Platonik Aşkınızdan Karşılık Almanızı Sağlayacak Tüyolar – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Platonik Aşkınızdan Karşılık Almanızı Sağlayacak Tüyolar

Platonik Aşkınızdan Karşılık Almanızı Sağlayacak Tüyolar

platonik erkek davranışları, platonik aşkı nasıl anlarız, platonik aşk nasıl gerçeğe dönüşür…Detaylar yazımızda…

Platonik Aşkınızdan Karşılık Almanızı Sağlayacak Tüyolar

Sürekli aklınızda o var gördüğünüz herkesi ona benzetip kısa bir anlığına heyecan patlaması yaşıyorsunuz ama kendinizi ona bir türlü gösteremiyorsanız ilacınız bizde platonik aşkınızın dikkatini çekmek için ufak ama etkili tüyolar.

Her İşin Başı Stalk

 1. Her İşin Başı Stalk

Hoşlandığınız kişinin internet hesaplarını önce bir süzgeçten geçirin. Kimi beğenmiş kime yorum atmış, kimle arkadaş olmuş ve en önemlisi hali hazırda hoşlandığı ya da sevdiği birisi var mıymış bunları öğrenerek ileride atacağınız adımları sağlamlaştırın. Sosyal medya üzerinden hoşlandığı ya da hoşlanmadığı şeyleri bile bulmanız mümkün.

Ufak Bir Selamdan Bir Şey Çıkmaz

 1. Ufak Bir Selamdan Bir Şey Çıkmaz

Aynı ortamlarda bir araya geldiğiniz ve uzaktan da olsa tanıdığınız bir kişiye karşı duygular besliyorsanız ona göz göze geldiğiniz bir anda selam vermekten çekinmeyin.

Ortak Arkadaş Kozu Kullanın

 1. Ortak Arkadaş Kozu Kullanın

Eğer hoşlandığınız kişi ile ortak arkadaşlarınız bulunuyorsa onları kullanmaktan çekinmeyin bol bol herkesin bir arada olacağı ve onunda davet edileceği görüşmeler, yemekleri eğlenceler planlayın.

Bir Fotoğraf beğenmekten İncileriniz Dökülmez

 1. Bir Fotoğraf beğenmekten İncileriniz Dökülmez

Eğer sosyal medya üzerinden birbirinizi takip ediyorsanız bir fotoğrafını beğenmekten bir şey kaybetmezsiniz. Ama abartıp bütün profiline like atmayın yalnızca bir fotoğraf beğenmek yeterli olacaktır.

Biz Yemek Yiyecektik Ama İstersen Sen De Gel

 1. Biz Yemek Yiyecektik Ama İstersen Sen De Gel

İstemem yan cebime koy ayaklarına yatın ortak arkadaşlarınızla bir şeyler planlayın sonra da ona yaa ben seni nasıl unutmuşum ayaklarına yatarak planınıza dahil edin. Ama sizin davet etmeniz burada önemli bir mesele.

Onu Tanımaya Çalışın

 1. Onu Tanımaya Çalışın

Tanışma evresini geçtiniz diyelim artık birbirinizi gördüğünüz zaman uzaktan bakışmak yerine gelip selam veriyorsunuz, ortak planlara dahil olup birlikte vakit geçirmeye başladınız. İşin en kilit kısmı burada başlıyor. Onun ve senin konuşmaktan hoşlanacağın konular bul. Kendisini tanıtmasına izin ver sohbeti geliştir.

Baş Başa bir Şeyler İçmek İçin Onu Davet Edin

 1. Baş Başa bir Şeyler İçmek İçin Onu Davet Edin

Sizinle baş başa bir şeyler içmeyi kabul ediyorsa hayırlı olsun nur topu gibi bir flörtünüz oldu.

Kendiniz Olun

 1. Kendiniz Olun

Gerek aşk hayatınızda gerekse arkadaşlık hayatın her anında kendiniz olun. Başka biri gibi gözükmeye çalışmayın eğer biri sizi sevecekse kendiniz olduğunuz için sevsin yapay cümlelerden başkası gibi olmaktan hayatın her alanında kaçının.


Bu yazı 206 kere okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Ali: 👍
2019-06-07 13:07:20
Admin: :D
2019-05-26 21:20:30
2019-05-26 21:18:29
Sinem: 👏
2019-05-24 00:46:34