Özel Günler

20 Eylül 2018 0 gösterim Yorum Yok Doğum Günü Sözleri


Özel Günler

Hepimizin hayatında yer eden özel günler, gerçek bir kutlamayı ve hatırlanmayı hak eder. Bu özel günlere sevgililer günü, evlilik yıldönümü, yılbaşı, doğum günü, anneler günü, babalar günü gibi pek çok misal eklenebilir. Tüm bu özel günlerde, aynı zamanda da önem verilen günlerde sevdiklerimizin yanında olmak isteriz. Ne var ki, bu her zaman mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda özel günler için bir mesajla sevdiklerinize yanlarında oluşunuzu hissettirebilirsiniz.

Özellikle anneler günü, öğretmenler günü ya da babalar günü gibi özel kutlamalar için, içten gelen kısa bir mesaj bile yeterli olabilir. Çünkü önemli olan, hissettiğinizi karşı tarafa hissettirebilmek, aynı duyguyu doğru şekilde aktarabilmektir. Yıllar yılı nice emekler ile bizleri büyüten annemiz, maddi manevi her sıkıntımızda yanımızda olan babamız, yılda bir defa gerçekleşen bu günlerde, bu özeni hak eder, hatırladığımızda ise mutlu olurlar. Özel günler hepimiz için önemlidir ve kutlanması mutlu hissettirir.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler


Logo