Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası | EniyiSozler.Net

Eniyisozler.net adresi olarak sunulan hizmetlerden yararlanmak ve bu siteyi ziyaret esnasında elde edilen kişisel verilerinizin ne şekilde kullanılacağı ile ilgili bilgilendirme  “Gizlilik Politikası” şartları içerisinde belirtilmektedir.

Bu siteyi ziyaret esnasında sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası” gereğince belirtilen tüm şartlar kabul edilmiş sayılmaktadır.

Kişisel Verilerinizin Kullanılması Ve Korunmasının Hukuki Dayanağı

Eniyisozler.net sitesi olarak kişisel verileriniz ve elde edilen tüm bilgiler üst düzey güvenlik ve koruma amacıyla “SSL” sistemi ile yönetilmektedir. Bu sistem sayesinde verileriniz internet üzerinde diğer kişilerce görülmemektedir. Bu koruma içerisinde e-mail gibi yollarla gönderilen bilgiler dahil değildir.

Üyeler ile ilgili elde edilen tüm bilgiler gizlilik politikamız gereği en üst düzeyde gizlilikle korunmaktadır. Ancak bu bilgilere üyelerin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacı öncelikli olarak hizmetin sınırları dahilinde Eniyisozler.net yönetimi tarafından ulaşılabilmektedir.

Her türlü bilgisayar korsancılığı ve yasal olmayan yollarla elde edilen yasa dışı yollarla sistemin etkisiz bırakılması halinde doğacak tüm zararlardan Eniyisozler.net adresi hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu hizmetin sağlanabilmesi için elde edilen bilgi kaynaklarının esas amacı sizler için en üst düzeyde hizmet sağlamak ve yeni gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesini arttırmaktır. Elde edilen tüm verilerin elde edilme şekilleri aşağıda belirtilmektedir.

Sizler Tarafından Paylaşılan Veriler

Eniyisozler.net adresini kullanarak e-mail ve diğer tüm yollar kullanılarak sağlanan veriler tarafımızca alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu verilerin ortak özelliği sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerin kendi iradeleri ile sağlanmasıdır. Tüm ziyaretçilerimiz verilerini paylaşmakta özgür irade sahibi sayılmaktadır. Fakat bu verilerin işleniş gayesi hizmet kalitemizi arttırmak ve sunulan hizmetin eksiksiz olarak tamamlanmasını sağlamaktır. Bu nedenle yanlış ve yanıltıcı bilgiler verilmemesi istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması tavsiye edilmektedir.

Yanlış ve yanıltıcı bilgiler verilmesi sitenin gizlilik politikasına aykırı olup sorumluluğu size aittir. Yanlış, yanıltıcı ve eksik bilgilerin verilmesi dahilinde herhangi bir sorunda talep hakkı engellenecektir. Bu gerekçeler nedeniyle uğranılacak her türlü zarardan Eniyisozler.net adresi sorumlu değildir.

Yanlış, yanıltıcı ve eksik bilgiler nedeniyle Eniyisozler.net adresi herhangi bir zarara uğradığı takdirde bu zararın tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

Hukuki Şartlar Ve Kullanım Koşulları

Kullanım koşulları ve belirtilen şartların haricinde Eniyisozler.net adresini ziyaret eden herkes Gizlilik Politikası içerisinde yer alan tüm şartları kabul etmiş sayılmaktadır. Kişisel verilerin kullanılması ile yönergede belirtilen şekillerde elde edilen veriler, kullanım koşulları ve hukuki şartlar bölümlerde yer alan hükümlere uygun olarak kabul edilmektedir. Eniyisozler.net adresi gerekli gördüğü şartlarda değişiklik yapma yetkisini kullanabilmektedir. Gizlilik Politikası gereğince belirlenen tüm hukuki hükümler Eniyisozler.net ile ilişki kuran tarafları bağlamaktadır. Hükümler aksi kararlaştırmadıkça ve yazılı olarak beyan edilmedikçe Eniyisozler.net adresine aykırı bir hak ileri sürülemeyip hiçbir talepte bulunulamaz.

Eniyisozler.net adresi olarak ziyaretçilerimize ve üyelerimize en kaliteli hizmeti verebilmek için işbu “Gizlilik Politikası” hükümlerini kabul edip etmemekte özgür olduğunuzu bildirir adresimizi kullanmaya devam ettiğiniz müddetçe tüm bu hususları kabul ettiğinizi varsaymaktayız. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.