Bir Kişinin En yakın Arkadaşınız Olduğunu Kanıtladığı Anlar – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Bir Kişinin En yakın Arkadaşınız Olduğunu Kanıtladığı Anlar

Bir Kişinin En yakın Arkadaşınız Olduğunu Kanıtladığı Anlar

yakın arkadaş olduğunuzu nasıl kanıtlarsınız, yakın dostlar, samimiyet.. Detaylar yazımızda…

Bir Kişinin En yakın Arkadaşınız Olduğunu Kanıtladığı Anlar

Günümüzde arkadaş kelimesi her cümlenin sonuna konulur her insana söylenir anlamı fazla ama içi boşaltılmış bir kelime haline geldi. Herkesin tonlarca arkadaşı var ve çoğu internet üzerinden yani sanal arkadaşlar. Ancak gerçek arkadaşlık bulunması zor olan bir kavramdır. Bu yüzden yakın arkadaşlarınızın diğerlerinden farklı olması gerekir.

Samimiyet

 • Samimiyet

Gerçek arkadaşlık samimiyet demektir. Ailenizin yanında olduğunuz gibi onun yanında da doğal davranabiliyorsanız ve sizi siz olduğunuz için yargılamadan doğrularınızla yanlışlarınızla kabul ediyorsa o kişi gerçek arkadaşınızdır.

Aşk Hayatınızda Size Yardımcı Oluyorsa

 • Aşk Hayatınızda Size Yardımcı Oluyorsa

Aşk hayatınızda girdiğiniz çıkmazlardan sizi tutup çıkaran kişi genellikle en yakın arkadaşınızdır. Eğer sizi aşk çıkmazında destekliyor ve kararlarınıza saygı duyuyorsa bu kişiyi sakın kaybetmeyin.

Onu Ailenizden biri gibi görüyorsanız ve o da sizi aynı şekilde görüyorsa

 • Onu Ailenizden biri gibi görüyorsanız ve o da sizi aynı şekilde görüyorsa

Hayatta anne babamızın bize kazandırdığı kardeşlerimiz vardır. Onları biz seçmeyiz ama her zaman yanımızda olup bizi desteklerler onlar hayatımızın her köşesinde vardırlar. Bir de kan bağımız olmadığı halde bize yakın olan kardeş gibi hissettiren insanlar vardır. Onlar bizim kendi seçtiğimiz en yakın arkadaşlarımızdır.

En Aptal ve Saçma Şeyleri İkiniz Yapıyorsanız

 • En Aptal ve Saçma Şeyleri İkiniz Yapıyorsanız

Başkalarının saçma, anlamsız bulduğu eylemleri siz gerçekleştiriyor ve bundan büyük zevk alıyorsanız tam kafanıza göre bir en yakın arkadaş buldunuz demektir.

Kalbinizi Kırmaktan Çekiniyorsa

 • Kalbinizi Kırmaktan Çekiniyorsa

Sizin yaptığınız davranışlar konusunda eleştirirken bile siiz kırmamak için cümlelerini özenle seçiyorsa

Seni yalnızca sen olduğun için seviyorsa

 • Seni yalnızca sen olduğun için seviyorsa

Senin hangi konumda olduğun nasıl göründüğün, nasıl konuştuğun onun için önemli değilse seni yalnızca sen olduğun için en saf halinle kabul ediyor ve seviyorsa

Hatalarında seni uyarıyorsa

 • Hatalarında seni uyarıyorsa

Yaptığın yanlış davranışları sana kırıcı olmadan söylemekten ve seni bu konuda uyarmaktan çekinmiyorsa senin gerçekten yakın arkadaşın anlamına gelir.

Üzgünken ya da neşeliyken her anında sizin yanınızdaysa

 • Üzgünken ya da neşeliyken her anında sizin yanınızdaysa

Üzüldüğünüzde ve ya çok mutlu olduğunuzda ilk ona haber vermek istiyorsanız ve aynı şekilde o da yaşadığı her olaydan sonra sizin yanınıza geliyorsa her anınızda yanındaysa sizin kötü gününüzde kendi neşesini unutup sizinle ağlayabiliyorsa ya da sizi neşelendirmek için kendini türlü şekillere sokuyorsa gerçek bir arkadaş sahibisiniz demektir.

En Önemlisi bir olay sırasında ne olursa olsun sizin yanınızdaysa

 • En Önemlisi bir olay sırasında ne olursa olsun sizin yanınızdaysa

Karşıdaki rakibin kim olduğuna bakmadan her mevzunuza koşarak geliyorsa ve dayak yiyeceğinizi bildiği halde sizi bırakıp kaçmıyorsa gerçek arkadaşınızdır. Ama siz yine de fazla dayak yememeye dikkat edin.


Bu yazı 224 kere okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Ali: 👍
2019-06-07 13:07:20
Admin: :D
2019-05-26 21:20:30
2019-05-26 21:18:29
Sinem: 👏
2019-05-24 00:46:34