Burç Uyumları | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Burç Uyumları

Burç uyumu tablosu üzerinden insanlar ile ilişkilerinizi analiz ettiğiniz zaman çok daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Burç uyumlarına inanan kişilerin sayısı son dönemlerde büyük bir artış göstermektedir. Bunun sebebi gezegenlerin hareketlerinin daha net gözlemlenebilir olması ve burç namelerin de bu şekilde daha nokta atışı tahminlerde bulunma imkanını elde edilebilmektedir.

Burç uyumu yüzde %90 oranında gerçeği yansıtmaktadır. %10luk bir dilim ise yükselen burç ya da diğer haritaların göz önünde bulundurulmaması sonucunda ortaya çıkabilecek olan firelerdendir. Burç uyumu kadın erkek ilişkileri konusunda da size yol gösterici olacaktır. Özellikle romantik ilişkilerde nasıl bir adam atacağınızı bilmiyorsanız partneriniz ya da partner adayınızın burcu üzerinden yorumlarda bulunarak yolunuzu çizebilirsiniz.

Burç uyumu evlilik alanında da kişilerin karşısındaki kişiyi tanımasını kolaylaştırmaktadır. Özellikle eşinizin gizli yönlerini öğrenmek istiyorsanız muhakkak burç yorumlarına göz atmalısınız. Her ne kadar kısa sürede anlaşabildiğinizi düşündüyseniz bile burç analizlerine bakarak daha detaylı bilgi sahibi olma imkanını elde edebilirsiniz.

İslami burç uyumları denildiği zaman dikkate alınması gereken kriterlerden bazıları şu biçimdedir;

Gelecekten haber edilmek maksadı ile kullanılan burç yorumlarının İslam tarafından tam olarak reddedildiği bilinmelidir. Kişilerin karakterleri üzerinden burçların etkisi olduğu ise baz İslam bilginleri tarafından kabul edilmektedir. İslami burç yorumları kapsamında klasik astroloji verileri gibi detaylı bir bilgi elde edemezsiniz. Dolunay ve takımyıldızların insan hayatını olumlu ya da olumuz olarak etkileyebileceği ise kabul edilmektedir.

Bu noktaları dikkate alırken bir diğer yandan da kader inancına aykırı tutum takınılmaması gerektiği de ayrıca eklenmesi gereken bir noktadır. Kader inancına aykırı olabilecek hiçbir bakış açısının kesinlikle İslami görüş tarafından kabul edilmeyeceğinin farkında olmalısınız.

Cinsel hayat ve astroloji: Yükselen burçlardan başlayarak doğduğunuz güne kadar birçok değişken cinsel arzuların şiddetini etkileyebilecek niteliklerdendir. Sadece cinsel tutkunuzu değil aynı zamanda bu tutkunun karşılığını bulabileceğiniz ve çekim hissedebileceğiniz kişileri de bucunuz belirlemektedir.

Evlilik öncesinde bu konu hakkında detaylı analizler gerçekleştirmek çok mantıklı olacaktır. Bu sayede kişilerin evlilik sonrası ten uyumunu tutturamamaları gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. Cinsellik denildiği zaman akla gelen ilk burç kesinlikle akrep olmaktadır. Akrep kadınları da erkekleri de bitmek tükenmek bilmeyen bir arzu ile doludur. Bu tutkunun karşılığının bulunması için doğru partnerin seçilmesi gerekmektedir. Bu seçimi yaparken astrolojik analizlerden faydalanabilirsiniz. Burç uyumu cinsellik konusunda size direkt olarak net bir yol çizebilecek nadide alanlardan bir tanesidir. Yükselen burcu da bu yorumlama sırasında hesaba katmayı unutmamalısınız.

Burç uyumu testi internet üzerinden yapılabilmektedir. Kendi doğum gününüz ile sevgilinizin doğum gününü hanelerde işaretlediğiniz zaman uyumlu olup olmadığınız ortaya çıkacaktır. Eğer mümkünse kendi hesaplamalarınıza göre yeniden bir değerlendirme yapmanız ve tek kaynak olarak internet testlerini kullanmamanız da tavsiye edilmektedir. Burç uyumu testlerinde internet tek kaynak olarak benimsendiği zaman yapılan küçük hatalar ya da farklılıklar ilişkiniz hakkında yanlış yorumların yapılmasına sebebiyet verebilmektedir.Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM