Mesajlar | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Mesajlar

Mesaj kullanımı hayatımızın büyük bir bölümünde yer ettiğinden bu yana, kendimizi ve duygularımızı ifade etmek için mesajlaşma yöntemini kullanır olduk. Güzel mesajlar anlamlı bazen heyecan, bazen keder, bazen de mutluluğumuzu sevdiklerimize mesajla iletiyor ve cevabını da mesajla alıyoruz. Yalnızca sıradan günlerde değil, özel gün kutlamalarını da en iyi mesajlarla yapmak istiyoruz. Yanında olamadığımız, çok sevdiğimiz ve hayatımızda çok özel yeri olan güzel mesajlar arkadaşa, dostlarımıza varlığımızı ve her daim yanlarında olduğumuzu yine mesajlar ile bildiriyor, yalnızlık çekmelerini engellemek istiyoruz. Bunun için de sözcüklerin gücünden faydalanmak hem kolay hem de daha duygulu bir ifade yaratmaya yardımcı olabiliyor.

Her zaman duygu yüklü mesajlar yazmak içimizden gelmeyebiliyor. Bazen de buna yeteneğimiz olmadığını düşünüyoruz. 80 – 100 karakterlik bir mesaja içimizden taşan sevgiyi sığdırmak çok zor geliyor bazen de. Bizi yansıtacak en iyi ve en güzel mesajları arıyor, sözcükleri en doğru ve anlamlı şekilde bir araya getirmek istiyoruz. Ancak bu iş çoğu kişi için oldukça zor. Bir kısım kişi söylemek istediklerini ifade etmekte zorlanıyor. Bu nedenle de mesaj kalıpları yardıma koşuyor. Ancak bu kalıp mesajlar, her yerde karşımıza çıkabilecek cinsten. Daha özel olsun istediğimizde, aradığımız mesaj metnini her zaman bulabilmemiz ise oldukça zor.

Güzel mesajlar kategorisindeki mesajlar özenle hazırlanmış olup, duygularınızı ifade edebilmeniz için sizlere sunulmuştur. Yalnızca kutlama ya da tebrik mesajları değil, herhangi bir gün içinde romantikliğinizi ortaya koymak için güzel mesajlar sevgiliye eşinize bu mesajlardan birini atarak onu mutlu edebilir, yakın arkadaşınızın doğum gününü bu mesajlar ile kutlayıp yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Yıldönümünde, doğum gününde, yılbaşlarında, bayram, seyran  günlerinde kendimizi anlatabildiğimiz ve mesafeleri hiçe sayan mesajlar ile bir arada olamasak da, sıcaklığımızın duyulmasını sağlayabiliriz. Güzel mesajlar kısa, her zaman hissedilenleri en iyi yansıtan mesajlardır. Konuşarak kendini ifade edemeyen pek çok kişi için çok önemli bir yeri olan mesajlardan siz de yararlanarak söylemek istediklerinizi dile getirebilirsiniz. Birbirinden güzel mesajların yer aldığı bu kategoriden arzu ettiğiniz mesajı seçerek, kullanabilirsiniz.


12

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59