yandex
Üzgün Emoji ve Yüz ifadeleri | Emojilerin Anlamları
Günün Sözü

Üzgün Emoji ve Yüz ifadeleri | Emojilerin Anlamları

Üzgün Emoji ve Yüz ifadeleri | Emojilerin Anlamları

Bu Yazımızda Üzgün Emoji ve Yüz ifadeleri, Üzgün Emoji, Tripli Emoji, Emojilerin Anlamları, Duygu Yüklü Emoji, Duygu Sömürüsü Emojisi Detaylar Yazımızda.

Üzgün Emoji Sayesinde Adeta “Bin Pişman” Olun

Hayatımıza hızlı bir şekilde giren onlarca emoji ve yüz ifadesi telefonlarımızda, bilgisayarlarımızda, kısacası her yerde iletişim aracı olarak sıklıkla kullandığımız şeylerden biri oluyor. Bu emojiler sayesinde küsebiliyor, kızabiliyor, kırılabiliyor, mutlu olabiliyor, sevinç gözyaşları akıtabiliyor ya da kalpler saçabiliyoruz. Siz konuşmasanız bile bir emoji pek çok ifadeyi anlatmaya yetiyor.


Üzgün Emoji ve Yüz ifadeleri | Emojilerin Anlamları

Bahsettiğimiz ifadelerden biri olan üzgün emoji sayesinde de aslında üzülmenin onlarca farklı çeşidi olduğunu söyleyebiliriz. Kimi zaman bu emojilerle “bin pişman olma” durumu yaşarken kimi zaman bu emojilerle hem hüzünlü hem de biraz tripli oluruz.

Duygu Sömürüsü mü O da Ne?

Üzülürken bir yandan da “üzülüyorum ama haklı sebeplerim vardı” minvalinde bir ifade takınmak istiyorsanız  bunun için duygu sömürüsü de yapabileceğiniz emojileri kullanabilirsiniz. Buna uygun emojilerle cümleniz daha da anlam kazanacak ve karşınızdaki kişi sizi gözünde böylesi bir surat ifadesiyle canlandıracaktır. Bu nedenle duygu sömürüsü yapan  üzgün emoji pek çok durumdan sizin paçayı sıyırmanızı sağlayacak diyebiliriz.

Minnoşluk yapabileceğiniz üzgün emojilerin olduğunu da söyleyebiliriz. Bu emojilerde ifade hem biraz üzgün hem de hafif tavırlı olabilir. Özellikle flört zamanlarının vazgeçilmez emojisi olduğunu söyleyebiliriz. Tabi bu emoji zamanla yerini çok daha tripli emojilere bıraksa da eskiyi özleyenler açıp açıp bu emojilere bakabilir. Üzgün emojiler arasında bir diğer favori olan da blöf atabileceğiniz üzgün suratlar. Yani ağlarmış gibi yapan emojiler istediğiniz bir şeyi elde edemediğiniz için kurtarıcınız olabilir.

Trip Atmıyorum Sadece Emoji Biraz Öyle!

Emojilerin kraliçesi olduğunu söyleyebileceğimiz ve eminiz ki her kadının kullanmaktan büyük zevk aldığı trip atan emoji aslında içerisinde biraz da üzgün unsurları barındırıyor. Zaten bu nedenle  üzgün emoji sınıfına dahil edebileceğimiz bu tripli emoji sayesinde cümleleriniz artık çok daha vurucu ve çok daha tripli diyebiliriz.

Hatta çoğu zaman bir cümleye bile ihtiyaç duymadan sadece bu emojiyi kullanarak bile pek çok şey ifade edebilir, ifadenin gücünden yararlanabilirsiniz. Siz de emojilerin bu gizemli anlamlarını bilirseniz, sosyal medyada iletişiminizi güçlendirebilir, hatta belki de ilişkilerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz.


Bu yazı 2135 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x