En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Suna Dumankaya’nın Aspirinle Selülit Tedavisi

suna dumankaya selülit çayı, selülit giderici kahve kürü, 15 günlük kür ile selülite kesin çözüm..Detaylar yazımızda…

Suna Dumankaya’nın Aspirinle Selülit Tedavisi

Suna Dumankaya’nın Aspirinle Selülit Tedavisi

Suna Dumankaya, bilmeyenler için tanıtmak gerekirse, Türkiye’nin ilk lokman hekimi olarak bilinen Fatma Öktem’in torunudur. Aileden gelen bir şey olsa gerek ki anneanne torun, doğanın nimetlerini insanlara farklı zaman aralıklarında ulaştırmışlar. Fatma Hanım hayatını kaybettikten sonra torunu Suna Hanım, anneannesinin kendisine aktardığı bilgilerle çalışmalar yapmaya başlamıştır. Çeşitli ülkelerden kozmetik alanında doğal bitkiler kullanması sebebiyle, bir çok uzmanlık belgesi kazanmıştır. Suna hanım fazla sayıda cilt sorununa bitkisel çözümler bulmuştur. Bitkisel ürünlerle ilk kez cilt bakımları yaptığı için, Türkiye’nin ilk güzellik uzmanı olarak tanınmaktadır.

Suna Dumankaya’nın aspirinle selülit tedavisi, bulmuş olduğu bitkisel çözümlerden biridir. Her genç hanım selülit sorununu istisnalar hariç bir kez yaşar. Bu sorun her ne kadar sadece kadınlarda varmış gibi gözükse de aslında erkeklerde bu sorunu yaşamaktadır. Kadınların bu sorunu daha fazla yaşamasının sebebi, kadın vücudunun daha fazla yağlanmaya müsait olmasıdır.  

Oldukça can sıkıcı olan selülitler elbette belli ücretler ödenerek makineler yardımıyla giderilebiliyor. Fakat acısız ve doğal bir yöntemi bize sunan, Suna Hanım bize bu durumla baş etmenin oldukça kolay bir yöntemini sunuyor.

Suna Dumankaya’nın Selülit Maskesi

Gerekli Malzemeler

20 adet aspirin

– 10 adet limon

– Limon suyu ile aynı ölçüde olacak şekilde susam yağı

Hazırlanışı ve Uygulanışı

10 tane limon suyunu, öncelikle derin ve temiz bir kaba sıkın. Ardından limon suyu ile aynı ölçüde olacak şekilde susam yağı ilave edin. Daha sonra 20 adet aspirini önce iyice ezip daha sonra karışıma ekleyin. Tüm malzemelerin iyi bir şekilde karıştığına ve iç içe girdiğine emin olun. Elde ettiğiniz karışımı, selülit problemi yaşadığınız bölgelere masaj yaparak uygulayınız. Yaklaşık 10-12 dakika kadar bekleyin. Daha sonra ılık su ile tekrardan masaj yaparak temizleyin. Bu işlemi haftada birkaç kez aynı yöntem ile selülitli bölgelerinize uygulayın. Düzenli kullanımınız sonrasında gözle görülür değişikliklere rastlayacaksınız.

Suna Dumankaya’nın Aspirinle Selülit Tedavisi İçin Tavsiyeleri

Suna Hanım, tedavisinin daha başarılı sonuçlar vermesi adına, birkaç tavsiyede bulunmakta. Tavsiyeleri sırası ile şöyledir;

Hamama gidip iyice kese yapmamız sonucunda kan dolaşımımızın hızlanacağını ve yağlanmaların azalacağını dile getiriyor.

Bol bol ananas tüketiminde bulunmamızı isteyen Suna Hanım, ananasın selülite oldukça faydalı bir besin olduğunu ifade ediyor.

Suna Dumankaya’nın Aspirinle Selülit Tedavisi Kullanıcıları Tarafından Seviliyor Mu?

Bir çok tedavi almış olduğu övgüye rağmen, kullanımından sonra çoğu kez beğenilmemekte. İstenilen başarı sadece yapılan reklam ile kalmakta. Fakat Suna Dumankaya’nın aspirinle selülit tedavisi, yapılan yorumlara istinaden oldukça işe yaradığını görüyoruz. Bazı kullanıcılar çeşitli bilgi alışverişinin yapıldığı sitelerde buna yer vermeye devam ediyor. Yorumlar arasında dikkat çeken, kullanımı bırakmayıp düzenli kullanım sağlanmaya devam edilmesinin istenmesi.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ