Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz

Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz

Evde canım sıkılıyor ne yapabilirim, evde canımız sıkılınca ne yapabiliriz, canım sıkıldı ne yapsam..Detaylar yazımızda…

Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz

Uzun bir süre monoton, tek düze bir hayat yaşanıldığında kişiler hayatlarından memnun olmamaya başlarlar. Can sıkıntıları oluşur. Özellikle sevgililer aynı anda sıkılmaya başladılarsa büyük sorunlar yaşanması olasıdır. Bu sorunların yaşanmaması adına bir şeyler yapılmaya başlanabilir.

Evde Neler Yapılabilir ?

Sevgilinizle sıkılmaktan sıkıldıysanız ve sevgilimle canımız sıkılıyor ne yapabiliriz demeye başladıysanız, evde yapabileceğiniz bir şeyler olabilir. Yemek yapmak bunlardan biri olabilir. Hatta bilinen bir tarif yerine, beraber yeni bir tarif uydurun. Sevgilimle Farklı Şeyler Yapmak İstiyorum Sonuç başarısız olsa dahi, eğlenceli anlar geçirmiş olursunuz.

Yemek yapmak kulağa ilginç gelmediyse, ortak sevdiğiniz bir filmin ya da dizinin sevdiğiniz bir sahnesini canlandırabilirsiniz. Hem yaratıcı bir şeyler yapmış olursunuz hem de oyunculukta yetenekli olup olmadığınızı fark edersiniz.

Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz

Ortak Bulduğunuz Güzellikleri Kareleyin..

Bir fotoğraf makineniz varsa veya olmamasına rağmen birkaç saatliğine temin edebiliyorsanız doğayı keşfe çıkın. Yeni güzellikler keşfedin ve keşiflerinizi beraber belgeleyin. Hatta bu aktiviteyi beraber hobiye çevirip; sevdiğiniz, beğendiğiniz, belgelemek istediğiniz her şeyi bir kutuda biriktirin. İlerde o kutuyu açıp, birbirinizin gözünden dünyanın ortak bulduğunuz güzelliklerini tekrar hatırlarsınız.

Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz

Farklılık İyidir Ortam Değiştirin

Bazen sıkıntıya sebep olan mekandır. Hep kullandığınız mekanı değiştirip can sıkıntınıza son verebilirsiniz. Mesela, sohbet etmek can sıkıntısını fazlasıyla geçirir. Hep kafeye gidiyorsanız, deniz kenarına gidin. Sadece ruhunuza iyi gelebilecek bir yer olsun. Çünkü ruhunuzu canlandırsanız bir şekilde birbirinize anlatacak şeyleriniz doğacaktır.

Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz

Yıldızları Seyredin..

Kulağa çok basit bir aktivite olarak gelebilir fakat oldukça eğlencelidir. Önemli olan doğru mekan seçimidir. Öyle bir mekan seçmelisiniz ki kafanızı kaldırıp gökyüzüne baktığınızda,  sadece yıldızları görmelisiniz. Sadece, yıldızlar siz ve sevgiliniz olursa huzurlu ama can sıkıcı olmayan bir ortam doğacaktır. Yıldızlara bakmak çok huzur verici olduğundan, zihninize birçok düşünce dolaşacaktır. Aynı düşünceler sevgilinize de doluşacaktır. Bu düşünceleri kendinize saklayıp aynı zamanda sevgilinizle de paylaşabilirsiniz. Lakin tavsiyemiz düşüncelerinizi kendinize saklayıp sadece sevdiğiniz kişi ile aynı gökyüzünü paylaşmanız yönünde olacaktır. 

Komik Videolar İzleyin

Sosyal video paylaşım platformu olan youtube da birçok eğlenceli komik video mevcut. Milyonlarca komik videodan herhangi birini açıp seyredin. Can sıkıntınız birkaç dakika içinde geçmiş olacaktır.

Çocuk Bakın

Kardeşiniz varsa kardeşinize, yok ise kuzenlerinize veya sevgiye, ilgiye muhtaç olan Çocuk Esirgeme Kurumları’ndaki çocukları ziyaret edip onlar ile ilgilenebilirsiniz. Bu hem iç huzurunuzu sağlayacaktır hem de sorumluluk duygunuzda pekiştirmeler sağlayacaktır.

Arkadaşlarınız İle Buluşun

Sevgilimle canımız sıkılıyor ne yapabiliriz diye merak ediyorsanız arkadaşlarınız ile bir randevu ayarlayabilirsiniz. Kalabalık olan bir arkadaş buluşması gerçekleştirecek olursanız, beraber yaşanılan anıların anlatımı ile ya da hayatlarınızdan vereceğiniz kesitlerin konu konuyu açmasıyla eğlenceli bir ortam oluşacaktır.

Gördüğünüz üzere seçenekler fazlasıyla mevcut ve mevcutlaştırılabilir. Sevgilimle canımız sıkılıyor ne yapabiliriz,  sadece soru olarak kalmasın yeter. Olduğunuz yerden kalkıp herhangi bir maddeyi gerçekleştirmeniz can sıkıntınıza iyi gelecektir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir


Bu yazı 774 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM