniz şeklinde yorumlanabiliyor. Umursamaz emojisi oluşturulurken, hangi durumlarda direkt olarak konuyla alakalı fikrinizi belirtmenizi sağlayacağı belirlenmemiştir. Size bir teklif sunulduğunda veya direkt olarak mutsuzluğunuzu en net haliyle göstermeniz gerektiğinde, bu sembol sayesinde durum veya olayı istemediğinizi belirtmeniz mümkün oluyor.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073488027/


Bu yazı 3126 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x