en iyi sözler

Yengeç Burcunun Cinsel Özellikleri | Yengeç Burcu Cinsellik
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Yengeç Burcunun Cinsel Özellikleri | Yengeç Burcu Cinsellik

Yengeç Burcunun Cinsel Özellikleri | Yengeç Burcu Cinsellik

Bu Yazımızda Yengeç Burcunun Cinsel Özellikleri, Yengeç Burcu Cinsel Hayatta Nasıldır?, Yengeç Kadını Cinsel Özellikleri, Yengeç Erkeği Cinsel Özellikleri, Yengeç Burcunun Cinsel Hayatı, Yengeç Burcunun Seks Hayatı Nasıldır? Detaylar Yazımızda.

Yengeç Burcunun Cinsel Hayatı

Aşk ve tutkunun burcu olan yengeç cinsel hayatında ne gibi detaylara önem veriyor? Yengeç burcunun cinsel özellikleri ve beraber oldukları kişiye karşı yaklaşımları nelerdir? Yengeç burcu sevdiği insana en sadık olan burçların başında gelmektedir. Bu özellikleri ile karşısındakileri büyüleyen yengeçler eğer mutlu oldukları bir ilişkinin içindelerse cinsel hayatlarında da bunun yansıması en net biçimde gözükmektedir.

Duygusal yengeç burcunun cinsel özellikleri sadık oldukları ve sevdikleri hayat arkadaşları seks hayatlarında bitmek bilmeyen tutkulu halleri ile sıralanır. Zarif ve kibar bir yengeç erkeği ya da kadını yatakta vahşi ve tutku ile sevişen bir partnere dönüşebilir. İlk önce sevdikleri insanın kalbini ele geçiren yengeçler daha sonra hazz ve şehvetli halleri ile sevdikleri insanın aklını da ele geçirirler onu asla tanıyamaz hale gelirsiniz.


Yengeç Burcunun Cinsel Özellikleri | Yengeç Burcu Cinsellik

İlişkinin ilk zamanlarında isten ve şehvetleri ile ilgili açık vermekten çekinen yengeçlerin bu davranışı burcun genel özelliklerinden olan utangaçlık ile açıklanabilir. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Yengeç Burcu Cinsel Hayatta Nasıldır?

Yengeç burcu her ne kadar tutkulu ve istekli de olsa bunu açığa vurmak istemezler. Çünkü her yengeç için önemli olan duygusal bir birliktelik sağlayabilmektir. Duygusal olarak yakın hissetmedikleri ve özel olacağına inanmadıkları bir ilişkiden kaçınırlar. Tek gecelik ilişkiler duygusal ve kırılgan yengeçlere göre değildir.

Yengeç burcunun cinsel özellikleri göstermektedir ki tek gecelik bir ilişki yaşayan yengeç erkeği duygusal ve insanları kırmak istemeyen yapısı dolayısıyla cinsel birliktelik yaşadığı partnerini bırakıp bir türlü gidemez. Kova burcu erkeği ile kıyaslanamayacak kadar centilmen olan yengeç erkekleri yine de bu tarz tek gecelik bir ilişkiden kaçınır. Burçların Birbirleriyle Cinsel Uyumu

Yengeç Kadını Tek Eşli

Yengeç burcu erkeği gibi yengeç burcu kadını da duygusal bir bağ kuramadığı insanlarla bırakın seks yapmayı sevgili olmayı bile hayal edemez. Bunun için önce yengeç burcunun cinsel özelliklerini öğrenip hem de kalbini kazanmaya ve tek eşli bir beraberlik sunacağınıza dair güven vermeniz gerekir. Yengeç kadını için aldatılmak ilişkinin manevi olarak bittiği ve bir daha asla düzeltilemeyeceği bir durumdur.

Alttan alıyorlarsa da aldatma ve çok eşlilik gibi durumlar yengeç kadınlarının cinsel ve duygusal hayatlarında asla kabul etmeyecekleri davranışlardır. Eğer yengeç kadınının kaprisli ve alıngan hallerine katlanabiliyorsanız onun kalbini çokta fethetmiş ve kırılgan yapısını tanımış oluyorsunuz. Kalbini kazandığınız yengeç burcu ile bazı oyunlar oynamak isterseniz size ayak uydurmak için elinden geleni yapacaktır.

Cinsel hayatta direkt olarak kendini ön planda tutmayı sevmeyen yengeç kadını ilişkisinden sevgisinden ve karşısındaki kişiden emin olmak için geri planda bekler ve gözlemler yapar. Emin olduğuna ise gündelik hayatta ve ikili sevgililik yaşantınızda sakin ve dindin bir görüntü çizen yengeç yoğunlaşan istek ve arzularıyla yatakta daha aktif bir hal alır.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073393137/


Bu yazı 2986 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x