Aşık Edici Sözler | Duygusal Aşık Eden Sözler

Bu Yazımızda Aşık Edici Sözler, Duygusal Aşık Edici Sözler, Aşık Edici Sözler 2024, Aşık Edici Sözler Kısa, Kadınları Aşık Eden Sözler, Aşık Oldum Sözleri, Aşık Edici Sözler Facebook, Aşık Etme Sözleri Bulabilirsiniz.

Aşık Edici Sözler | Duygusal Aşık Eden Sözler
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 04.01.2024 - 21:08
893

Aşık Edici Sözler

Herkes duygularını farklı şekillerde belli eder. Kimisi bakışıyla kimisi dokunuşuyla kimisi de hoş sözleri ile. Günümüzde bu durumun daha çok mesaj yoluyla olduğu açıktır. Hoş sözlerin ifade edilmesi ile karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Aşık edici sözler arka arkaya kullanılması karşınızdakini de mutlu kılacaktır. Özellikle de size karşı yoğun hisler taşıyanların bu sözler ile duygularını ifade etmesi de kolay olacaktır.

Mesajlarınızı atarken destekleyici fotoğraflardan da yola çıkabilirsiniz. Ya da bir takım emojiler kullanabilirsiniz. Duygusal aşık edici sözlerın daha çok bu şekilde atılması söz konusudur. İlginizi karşı tarafa sunarken fotoğraf gibi niteliklerin yardımcı olacağı açıktır. Bu niteliklerin sözlere göre kullanılmasına da dikkat etmelisiniz. Hoş bir mesaj attıktan sonra araba fotoğrafı atmanız hiç kuşkusuz mantıklı olmayacaktır.

Sizler de Yorum bölümüne Aşık Edici Sözler ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Duygusal Aşık Edici Sözler

Sen benim yaşama sebebimsin. Hayatım senden sonra renklendi, güzelleşti. Değiştirmek istemeyeceğim en güzel yerimsin.

Yorgun bir bedendim ben. Yorulmuştu ruhumda kalbimde. Sonra sen geldin. Yorgun bedenime can verdin. Bitkin bedenime sevgin ile renk verdin. Dünya anlamsızdı senden önce sonra sen geldin.

Seni bir çocuğun masum duyguları ile sevdim ben. Anlamı olmayan hayatıma yeni bir anlam yükledim seninle. İyi ki geldin. Hoş geldin.

Bir gün gelecek mutlu olacağım diyordum. O günü sen getirdin sevgilim. Sen geldin bahar geldi hayatıma. Sen geldin çiçekler açtırdın gönlümde.

Seni seviyorum. Her zaman sevdim, zorluğunu sevdim senin, dik duruşunu, yeri gelince kahkaha atan sevincini sevdim.

İyi ki sevdim seni. Her şeyinle bana gelişini. Güzelliğini sevdim senin. O masumane bakan yüzünü sevdim.

Kırılan bir kalbin tamiri zordur elbet. Sen zoru başardın sevgilim. Kırılan kalbimi tekrar hayata döndürdün. Sen bana karşılıksız sevgiyi öğrettin.

Aşık Edici Sözler

Hayatımın her anında istiyorum seni. Mutluluğumda yada mutsuzluğumda. Sen ol yeter diyorum, dünyalar bir yanda dursun.

Gözlerin, her baktığımda içime akan bir sıcaklık ve mutluluk dalgasıyla doluyor. Seninle olan her anımda aşkı hissediyorum.

Kalbimde bir aşk ateşi yanıyor, adı da sen. Seninle geçirdiğim her an, bu ateşi daha da körüklüyor.

Sana aşık olmak, dünyanın en güzel ve en heyecan verici hissi. Kalbim, seninle attıkça daha da hızlanıyor.

Hayatımda senin gibi özel bir insanı bulduğum için çok şanslıyım. Seni sevmek, en doğru ve en güzel hissiyatı hissetmek demek.

Sesin, bir melodi gibi kulaklarımda çalıyor. Seninle konuşmak, her defasında kalbimin daha da coşmasına sebep oluyor.

Seninle olan her an, sanki zaman duruyor. Gözlerinde kaybolmak ve dünyanın geri kalanını unutmak istiyorum.

Birlikte olduğumuzda, her şey daha güzel ve anlamlı hale geliyor. Sen benim için bir aşk şarkısının en güzel nakaratı gibisin.

Kalbim seninle dolu, sana olan aşkım sonsuz. Seninle her anımı paylaşmak istiyorum, çünkü sen benim için hayatımın anlamısın.

Seninle her gün yeni bir aşk hikayesi yazıyorum. Seninle geçen her an, benim için bir mucize.

Sana olan aşkım, dünyadaki tüm yıldızlardan daha parlak. Seni seviyorum ve seninle birlikte olmak için her şeyi yapabilirim.

Nefesimi senin için soluyorum artık. Sadece senin için nefes almakta çok güzel bu hayatta. Her şeyi senin üstüne kurmak, Bütün hayallerimin mimarı sensin sevgilim.

Kadınları Aşık Eden Sözler

İlgi duyduğunuz birine karşı hislerinizi ancak hoş sözler ve davranışlarınız ile belli edebilirsiniz. Bunda özellikle sözlerin bir hayli etkili olduğu açıktır. Aşık edici sözler neler merak ediyorsanız bu konuda pek çok sonuçla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak daha çok içinizden geleni biraz da filtreleyerek söylemek gerekiyor. İlk etapta çok fazla duygu yüklü sözcüklere yer vermeniz mantıklı olmayacaktır. Bunun yerine övgülerden yola çıkabilirsiniz. Karşınızda ki kişinin hoş durduğunu ve beğendiğiniz özelliklerini dile getirebilirsiniz. Kadınları aşık eden sözler olarak başta ilgi yoğunluklu olanlardan ilerleyebilirsiniz. Nitekim bayanların ilgi hoşuna gidecektir. Bu durumu davranışlarınız ile de destekleyerek karşınızda ki kendinize aşık edebilirsiniz.Ruhuma dokunmanı seviyorum. Tenimde izler olabilir ama ruhuma böyle dokunan ilk kişi sensin Aşkım. Ruhumdaki tüm izler sana ait.

Canım sevgilim. Senin için uyumak ne de güzel bir duygu. Seninle uyuyup senin için uyanmak. Senin için yaşamak ne güzel bir duygu. Canıma yoldaş oldun bilmeden.

Bir gün gelirde vazgeçersem senden, bir daha görmesin gözlerim. Sen yoksan bakmanın ne anlamı var hayata. Güneşin ışığını seninle seviyorum ben. Gecenin karanlığını seninle süsledim hep.

Ayrılığın çilesi de zordur çekilmez. Ama seni bütün zorluklara rağmen seveceğim.

İnsan kendi için duayı bırakır da sevdiği için dua edermiş ya. Benim dualarımda sen varsın. Senin için dua ediyorum hep. Hayatın hep güzel olsun sevgilim. Dualarımda yaşasan da olur.

İlk görüşte aşktı benimki. Seni gördüğüm o an dünyam durdu. O an hiç bitmedi sanki.

Nede güzel bakıyor o gözlerin. Sanki aynam senin o parlayan gözlerin. Bana ilham veren o güzel yüzündeki içi gülen o gözlerin. Işığın hiç sönmesin.

Sevmek zor değildi elbet, sevdiğini bulmak kadar. Sen geldin ben zoru başardım. Daha ne kadar güzel olabilirdi ki seni sevmek.

Gözlerine bakınca tüm dünya kayboluyor, kalbim sadece seni görmek istiyor.

Seninle her anım sihirli bir masal gibi, her bir nefesim senin adına atıyor.

Seninle hayallerim gerçek oldu, kalbimde açan en güzel çiçeksin.

Sana olan aşkım gökyüzündeki yıldızlara benziyor, sonsuz ve ışıltılı.

Kalbim seninle dolup taşıyor, seni düşündükçe tüm dünya güzelleşiyor.

Geç kalınmış bir aşk mı yoksa bu? Geç kalsam da seveceğim seni. Kim bu kadar güzel sevdirebilir ki kendini?

Güzel Aşık Edici Sözler

Şarkıları susturun. Şimdi o sadece gülümseyecek!

Gelmeni sevdim. Böyle gayet iyi sakın bozma:)

Sevgilim, seninle pijamalar içinde film izlemeyelim olur mu? Çünkü bu hale gelince toparlamak zor oluyor.

Sevgilim, başımı döndürüyor aşkın. Ne güzel bir meysin ruhumda. İçiyorum içiyorum sen hiç bitmiyorsun.

Aşkım, sana evrendeki tüm mucizeleri sunsam, bir ben etmezler aslında. Benim seni sevişimin üzerinden yıllar geçti mesela. Ben hala seni seviyorum, sen hala yoksun…

Bana seni verirsen, sana beni veririm.

Sevgilim gecelendiğinde günün yüzü, rüyalarıma gel kaçarak. Uykum kaçmadan, sen kaç ruhumun her zerresine. Çıkama oradan.

Gözlerinin deryasında seni bulmak istiyorum. Her birinden bir insan birikmiş ruhunda olmak istiyorum. Seni insanlığı sever gibi sevmek istiyorum. Hem aşk ile hem meşk ile.Senden öte bir şey yok. Benden öte diye bir şey var ama.

Varlığımdaki en güzel müzik senin sesinden geliyor. Bana ne desen hep aynı şarkı, beni kendine biraz daha âşık ediyor.

Naz da yakışır elbet. Sen o omzunu silkele ve baygın baygın bak umursuzca. Ömrümün en uzun koşusu da olsa ben senin aşkının ardından geleceğim ve seni hayatıma dâhil edeceğim.

Sevgilim şu anda çok keyifli bir haber aldım. Sen beni seviyor musun doğru mu? Yani doğruysa az sonra konfetiler patlayacak da.

Benimle evlenir misin? BU soruyu sormak ne kadar zor? Aslında çok kolay. Zor olan aşkı yitirmek.

Ellerini ellerime bırakır mısın? Kendini bana? Zamanı boş verir misin biraz? Şimdi yaşamak vakti çünkü!

Gel aşkım. Ben seni uzun zamandır bekliyorum. Gitmen gereken yerlerden değil bu yer. Bunu biliyorum ruhumdan gelen bir ışıkla…

Sevgilim demek istiyorum sana buna ne dersin? Bence bu iyi bir fikir. Sen de söyler misin lütfen aynı kelimeyi? Bakalım beden tutuyor mu?:)

Aşka Dair Kısa Sözler

Uzun uzadıya sözler bulmak işinizi zor hale getirecektir. Üstelik bulduğunuz gibi sözü paylaşmanız da çok anlamlı olmayacaktır. Bunun yerine kısa sözlerden yola çıkabilir ve ufak değişimler ile sunabilirsiniz. Aşık oldum sözleri kısa olacak şekilde de direk olarak gönderebilirsiniz. Bunlar arasında ‘seni seviyorum’ ya da ‘ seni özlüyorum’ gibi kelime öbekleri en çok kullanılanlar olarak biliniyor.

Kısa olmalarına rağmen anlam yüklü olanlar bulunuyor. Bunları çok sık kullanmanız da hoş olmayacaktır. Bazı sözlerin yerinde ve zamanında kullanılması daha etkilidir. Bunun için karşınızdaki kişinin de duygularına göre ilerleme sağlayabilirsiniz. Aşık edici sözler kullanmanıza rağmen herhangi bir tepki alamıyorsanız kısa sözlere başvurmak fayda etmeyecektir. Bunun yerine daha fazla onu tanımaya ve zaman geçirmeye özen göstermek gerekecektir.

Şairlerden Aşık Edici Sözler

Kalbimi çalar gibisin sevgilim. Ne zaman sevme vaktim gelse sen düşersin gönlüme.

Aklımı başımdan alıyorsun, kalbimin ritmini hızlandırıyorsun. Aklım sende kalabilir, kalbime girer misin?

Koy kafanı bacaklarımın üzerine, sen hayallere dal, ben cennet yüzüne

Benimlen yaşlansan keşke, kitap okurdum, çay demler, şiir yazardım güzel yüzüne.

Çiçeklerden gülü ademoğlundan seni sevdim.

Sen benim gecem, sen benim gündüzüm, sen gecemi aydınlatan dolunayım, içimi ısıtan güneşim, hayatımı renklendiren gökkuşağımsın.

Gök yüzüne baktığımda parıldayan yıldızlar kadar çok seviyorum seni.

Okumayı yeni öğrenen bir sübyan gibi hecelerken isminin harflerini, “aşk” oldu dilim damağım. Susadım bu gece sana.

Bence bana aşık olman sana çok yakışıyor.

Aşkınla yandığım her an, sana daha çok bağlanıyorum. Sen benim için hayatın anlamısın.

Sana olan sevgim denizlerin derinliği kadar derin, gökyüzünün genişliği kadar geniş.

Seninle her an kendimi yeniden keşfediyorum, sana olan aşkım her gün daha da büyüyor.

Sana olan hislerimi anlatmak için kelimeler yetmiyor, çünkü seni tarif edecek hiçbir kelime yok.

Gözlerin benim için dünyanın en güzel yolculuğu, seninle her an yeni bir macera yaşıyorum.

Şairlerden Aşık Edici Sözler

Ünlü düşünürler ya da şairler sayesinde de hoş sözler bulabilirsiniz. Geçmişte tanınan ve halen sözleri meşhur olan isimler bulunuyor. Atilla İlhan, Nazım Hikmet ya da Can Yücel gibi isimlerin bu anlamda sık sık tercih edildiği biliniyor. Hoş şiirleri sayesinde alıntılar yaparak aşık edici sözler sunabilirsiniz. Özellikle de şiire ve şairlere ilgi duyanların bu sözler karşısında etkilenmemesi mümkün değildir.

Aşık olan birinin sözleri nasıl olur merak ediyorsanız da mutlaka şairlerden yola çıkmak gerekiyor. Geçmişte ki saf ve temiz aşkların çoğu şiirde ifade edilmesi söz konusudur. Günümüzde ki ilişkilere nazaran daha yalın ifadelerle temiz aşkların anlatılması sağlanıyor. Ve bu anlatımlar herkesin hoşuna gidiyor. Genel olarak da çoğu aşığın bu sözler üzerinden sevgilerini anlattıkları biliniyor.

Aşık Edici Sözler 2021 Kısa

Aşk dediğin insana kaynar suyu başından aşağı döktürür, buz gibi suyun içinde yüzdürür, aşk öyle bir şey ki benim gibi adamı geceleri seviyorum diye inletir.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni o bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek. Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

Bir rüzgâr gibi hayatım savrulurken acımasızca sen çıktın karşıma tuttun elimi çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında seviyorum seni aşkım.

Kalbim cam gibidir hemen kırılır sözlerim çok tanedir anlamlı, seni seviyorum cam kalbimin içinde sözlerim senin gibi her zaman anlamlı seviyor kalbim seni delikanlı.

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kâinatı sana vermek isterdim. Ama sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Aşık Edici Sözler 2024 Kısa

Özlem, sevgi, aşk, sadakat ya da tutku gibi kısa kelimelerle de duyguların anlatılması mümkün. Şöyle ki herkesin hissettikleri duygular farklı anlamlar kazanabilir. Örneğin kimisi aşkı tutku olarak ifade ederken kimisi huzur şeklinde sunar. Bu niteliklere göre de kısa sözlerin olduğunu göreceksiniz. Aşık edici sözler 2024 kısa olarak da karşınıza çıkacaktır. Bu sözlerden yana da seçimlerinizi yaparak karşınızdakine sunabilirsiniz.

Kısa sözler sayesinde de ilginizi ya da daha fazlasını belli edebilirsiniz. Örneğin ‘özledim’ kelimesi kısa ama anlamlı olan ifadelerden birisidir. Bu kelime yoğun ilgi duyduğunuz bir kişiyi uzun süre görmemeniz halinde söyleyebileceğiz kısa ve net ifadelerden birisidir. Aşık edici sözler arasında dahi gösterebiliriz. Bu tarz kelimelerden de etkilenenler bulunuyor. Genel olarak beklentileri yüksek olmayan kişilerin kısa kelimeler sayesinde de anlamlar çıkarması söz konusudur.

Aşık Etme Sözleri

İster yar ol, ister yara. Lütfunda başım üstüne kahrında.

O senin neyin olur dediler. Uzaktan dedim, uzaktan yandığım olur kendisi.

Sen mavi giyin, ben denizi unuturum.

Seni nasıl sevdiysem öyle kal. Değişmek mevsimlere mahsus…

Böyle basit bir dünyada sen benim için çok özelsin…

Gözlerinin ‘kahve’sinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına ‘sen’de kalayım!

Her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Yapmam gereken en son şey sana aşık olmaktı. Ve ben yine sondan başladım.Sana şiir yazmak ne haddime. Varlığın şiir zaten!

Gönül almayı bilmeyen ömür emanet edilmez. Gel benim emanetim ol sevgilim.

Dünyanın en güzel gülüşünü ona vermişler sanki…

Yüreğiniz şarkı söylüyorsa eğer, hayat sizi mutlaka bir gün dansa kaldırır.

Takvimin en güzel yaprağıydı seni tanıdığım gün…

Sen benim içinsin sevgili… Benim İçimsin!

Aşık Etme Sözleri

Sözler içi boş bir şekilde ifade edildiğinde herhangi bir anlama bürünmüyor. Üstelik bu gibi durumlarda sözlerin askıda kaldığını ve hiçbir anlam ifade etmediğini de anlayacaksınız. Davranışlarınızın burada etkisi büyüktür. Aşık edici sözler kullanarak hiç ilgi görmemeniz durumunda herhangi bir tepki almayı beklememelisiniz. Karşınızdakini etkilemek adına onun beğendiği alanlara yönelik iletişim kurmak daha mantıklıdır.

Örneğin hayvanlara ilgi gösterenler adına bu konuda sözler paylaşmanız hoş olacaktır. Şöyle ki sevimli hayvanlardan yana seçimler yaparak ilerleyebilirsiniz. Köpek ya da kedilerin etkili olacağı açıktır. Aşık etme sözleri arasında da farklı nesnelere seslenilmesi söz konusudur. İlgi göstereceği şekilde bu sözleri derlemek ve sunmak gerekiyor. Aynı zamanda karşı cevapların da olacağı şekilde sözlerin paylaşılması mesajın anlamlanması adına faydalıdır.

Aşık Oldum Sözleri

Sevdiğiniz kişiye yollayacağınız en etkili aşk mesajlarını sizler için bir araya getirdik. İşte bu muhteşem aşk mesajları ile seviğinizi kendinize aşık edebilirsiniz.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni o bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek. Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Yorulmuşken kalbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engel olamıyorum seviyorum seni.

Seni tertemiz helal duygularımla sevdim seni bitmeyen öz güvenimle sevdim sana ben aşık oldum habersizce şimdi soluyorum duy sesimi inan bana seviyorum seni aşık oldum sana…

Yeminlerimi senin üzerine soluyorum gerçekten seni seviyorum yemin ederim bu sevgi sen öldüğün sürece yanımda bitmez bunu unutma.

Yorumsuz hayatıma ilk yorumu sen yaptın ve ben sana kapıldım ben sana aşık oldum yorumlarını bekliyorum ne diyorsun ?

Benimle tek zaman değil her zaman ol benimle bir saat olma her saat ol benim bir anlık değil her gün düşün çünkü ben öyle yapıyorum senin için sen bilmesen de.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Aşık Oldum Sözleri

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar.

Bir rüzgâr gibi hayatım savrulurken acımasızca sen çıktın karşıma tuttun elimi çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında seviyorum seni aşkım.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Kalbim cam gibidir hemen kırılır sözlerim çok tanedir anlamlı, seni seviyorum cam kalbimin içinde sözlerim senin gibi her zaman anlamlı seviyor kalbim seni delikanlı.

Bir gözyaşı akıttım uğrunda yine yine seni anımsadım ve ağladım. Ama son gözyaşlarım sanma ki seni unuttuğumdan! Seni ölene kadar seveceğim derdim ya hep söz seveceğim o ana dek!Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar…

Bir gözyaşı akıttım uğrunda yine yine seni anımsadım ve ağladım. Ama son gözyaşlarım sanma ki seni unuttuğumdan! Seni ölene kadar seveceğim derdim ya hep söz seveceğim o ana dek!

Yorulmuşken kalbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engel olamıyorum seni seviyorum seni.

Sana yalan sözler yazıp gözünü boyamak istemiyorum, sana sakız olmuş şarkılardan sözler okumak istemiyorum sana kendimi veriyorum kalbimi veriyorum sana sözlerimi gözlerime bakıp okumanı istiyorum seni seviyorum kendi benliğimle seviyorum seni.

Aşık Olduğumu Nasıl Belli Ederim?

Aşık olan kişilerin daha çok sözlerle bu konuda iletiler göndermesi mümkün. Davranışların daha anormal olmasından dolayı aşk durumlarının ifade edilmesi güçtür. Çünkü artık vücudun duygulara göre hareket etme isteği olacaktır. Aşık olduğunuz kişiye sarılmak ya da el ele gezmek isteyebilirsiniz. Ancak ilk başta bu tarz durumlar zor olacağı için biraz kontrollü olmak gereklidir. Kontrolleri sağladıktan sonra da aşık edici sözlerden yola çıkarak kendinizi belli edebilirsiniz. Bunun için kullanılan ifadelerin de ölçülü olmasına dikkat etmelisiniz.

Yeni konuşmaya başladığınız birine hemen hitaplar kullanmak yanlış olacaktır. Daha ağır bir şekilde ilerlemeniz birbirinizi tanımak adına da faydalı olacaktır. Bu yüzden duygularınızı belli etmeden önce karşınızdakine sizi tanıması adına yardımcı olmalısınız. Bunun için ilgi alanlarınızı ya da arkadaş çevrenizi dile getirebilirsiniz. Bu şekilde onunda hobilerini ve yakın çevresini öğrenmiş olacaksınız. Bu temel durumlar ilişki anlamında ilerleme için gereklidir.

Güzel Aşık Edici Sözler

Aşık edici sözler kullanmak için de ilgi duyduğunuz kişinin hareketleri gözlemleyebilirsiniz. Sözlerinize karşılık herhangi bir tepki vermemesi sizi mutsuz edecektir. Bunun için başta onunda duygularını anlamak gerekiyor. Sizi görmek istiyor mu ya da sizinle iletişime geçiyor mu bunlara bakabilirsiniz. Sonrasında da hoş sözler ile onu daha fazla etkileyebilirsiniz. İster kendiniz bir şeyler yazabilir isterseniz de baştanda söylediğimiz gibi şairlerden ilerleme sağlayabilirsiniz.

Aşık Etmenin Yolları

Aşık olan kişiler duygularını kontrol etmekte zorlanır. Buna bağlı olarak aşırı kıskançlıklar ya da kısıtlamalar meydana gelecektir. Bu gibi durumlarda kaçınmak adına daha kontrollü olmakta fayda vardır. Karşınızdakinin de sizin gibi aşık olması istiyorsanız biraz geri planda kalmak doğru olacaktır. Aşık etmenin yolları neler diye soracak olursanız öncelikli olarak söz ve davranışlara dikkat etmeniz gerektiğini söylemeliyiz.

Aşka Dair Kısa Sözler

İletişim sırasında sürekli olarak sorular sormak hoş olmayacaktır. Aksine karşınızdakinin size kendisini anlatması gerekiyor. Bunun için farklı ilgi alanlarına yönelik konular açabilirsiniz. Bu şekilde onunda nelerden hoşlandığını öğrenebilirsiniz. Mesela çiçeklerden hoşlanan birine aynı temadan sözler sunabilirsiniz. Ya da karşınızdaki futbolla çok ilgili ise bu konuda biraz araştırma yaparak iletişime geçebilirsiniz. Aşık edici sözlerin yanı sıra bu şekilde de iletişimlerin daha kuvvetli olması sağlanabilir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714550/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x