Beşiktaş Sözleri | Beşiktaş Sözlerinden Seçmeler

Bu Yazımızda Beşiktaş Sözleri, Beşiktaş Sözlerinden Seçmeler, Kısa Beşiktaş Sözleri, Güzel Beşiktaş Sözleri, Beşiktaş Sözleri Anlamlı, Etkileyen Beşiktaş Sözleri, Beşiktaş Sözleri 2024 Bulabilirsiniz.

Beşiktaş Sözleri | Beşiktaş Sözlerinden Seçmeler
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 04.01.2024 - 20:51
284

Beşiktaş Sözleri

Beşiktaş sözleri, kulüp taraftarları tarafından söylenen ve birçok ortamda dile getirilen kelimelerden oluşmaktadır. Türkiye’nin ilk spor kulübü ve aynı zamanda son şampiyonu olan Beşiktaş, değişik birçok söze konu olmuştur. Bu sözlerin kullanıldığı çok farklı mecralar vardır.

Beşiktaş sözleri o kadar popüler bir hale gelmiştir ki, artık stadyumlarda da bu sözlere rastlamak mümkündür. Özellikle diğer iki İstanbul takımına karşı oynanan müsabakalarda, bu sözlere yoğun bir ilgi gösterilmektedir. Hatta sözler artık bir slogan haline gelmiştir. Bunun sonucunda da Beşiktaş taraftarı tarafından dile getirilmektedir. Ayrıca slogan haline gelen bu sözler, pankartlarda da yer almaktadır. Beşiktaş anlamlı sözler bu açıdan kendisine çok rahat yer bulabilmektedir.

  • Kara Kartal Sen Çok Yaşa
Beşiktaş Sözleri

Sizler de Yorum bölümüne Beşiktaş Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Beşiktaş Sözleri Kapak

Beşiktaş sözleri internet üzerinden de dile getirilmektedir. Özellikle sosyal medya sitelerinde ve araçlarında bu sözlere rastlamak mümkündür. Örneğin Beşiktaş sözleri tumblr ile ifade edilmektedir. Bir sosyal medya sayfası olan bu platformda, değişik Beşiktaş sözlerine rastlamak mümkündür. Ayrıca Beşiktaş sözleri kapak olarak da kullanılabilmektedir. Özellikle Facebook kapak fotoğrafları, Beşiktaş sözleri ile daha da güzelleşmektedir. Ya da twitter üzerinden de bu sözler dile getirilmektedir.

  • Siyah Beyaz Hayat En Büyük Beşiktaş

En Güzel Beşiktaş Sözleri

BeşiktAş’k! Sen bir aşksın ve bu aşk sonsuz. Çünkü sen beni hiç aldatmadın, ben de seni hiç aldatmayacağım. Sonsuza kadar, sonsuz kadar hep beraber!

Burası Kartal Yuvası deriz, âlemde eser gürleriz!

Delikanlı takımız, her zaman icabını yaparız!

Kartallar yüksekten uçar! Uçamayanlar takılmasınlar, fena düşerler!

Siyah! Beyaz! İşte mevzu hep bu!

Kartalız biz! Pençeler geçeriz!

Siyahla Beyazın farkı Beşiktaş’tır.!

Beşiktaşlıysanız, çarşıda gezersiniz kartallar gibi!

Kısa Beşiktaş Sözleri

Kartal pençeleriyle sahaları dolduran aşkın adı Beşiktaş!

Siyahla Beyazın aşkına geldik! Beşiktaş’ım taşına toprağına geldik! Yoluna var olduk kartalımızın! Adın akar içinde kanlarımızın!

Sana sövgüler değil övgüler layık Kartal’ım!

Bir takım tutmak ayrıdır, Beşiktaşlı olmak çok ayrıdır!

Sahalarda skor ne olursa olsun, seninleyiz Beşiktaş’ım.!

Tribünleriyle gündemleri linç eden kaç tane takım var? Beşiktaş! Sen teksin!

Kartalları sahada geçmek zordur! Ayaklarınız bulutlara takılabilir ve düşebilirsiniz!

Beşiktaş Sözleri 2024

Beşiktaş hakkında kullanılan ve dile getirilen sözlerin bir kısmı son şampiyonlukla alakalıdır. Çünkü en son şampiyon Beşiktaş’tır. Beşiktaş sözleri kulübün en eski olması ile de ilgilidir. Bilindiği üzere bu kulüp 1903 senesinde kurulmuştur. Bundan dolayı da takım taraftarları bu kulübün kuruluşuna gönderme yaparak, Türkiye’nin ilk ve en eski kulübü olduklarını, hepsinden önce de Beşiktaş’ın olduğunu vurgulamaktadır.

  • İlk Önce Beşiktaş Vardı

Beşiktaş Whatsapp Sözleri

Beşiktaş whatsapp sözleri şeklinde dile getirilmektedir. Bilindiği üzere bu uygulama neredeyse herkes tarafından kullanılmaktadır ve oldukça da popüler bir hale gelmiştir. İnsanlar iletişimi bu uygulama ile yaparken, Beşiktaş sözleri de yoğun bir şekilde dile getirilmektedir. Bunun yanı sıra Beşiktaş sözleri 2024 senesinde de çok sık kullanılan sözler arasında yer almaktadır. Kısa mesaj yolu ile arkadaşlar, birbirlerine bu sözleri yollamaktadır. Hem takım taraftarı olan hem de olmayan kişiler, bu sözler sayesinde birçok şeyi kısa bir şekilde anlatabilmektedir.

Siyah Beyaz Şampiyon Kartal

Kartal doğanlar ve diğerleri vardır!

Beşiktaşlı doğmak bir ayrıcalıktır.

Kara kartal, sen bir aşksın ve seninle hayatımdaki herkesi ve herşeyi aldatıyorum. Önceliğimsin!

Herkes gittiğinde tek yanımda kalan sen oldun marşlarınla ve skorlarınla. En gülmez günlerimde sen uçurdun beni havalara. Bu aşk elbette bitmez. Beşiktaş, hep soyluydun, hep özelsin ve sonsuzsun.

Tüm stadın pençelerini çıkarıp kartal olduğu ana bayılıyorum!

Kartalın karası, günün yüzüyle birleşince Beşiktaş oluyor siyahı ve beyazıyla!

Küfürlü Beşiktaş Sözleri

Sen kimlerdensin? Beşiktaşlıysan başköşe lütfen!

Çarşı var, takımın dili var! Biz taraftarlar aynı dili konuşuruz! Yanlışa tahammülümüz yoktur, sahalarda tek bir ağız buluşuruz!

Sen bizim her şeyimizden fazlasın! Çünkü sen Beşiktaşsın!

Yollarında sesimizin telleri çağlar sen sen diye, Kartalım sen de golleri bas kalelere gooooolll gooooollll diye.!

Siyahınla Beyazını sevdik gönülden, düşmez marşlarımız ne kulaktan ne dilden!

Uyandığımda baktım ki yine Beşiktaşlı bir sabahtayım, dedim ki kendime iyi ki Beşiktaşlıyım! Zaferle uyanmanın en güzel tadısın Beşiktaş’ım.!

Küfürlü Beşiktaş Sözleri

Beşiktaş sözleri, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarını kızdırmak için de kullanılmaktadır. Özellikle Beşiktaş sözleri küfürlü bir şekilde de söylenmektedir. Genellikle sosyal medya hesapları üzerinden bu sözlere rastlamak mümkündür. Bu tip sözler ayrıca caps adı verilen görseller ile de desteklenmektedir. Bunun yanı sıra sözlerin kullanıldığı zamanlar da genellikle rakiplerin mağlup olmasından sonradır. Beşiktaş sözleri fenere karşı da iğneleyici cümleler içermektedir. Bunun yanı sıra Beşiktaş sözleri başka kulüpler için de söylenebilmektedir. Bu tip sözler ayrıca, geçmişteki başarı ve galibiyetleri de hatırlatmak adına dile getirilebilmektedir.

  • Kara Kartal Sen Çok Yaşa Canım Feda Olsun Sana

Sevgiliye Beşiktaş Sözleri

Beşiktaş sözleri sevgili için de dile getirilmektedir. Birbirini seven ve ikisi de Beşiktaş taraftarı olan insanlar en güzel sözleri seçmektedir. Bu sözlerin içerisinde Beşiktaş tarihi yer almaktadır. Ayrıca Beşiktaş’ın kazandığı başarılar ve kupalar da sözler içinde kendisine yer bulmaktadır. Beşiktaş taraftar sözleri bu noktada devreye girmektedir. Sevgili, kız arkadaş ya da eş için birçok taraftar sözü vardır. Bu sözler üzerinden hem sevgilinizi ne kadar sevdiğinizi dile getireceksiniz, hem de onu Beşiktaş kadar önemsediğinizi göstereceksiniz.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714481/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x