Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Yüz ifadeleri ve Anlamları Türkçe |  Emojilerin Anlamları

Yüz ifadeleri ve Anlamları Türkçe | Emojilerin Anlamları

Bu Yazımızda Yüz ifadeleri ve Anlamları Türkçe, Emojilerin Gerçek Anlamları, Sevgilin Emoji Kullanmıyorsa Dikkat Trip Yiyor Olabilirsin, İlişkiyi Bir Kalpli Öpücükle Başlatmaya Ne Dersin? Detaylar Yazımızda.

Yüz ifadeleri ve Anlamları Türkçe Olarak Bilirsen ilişkin Cepte Demektir!

Emoji kullanmak için yaşınız ne olursa olsun bunun hakkını vermeli ve gerektiği kişiye, gereken yüz ifadelerini takınmalısınız. Sizin için gülen, ağlayan, kızan, trip atan, aşık olan emojiler geliştiren teknoloji daha ne yapsın? Geriye sadece sevgilinizi bulmak kalıyor. Orası da bırakın sizin işiniz olsun.


Yüz ifadeleri ve Anlamları Türkçe |  Emojilerin Anlamları

Yüz ifadeleri ve anlamları Türkçe olarak bilirseniz kime nasıl bir surat ifadesi takınmanız gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz. Ayrıca kimi emojilerin altında yatan sinsi anlamları da çözerek bu emoji dünyasına daha fazla hakim olmak sizin elinizde.

Sevgilin Emoji Kullanmıyorsa Dikkat Trip Yiyor Olabilirsin

Emojilerin Gerçek Anlamları Sevgilinizle konuşurken havada uçuşan kalpli gözler, renk renk kalplerden oluşmuş kombinasyonlar, balonlar, gülücükler, öpücükler ve çok daha fazlası sevginizin minnoşluğunu anlatıyor olabilir. Ancak bir sohbet esnasında sevgiliniz hiç emoji kullanmıyorsa bilin ki trip yiyor olabilirsiniz. Özellikle kadınlar hiç emoji kullanmayarak o asil suskunluklarının altındakileri açığa vurabiliyor. Hatta kimi zaman susmanın çok daha yaralayıcı olduğunu, bol emoji kullananlar bilir!

Yüz ifadeleri ve anlamları Türkçe olarak incelediğiniz zaman neredeyse her emojinin ortak bir dil oluşturduğunu ve herkes için aynı anlama geldiğini söyleyebiliriz. Örneğin hafif mahcup bir şekilde gülmek için kırmızı yanaklı gülen surat emojisini gönderebilir ya da “eğleniyorum ve çok muzurum” ifadesini takınmak için dil çıkaran emojileri tercih edebilirsiniz.

ilişkiyi Bir Kalpli Öpücükle Başlatmaya Ne Dersin?

Hoşlandığınız kişiyle flört ediyor ancak ona bir türlü açılamıyorsanız sizin yerinize emojiler ne güne duruyor? Bunun için yanlışlıkla attığın bir kalpli öpücük ilişki tohumlarını o dakika ekecektir. Bu kalpli öpücüğü kim bilir kuzenin ya da kardeşin atmış olabilir, sonrasında mahcup bir gülücükle sevgili olmanın kapılarını araladınız demektir. İlişkinin gidişatına göre renk renk kalpler ve gülen suratlar emojiler arasında sizi bekleyecek diyebiliriz.

Yüz ifadeleri ve anlamları Türkçe olarak bilirsen işin tüm bu çakallıklarını öğrenebilirsiniz. Arkadaşlarınızı kahkahaya boğmak ve sohbet gruplarının en komik insanı olmak için emojilerin gücünden yararlanabilirsiniz. Hatta sadece cümlelerin sonunda değil, sadece emojilerle bile bir cümle kurabilirsiniz.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073222947/


Bu yazı 4044 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x