Sevgilimle Eğlenceli Vakit Geçirmek İstiyorum – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Sevgilimle Eğlenceli Vakit Geçirmek İstiyorum

Sevgilimle Eğlenceli Vakit Geçirmek İstiyorum

Sevgiliyle yapılacak eğlenceli şeyler ekşi, sevgili ile yapılacak romantik şeyler, sevgiliyle kışın yapılacak aktiviteler…Detaylar yazımızda…

Sevgilimle Eğlenceli Vakit Geçirmek İstiyorum

Sevgililikte birçok şey beraber paylaşılmaya özen gösterilir. Bu paylaşımların bazıları ortak eğlenme ile sonuçlansa da bazı paylaşımlardan ortak bir zevk alınmayıp, eğlenceli bir vakit geçirilmeyebilir. Bunun sebeplerinden biri, hoşlanmadığınız bir aktiviteyi sırf sevgiliniz seviyor diye yapmak istemeniz ve yapmanız. Sevilmeyen bir şey yapıldığında geri dönüşü olumlu olmaz.

Olumlu olmayan geri dönüş sizi nasıl sıkıntılı bir ruh haline sokuyorsa, ilişki yaşadığınız kişiyi de olumsuz etkiler. Dolayısıyla da, mutlu etmek için mutluluğunuzdan vazgeçtiğiniz de, elinize hiçbir şey geçmez. Birbirinizin ruh halini kötü etkilemekten öteye gidemezsiniz. Sevgilim ile eğlenceli vakit geçirmek istiyorum, diyorsanız aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Birbirinize Açık Olun

Bir ilişkide esas olan dürüstlüktür. Düşündüğünüz hissettiğiniz şeyleri sevgilinizle açık açık konuşun. Aynı şekilde sevgilinizden de bu açıklığı beklediğinizi belirtin. Sizler nasıl sevmediğiniz aktiviteleri yapmanıza rağmen hayal ettiğiniz eğlenceli paylaşımlar gerçekleşmiyorsa, aynı durum sevgiliniz içinde geçerli olacaktır. Bu sebepten dolayı karşıklı dürüstlük hayatız da daha az sıkıcı zaman dilimlerine etken olur.

Kitap Okuyun

Kitapları her iki tarafta seviyorsa film izlemekten daha eğlenceli olduğundan emin olabilirsiniz. Sadece ikinizin olduğu güzel bir ortam olursa kendinizi daha rahat hissedebileceğinizden daha eğlenceli anlar yaşanacaktır. Kitap okuma aktivitesini daha eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız karakterlerin seslerini uydurup okumayı o şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi Müziğinizi, Şarkınızı Yaratın

Bu aktivite için herhangi bir müzik enstrümanı çalmayı biliyor olmanıza gerek yok. Sonuçta kimse sizden bir resital beklemiyor. Yaptığınız kendinizi ve sevgilinizi eğlendirmeye çalışmaktan ibaret. Sevgilim ile eğlenceli vakit geçirmek istiyorum  diyorsanız; Örneğin piyanoyu ele alalım. Tek yapmanız gereken tuşlara rast gele basıp sevgilinizle uydurma bir melodi ortaya çıkarmak.

Kulağınıza hoş gelen notaları ardı ardına basarak, kombinasyonlar yaratmak.  Mükemmeli yakalamaya çalışmanıza da gerek yok. Ardı ardına gelen notalar bir bütün içinde anlam taşımayabilir. Bu sizi demorelize etmesin. Amacınız gülmek, eğlenmek. Aynı zamanda bu aktivite için bir piyanoya da ihtiyacınız yok. Enstrüman aleti satıp ders veren bazı kurumlar mevcut. Bu kurumlardan birkaç saatliğine piyanoyu kiralayabilirsiniz.

Birbirinize Sahip Olduğunuz Yetenekleri Öğretin

Öğretmenler işleri her ne kadar zor olsa da mesleklerini icra etmekten oldukça memnun olan insanlardır. Sebebi bir kişiye öğretebilme hissinin onlara vermiş olduğu huzur ve bunun beraberinde getirmiş olduğu tatmindir. Sizde sevgilinize sevdiğiniz, yetenekli olduğunuz bir hobinizi ona öğreterek sevgilinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Elbette bunu yaparken, sevgilinizin de sizin gibi hobinizi,  sizinle paylaşmaktan ve sizin bu düşünceli paylaşımınız sırasında eğlenceli vakit geçirebileceğinden emin olmalısınız. Bunu da kendisine sorarak öğrenebilirsiniz.

Beklentiler Bazen Sadece Üzer..

Sevgilim ile eğlenceli vakit geçirmek istiyorum deyip, eğlenceli vakit geçirmek için fazla beklentiye girmemelisiniz. Beklentiniz karşılanmadığından ruh haliniz bu yola başlamadan öncekinden daha kötü bir halde sonuçlanabilir.


Bu yazı 251 kere okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ali: 👍
2019-06-07 13:07:20
Admin: :D
2019-05-26 21:20:30
2019-05-26 21:18:29
Sinem: 👏
2019-05-24 00:46:34