yandex
Hakkımızda | En iyi Anlamlı, Güzel Sözler Arşivi ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Hakkımızda

 • 26 Şubat 2017
 • 1222
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4)
 • +
 • -

Eniyisozler.Net

Herkese merhaba! Bu kategori altında sizlere en iyi sözleri sunacağız. Öncelikle bu sözleri kullanma sebebimize gelelim.

Bu sözleri isterseniz arkadaşınıza, isterseniz sevgilinize, isterseniz uzakta ki bir dostunuza, isterseniz de ailenizden birini mutlu etmek için kullanabilirsiniz. Kategori altında belirlediğimiz pek çok sözü belirli gün ve haftalar diye adlandırdığımız günlerde kullanırız genel olarak. Peki nedir tam olarak bu belirli gün ve haftalar? Evet pek çoğunuzun tahmininin dışında olacak cevabım. Tam olarak okulda öğrendiğimiz günlerle sınırlı değil bu günler.

Mesela başsağlığıdüğün, nişan kutlaması, iş yeri tebriği içinde kategorimiz altında en iyi sözleri bulabileceksiniz.

Çok kısada olsa şimdi sizlere en iyi sözlerin tanımını yapmak istiyorum.

Türk edebiyatında pek çok muazzam eser mevcut. Dünden bugüne tüm yazarlarımız derin izler bıraktı hafızalarımızda, o müthiş kalemleriyle. Bizler bugün sanatçı, siyasetçi, düşünür ve yazarlarımızın sözlerini fark etmeden de olsa aslında günlük yaşamımızda çoğunluk olarak kullanıyoruz. Pek çok derin anlamlı sözün sahibini bilmesek te hepimizin kalbinde hoş bir seda bırakan bu sözlere en iyi sözler diyoruz.

“Dilin kestiği yer bıçaktan daha derin izler bırakır hep.” Sözün anlamı, derinliği ne kadar iyi olursa o kadar etkisi olur karşımızdaki insanlara.

Yüzyıllardır böyle gelen ve böyle de gidecek olan bir şey varsa bu dünyada, o da önce aklımızdan ve kalbimizden sonrada dilimizden dökülen sözlerin, cümlelerin, seslerin birbirimizde bıraktığı tesirli parçaları olacaktır. Çoğu zaman içimizi acıtan, gözlerimizden yaş gelmesine sebep olan, mutluluktan havaya uçmamızı sağlayan etkileyici sözler aynı zamanda buz gibi havada söylenen güzel anlamlı sözler sevgiliye söylendiğinde ısıtır içimizi.

Güzel sözler aşk ile bezenmiştir genelde. Bu arada hatırlatmakta da fayda olacağını düşünerek görselliğe büyük önem verdiğimizi unutmayalım. Arada sırada güzel anlamlı sözler resimli olarak paylaşıldığında kişiyle, ekstra bir artı anlam daha yüklemiş oluyoruz özlü sözlerimize.

Son olarak bir bakalım o zaman…

Güzel sözler kısa ve özgüzel sözler resimli olduğunda çok daha etkileyici olur. Sevdiklerinize güzel sözler indirerek gönderin. Her insanın mutlu olmaya ihtiyacı var. En iyi sözlerimizle aşklarınıza, sevdalarınıza, kavgalarınıza, dertlerinize ortak olabilmek için buradayız.


YASAL UYARI : İçerik Blog sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan Eniyisozler.Net Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Eniyisozler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler, Yöneticimiz ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde  Eniyisozler.Net yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş sağlanacaktır.


Site içerisindeki Görseller ücretsiz telif olmayan adreslerden alınmıştır Adresler pexels, ve pixabay‘dır. Bu Sitelerdeki Telif ve kullanım yazıları Kendi ağızlarından oLduğu gibi bu şekildedir.


lisans2

 • Pexels’daki tüm fotoğraflar ve videolar ücretsiz kullanılabilir.
 • Kaynak gösterilmesi gerekmez. Fotoğrafçının veya Pexels’ın kaynak gösterilmesi gerekli değildir ancak gösterirseniz memnun oluruz.
 • Pexels’daki fotoğraf veya videoları düzenleyebilirsiniz. Yaratıcı olun ve istediğiniz gibi düzenleyin.

lisans1

Neye izin verilir?

 • Pixabay’deki tüm içerik, “Nelere İzin Verilmez” bölümünde belirtilen durumlar dışında, basılı ve dijital ortamlarda ticari ve ticari olmayan kullanım için ücretsiz olarak kullanılabilir.
 • Atıf gerekli değildir. Katkıda bulunana veya Pixabay’e kredi vermek gerekli değildir, ancak topluluğumuz tarafından her zaman takdir edilmektedir.
 • Pixabay’den içerikte değişiklik yapabilirsiniz.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x