Uzak Durulması Gereken Burçlar | Hangi Burçtan Uzak Durmalı?

Bu Yazımızda Uzak Durulması Gereken Burçlar, Hangi Burçtan Uzak Durmalıyız?, Hangi Burç Hangi Burçla Birlikte Olamaz, Lanetli Burçlar, En İyi Burç Erkeği Hangisi, Hangi Burcun Erkeğinden Uzak Durmalısın?, Hangi Burç Kadınından Uzak Durmalı? Detaylar Yazımızda.

Uzak Durulması Gereken Burçlar | Hangi Burçtan Uzak Durmalı?
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 20:52
190

Uzak Durulması Gereken Burçlar

Burç özellikleri kişiler tarafından bazen tamamen bazense az şekilde karaktere yansır. Kişinin burcunun olumsuz olan özelliklerini fazlaca taşıyor olması, o burçla kimsenin arkadaşlık etmemesini gerektirebilir. Taşıdığı özelliklerden ötürü sizi rahatsız etme ihtimali yüksek olan burçlar, uzak durulması gereken burçlar adı altında aşağıda verilmiştir. Burcunun özelliğini taşıyan kişilerin bu özelliği olumsuz bir şekilde yansıtması sorun yaratabilir.

Akrep Burcundan Neden Uzak Durmalıyız?

Akrep burcunda olan kişiler, uzak durmamız gerek burçlar arasında yer alıyor. Bu durumun sebebi ise akrep burcunun kıskanç olmasıdır. Kıskançlıktan ötürü karşı tarafı kırıcı tavırlarının olması muhtemeldir. Ayrıca bu özellik onun size bakışının iyi mi kötü olduğunuz konusunda soru işaretleri oluşmasına da neden olabilir. Ağır konuşma özelliğini en yoğun şekilde taşıyan burç bu gibi durumlarda da kırıcı olmaktan vazgeçmiyor. Bu özelliklerinden ötürü de uzak durulması gereken burçlar arasında yer alıyor.

Aslan Burcundan Neden Uzak Durmalıyız?

En az akrep burcu kadar, aslan burcu da uzak durulması gereken burçlardandır.

Tavırlarının küstahça olması, bitmeyen egosu; sizi çoğu zaman arkadaşlık kurduğuna pişman edecektir. Bu sebeple aslan burçları itici görülüyor. Sizin kırılacağınızı düşünmeden, belki çoğu zaman kendisi de sizi ne kadar zor bir duruma soktuğunu fark etmeden sorular sorabilir. O an size şaka yaptığını düşünebilir. Ancak sergilemiş olduğu tutum, onun arkadaş çevresinde kötü gözükmesine neden olur. Aslan burçlarına asla yanlış yaptığını kanıtlayamayacağınızdan, bu tavırlarının da itici olduğunu kabul ettirmeniz mümkün olmayacaktır.

Koç Burcundan Neden Uzak Durmalıyız?

Koç burcu da uzak durulması gereken burçlar arasında yerini almıştır. En az aslan burcu kadar egosittir. Bu özellikleri karşı tarafa oldukça itici gelecektir. Sizin duygularınızı önemsemiyor olması da uzak durmanız için yeterlidir. Her zaman kendi bakış açısı üzerinden yorumlara yaparak, ne hissetiğinizi anlamayacaktır. Karşılıklı anlayışlı bir iletişim kurmanız güç olduğundan, koç burçlarına herhangi bir derdinizi anlatmamanızı öneriyoruz. Koç burcunun özelliklerini yoğun olarak taşıyan kişiler için ego ve bencillik kaçınılmazdır.

Kova Burcundan Neden Uzak Durmalıyız?

Uzak durulması gereken burçlar arasında 4. Sırada yer alıyor. Uzak durulmasının en büyük nedeni ise inattır. Sahip olduğu inatçılık, her durumda kendi istediğinin olmasına neden olacaktır. Ayrıca bir durumun yanlışlığını ona kabul ettirmeniz çok zor olacaktır. Bu sebeple kova burcundan uzak durmanız sizin için avantajdır. Eğer sizde söylediğinizi kabul ettirmek özelliğini taşıyorsanız, uzak durulması gereken burçlar arasında olan kova ile ilişki kurmamalısınız.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073222598/


0
Would love your thoughts, please comment.x