Burç Uyumları

09 Ekim 2017 144 gösterim Yorum Yok Burç Uyumları


Burç Uyumları 

Burçların birbirine yakın olan özellikler taşımaları, anlaşmalarının çok rahat olmasını sağlayabilir. Anlaştığınız bir burçla sohbet etmeniz çok daha keyifli olacaktır. Burca göre ilgi alanlarının değişmesi, hayata dair beklenletlerin değişmesi; uyumlu olan burçların anlaşmasının en önemli nedenidir. Uyumlu burçlar arasında sayılabilecek olan burçlar aşağıda verilmiştir.

Başak ve Terazi Uyumu

İkili ilişkilere burçlar bazında bakıldığında en uyumlu çifttir diyebiliriz. Çalışkan ve üretken olmak hem başak burcunun hem de terazi burcunun vazgeçilmez özellikleridir. Bu sebeple başak ve terazinin arkadaşlık ilişkileri ya da sevgili olmaları sorunsuz şekilde anlaşmayı sağlayacaktır. Bu iki grubun sevgililik anlamında bir ilişki yaşamaları da uyumlu olacağından, cinsel birliktelikleri de iki tarafı da tatmin edecektir. Hayata bakışları, hayattaki amaçları aynı olduğundan; başak ve terazi burcu mükemmel çift olabilir.

Yay ve Aslan Uyumu

Yay ve aslan burcu özgürlüğüne düşkün olan iki burçtur. Uyumlu burçlar arasında yer almaları ise rahatlıklarından ötürü sorunsuz bir ilişki yaşamalarından ötürüdür. Problem yaşayabilecek oldukları tek konu, bağlanma sorunu olabilir. İki burç da fazlasıyla özgür ruhlu olduğundan, bağlanmaları zaman alabilir. Parasal konularda anlaşmaz yaşama ihtimalleri olasa da bu grupta parasal yönemi aslan burcu yapacak ve sorun ortadan kalkacaktır. Cinsel birliktelikleri açısından birbirlerini tatmin etmeleri kolay olacaktır. İki burçta fazlasıyla istekli olduğundan, beklentilerin karşılanması mümkündür.
Devamı: Uyumlu Burçlar Sayfasındadır.


Logo