Babaya Doğum Günü Mesajları | Doğum Günü Sözleri Babaya

Bu Yazımızda Babaya Doğum Günü Mesajları, Babaya Doğum Günü Mesajları Anlamlı, Babaya Doğum Günü Mesajları Duygusal, Babaya Doğum Günü Sözleri, Babaya Doğum Günü Mesajları Komik, Babaya Doğum Günü Mesajları Kısa, Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun, Babaya Doğum Günü Mesajları Resimli Bulabilirsiniz.

Babaya Doğum Günü Mesajları | Doğum Günü Sözleri Babaya
Yayınlama: 08.01.2023
Güncelleme: 02.01.2024 - 18:35
388

Babaya Doğum Günü Mesajları

Hayattaki en değerli varlıklarımızdan biri annemiz diğeri de babamızdır. Eniyisozler.net adresinde anneye doğum günü sözleri başlığının yanında babaya doğum günü sözleri başlığını da bulabilirsiniz. Babaya doğum günü mesajları, babaya doğum günü mesajları komik ve babaya doğum günü sözleri ile ilgili başlıklarda istediğiniz mesajları ve sözleri bularak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Hayatımızda emekleri saymakla bitmeyen ailemizdeki anne ve babanın doğum günleri bizler içinde oldukça önemlidir.  Babalar için hazırlanan babaya doğum günü mesajları anlamlı bölümünün tamamında en özel ve babaya doğum günü mesajları duygusal mesajları bulabilir aynı zamanda espri anlayışı yüksek babalara da farklı ve komik mesajlar gönderebilirsiniz.

Babanızın doğum gününde ona güzel bir hediye sunmanın yanında bir de babaya doğum günü mesajları kısa veya babaya doğum günü mesajları uzun başlıklarından söz paylaşmak etkili bir hediye vermenizi sağlayacaktır. Özellikle babaya doğum günü mesajları resimli mesajlar gibi ayrıntılı bir kutlama yapmak isteyenler için en özel mesaj ve sözleri eniyisozler.net adresinde bulmak mümkündür.

Sizler de Yorum bölümüne Babaya Doğum Günü Mesajları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Babaya Doğum Günü Mesajları Anlamlı

Yıllardır her anımda yanımdaydın senin kıymetini tam olarak bilemeyiz ama seni seviyoruz iyi ki doğdun baba.

Zorluklarla mücadele etmeyi sen öğrettin baba sana layık olmak için senin gösterdiğin yolda yürüyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

İnsanın hayatta en güvendiği dağ babasıdır. Sen benim her daim gücüm oldun iyi ki doğdun baba.

Tüm kapılar size kapandığında babanın merhamet kapısına sığının. Senin merhametin çok zengin benim en değerli varlığımsın iyi ki doğdun baba.

Biliyorum ki o sert kabuğunun altında yumuşak bir kalbin var. Senin doğduğun güne her gün teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun.

Bizi hayatta tutabilmek için her türlü cefaya göğüs gerdin sen, sana verebileceğim en büyük hediye iyi bir evlat olmaktır. Doğum günün kutlar ellerinden öperim.

Babaya Doğum Günü Mesajları

Gece gündüz demeden bizim için çalışan bir tane babamın doğum gününü en içten saygılarımla kutlarım. Nice senelere baba.

İnsanın babalık konusunda da örnek bir babası varsa o en zenginden daha zengindir. Sen bize hep iyi bir örneksin nice uzun seneler doğum gününü kutlayalım.

Bize şefkat ve merhametli davranan kalbinden öperim iyi ki doğdun baba.

Kıymetin tam olarak bilinmese de sevgin her an hissediliyor baba iyi ki doğdun.

Senin yaptığın fedakarlıklar ile biz bu günlere geldik iyi ki doğdun canım babam.

Çok uzun yıllar bize verdiğin emeğin ve sabrın gerçek manada karşılığı bulunamaz fakat biliyoruz ki sen yine bize aynı emeği verirsin iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun.

Baba sen bizim için eşsiz bir varlıksın doğum günün kutlu olsun nice seneler mutlu ve huzurlu yaşa.

Baba olmak her zaman çocuklarını kollamak ve onları karşılıksız sevmek demekmiş bunları senden öğrendik baba doğum günün kutlu olsun.

Babaya Doğum Günü Mesajları Duygusal

Her derdimizde bize yetişen insan baba, varlığın bize her daim güç verir nice mutlu senelerde doğum gününü kutlayalım baba.

İnsan babasından karakterini alırmış sen bana önce insan olmayı öğrettin baba doğum günün kutlu olsun.

İsterim ki senin gülen yüzün hiç aklımdan silinmesin. Doğum günün kutlu olsun baba.

Baba yaşı kaç olursa olsun çocuklarıyla çocuk olabilir. Sen bizle aynı yaşta kalabildin doğum günün kutlu olsun baba.

Her zorlukta senden ilham aldım, her durumda senin gibi ayakta kaldım. Nice senelere baba iyi ki doğdun.

Babaya Doğum Günü Mesajları

Bir insanın hayatta yokluğunda gerçek varlığının kıymetini anlayabilirsiniz senin kıymetini çok geç anladık baba. İyi ki doğmuşsun iyi ki bize örnek ve önder olmuşsun.

Sen hayatı öğrenmeden daha bize baba olmayı öğrendin baba, doğum günün kutlu olsun sen en güzel mutlulukları hak ediyorsun.

Bir çocuğun hayattaki en önemli kahramanı babasıdır. Sen de benim kahramanımsın iyi ki doğmuşsun baba.

Kalbin kim bilir kaç kez kırıldı, kim bilir kaç kez ruhun sıkıştı, kim bilir kaç kez hayatını başkaları için feda ettiğini düşündün. Yine de bize hiç belli etmedin ve bizi hep sevdin. Bizimde seni sevdiğimiz gibi. Doğum günün kutlu olsun babacığım.Yollar aramıza girse de senin varlığın her zaman desteğimiz olmaya devam ediyor. Bu yeni yaşında da sen hep bize destek olacaksın iyi ki doğdun baba.

Kara günler gelip geçince yeniden başlamayı senden öğrendim. Sen bize her zaman yeniden başlamayı öğretensin. Doğum günün kutlu olsun baba.

Kendi isteklerin yerine bizim isteklerimizi tercih ettin sen dünyanın en şahane babasısın. Doğum günün kutlu olsun baba.

Babaya Doğum Günü Sözleri

Verdiğin tüm çabalara değer olabilmesi için çalışıyorum ve seni seviyorum iyi ki doğdun baba.

Her konuda ne karar verirsem vereyim bana destek olan ilk kişi sen oldun. Nice uzun seneler daha doğum günün kutlu olsun baba.

Hayatta buz misali kayıp gitmediysek sen tuttuğun için baba. Senin yerin hiçbir zaman dolmayacak ve yaşadığın her gün asıl bize armağan olacak. Doğum günün kutlu olsun.

Hayaller kurabiliyorsak ve güvenle inşa edebiliyorsak hayatı senin geçmişte yaptığın fedakarlıklar sayesindedir. Doğum gününde dahi fedakârlık yaparsın iyi ki varsın iyi ki doğdun baba.

Çalışmaktan yıpranan ellerdir baba, karanlıkta yürüyen ayaklar, sevdikleri bir parça fazla yesin diye sevinen kalptir baba, seni nasıl ifade etsek eksik kalır iyi ki doğmuşsun baba.

Babaya Doğum Günü Mesajları

Ağır yükler yüklendiğimizde omuz oldun, sen bize her zaman bir lütuf oldun sen iyi ki vardın iyi ki doğdun baba.

Eskiden yollarını heyecanla beklerdim, şimdi sen benim yollarımı bekler oldun. Bil ki biz hiçbir zaman senin gibi olamayız. Sen iyi ki vardın iyi ki doğdun.

Baba olmak yıllarca sevmediğin bir işe evlatların için katlanmaktır. Bizim için katlandığın her zorluk sana mutluluk olarak geri dönsün doğum günün kutlu olsun.

Babacığım gözlerinin içiyle gülümsediğin günlerin eksik olmasın doğum günün kutlu olsun.

En rahat anlarında dahi bizim için uykusuz kaldığını biliyoruz seni her gün çok daha fazla seviyoruz. İyi ki doğmuşsun baba.

Çok özel bir sevgi varsa o da evlat sevgisi ve evladın baba sevgisidir. Sevgini her zaman hissetmek ister doğum gününü kutlarım.

Sana yaşlandığını söylemek istemezdim ama iyi ki doğdun dediğimde anla baba.

Babaya Doğum Günü Mesajları Komik

Doğum günün için yapılan hazırlıkları bilmediğinden senden istediğim parayı vermedin. Düşük bütçeli doğum gününden sen sorumlusun iyi ki doğdun baba.

Başkaları evlat olsan sevilmezsin dediler sen beni katkılarından dolayı hep sevmek zorunda kaldın. İyi ki doğdun baba.

Doğum günün kutlu olsun baba, arabayı senin için senden izinsiz alıp sana hediye almak için şehir turu yapıyorum.

Bana hep okuyup adam olmalısın dedin. Okumayı başardım ama adam olmakta zorlanıyorum bilesin iyi ki doğdun baba.

Annemle her tartışmanızda bu çocuk sana benzemiş derdin. Annem akrabalarına bu çocuk babasına çekti diyor. Bu da sana doğum günü hediyesi olsun baba.

Saçlarını artık boyamana gerek yok tüm arkadaşlarına doğum günü daveti için yanlışlıkla beyazlamış saçlarınla olan fotoğrafını göndermişim. Doğum günün kutlu olsun baba.

Babaya Doğum Günü Mesajları

Doğum günün kutlu olsun baba kuru kuruya kutlamak istemem arabayı çarptım ama kasko her şeyi karşılayacak artık yeni bir aracın var.

Tüm yaşıtların emekli olmuş baba sen hala doğum günü kutlaması için parti veriyorsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşadıklarım kitap olur diyorsun doğum gününde yaşını kimseye söylemiyorsun. Yazılan kitap kısa mı olsun? Doğum günün kutlu olsun baba.

Sevgili babacığım doğum gününü kutlar hayatının geri kalanında her şeyin gönlünce olmasını diledikten sonra yazının altında olan ıban numaramı gözlüklerinle dikkatli okumanı dilerim.Çok kıymetli baba bu yeni yaşında emeklerinin heba olmasını istemiyorsan borçlarımı ödememe yardım etmelisin. Yoksa alacaklılar sonum olacak.

Doğum gününde sana aldığım hediye için evi ipotek ettim. Güzel günlerde kullan iyi ki doğdun baba.

Doğum gününde sana iki haberim var baba, eve hırsız girmiş her şeyi alıp götürmek üzereymiş. İyi haber ise senin borçlar yazılı defterin hala yerinde duruyor.

Öğretmen matematik ödevinde senin yaşını hesaplamamızı istedi. Tabi ki bugün doğum günün olduğunu ve yaşını söylemedim. İyi ki doğdun baba.

Babaya Doğum Günü Mesajları Kısa

Hayattaki en büyük şansım senin gibi bir babam olmasıdır. İyi ki doğmuşsun iyi ki benim babam olmuşsun.

Doğum günün kutlu olsun baba. Allah senin gölgeni başımızdan eksik etmesin.

Hayat sana teşekkür edeceğimiz kadar uzun değil ve sana senin verdiğin emeği verecek kadar zaman yok. Ama seni sevdiğimizi hiç unutma mutlu huzurlu yıllar baba.

Yeni yaşın huzurla ve mutlulukla yaşansın hayat yaptığın güzellikleri sana yaşatsın doğum günün kutlu olsun baba.

Bizim için kazandığın her para senin iyilik defterine yazılsın. Allah faydalı tüm işlerini sana ulaştırsın iyi ki varsın iyi ki doğdun baba.

Sen babam olduğun için hayatımdaki tüm güzellikler beni buldu. İyi ki doğdun baba.

Babaya Doğum Günü Mesajları

Sen benim şansımsın iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun.

Dertlerime derman olan babam doğum günün kutlu olsun.

Bana bıraktığın en büyük servet iyi insan olmaktır. Yeni yaşın kutlu olsun baba.

İnsanın en büyük dostu kendisine emek vermiş babasıdır. İyi ki doğdun baba. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşamın her anında seni yanımda bilmek beni daha güçlü ve daha mutlu yaptı. Mutlu yılların olsun baba.

Sen başımızın tacısın sana yaptığımız her iyilik yetersiz kalır. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sağlıkla ve huzurla geçsin.

Yaşanan onca güzel günün anısını her gün yaşadığını ve gülümsediğini biliyorum. Yüzündeki gülümsemen solmasın. Doğum günün kutlu olsun baba.

Sen dünyadaki en iyi insansın baba ve benim hayatımın kahramanısın. Seni seviyorum ve doğum gününü sevgiyle kutluyorum.

Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun

Yaşanan her olayda senin eserini görmemek imkansız. Sen varlığımızın kaynağısın mutlu yılların olsun baba.

Sen hayatın bunca çilesine rağmen bize gölge oldun. Senin gölgende var olmaktan mutluyuz iyi ki doğdun baba.

Hayatta ektiğin tüm güzellikler bize yetişti baba senin değerini her geçen gün daha fazla anlıyoruz ve doğum gününü saygıyla kutluyoruz.

Kalbinde onca yılın hüznünü taşıdığını biliyoruz senin hüznün bile güzel iyi ki doğmuşsun baba.

Bize açılan her kapı senin sayende her başarımızda senin izin var. Senin varlığın bize mutluluk baba. Doğum günün kutlu ve huzurlu olsun.

Babaya Doğum Günü Mesajları

Eskiden derlerdi evin bacasını tüttüren babadır diye insan baba olunca anlıyor bu sözü sen bize iyi baba ve iyi örnek oldun. Her daim bil ki iyi ki doğdun.

Kalbimizde en saf duyguları her kötülüğe rağmen taşıyabiliyorsak senin sayendedir. İyi ki varsın iyi ki doğdun baba.

Ağaç kökünden nasıl destek alıyorsa biz de senden destek aldık. Sen nasıl her fırtınada sağlam kaldınsa bizde öyle kaldık. İyi varsın iyi ki bizim babamızsın iyi ki doğmuşsun.

Güneş karanlığı nasıl bastırırsa insanın babasının varlığı da öyle bastırır kötülükleri. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun baba.

Çocuğun kendine güvenli olması babasındandır. Baba senin sayende her zaman güven duygusu ile yaşayacağız. Doğum günün kutlu olsun baba.

Baba demek bile bir huzur veriyorsa varlığın nasıl huzur verir anlatılamaz. İyi ki doğmuşsun baba.

İnsan babasını en çok da yalnız kaldığında arıyormuş. Sen varken yalnız kalmadık baba. Doğum günün kutlu hayatının her anı huzurlu ve mutlu olsun.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626095870620


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x