yandex

Sizlerden Gelenler

Sevgili okuyucularımız Eniyisozler.net adresi olarak sadece kendi sözlerimizi ve mesajlarımızı yayınlarken sizlerin de sözlerinizi merak ettik. Bu bölümde yalnızca sizlerden gelenler yada sizlerden gelen sözleri ve mesajları yayınlamak istedik.

Size özel açılan bu bölümde ister bizden esinlendiğiniz isterseniz içinizden geçen bir sözü burada paylaşabilirsiniz.Yazacağınız sözlerde genel kabul görür kurallara uygun olması ve anlaşılabilir olması tek şartımızdır.

Bu bölümde ister sevdiğinize buradan seslenip bir söz paylaşabilir isterseniz benim sözümü herkes duysun diyerek bir söz ekleyebilirsiniz. Sizlerin sözlerine çok kıymet verdiğimiz gibi sizlerin sözünü de bu bölümde dinliyoruz.

30.01.2023, 19:23
Erkekler daha güçlü olabilir ama tahammül eden kadınlardır. Aşk kelime değil bir cümledir kurmak içinse özneyle yüklem değil yürek gerekir. Müsaitsen şayet; seninle biraz ‘kavuşmaya’ ihtiyacım var… Bir kadın, hem güzelliğinin farkında olup, hem de mütevazı kalabiliyorsa, güzel bir kadından...
19.01.2023, 22:14
Sevda nedir ki, dokunursun süzülür geçer. Şiir nedir ki, sezilir geçer. İnsan nedir ki, bir şeylere sevinir, üzülür, geçer. Hayatta umudun hep gülmek olsun, bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun, yaşayan bir kez ölür, ölen bir kez gömülür, benim sana...
17.01.2023, 21:59
Hayat yeniden başlarmış meğer yeniden gökyüzü aydınlanırmış, insan ne trajikomik bir vaka her gün öldüğünü sanır yeniden yaşarmış.