yandex
Bursaspor Sözleri | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Bursaspor Sözleri

Bursaspor Sözleri

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Bursaspor Sözleri, Bursaspor Sözlerinden Seçmeler, Kısa Bursaspor Sözleri, Güzel Bursaspor Sözleri, Bursaspor Sözleri Anlamlı, Etkileyen Bursaspor Sözleri, Bursaspor Sözleri 2021 Bulabilirsiniz.

Bursaspor Tezahüratları

Bursaspor sözleri, futbol kulübüne dair dile getirilen ve tezahürat havası taşıyan kelimelerden oluşmaktadır. Bilindiği üzere 4 takımın dışında şampiyon olan ilk ve tek takım Bursaspor’dur. Bundan dolayı da bu takımın taraftarları, kulüpleri ile alakalı güzel sözler üretmişlerdir. Bu sözleri de çok farklı platformlarda dile getirmektedirler.

  • Yeşil Beyaz Şampiyon Bursaspor

Bursaspor sözleri statlarda hep bir ağızdan söylenmektedir. Bursaspor besteleri sözleri bu anlamda oldukça fazladır. Yeni Timsah Arena stadında bu sözler, binlerce kişinin eşlik etmesi ile haykırılmaktadır. Ayrıca bu sözler oldukça anlamlıdır. Bursaspor tezahüratları son derece yaratıcı olarak da dikkat çekmektedir.

  • Bu Alemde En Büyük Bursa

Bursaspor Sözleri

Bursaspor Tribün Besteleri

Bursaspor sözleri rakip takımlar için de yazılmıştır. Bunun için Bursaspor tribün besteleri adı altında birçok şarkı bestelenmiştir. Özellikle takımın, kendisine rakip olarak gördüğü takımlar için bu besteleri duymak hiç de şaşırtıcı değildir. Bu tip bestelere sosyal paylaşım siteleri üzerinden ulaşmak mümkündür. Özellikle Texas grubu tarafından bestelenen ve oldukça güzel olan birçok şarkı ve beste vardır. Bu bestelere sahip olabilmek için Google arama motorunu kullanmak oldukça iyi bir tercih olacaktır. Bu motora Bursaspor besteleri indir kelimelerini yazarak, şarkılara ve bestelere sizler de kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

  • Bursaspor Sen Bizim Sevdamızsın

Ayrıca Bursaspor sözleri küfürlü bir şekilde de söylenebilmektedir. Birçok noktada bu sözlere rastlayabilirsiniz.

  • Futbolun Efendisi Bursaspor

Bursaspor Tezahüratları

En Güzel Bursaspor Sözleri


Yeşilini Beyazını sevmişiz, doğuştan Bursa Sporluyuz biz.!


Timsahlar sahaya inince, her yer Yeşil Beyaz olur! Bursa Spor seninleyiz!


Tribünlerde aşkımız Yeşil Beyaz diye çığlık olur gönüllerde, Timsahım sen bir tanesin Bursalı tüm ömürlerde!


Bursa Sporlu olmak için Bursalı olman şart değil, takımdan anlaman yeter!


İddialıyız! Gururluyuz! Güçlüyüz! Çünkü Bursa Sporluyuz!


Bir Avrupa şehrinin takımı olmak Bursa Sporun, Bursa Spor taraftarı olmak senin ayrıcalığındır.!


Seninle ya da seninle Bursam, asla sensiz değil!


Bursa Spor gollere koşarken, herkes timsahın gücüne hayran kalır!


Yeşille Beyaza boyadık damarlarımızı! Yaşamak için sevgi yeter!


Sahalarda sesimiz inlesin, Bursa Spor sen tüm gönüllerdesin!


Haydi, kalk ayağa timsah geliyor, bu sene kupayı timsah alıyor! Bursa Spor sen takımların incisisin, sen Bursam kalbimin birincisisin.!


Etme şikâyet skordan yana ey ezik takım, sen sadece Timsahın gücüne maruz kaldın!


Timsah gücü sahalarda, timsah aşkı gönüllerde!


Takımların şahısın Bursa Spor! Değişmez gönlümüzde skor! Yensen de yenilsen de senleyiz! Kanımızla, canımızla söyleriz! Timsah! Sen bizim! Her şeyimizsin!


Güzel Bursaspor Sözleri

Bursaspor Sözleri Nasıldır?

Bursaspor ile alakalı sözlerin büyük bir kısmı şampiyonlukla ilgilidir. Ülkemizin 4 büyük takımının dışındaki Anadolu’dan çıkan ilk şampiyondur. Ayrıca bu şampiyonluk çok da eski değildir. Halen herkesin hafızasında yer almaktadır. Bundan dolayı da takımın aldığı şampiyonluk ile alakalı değişik ve birçok söz vardır. Ayrıca Bursaspor ile Beşiktaş arasında da tatlı bir rekabet mevcuttur. Bundan dolayı da Bursaspor sözleri genellikle bu konu ile alakalıdır.

  • Anadolu’nun Yıldızı, Kupaların Ağası

Bursaspor Sözleri Facebook

Bursaspor sözleri, sosyal medya üzerinden çok sık dile getirilmektedir. Özellikle Bursaspor çıldırt bizi bu sene yine cümlesi, en çok paylaşılan sözler arasında yer almaktadır. Bu sözler de genellikle Facebook hesapları üzerinden paylaşılmaktadır. Bazı takım taraftarları bu sözleri kapak fotoğrafı olarak kullanmaktadır. Ayrıca ileti kısmına da bu sözleri yazmıştır. Böylelikle sözler daha fazla ilgi çekmektedir. Sözlere eklenen görsel ile daha çok insan bu sözleri görmektedir.


Timsahın Gücü Saldır Bursaspor


Rakipsizsin Bursa Spor!


Bursa Spor, sahaların tek timsahı! Seninle güzel renklerin, Yeşille Beyazı!


Kalbimdeki tek takımsın Bursa Spor.!


Seninle doğdum seninle büyüyorum! Yeşilim, Beyazım, timsahım işte!


Bursa Spor sevdasına tutulduk, timsahımıza tutunduk! Şimdi sahalar bizi bekler, haydi timsahım gücünü göster!


Bursa’nın Yeşiliyle Beyazına, Sen kurban ol şahlanmış timsahına!


Neden mi havalıyız? E çünkü biz timsahız!


Bursa Spor sahada, taraftar tribünde! Sen nereye biz oraya Timsahım!


Timsah aşkına kapıldım! Artık her şey Yeşil Beyaz! Çok istiyorsan sen de katıl bize, onurlan biraz.!


Sahalara bir çıkarız, tozu dumana katarız!


Söyle marşını Bursa spor! Duyanlar titresin!


Hiddetlen Timsahım, sahalar senindir!


Taraftarınla tek yürek bir tek takım var! Bursa Spor taraftarıyla, taraftarı timsahlarıyla yaşar!


Ruhuma rengini veren takımlıyım! Bursa Sporluyum, hem Yeşilim hem Beyazım.!


Anlamlı Bursaspor Sözleri

Bursaspor Sözleri Sevgiliye

Bursaspor sözleri sevgili ve eşler için de özel bestelere sahiptir. Bunun için sevgiliye beste bursa texas sözleri şeklinde arama yapmak mümkün olacaktır. Bu tip bir arama sonucunda sevgiliniz için oldukça güzel söz ve cümlelere rastlayabilirsiniz. Ayrıca bu sözleri indirip, görsellerle süsleyebilirsiniz. Bu sözler sayesinde sevgilinizi de mutlu edebilirsiniz. Bursa hakkında sözler de sizin için bir diğer seçenek olarak ortaya çıkacaktır.

  • En Büyük Bursa Şampiyon Bursa

Bursaspor ile Alakalı Taraftar Sözler

Bursaspor sözleri sosyal medya üzerinden de ifade edilmektedir. Özellikle Tumblr ve Twitter gibi çeşitli mecralarda bu sözlere rastlamak mümkündür. Örneğin twitter bilgi bölümünde Bursaspor ile alakalı taraftar sözleri görebilirsiniz. Ayrıca Tumblr sayfalarında da pankart haline getirilmiş sözler vardır. Bunun yanı sıra görseller ile süslenmiş sözlere de rastlayabilirsiniz. Ayrıca başka sosyal medya hesapları üzerinden de bu takım ile alakalı sözlere denk gelebilirsiniz. Bu sözler, Bursaspor’un simgesi olan timsah görseli ile daha da anlamlı bir hale gelmiştir.


Bu yazı 2831 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x