Gönül Alma Sözleri | Sevgilinin, Arkadaşın Gönlünü Alma Sözleri

Bu Yazımızda Gönül Alma Sözleri, Sevgilinin Gönlünü Alma Sözleri, Gönül Alma Mesajları, Arkadaşın Gönlünü Alma Sözleri, Kızgın Birinin Gönlünü Alma Sözleri Bulabilirsiniz.

Gönül Alma Sözleri | Sevgilinin, Arkadaşın Gönlünü Alma Sözleri
Yayınlama: 17.02.2023
Güncelleme: 29.05.2024 21:49
4.201

Gönül Alma Sözleri

İnsan yaşamı her daim iniş çıkışlarla doludur. Kimi zaman mutlu ve sevinçli olunabildiği gibi kimi zamanda insan kendini daha üzgün yahut hayata kırgın hissedebilir. Bazen de sevdiğiniz insanlar size karşı kırgın yahut sizin sözlerinize veya davranışlarınıza karşı kırılmış olabilirler. Gönül alma sözleri çevrenizdeki insanların gönlünü almanız için hazırlanmış sözlerdir. Sevgilinin gönlünü alma sözleri ve gönül alma mesajları ile sevdiklerinizin üzüntüsünü bir nebze de olsa hafifletebilirsiniz.

Bazen insanlık hali olarak insan istemese de çevresine karşı kırıcı davranabilir. Burada önemli olan hatasını anlayarak kısa zamanda dönüş yapmaktır. Arkadaşın gönlünü alma sözleri ile arkadaşınızın gönlünü alırken kendinizin de huzurlu olmanızı sağlayabilirsiniz.

Kişinin çevresindeki insanlar ile daha iyi ilişkiler kurmasını yapmış olduğu hatalar var ise bunlardan da ders alarak davranışlarını ona göre değiştirmesi etkili olmaktadır. Kızgın birinin gönlünü alma sözleri ile size kızgın ve kırgın olan birinin gönlünü alarak sosyal ilişkilerinizde daha olumlu gelişmeler yaşanmasına imkân verebilirsiniz. Böylece daha huzurlu yaşayabilirsiniz.

Sizler de Yorum bölümüne Gönül Alma Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Sevgilinin Gönlünü Alma Sözleri

Sana yaptığım tüm hataları beni biraz sevdiysen affedebilir misin?

Sevgilim seni istemeden üzdüysem seni bilmeden kırdıysam senin beni cezalandırmana gerek yok önce ben kendimi cezalandıracağım.

Senin için aldığım küçük hediyemi senden bağışlanmama işaret olarak almanı istiyorum seni seviyorum.

Yüreğimde senin farklı bir yerin var bil ki senin incinmen beni çok daha fazla yaralar.

Sevgilim senin gözünden benim hatam sebebiyle dökülecek küçük bir damla yaş benim aklıma kazılmaz mı sanıyorsun, beni affetmen için ne yapabilirim?

Ben sana hata yaparsam hiç affedememem kendimi.

Senin neşeli ve içten sesini duymadan güne nasıl başlarım, beni sensiz bırakma aşkım.

Gönül Alma Sözleri

Farkında olmadan bana acı çektirsen de kalbimin seni ömrüm boyunca sevmeye yemini var, sevgilim beni affetsen de etmesen de benim senin aşkına mecburiyetim var.

Seni o kadar çok seviyorum ki gülüşün güneşim, senin üzüntün fırtınam olur sevdiğim, gözlerinin ışığını hiç isteyerek söndürür müyüm?

Suratını asma bana, senin gülüşün ömrüme baharı getiriyor bu kalp senin varlığını hissetmeden atmak istemiyor.

Senden af dilemek değil beni üzen sana af dilemek için hata yapmak sevgilim.

Gözlerinde mutluluğu göremedikten sonra ne anlamı var bu hayatı sensiz yaşamanın ne anlamı var sensiz varlığın ne anlamı kalır kalabalığın.

Denizlerin en dibi gibisin sevgilim beni en derinde dünyanın en nadide güzelliklerine çekiyorsun, istemeden de olsa çırpınışlarım senden değil seni kaybetme korkusundan bir tanem.Hayat demlenmiş bir çay gibi senle olunca sen yokken yalnızca geriye kaynamış su kalıyor sevgilim, beni sensiz bırakma.

Gül dalında güzel sen de benim yanımda güzelsin, senin için yaptığım tüm kıskançlıkları bağışla olur mu, anlamaya çalış sevgilim sensiz nefes alamıyorum.

Şuan her neredeysen bil ki kalbim her zaman sana akıyor, beni sana sürükleyen bir bağla bağlıyım sevgilim, seni üzdüysem özür dilerim.

Aramızdaki anlaşmazlığı düzeltmek istiyorum. Senin için önemlisin ve aramızdaki ilişkiyi değerli buluyorum.

Ufak tefek tartışmaların büyüklüğümüzün önüne geçmesine izin vermemeliyiz. Benim için önemlisin

Gönül Alma Mesajları

Senle ikimiz iki ihtiyar gibi yan yana yaşlanalım öyle bir zaman gelsin ki ikimiz de artık ne olursa olsun birbirimize hiç kırılmayalım.

Yastığında bıraktığın hoş kokunu içime çeke çeke bitiriyorum, ne olur artık bana geri dön, bu sensiz geçen her gün bana iyi bir ders oldu sevgilim.

Yolda dinlediğim şarkıda seni söylüyor, izlediğim filmde sen varsın, sabah alarm sana uyandırıyor gece rüyamda senleyim, sen beni affedene kadar ben senin hayalinle olmaya devam edeceğim.

Evet, hata yapmış olabilirim, evet sözlerimde biraz ileri gitmiş olabilirim, ama bil ki kalbimin derinliklerinde seni sevmesem diğer insanlar gibi seni de umursamazdım.

Senden gittiğimi sanıyorsan yanılıyorsun, ben kendimden gitmeyi istedim ama yine dönüp dolaşıp sana geldim, artık bırak inadı sevgilim.

Gönül Alma Sözleri

Her insan hata yapar, ama her insan affetmek ve meseleyi unutmak erdemini beceremez, sem bu erdemi yapabilir misin?

Kusurlarımı görmezden gel demiyorum, yalnızca düzeltmeme yardım et ve hatalarım ile değil de çabalarımla beni değerlendir olur mu?

Sevgi bazen sevdiğinin hatalarıyla onu sevmekle olur, zamanla sevgi hatalarını sevdiğin için fark edip hata yapmamaya çalışmakla ilerler, sevgi her boyutta daha ileri derecede dikkat etmek demektir.

Düşünceli biri olabilirim ama senin sevgini yeterince fark edemediğim için beni affet sevgilim.

Bu zor günlerde yanında olamadığım için çok üzgünüm, bilmeni isterim ki şuan senin yanında olamadığımın hüznünü hiçbir zaman yok edemeyeceğim.

Sen benim bu hayattaki tek gerçeğimsin, dünyanın öbür ucuna da gitsen senin için çarpan kalbim bir an bile durmayacak.Sana yaptıklarımın belki geri dönüşü yok zamanı geri alamıyorum ama seni kızdırdığım için çok pişmanım ve böyle bir şeyin bir daha hiç yaşanmayacağına söz veriyorum.

Eğer sana kırdığım veya üzdüğüm bir şey varsa, gerçekten üzgünüm. Seninle olan ilişkim benim için önemli.

Birlikte geçirdiğimiz güzel zamanları düşünerek, aramızdaki olumsuzlukları unutmak istiyorum. Gönül alma fırsatım var mı?

Arkadaşın Gönlünü Alma Sözleri

Canım arkadaşım istemeden de olsa kendimi sana yanlış anlattığım için özür dilerim.

Senin kalbimi kırmayı hiç ister miyim sen benim en iyi dostumsun lütfen bir karar vermeden bunu unutma.

Bazen istemeden de olsa senin kalbini kırıyorum, ama sen benim kalbimi artık biliyorsun değil mi arkadaşım.

İnsanın dünyada dostu zamanı geldiğinde kendisi gibi olur, sana gelen bana gelsin arkadaşım seni üzdüysem beni affet ne olur.

Yanında her an kendim olduğum arkadaşım, kendimi bile kıran ben seni de istemeyerek kırıyorsam bunu dert edip üzülme olur mu? Hata sende değil bende.

Gönül Alma Sözleri

Yaşadıklarım bana senin gibi bir dostu bir daha ömrümce bulamayacağımı gösterdi seni farkında olmadan bir şekilde kırıp incittiysem beni affet arkadaşım.

Sen bu hayatta her şeyin en iyisine ve en güzeline layıksın seni bir an dahi üzmek istemem.

Bu dünyada en mutlu senin olmanı isterim canım arkadaşım.

Yıllarca berber gülüp beraber ağladık, birbirimizin her haline tanık olduk, artık senin ne düşündüğünü ben biliyorum sen de benim ne düşündüğümü biliyorsan söylediğim saçma sapan sözlere kırılmazsın değil mi?

Hayat inişli çıkışlı bir yol, ben seninle bu yolda yürümekten keyif alıyorum arkadaşım, arada sırada farkında olmayarak ayağına bastıysam beni affet.Bazen korkularım ve endişelerim o kadar çok artıyor ki kırmak istemediğim en özel insanları dahi kırabiliyorum sen de bunlardan en özelisin canım arkadaşım.

Canım arkadaşım beni affetmen için ne gerekiyorsa yaparım bilirsin sen benim en kıymetli dostumsun.

Can dostum ikimiz de arada sırada hata yapmış olabiliriz, ama iyi niyetimiz ve iyi duamız birbirimizin her zaman üzerinde olmuştur senin her zaman yanında olduğumu bilmeni isterim.

Seninle aramdaki olumsuzlukları çözmek istediğimi bilmelisin. Birlikte güzel anılar biriktirmek istiyorum.

Kızgın Birinin Gönlünü Alma Sözleri

Biliyorum bana kızgınsın, belki de kırgınsın sebep olduğum her durumdan çok pişman olduğumu unutma olur mu?

Yaptığım hatalardan dolayı bana kızmakta çok haklısın, senden affetmeni isteyemem ama senden pişmanlığımı anlamanı istiyorum.

Dünyada dürüstlük kadar daha öncelikli bir erdem yok, sen bana kızgın olmakta çok haklısın, bu nedenle beni affetmen çok önemli.

Seni sinirlendirmek, üzmek, kızdırmak benim en son isteyebileceğim şey ama işte insan en çok da sevdiği insanla imtihan oluyor ve en çok da en özendiği yerden kırılıyor değil mi?

Bana kızdığın konularda haklı olabilirsin, ama olayların asıl nedenini öğrenmeden beni yargılaman doğru mu?

İnsanın başına her şey geliyor ve senin bu konuda bana kızgın olmanı anlayabiliyorum fakat elimden de bir şey gelmiyor.

Gönül Alma Sözleri

Bazen istemeden de hata yapabiliyor insan, ama sen istersen bu konudaki kızgınlığın geçince hatalarımı telafi edebilirim.

Lütfen bu meseleyi bir anlığına bırakıp asıl amacımıza odaklanalım, kızgınlığının sebebini ancak bu şekilde ortadan kaldırabilirim.

Sen kolay kırılacak kolay kızdırılacak biri değilsin, belki de benim neden olduğum sorunlar senin biriktirmeni ve kızgın olmanı sağladı, eğer öyleyse beni affet.

Kızgınlık yapılan hatanın farkında olmadan değil farkında olarak yapılmasından kaynaklanır değil mi? Ben şu ana kadar hatalarımın farkında olmadım ama şu andan itibaren farkında olacağım.İnsanın hayatta telafi edemeyeceği en kıymetli şeylerden biri zamandır, senin zamanını çaldığım için beni affet.

Bilmeni isterim ki, ben bu yola seni yarı yolda bırakmak için çıkmadım, kızgınlığını öfkeni arttırmak için de çıkmadım, seni sevdiğim için çıktım ve çok hata yaptım ama pişman olduğumu bilip rahatla olur mu?

Geçmişteki olumsuzlukları geride bırakalım ve yeni bir başlangıç yapalım. Seninle aramdaki ilişkiyi önemsiyorum.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626096915796


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x