Romantik Ateşli Sözler | Eşe, Sevgiliye Ateşli Mesajlar

Bu Yazımızda Romantik Ateşli Sözler, Romantik Ateşli Mesajları, Sevgiliye Romantik Ateşli Mesajlar, Eşe Güzel Ateşli Mesajlar Bulabilirsiniz.

Romantik Ateşli Sözler | Eşe, Sevgiliye Ateşli Mesajlar
Yayınlama: 16.12.2022
Güncelleme: 29.05.2024 21:53
1.567

Romantik Ateşli Sözler

Romantizm çiftler için ilişkilerde oldukça önemli bir duygu ve ilişkinin olmazsa olmaz yapı taşlarındandır. Birbirini seven ve bu sevgiyi her fırsatta dile getirmek isteyenler için romantik ateşli sözler başlığı altında sevgilinizle paylaşmak isteyeceğiniz sevgiliye romantik ateşli mesajlar ve romantik ateşli mesajlar bulabilirsiniz.

Romantizm ilişkilerin ilk tanışma aşamasında kadın ve erkeğin bir araya gelmesini sağladığı gibi evlilik yaşamında ve uzun süreli birlikteliklerde de ilişkinin canlanmasını sağlayabilmektedir. Eniyisozler.net adresinde bulunan eşe güzel ateşli mesajlar ile ilişkinizde ilk başlarda hissettiğiniz heyecanı tekrar yaşayabilirsiniz.

İlişkiler çiftlerin her zaman bir arada bulunması ve çiftlerin hayatın gereklerini yerine getirirken birbirlerine ilgi ve alakalarını göstermeyi ihmal etmekle zamanla yara alabilir. İlişkilerde çiftlerin kendi alanlarında kendilerini geliştirdikleri gibi ilişkilerine de yatırım yapmaları o ilişkinin daha uzun süre canlı kalmasını ve bağlılığın korunmasını sağlamaya olanak tanımaktadır. Sizlerde ilişkilerinizde ilk gün ki heyecanı ve ilgiyi yaşamak veya daha etkili bir iletişimle ilişkinizi canlı tutmak için sevdiklerinizle romantik sözleri paylaşabilirsiniz.

YETİŞKİNLERE ÖZEL (18+) İÇERİK
Bu içerik yetişkinlere özel (18+) içerisinde cinsel metinler ve görseller içeriyor.

Sizler de Yorum bölümüne Romantik Ateşli Sözler ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Romantik Ateşli Mesajlar

Seni ilk gördüğümde kalbim yerinden çıkacaktı ama şimdi sen ruhuma da eşlik ettin.

Seninle olduğumda hayatın başka bir boyutunda başka anlamlar taşıyan bir insana bürünüyorum. Sen hem bedenimi hem de ruhumu ele geçiren bir çiçeksin.

Kapkara bir gecede bile yüzündeki ışığı görüyorum. Seni her halinde değil her halükârda seviyorum.

Mevsimleri ve mevsim geçişlerini sende yaşıyorum. Aynı anda sıcaklığınla yaz ve bir bakışınla kış yağıyor kalbime.

Bazen görmesen de dokunmasan da hatta yaşamamış olsan da aşkı, biri çıkar ve kalbinin en derinliklerine sürükler seni. Sen beni derinliklerinde sürükledin. Seni seviyorum.

Hayaller gerçeğe dönüşür mi bilmem ama sen gerçekliğimin en belirgin hissiyatını hem bedeninle hem ruhunla bana yaşattın.

Ellerimi tuttuğun anda kalbimde yeni heyecanlar tomurcuklandı. Senin gizemin hayatımı sardığında o nadide kokun burnumda kaldı.

Zaman içinde öyle bir an geçirttin ki bana büyüsü sanki yıllar arasında hızlı bir geçiş yaptırdı. Seninle her ana değerdi aşkım.

Bakışların ruhumdaki tüm ayrıntıları gördüğünde o an sanki tüm özelliklerimden sıyrıldı ruhum.

Yaşamaya değer anlar yaşattığın için değil sadece ellerimde saçlarının kokusu kaldığından da değil kalbimde izin olduğundan senleyim.

Bana evet dediğin o an sanki tüm dünya durdu bir sen bir ben kaldık. Ve zaman hiç ilerlemedi ve geçmedi yıllar ben o dudaklarını hiç bırakmadım.Ne olur gitme dediğin gün gittiğim yollarda bir mıknatıs gibi çektin beni yanına. Karşı koyulmaz bir büyü ile bağlandım sana.

Senin sesin kulağımda çınlarken her işi bırakıp yanına koşmak istiyorum. Seninle geçirdiğim her anı tekrar tekrar yaşamak istiyorum. Seni seviyorum.

Bedenin beni sardığında ruhum ruhuna itaat ediyor.

Tüm ışıkları kapattığında kalbim senin kıvılcımın canlandırdı yüreğimi birden alev aldı öylesine savrulan kalbim.

Uzaklığın bana engel değil sen ışık hızıyla yanımdasın. Sesin yetiyor kalbime sen bilmeden sen bilmeden de çiçek açıyor ruhum.

Sevgiliye Romantik Ateşli Mesajlar

Senin her halini seviyorum uzaklara dalışını rüzgâr eserken uçuşan saçlarını ve üşüdüğünde kızaran burnunu. Senin her halini seviyorum bana davetkar bakışını ve utangaç oluşunu senin her halini seviyorum.

Hadi gel sevdiğim bir kez olsun incitme yüreğimi, senin bakışınla eriyen kalbimi al yüreğinde deşarj edip bana öyle getir. Senin ışığın yeter beni yeniden başlatmaya hayata.

Sevdiğim senin ateşin kalbimde her gün ömründen bir günü alıyor, yokluğunda her yanım derbeder kalıyor. Beni senden mahrum etme ne olur.

Aşkım senin gözlerin beni hayata bağlıyor o sözlerin bir mızrak gibi kalbime batıyor seni düşündüğümde sanki bahar geliyor sensizliğimde kara topraklar beni alıyor.

Romantik Ateşli Sözler

Yanında olduğunu düşündüğümde hayata başlamak için bir nedenim oluyor. Sen benim bedenimin hazzı ruhumun ilacısın.

Seni gördüğüm ilk an hayatımın anlamı işte bu dedim. Sanki bedenim seninle en yüksek enerjiyi hissetti. Beni çektiğin ilk andan bugüne kadar ruhum senin ellerinde.

İçimden sana her güzelliği vermek geliyor, içimden sana bir rüzgâr gibi esmek geliyor içimden sana bir sel gibi akmak geliyor. İçimden seni büsbütün sevmek geliyor.

Ben sende konuşmanı değil susmanı sevdim, uzun geceler yaşadıklarımızı değil hasretini sevdim, ben sende en çok da yok olmayı sevdim.

Sevgilim kalbim sen olmadan kupkuru bir topraktı sen gelince güneş gibi ısıttın beni. Bedenim sanki ottan bir çiçekti sen gelince çiçek açtırdın beni, bir dokunuşun yetti hayatıma bir gülüşün beni kaldırdı. İncecik bir tülden geceydim sana nefesin bana gündüz yaşattı.Sevdiğim senin tenin benimkiyle karıştığı gün benden kopamazsın biliyorum. Senin bedenin benim bedenimde gizlidir sana her gün bağlanıyorum.

Gülüşünle kalbimi çaldığın o gün içimde papatyalar açtırdın ellerim ellerine değsin ne olur gözlerim gözlerinde can bulsun. Seni öyle seviyorum ki hayatım hayatında son bulsun.

Hayatımın kadını sen gönlümde bir buz dağını erittin, sen kaybolmuş beni yeniden dirilttin sen bedenime ayrı bir ilaç ruhuma ayrı bir cennet getirdin.

Eşe Güzel Ateşli Mesajlar

Seninle ilk karşılaşmamızın büyüsü dudaklarım dudaklarına değdiğinde alev aldı. Sen vücudumun sahibi sen ruhumun aşkısın.

Hasretin yakarken bedenimi kavrulmuş hasretinle bekliyorum seni, ne olur çabuk gel sevdiğim. Bitmek bilmez bir aşkla seni seviyorum.

Yatağımda kokun varken senin rüyaların için uyuyorum. Rüyamda verdiğin aşk şerbetini her gün koynunda ilk günkü gibi içiyorum.

Bana dokunuşunla ışıldıyor bedenim senin olmaya gönüllü ruhumla yalnızca aşkınla yanıyorum. Seni ateşinle seviyorum.

Biliyorum seni çok uzun beklettim ama az kaldı geliyorum bir tanem. O gün bedeninle bedeninin buluştuğunu coşkusuyla sabrediyorum.

Sevgilim senin kulağına aşk sözcükleri söylediğimi hatırla tenine değen ellerimi hatırla. Sen benim eşimsin ve eşsizimsin unutma!

Bedenimde haz çığlıkları yaşattığın o anı düşünmeden edemiyorum. Seni ilk günkü kadar arzuluyorum canım.

Seninle yaşanan her gün ve her gece bambaşka ateşin gözlerinden belli oluyor canım. Bu benim senin oyuncağın olur sen iste sonsuza kadar.

Sen benim koklamaya doyamadığım çiçeğimsin aşkım bir tanem tek sevdiğimsin.

Sevgilim bu gece beni bekle olur mu kucağımda güllerle sana geliyorum. Vücudum öyle aç ki çıplaklığına bedenini örtmeye geliyorum.Sen benim en güzel varlığımsın bir tanem hasretinle taş kalbimi dahi erittin. Sel oldum bu gece hazırlan sana akmaya geliyorum.

Ömrümün çiçeği senin kokun bendeki ateşi her gün daha da artırıyor. Kavrulup yanıp yok oluyorum dudaklarında.

Paylaştığımız en güzel anların yanında dudaklarının tadını hiç unutamam. Tenin tenimle kavuştuğunda zevkin taçlanmasını her gün daha çok istiyorum. Seni seviyorum.

Sesindeki neşe hayatıma keyif verdiği gibi dudaklarındaki aşk hayatıma tarifsiz bir huzur verdi. Eğer istersen biliyorsun senin her gecene kölenim. Ben seni aşkla ruhla ve gerçekten sevenim.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626096000359/


0
Would love your thoughts, please comment.x