Yazarlar

07.03.2024
Bu Yazımızda Mucize ile ilgili Sözler, Mucize Sözler, Mucize ile ilgili Güzel Sözler, Allah'ın Mucizeleri ile ilgili Sözler, Sevgiliye Mucize ile ilgili Sözler, ingilizce Mucize Sözleri Bulabilirsiniz.
22.01.2024
Yokluğunla Sınama Gönül Yokluğunla sınama gönülKaybederim…Seni, kendimi, ruhumu Yokluğunla sınama gönülSevdim, kaybettimOlur bir ruh gibi Yokluğunla sınama gönülÖlü bedenimi gömer gibiRuhlar alemine gider gibi. Yazar: Kenan Baldan
01.05.2024
Bu Yazımızda Tehdit Sözleri, Ağır Tehditli Sözler, Korkutucu Tehditler, Üstü Kapalı Tehditler, intikam Tehditli Sözler, Ölüm Tehditli Sözler, En Etkili Tehditler Bulabilirsiniz.
26.03.2022
Bu Yazımızda Rüzgar ile ilgili Sözler, Esen Rüzgar Sözleri, içerisinde Rüzgar Geçen Sözler, Rüzgarla ilgili Sözler, Rüzgar Sözleri, Rüzgar ile ilgili Aşk Sözleri Bulabilirsiniz.
GÜZEL KÖYÜM BELEKLER’İM Dün yine sana baktım, Kocameşe’den,Sana baktım Seki’den ,Dede’den.Bir geçim derdidir beni senden eden,Mutlaka döner gelir,duramaz giden. Ne çok özlemişim meğer seni,Güzel köyüm Belekler’im. Çektim içime ,mis kokan...
10.08.2023
BENİM KÖYÜM Baharda şenlenir bağı, bahçesiKokusu başkadır benim köyümünUnutturur adama gamı, kederiHavası başkadır benim köyümün. Akşam olur herkes döner evineCan kurban inan ki benim köyümeGülabi’nin torunları derler bizlereÖzü başkadır benim...
20.05.2024
FAİLİ MEÇHUL Faili meçhul mü söyle bu aşkın katili?Adını yazmadın mı son kurşunun altına?Top atsan yıkılmayan kala gibi yüreğiBir fiskeyle devirdin, ne koyduysan altına... Yazar: Necati Şimşek
17.08.2022
Bu Yazımızda Eski Sevgiliye Ağır Sözler, Terk Eden Sevgiliye Sözler, Ayrılan Sevgiliye Sözler, Eski Sevgiliye Kapak Sözler, Eski Sevgiliye Laf Sokucu Sözler, Eski Sevgiliye Söylenen Kırıcı Sözler Bulabilirsiniz.
Bu Yazımızda 23 Nisan Şiiri, 23 Nisan Çoşkusu Şiiri, Cumhuriyet Çocukları Şiiri, 19 Mayıs 1919 Şiiri, Kurtuluş Savaşı Nasıl Başladı Şiiri, Türk Bayrağı Ve Ben Şiiri, Yaşasın Atatürk Şiiri Bulunmaktadır.
30.01.2023
10.08.2022
Bu Yazımızda Adaletsizlik Sözleri, Haksızlık Sözleri, Adalet Sözleri, Adil Olmayan Sözler, Adaletsizlikle ilgili Sözler, Haksızlığa Karşı Sözler Bulabilirsiniz.