Sevgilimle Beraber Oldum Çok Pişmanım – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Sevgilimle Beraber Oldum Çok Pişmanım

Sevgilimle Beraber Oldum Çok Pişmanım

Sevgilimle beraber oldum ne yapmalıyım?, Sevgilimle birlikte oldum ayrılamıyorum, evlenmeden birlikte oldum, sevgilimle birlikte oldum hamilemiyim, Kafanıza takılan sorular…Detaylar yazımızda…

Sevgilimle Beraber Oldum Çok Pişmanım

İlişkiler duygularla başlar, seksle devam eder. Bu utanılacak ya da ayıplanacak bir durum değildir. Nasıl ki anne ve babalarımız bu süreç ile dünyaya gelmemizi sağladı, bizlerde bu süreçten bir şekilde geçeceğiz. Önemli olan bu süreçte pişman olacağımız şeyler yapmamak. Esas olan,  doğru insanla doğru bir süreç geçirmektir. Sevgilimle beraber oldum çok pişmanım gibi laflar etmek istemiyorsanız, seksi hemen ilişkinize sokmamalısınız. Özellikle de hanımlar, duygusallıkta erkeklerden daha ön planda oldukları için buna bir tık daha dikkat etmeliler.

Bekaretini Kaybedip Sonrasında Pişman Olan Kadınlar

Seks yapıp sonrasında pişman olanlar daha çok bakire olan kızlardır. Bilindiği üzere toplumumuzda bekaret oldukça büyük bir tabudur. Toplumun bekarete bu kadar önem vermesinden dolayı, bekaretini kaybeden kızlar, bu durum ile yüzleşmekte oldukça zorlanıyorlar. Çoğu zamanda kendisini seven, aşık olduğu adamla beraber olduktan sonra pişman olup, sevgilisinden nefret etmeye başlıyor. Oldukça üzücü olan bu durum için en iyi öneri kesinlikle bir psikologun yardımı olacaktır.

Bekaretin Senin İçin Mi Sevgilin İçin Mi Daha Önemli?

Bekaretini kaybedip sonrasında pişman olan genç kız, öncelikle kendi iç sorgulamasını yapmalıdır. Bekaret aslında kimin için önemli? Bekaret bir hazine olarak her genç kızın zihnine yerleşmiştir. O hazine kaybedildiğinde, genç kızların birçoğu önemini yitirdiğini düşünmeye başlar. Beraber olduğu adamın buna değip değmediğini sorgulamaya başlar. Bu sorgulamayı her ne kadar sevgilisi ile beraber olmadan önce, enine boyuna düşünmesi gerekse de gençliğin vermiş olduğu toylukla her şey olup bittikten sonra düşünme eylemi gerçekleşiyor.

Bu durumu yaşamakta olan genç kızlarımıza tavsiyemiz, bekaret ile kendilerine bir değer katmaktan vazgeçmeleridir. Değerlerini belirleyen bekaret değildir. Bekaretini kaybeden genç kız masumiyetini kaybetmez. Hele ki bekarete önem veren bir adamı daha sonradan sevebilecek olsa dahi bu genç kız için problem olmamalıdır. Böylesine dayatma bir duruma önem veren bir adam ile mutlu olunmaz.

Sevgilimi Görmek İstemiyorum

Sevgilimle beraber oldum çok pişmanım, Yaşanan birliktelikten sonra pişman olunduğunda, bunun tek sebebi bekaret değildir. Bazen ten uyumunuz olmadığını fark edersiniz, bazen de gerçekten aşık olmadığınızı. İlişkilerde ince oranlar vardır. 1 tutam saygı, 2 tutam güven veya birkaç tutam ten uyumu. İfade ediş şekli farklı olmakla birlikte bu oranlar fazlasıyla gerçektir. Gerçekten aşık olmadığınızı fark ettiyseniz şayet ilişkiyi bitirmelisiniz. Zorlama ilişkiler vardır. Sırf karşı taraf çok seviyor diye, ilerleyen ilişkiler özellikle. Bu ilişkilerde seksten sonra kopmalar başlar. Sonuçta sevmediğiniz bir kadın ile ya da erkek ile paylaşabileceğiniz özel bir durum değildir.

Hep Kadınlar Mı Pişman Olacak

Sevgilimle beraber oldum çok pişmanım, demek sadece kadınlara özgü bir pişmanlık değildir. Erkeklerde pişman olabilir.  Kız arkadaşına çok sevmesine rağmen, bekaretini kız arkadaşından alıp kız arkadaşının mutsuzluğu ile hayatı zindan olan erkekler de pişman olabilir. Sonuçta üzerlerine büyük bir sorumluluk almış olurlar. Bu durumu yaşayan erkekler şunu göz önünde bulundurmalı?

Karşılıklı istekler doğrultusunda yaşanan bir beraberlikten sonra, göstermiş olduğunuz nezakete rağmen ağlanıp durmaya ve sizi suçlamaya başlayıp bir yerde kesmek yerine devam ediyorsa kendisi için doğru kararlar veremeyen,  sorumluluklarının arkasında durmayan, zor bir karakterdir. Karşılıklı istekler doğrultusunda yaşandıysa şayet, pişmanlık ve sorumluluk duymadan hayatınıza devam edin. Herkes kendi hatalarına kendi göğüs germelidir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir


Bu yazı 1139 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM