Yengeç Burcunun Cinsel Özellikleri | Yengeç Burcu Cinsellik

Bu Yazımızda Yengeç Burcunun Cinsel Özellikleri, Yengeç Burcu Cinsel Hayatta Nasıldır?, Yengeç Kadını Cinsel Özellikleri, Yengeç Erkeği Cinsel Özellikleri, Yengeç Burcunun Cinsel Hayatı, Yengeç Burcunun Seks Hayatı Nasıldır? Detaylar Yazımızda.

Yengeç Burcunun Cinsel Özellikleri | Yengeç Burcu Cinsellik
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:39
354

Yengeç Burcunun Cinsel Özellikleri

Aşk ve tutkunun burcu olan yengeç cinsel hayatında ne gibi detaylara önem veriyor? Yengeç burcunun cinsel özellikleri ve beraber oldukları kişiye karşı yaklaşımları nelerdir? Yengeç burcu sevdiği insana en sadık olan burçların başında gelmektedir. Bu özellikleri ile karşısındakileri büyüleyen yengeçler eğer mutlu oldukları bir ilişkinin içindelerse cinsel hayatlarında da bunun yansıması en net biçimde gözükmektedir.

Duygusal yengeç burcunun cinsel özellikleri sadık oldukları ve sevdikleri hayat arkadaşları seks hayatlarında bitmek bilmeyen tutkulu halleri ile sıralanır. Zarif ve kibar bir yengeç erkeği ya da kadını yatakta vahşi ve tutku ile sevişen bir partnere dönüşebilir. İlk önce sevdikleri insanın kalbini ele geçiren yengeçler daha sonra hazz ve şehvetli halleri ile sevdikleri insanın aklını da ele geçirirler onu asla tanıyamaz hale gelirsiniz.

İlişkinin ilk zamanlarında isten ve şehvetleri ile ilgili açık vermekten çekinen yengeçlerin bu davranışı burcun genel özelliklerinden olan utangaçlık ile açıklanabilir. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Yengeç Burcu Cinsel Hayatta Nasıldır?

Yengeç burcu her ne kadar tutkulu ve istekli de olsa bunu açığa vurmak istemezler. Çünkü her yengeç için önemli olan duygusal bir birliktelik sağlayabilmektir. Duygusal olarak yakın hissetmedikleri ve özel olacağına inanmadıkları bir ilişkiden kaçınırlar. Tek gecelik ilişkiler duygusal ve kırılgan yengeçlere göre değildir.

Yengeç burcunun cinsel özellikleri göstermektedir ki tek gecelik bir ilişki yaşayan yengeç erkeği duygusal ve insanları kırmak istemeyen yapısı dolayısıyla cinsel birliktelik yaşadığı partnerini bırakıp bir türlü gidemez. Kova burcu erkeği ile kıyaslanamayacak kadar centilmen olan yengeç erkekleri yine de bu tarz tek gecelik bir ilişkiden kaçınır. Burçların Birbirleriyle Cinsel Uyumu

Yengeç Kadını Tek Eşli

Yengeç burcu erkeği gibi yengeç burcu kadını da duygusal bir bağ kuramadığı insanlarla bırakın seks yapmayı sevgili olmayı bile hayal edemez. Bunun için önce yengeç burcunun cinsel özelliklerini öğrenip hem de kalbini kazanmaya ve tek eşli bir beraberlik sunacağınıza dair güven vermeniz gerekir. Yengeç kadını için aldatılmak ilişkinin manevi olarak bittiği ve bir daha asla düzeltilemeyeceği bir durumdur.

Alttan alıyorlarsa da aldatma ve çok eşlilik gibi durumlar yengeç kadınlarının cinsel ve duygusal hayatlarında asla kabul etmeyecekleri davranışlardır. Eğer yengeç kadınının kaprisli ve alıngan hallerine katlanabiliyorsanız onun kalbini çokta fethetmiş ve kırılgan yapısını tanımış oluyorsunuz. Kalbini kazandığınız yengeç burcu ile bazı oyunlar oynamak isterseniz size ayak uydurmak için elinden geleni yapacaktır.

Cinsel hayatta direkt olarak kendini ön planda tutmayı sevmeyen yengeç kadını ilişkisinden sevgisinden ve karşısındaki kişiden emin olmak için geri planda bekler ve gözlemler yapar. Emin olduğuna ise gündelik hayatta ve ikili sevgililik yaşantınızda sakin ve dindin bir görüntü çizen yengeç yoğunlaşan istek ve arzularıyla yatakta daha aktif bir hal alır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073393137/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x