En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Kulaklı Bere Modelleri Anlatımlı

Kulaklı şapka yapımı anlatımlı, kulaklı bere bebek, kulaklı bebek şapka modelleri..Detaylar yazımızda…

Kulaklı Bere Modelleri Anlatımlı

Kulaklı bere modelleri anlatımlı olarak şablonlara bakıldığı zaman gençlerin oldukça büyük bir ilgi ile karşıladıkları bu modellerin aslında nasıl kolay uygulandığı da görülmektedir. İnternette de bu konu ile alakalı olarak farklı farklı şablonlar bulunmaktadır.

Kulaklı Bere Modelleri Anlatımlı-2

Hangisini daha çok beğenirseniz ona yönelerek modelinizi ortaya çıkarmaya başlayabilirsiniz. Kulaklı bere modellerinin klasik bere modellerinden sadece birkaç aksesuar ile ayrıldığı da kesinlikle hatırlatılmalıdır. Anlatımlı Bere Modelleri Derya Baykal Seçmiş olduğunuz yün ve farklı süsleme yöntemleri de kaliteli ise bu şekilde ortaya çıkacak olan sonuç sizin için çok daha iç açıcı olacaktır.

Kulaklı Bere Modelleri Anlatımlı

Modelin Ortaya Çıkması Hakkında İnceleme

Kulaklı bere modelleri anlatımlı olarak ortaya koyulduğu zaman karşımıza çıkacak olan kriterlerden bazıları şu biçimde sıralanacaktır;

  • Modelin en önemli noktalarından biri olan kulak kısmının oluşturulması ile işe başlayabilirsiniz. Yarım daire şeklinde modeller çıkarmanız sizin için yeterli olacaktır. İki adet yarım daire şeklinde kulak ile modelinizin en önemli kısmını tamamlamış olursunuz. Hayvan Figürlü Bere Modelleri Yapılışı Dilerseniz kulak kısmının zerini farklı boncuk ve işlemeler ile de doldurabilirsiniz.
  • Başınızın ölçüsüne göre genişleyecek bir tığ işi ve sık iğne başlatmalısınız. Bunun için ideal olan ölçü 7 ilmektir. 7 ilmek üzeri sık iğne geçerek hoş bir berenin tepe kısmını oluşturabilirsiniz. Tepe kısmının muntazam olmasına ayrıca özen göstermelisiniz çünkü diğer modellerde olduğu gibi bu kısmı ponpon ile kapatma gibi bir imkanınız bulunmamaktadır.

 Bu noktaları takip ederek oldukça kısa bir zaman içerisinde kulaklı bere modelinizi ortaya çıkarma imkanını da elde etmiş olursunuz. Model ile alakalı olarak dikkate alınması gereken bir diğer nokta da şiş ile mi tığ ile mi uygulanacağıdır. Tığ işi bere konusunda belki biraz daha kolayınıza gelebilir bu da kişisel bir tercihtir.

Bere Nasıl Süslenmelidir?

Kulaklı bere modelleri anlatımlı başlıkları altında önemsenmesi gereken ve görsel boyutu da ortaya koyan bir diğer nokta kesinlikle süslemedir. Süsleme hoş bir biçimde yapılırsa elde edecek olduğunuz sonuç da sizi için oldukça hoş olacaktır. Düz Örgü Bere Yapılışı Bu kısımda kulak yerine iki adet hazır ponpon da kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ