Hakkımızda

Hakkımızda | EniyiSozler.Net

Site Adı: Eniyisozler

Site Adresi: https://www.eniyisozler.net/

Açıldığı Tarih: 2017

Kurucusu: Yahya Güloğlu

İnternet Servis sağlayıcısı: SekerShell İnternet Bilişim Hizmetleri

Hakkımızda: Söylenebilecek en iyi sözleri siz okuyuculara sunmak hedefiyle 2017‘de Eniyisozler.net adresi ile başladığımız yolculuğumuza gün geçtikçe daha da kaliteli içerikler ekleyerek devam etmekteyiz.

İnsanların söylemek istedikleri sözleri edebi bir dille ifade etmenin yanı sıra özel günlerinde de sevdikleriyle paylaşmak istedikleri tüm sözleri tamamen özgün bir biçimde hazırlamaktayız.

Eniyisozler.net adresi olarak okuyucularımıza istedikleri zaman ifade zenginliğine sahip olabilecek sözleri kullanmalarını kolaylaştırmayı misyon edinmekte ve gelecek nesillere de bu zenginliği ulaştırmayı vizyonumuz kabul etmekteyiz.

Bu hizmetin kurucusu Yahya Güloğlu ve yazar ekibi Eniyisozler.net adresinde hazırlanan tüm söz ve içerikleri özel bir süzgeçten geçirerek sizlerle paylaşmaktadır.

İnsanın her hali sözlere yansıdığı için sözlerin kapsamını insanın tüm yaşamını göz önünde tutarak hazırlamaya özen gösterip çalışmaları hem özel günler içinde paylaşılacak sözleri hem de insana ders verecek nitelikteki sözleri oluşturmaktayız.

Eski sözler arasında insan görünüşüyle karşılanır kişiliği ile uğurlanır deyişinin etkisiyle her insanın kişiliğinin göstergesi kullandığı sözlerdir. Hayatın her alanında anlamlı kelimeler ve derin sözler kullanmak bunun için önemlidir. Sözlerin anlamını bulabilmesini kolaylaştırmak için Eniyisozler.net adresi içerisinde insanlara değer anlayışını geliştirecek sözleri yaşamınıza katabilirsiniz.

Sözlerinizin özeni sizi daha etkin ve insanlar nezdinde kalıcı kılacaktır. İşte tüm bunları Eniyisozler.net adresini takip ederek ve sizler için hazırlanmış sözleri ve şiirleri gözden geçirerek fark edebilirsiniz.

Eniyisozler.net adresinde güzel ve anlamlı sözler, edebi anlayışınızı güçlendirecek şiirler, günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz özlü sözler, özel günlerinizde sevdikleriniz için paylaşacağınız sözler, doğum günü sözleri, dini sözler ve dini mesajlar yer almaktadır. Ayrıca güncel konular, burçlar hakkında merak edilenler ve burç uyumları, resmi ve dini bayramlar mesajları ile ilgili tüm içerikleri özgünlük süzgecinden geçirilmiş olarak bulabilirsiniz. Eniyisozler.net adresi okuyucularının söz ufkunu genişletmek için ayrıntılı çalışmalar sunmanın gururunu taşımakta ve emekle ilmek ilmek hazırlanan tüm sözleri siz okuyucularımızla paylaşmaktan gurur duymaktayız. Yenilikleri sizlerle paylaşacağız.

Eniyisozler.net adresi içerisinde yer alan tüm içerikler kanunda geçen tüm hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmektedir. Bu bağlamda 5651 sayılı kanunda yer alan ve tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya uygun olarak, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, bu site “uyar ve kaldır” prensibini benimsemektedir. Tüm bu hukuki beyanlara ek olarak site içerisinde bulunan tüm içerik ve özelliklerin kaynak veya bağlantı gösterilmeden veya izinsiz kullanılması suçtur. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlemler yapılacaktır.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bölümünden ulaşarak bilgilendirme yapabilmektedir. Tüm bu bilgilendirmeler sonucunda şikayete konu olan detaylar yerinde görüldüğü takdirde konu hakkında ihlal olduğu düşünülen tüm içerikler siteden kaldırılacaktır.