Aşk Sözleri | Anlamlı, Etkileyici, Harika Aşk Sözleri

Bu Yazımızda Aşk Sözleri, Sevgiliye Aşk Sözleri, Uzun Aşk Sözleri, Kısa Aşk Sözleri, Kısa ve öz Aşk Sözleri, Etkileyici Aşk Sözleri, Harika Aşk Sözleri, Güzel Aşk Sözleri, 2024 Aşk Sözleri, Resimli Aşk Sözleri, Anlamlı Aşk Sözleri Bulabilirsiniz.

Aşk Sözleri | Anlamlı, Etkileyici, Harika Aşk Sözleri
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 04.01.2024 - 21:01
3.029

Aşk Sözleri

Aşk sözleri aşık insanların halinden anlayabilen herkesin rahatlıkla birkaç anlam çıkarabileceği kelimelerden oluşmaktadır. Dünya genelinde her bir kültürün kendine özel aşk ritüelleri olabilir. Ortaya çıkan sonuç ve aşıkların bir araya gelmesiyle birlikte görülen durum tamamen aynıdır. Hızlanan kalp, daha sert çarpmaya ve sürekli olarak enerjik olmaya neden olur. Normal bir durumda spor yapmayla eşdeğer olabilecek bu heyecan hali, bozulmadan uzun süre boyunca devam edebilir. Sevgi sözleri aşk için dudaklardan döküldüğü zaman çok daha hızlı atan kalp, ilişkinin olağanüstü bir boyuta geçmesine yardımcı olur.

Bazı şairler ve yazarlar aşkın sadece bir kişinin sevmesi sonucu oluşabileceğini düşünmektedirler. Bazılarıysa ilk önce ikisinin de sevmesi fakat daha sonra ikisinin yükünü tek bir kişinin üstlenmesine aşk deneceğini iddia etmektedirler. Günümüzde bu kavramın tanımını net olarak yapabilecek çok nadir insan bulunur. Aşk sözleri ve bu kavram filozoflar tarafından da araştırılmış, ne olduğu hakkında fikir yürütülmeye çalışılmıştır.

Filozofların aşık olmayacağının düşünülmesi yanlıştır. Daha mutlu bir hayat hayali, sevilen insanla zaman geçirme isteği ve büyülenmiş davranışlar tanımlanmıştır. Aşk sözleri kısa etkileyici ve net anlatımlı olduğu zaman daha farklı anlaşılabiliyor. Yine de bu şekilde hem filozoflar, hem de normal insanlar onlarca farklı anlam çıkarabilmektedirler.

Sizler de Yorum bölümüne Aşk Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Sevgiliye Aşk Sözleri

Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden. Ben aşık olduğumu, ölsem söyleyemem.

Görücü usülü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, göremeyince ölesim…

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki, o yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi.

Eğer aşk karşılıklı olsaydı, tek taraflı aşkın en güzel aşk olduğunu inkar ederdi.

Aşk Sözleri

Aşkın ilk soluğu, mantığın son soluğudur.

Hayatta iki kör tanıyorum; birincisi senden başkasını görmeyen ben, ikincisi beni göremeyen sen.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin… Ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse yaşam ölüme ne kadar değerse sen de benim için o kadar değerlisin.

Sen benim bu hayatta sahip olduğum en büyük mirassın. Senin için dünyalar az gelir, seni değişmem.

Onca insan tanıdım bu hayatta. Çok kişiyi sevdim, herkesi dâhil ettim hayatıma. Sonra sen geldin. Gönlümde en güzel yeri sen kurdun ve kimse senin gibi olmadı senden sonra.Öğrendiğim ya da kazandığım her şey. Hepsi senin sayende benim canım aşkım. Sen büyüttün beni, hiç gitme hep yanımda kal.

Yaşamak nedir diye sorsalar. Anlamazsınız derim. Ben sende yaşıyorum ve kimse sen gibi yaşatamaz beni bu hayatta.

Gözlerin dünyamı aydınlatıyor, kalbin ise ruhumu sarıyor. Seninle aşkı keşfetmek bir hazine avına çıkmak gibidir.

Seninle geçen her an, kalbimde bir melodiye dönüşüyor. Seninle aşkın ritmini hissediyorum.

Gözlerinde kaybolmak istiyorum, sana olan aşkımı her bakışta hissetmek istiyorum. Sen benim için dünyanın en güzel varlığısın.

Seninle geçirdiğim her an, aşkın büyüsüne kapılıyorum. Kalbim seninle atıyor, ruhum seninle dans ediyor.

Uzun Aşk Sözleri

Kelimelerin gücünü kullanan insanların sadece şairler olduğunu düşünmek son derece yanlış olacaktır. Bir insanın biraz olsun aşk yaşamış olması, konuşmasının ve davranışlarının değişmesine neden olacaktır. Aşk sözleri değişen insanların bir ürünü olarak ortaya çıkmaktadır. Bu duyguyu yaşamamış olan birinin tam olarak anlaması çok zor olacaktır. Sözler de duyguyu derin olarak yaşamış birinin ağzından çıktığı zaman daha etkili olabilmektedir.

Uzun Aşk Sözleri

Kırılan her şeyin tamiri olmaz sanırdım. Sen benim kırık kalbimi tedavi ettin. Beni kendime getirdin. İyi hissettim senin yanında kendimi. Bütün güzelliklerimi sana borç bildim ben.

Seni seviyorum Aşkım. Sana aşığım sevgilim. Biliyorum hep aynı şeyleri duyuyorsun ama ben de içimde hep aynı şeyleri duyuyorum sana. Yani kalpten kulağa oynuyorum ve bu çok eğlenceli:)

Evrende sadece sana akan bir kalbimin olduğunu far ettiğim günden beri, seni daha fazla nasıl sevebilirim diye düşünüyorum. Hani ben bazen dalgın görüyorsun ya, ben hep bunun derdindeyim hep… Yoksa sen varken benim başka ne derdim olabilir ki?

Limanlar var hepsi ayrı renk. Bir tek sende yosun tutsun istiyorum heveslerim. Hepsi sende mutlu ve canlı, yemyeşil ve anlamlı olsunlar. Sana âşık olmak, bir yudum suyun tadını hissetmemi sağlıyor. Ve tüm evrenin neden yaratıldığını…Bu gece ve her gece, bu sabah ve her sabah kadarımsın benim. Dünsüz ve yarınsız hatta zamansız bir sonsuzluk bu. Nerde başladığını bilmemek ve sonu olmadığına çok inanmak. Aşk seninle en güzel ve dahası yok artık.

Sen benim her seferimsin. Tüm seferlerimin tek noktada birleştiği seferim. Ama sıkmayan, tekrara girmeyen. Her seferimde hep yenilenen aşkımsın. Bu yüzden sana aşığım derken bir öncekinden başka bir şey diyorum ben. Hisset ve yan olur mu Aşkım? Tüm iliklerin ben olsun o an…

Kısa Aşk Sözleri

Aşk sözleri Tumblr gibi sosyal paylaşım ve sohbet ortamlarında sıkça görülmeye başlanmıştır. Birbirine sevgilerini itiraf edenlerin, tek tarafı olarak sevdiğini iddia edenlerin ve terkedilenlerin birçok söz kullandığı görülebilir. Bu zamana kadar aşkla ilgili yapılan yorumlar arasında en çok ve en yoğun acı çeken insanların düşüncelerine daha fazla önem verilmiştir. Sözlerde anlatılmak istenen de net olarak bu süreçtir. Acının çekileceğinin biliniyor olmasına karşın yine de sevmekten vazgeçilememesi, aşk sözleri olarak günümüze kadar ulaşmıştır.

Nasıl özlediğimi anlatsam aramızdaki yollar dağlar taşlar utanır.

Çok güzel gözlerin vardı. İçinde kaybolacağım cinsten. Ve sanırım kayboldum…

Bir tek sen varsın ömrümde aşkım gerisi mi? Vesaire…

Seni canımdan çok seviyorum. Seni helalim geleceğim olduğun için saklıyorum kendime…

Keşke daha önce karşılaşmış olsaydık, daha önce aşık olurdum sana.

Her şey bana baktığın an başladı.

Sen bir gül bahçesinde açan en nadide çiçeksin sevdiceğim.

Sevgiliye Aşk Sözleri

Gözlerim, kulaklarım, ellerim ve kalbim sana mühürlü sevdiğim.

Anladım ki beni annem senin için doğurmuş bebeğim.

Sen gördüğüm en güzel rüyasın hiçbir zaman uyanmak istemediğim.

Koku, tat, sıcak… sende her aradığım vardı. Seni soğuk bulanlar, ısıtamayanlardı.

İsterse dünyalar sizin olsun, yeter ki o benim olsun.

Her gün filiz veren bir sevda benimkisi ve en büyütüyorsun aşkınla beni.

Bütün mükemmel sevgililerin sadece kitaplarda olduğunu sanıyordum.Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım…

Aklımda olduğun sürenin yarısı kadar yanımda olsan, hiç sorun kalmayacak gibime geliyor.

Asla sevme, seversen ihanet etme; ihanet edeni de asla affetme…

Aşk, ölüme kadar insanda yaşayan tek histir……

Bir kişiyi sevmek kolaydır, vazgeçmek zordur.

Etkileyici Aşk Sözleri

En anlamlı ve en çok kullanılan sözler, şairlerin sözleri olarak tanımlanabilir. Şairler aşkı anlata anlata yaşamayı unutmaya başlamış insanlardır. Onlar için bu duygu sadece bir dönemlik olur ve bir daha unutulmaz. Mutluluğun tarifiyle ilgili Dünya tarihinde yazılanlar incelendiğinde, aşkla ilgili yazılanların çok küçük bir bölümünü ancak kaplayacaktır. İnsanlar kendilerini riske atabilecek ve düzenlerini değiştirebilecek durumlardan pek haz etmezler. Aşk sözleri bunu ortaya koyuyor olsa da yine de bu vazgeçilmez duygu herkes tarafından ilgi görür.

Harika Aşk Sözleri

Bazen hayat bize gitmeyi öğretir. Sen gittin ama ben seni hiç bırakmadım canım sevdiğim. Hep yanında seni gözledim.

Gökyüzünde birçok yıldız var ama gözüne sadece bir tanesi güzel gelir. Aşk ta bunun gibidir. Çevrende birçok insan vardır ama sen sadece bir tanesine âşık olursun.

Aşk sadece gülümsemek değildir. Mutlu olacağını düşünüp, huzura erişmek değildir. Keder dediğinde bulaşır aşka ama aşk ne kadar güçlü ise bu kadar kolay dağıtılır keder rüzgârı.

Kalbim senin. Bu kalp attıkça senin sahibin benim. Git desem de gitme benden can sevdiğim.

Sen farklısın. Seni ilk tanıdığım gün anlamıştım bu farkı. Başkasına bakamam artık, sende takılı kaldı gözlerim.

Gitsen de göndermem seni. Yolcu edemem, birlikte gidelim derim. Senin şehrin neresi ise benim şehrim de orasıdır. Seni hiç bırakmayacağım sevgilim.

Sen benim canımın en dibi. Sen benim gözlerimdeki ışığın sahibi. Sen bende ki her şeysin. Eğer ki bir gün gidecek olursan beni de götüreceksin.

Belki kavga ederiz veya birbirimizi üzeriz ama ne olursa olsun hep yanımda kal bir tanem…

Küçücük şu yüreğimde dünyalar kadar sen var…Aşktan ölmek yok bu defa. Aşktan yeniden var olmak var. Varız biz, varlıklıyız. Vardık ve hep var olacağız.

Anladım ki aşk; her iki tarafı da mağdur eden, yürekte izinsiz gösteri yapan mutluluk karşıtı bir eylem.

Çok sevilmeye değil, hep sevilmeye ihtiyacım var.

Her yüreğin harcı değildir dokunmadan sevmek.

Aşk da önemli olan aynı elleri tutmak değil, bir ömür hiç bırakmamaktır.

Seninle aşkın en saf halini buldum, hayatın anlamını keşfettim. Seninle her şey daha güzel, daha anlamlı.

Seni sevmek, yaşamak demek. Kalbim seninle atıyor, ruhum seninle yaşıyor.

Seninle aşkın rengini buldum, her gün seninle daha da güzelleşiyor. Seninle hayat bir masala dönüşüyor.

Aşkınla yüreğimde çiçekler açıyor, sevginle ruhum şenleniyor. Seninle aşkın büyüsüne kapıldım.

Seni sevmek, hayata anlam katmak demek. Seninle her şey daha güzel, daha dolu.

Seninle geçen her an, bir sonsuzluğa uzanıyor. Seninle aşkı buldum, seninle aşkı yaşıyorum.

Harika Aşk Sözleri

Güzel aşk sözleri etkileyici olmak zorunda değildir. Aksine, aşkı anlatmak ve yalın cümleler kullanmak yeterlidir. Bazen bir aşığın sevdiğinin çay içişini anlatması, en başarılı yazarın satırlarına denk olabilmektedir. Sıradan bir olayın olağanüstü görülebileceği, o esnada da hiç kimsenin umursanmayacağı bir süreçtir aslında aşık olunan süreç. Aşk sözleri hiçbir zaman bitmeyecek bir duygu olduğunu öne sürse de, bazılarının aşkı sadece bir süre devam edecek bir duygu olarak gördüğü biliniyor. Kendinizi anlatacak cümleleri seçerken daha dikkatli olmanız gerekmektedir.

Etkileyici Aşk Sözleri

En güzel zamanım senin geldiğin zaman oldu bende. Senden önce hiç yaşamamıştım sanki. İyi ki tanıdım seni. Sen her şeyin başıydın bende.

Gözlerinin içi gülüyor sevgilim. Nasıl bırakırdım seni? İhtimali bile yok ki. Sen hayatımın her noktasında yanımda olacaksın.

Aşkımdan başka yer yok sana bu dünyada. Öbür tarafta da yok ha sakın aklına bile getirme:)

Aşkım, sonsuzluğun içimdeyken, bitmiyor hiçbir şiir… Seni Seviyor

Seni sensiz yaşamak ne demek, sakın bir gün öğretme bana bunu. Yaşama tutunduğum yerde sadece senin aşkın var.

Gözlerimin içindeki ülkemsin. Her sokağın ayrı bir devrim…

Sen dualarımın bana getirdiği en güzel mucizesin. Öyle çok istedim ki seni yüreğimde, şimdi sen benim her hücremdesin.

Seni içime hapsettim aşkım. İstediğin zaman gidebilirsin elbette ama kalbim ayrı konu. Oradan çıkış yok bilesin.Ben çok âşık oldum aşkım. Başka aşklarım oldu elbet. İstediğim şey, senin sonum olman. Ölerek değil daha çok yaşayarak…

Dünyalar kadar seven bir şehir kadar özlemiyor şimdi…

Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana...

Bugün günlerden ne? Yoksa sensizlik ertesi mi?

Sana kötü bir haberim var aşkım. Seni dünden daha çok özlemişim…

Kalbim seninle atıyor, nefesim seninle hayat buluyor. Seni sevenler, dünyanın en güzel hisyatı.

Gözlerine bakarken kalbimin yerinden çıkacak gibi oluyor. Seninle yaşadığım her an, dünyanın en güzel hatırası.

Aşk, kalbin ritmini sürdürmek, hayata anlam katan büyülü bir duygudur. Seninle aşkı yeniden keşfettim.

Seninle her şey daha güzel, daha ileriye dönük. Gözlerinde kaybolmak istiyorum ve seninle sonsuz bir aşkın içinde kaybolmak istiyorum.

Güzel Aşk Sözleri

Eğer yağmurda ıslanmayı seviyorsan seninle yağmurda gezmeye ve sırılsıklam olmaya razıyım. Yeter ki yağmur altında ıslanır iken yanımda sen ol.

Saat kaç olursa olsun saat hep seni ve senli günleri gösteriyor.

Sen saatin durmasını istiyorsun ben ise saatin geçmesini istiyorum. Çünkü sen yanıma geliyorsun ben ise senin yanıma gelmeni bekliyorum.

Sana kelimelerle anlatamayacağım şeyler var. Gel sarıl ve gülümse bana ki gözlerim sana anlatsın beni ve istediklerimi.

Gökyüzü mavi, yeryüzü yeşil aşk ise kırmızı rengi sever. Ben ise senin sevdiğin her rengi.

2021 Aşk Sözleri

Elinde elma şekeri olan çocuğun mutluluğu gibi seni gördüğümde yüreğime düşen mutluluk. Kaybetmekten korkuyor ama o korku ile mutluluğu yaşamayı unutmuyorum.

O kadar güzel gülüyor ki tamam diyorum bu kadar yaşadığım yeter.

Kendimi görebileceğim en güzel ayna bana aşkla bakan gözlerindir.

Ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle, aklınla, aşkınla bin yaşa.

Senin bir gülüşün benim için hayat öpücüğü gibi. Seni sürekli gülümsetmeye çalışmam bu yüzdendir.

Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevdim seni.

Burası gönül demliği yar. Dile dua, çaya dem, yüreğe kıdem. Aşk’a vefalı olan gelsin.

Bir lades tutuşsak, nesine desen, sesine derim. Bilirsin yüzün aklımdadır hep, ben sesini özlerim.Karşıdan karşıya geçer gibi sev beni; önce bana, sonra bana, sonra yine bana bak.

Gerçek aşk şans oyunları gibi hayali bile mutlu ediyor insanı. Fakat tutturabilene aşk olsun.

Sen gidersen sesin gider, kokun gider, yüzün gider. Ay dolanır pusularda, tenim titrer ve gecem biter.

Seninle aşk, bir masal gibi. Her anında büyülendim, her anında seni daha çok sevdim.

Seni seven, gökyüzüne yıldızlar sermek gibi. Hayatımın en güzel parçası oldun.

Kalbimde açan en güzel çiçek sensin. Seninle her mevsim bahar, ona bir mutluluk.

Gözlerin benim için ışık kaynağı. Seninle her şey daha güzel, daha parlak.

Aşk, dünyanın en güçlü ve en zayıf hissidir. Seninle aldığım her beni duygu daha güçlü kılıyor.

Seninle aşk, bir yolculuklar gibi. Her an sürprizlerle dolu, her an keşfedilecek bir güzellik.

2024 Aşk Sözleri

Şarkı söylememi talep ediyorsun. Ancak seni görünce lal olduğumu unutuyorsun.

Güneş doğsun diye dua ediyorum. Çünkü seni görmek için gündüze ihtiyacım var.

Bana seni ilk gördüğümde ne hissettiğimi soruyorsun ya o güne dair hatırladığım tek şey aklımı başımdan alan mucizevi gülüşün.

Sen aşktan korkuyorum diyorsun ya bende seni sevmekten korkuyordum ama bak şimdi senden vazgeçemeyenim.

Sana anlatmak istediğim birçok şey var. Ama anlatmak istediklerimi bir kelime ile ifade etmemi istersen o kelime sadece aşk olurdu.

Bir gün hayatınıza biri girer ve o an hiç mutlu olmadığınız kadar mutlu olduğunuzu hissedersiniz. İşte bunun adı aşk. Ben seni gördüğüm o an mutluluğun ne anlama geldiğini öğrendim.

Resimli Aşk Sözleri

Sen yıldızlara bakmayı seviyorsun bende sana. Çünkü sen benim karanlığımı aydınlatan en güçlü ışık kaynağısın.

Sana hayatım boyunca bir kez yalan söyledim. O da senin güzel olduğun. Sen güzel değil çok güzelsin.

Hayatımda iki şey istiyorum bir seni birde senin gibi gülümseyeni.

Hayat sana mutsuzluk mu getiriyor o zaman âşık olun. Ben seni tanıdım, âşık oldum ve mutluluk ile tanıştım.

Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

Her gün aklımda olan ve beni mutlu kılan tek şeysin.

Kanatlarım yok belki ama senin varlığının verdiği mutluluk ile göklerde uçuyorum.

Ağlamak için sebeplerim var ama senin varlığın gülümsemek için ağır basıyor.

Sen benim geceme ışık yayan yıldız gibisin. Seni gördüğüm an karanlıktan korkmuyor yüreğim.

Ey aşk! Sen öyle bir kişisin ki, dünya tokları, senin vuslatının açlarıdır.

Aşkı kalem yazmaz ki kitaplarda bulasın.

Anlamlı Aşk Sözleri

Herkesin aşık olabileceğini düşünmenin yanlış olabileceği gibi, bu dünyada aşkla tanışmadan göçüp giden insanlar da bulunur. Hayatın temelinde aşkın bulunduğunu iddia etmek pek doğru olmayabilir. Sevgi sadece bir kişiye değil, çok büyük bir kitleye de hitap edebilir. Aşk sözleri bencil ve sadece bir kişiye yöneliktir. Kendine ait hissetme, kendini ona ait hissetme ve başka kimseyi düşünmeme prensiplerini esas alır. Bu prensiplerin yazılı bir kuralı olmadığı gibi, söylenebilecek sözlerle ilgili de bir sınır yoktur.

Anlamlı Aşk Sözleri

Ben gökkuşağını severim. Çünkü renk cümbüşünü seyretme imkanını bana verir. Ve seni çok seviyorum. Çünkü tüm kâinat gözlerinde birikmiş durumda.

Seni gördüğüm her gün dalında kuşlar ötüyor. Bahçede çiçekler açıyor. Dünya güzel bir yer olur seni gördüğüm her an.

Sen bende ki seni görmek istiyorsun ya. Bende sen o kadar gizlisin ki göstermem imkânsız.

Seni o kadar çok seviyorum ki sana aşkımı anlatacak kadar güçlü bir kelime bulamıyorum.

Gülümse canım benim. Gülümse ki dünya güzelleşsin. Bir yerde ağlayan çocuklar tebessüm estin ve huzur her an seninle olsun.

Kışın yaprağını yere bırakan ağaçlar baharda çiçekler ile bezenir. Senin yokluğun ile kuru bir dala benzeye yüreğim senin varlığınla bahara erişti.Sen bahar isen ben senin yeşerttiğin çiçeğim. Sen güneş isen ben senin büyüttüğün meyveyim. Sen aşk isen ben sana aşık olan deli divaneyim.

Papatyalar neden sevilir bilir misin sevdiğim? Çünkü masum aşkın şahidi papatyalardır. O sebeple sana getirdiğim buket papatyalardan yapılmıştır.

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir…

Aşk insanı hayata bağlar hayat ise insanı aşka bağlar.

Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana...

Sen olmayınca buralar buz gibi. Sensizlik bir iklim adı şimdilerde…

Seni sevmek için o kadar çok sebebim var ki… Sebepleri say desen haftalarca sürer sayamam.

Sen bana nasıl her zaman gülümsüyorsun dedin ya seni görünce kederin bana bulaşması mümkün mü sence.

Edebiyatçıların Söz Sanatları ve Manidar Hitap Şekilleri

Söylenecek olan aşk sözleri erkek veya kadın tarafından söyleniyor olmasına bağlı olarak değişmez. İkisi de yakın duyguları yaşadığı için, bu süreçte cinsiyetin herhangi bir önemi bulunmaz. Ayrılıkla sonuçlanmamış olan aşklar, mutluluğun ve sevginin artış gösterebiliyor olması açısından dikkat edilmesini zorunlu kılar. Herhangi bir yanlış söz veya düşünce, karşıdakinin kırılmasına neden olabilir. Aşkta en önemli noktalardan bir tanesi, olağandışı bir durum olmadığı sürece aşık olan kişinin bir söze kırıldığı için gittiği görülmez.

Kısa Aşk Sözleri

Sözler Zamana Bağlı Olarak Değişmeli Mi?

Yıllar boyunca kendini ifade edememiş fakat sürekli olarak masum bir şekilde sevdiğini izlemiş olan bir kişinin aşkı çok farklıdır. Aynı şekilde, zor kavuşan fakat kolay ayrılanların yaşadıkları aşkta da farklılıklar görülebilir. Aşk sözleri ilişkinin nasıl başladığından değil, nasıl bittiğinden veya biteceğinden ibarettir. Kolay başlayan bir ilişkinin kolay biteceğine yönelik sonuç çıkarılması doğru değildir.

Aşk Sözlerinde Duyguyu Anlatırken Hangi Kelimeler Ön Plana Çıkmalı?

Üzüldüğünü anlamak, sevineceği şeyleri tahmin edebilmek ve öngörüde başarı elde edebilmektir belki de aşk. Uzaktan da ne durumda olduğunu konuşmadan hissedebilen biri, daha uzun süre ayrı kaldığı taktirde hüzün evresine geçecektir. Aşk sözleri hiçbir zaman için mutluluğu temsil edecek şekilde yazılmamıştır. Aşıklar veya aşık olmuş insanlar, bu ruh halinin sonucunu bile bile severler. Mum ateşinde elini bile bile tutmakla eşdeğer olan bu süreç, acıyı da beraberinde getirecektir. Mumun rengine ve dokusuna aldanıp canın yanmayacağını sanmakla eşdeğerdir.

Güzel Aşk Sözleri

Güzel aşk sözleri resimli ve sevgililerin fotoğraflarıyla süslenebiliyor. Bu tarz sözlerde sürekli olarak bir hüznün ve geri geleceğine yönelik inancın izlerini görmek mümkündür. Aşık insan terkedildiği taktirde çok kötü sözler söyleyemez. Sevdiği geri döndüğünde tekrar devam edilebilir ümidini hiçbir zaman kaybetmez. Biraz kendini, biraz da karşıdakini düşünmektir bu…

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714537/


2
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x