ihanet Mesajları | Sevgiliye ihanet Mesajları

Bu Yazımızda ihanet Mesajları, ihanet ile ilgili Mesajlar, Sevgiliye ihanet Mesajları. Dosta ihanet Mesajları, Arkadaşa ihanet Mesajları, Whatsapp ihanet Mesajları, ihanet Mesajları Resimli, ihanetle ilgili Mesajlar Mevlana, ihanet Mesajları Tumblr, ihanet Mesajları Mevlana Bulabilirsiniz.

ihanet Mesajları | Sevgiliye ihanet Mesajları
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 02.01.2024 - 19:35
258

ihanet Mesajları

Mesajlaşmak artık günümüzde bir ihtiyaç haline gelmiş durumda. Her zaman konuşulacak ortam olmuyor ya da bazı şeyler konuşularak ya da yüz yüze anlatılamıyor. Bazen de hiç yüz yüze gelemeyecek kadar ağır bir durum vardır ortada. Tek bir mesajla durumu sonlandırmak isteyebilirsiniz. İhanet ise bu durumların en ağırlarıdır. ihanet mesajları son derce acı ve derin anlamlar içerir. İhanetin ağırlığı ve suçsuz yere ödemek zorunda olduğunuz bedel sizin için en ağır darbedir. İhanetin kim tarafından yapıldığı önemli değildir. Belki sevgilin ihanet eder, belki en yakın arkadaşın belki de ikisinin aynı anda ihanet ettiğine tanık olursunuz. Kendi kendinize ihanet edebilirsiniz.

Kendinize verdiğiniz bir sözü tutmamakta kendinize yaptığınız ihanettir. Ancak ihanet mesajları size ihanet edenler için son söz niteliğindedir. Anlatılamayacak kadar acı verici bir durumu kelimeler dökmek istersiniz ancak bu kolay bir iş değildir. Karşıdaki insanla her şeyin yolunda gittiğini düşünürken, daha ona bugün hediye almışken, belki de çocuklarınla birlikte mutlu bir yuvan olduğunu düşündüğün en mutlu anında bu haberi almış olabilirsiniz. Dolayısıyla sizin hiç suçunuz yoktur ancak hayalleriniz yanlış biri yüzünden yıkılıp gitmiştir. ihanet mesajları ise en ağır sözlerin kısa ve derin anlamlarla birlikte atıldığı mesajlardır. Durumun nihayetinin farkında olmayan kişiye sakladığı her şeyi bildiğinizi belirtmektir.

Sizler de Yorum bölümüne ihanet Mesajları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

ihanet ile ilgili Mesajlar

Elimi tutandan korkmam gerektiğini senin sayende anladım.

Hiç konuşmamak, sessiz kalmakta ihanetin ta kendisi değil midir?

Sen benden önce kendine ihanet ettin. Hayırlı uğurlu olsun.

Başkalarına göre bu ihanet olabilir ama bana göre kahpelikten başka birşey değildi.

Zor günümde yanımda olmayan dosta dost dersem, kendime ihanet etmiş olurum.

ihanet Mesajları

Sadakat aradım başta gözlerinde. Sonradan anladım senin gözlerin ihanet doluydu.

Her nefesinde son bulmak için daha kaç kişinin elini tuttuğunu görmem gerekiyor?

Bana da yalan söylediler. İhaneti başta yalanlarda sonra gözlerde tanıdım.

Güvendiğim insanlar sağolsun, bana hayatın ne kadar sahtekar olduğunu öğrettiler.

Seni severek tendine ihanet etmektense, ruhumu satarım daha iyi.

İhanete uğratan birisine ne vicdan ne de merhamet kapısı açılır.

Bolca arkandayım diyenler oldu. Gerçekten arkamdan iş çeviriyorlarmış.

Önceleri kendi kendime yalan söyledim. Sonradan bunun da bir ihanet olduğunu anladım.

İhanetini unutmam için kaç bedene ihtiyacım olacak?

Hayalini aldatmamak için elimi bıraktığın o günü hafızamdan sildim.Bir kez ihanet edeni affedersen, ömrün boyunca ihanete uğramayı kabul etmiş sayarsın.

İlişkimizi sözlerinle değil ihanetlerin ile çok önceden bitirmişsin sen zaten.

Başkalarının cümlelerine özne olmuşsun, ben bunu çok geç öğrendim.

Aşkım, aşkı başkasının aşkında bulmuş. Başkasının aşkı da bir başkasının aşkına âşık olmuş. Aşkım aşkımı başkasının aşkına âşık olan başka bir aşka ait aşkta kirletmiş. Yani ortada çok aşk ve âşık var ve ben bu kalabalıktan hiç hoşlanmadın! Daha tenha bir aşka yelken açtım oh be!

Aşkımı paraya pula satsaydın, daha fazlanı verir geri alırdım da sen gittin bedavaya harcadın ya beni, bana en çok orası dokunuyor işte!

ihanetle ilgili Mesajlar

İhanetin bedeli yoktur ki ağır olsun… Ne yapayım şimdi? Seni aldatsam, seni aldatmış olmam ki artık! Artık yoksun…

İhanet ettin. Ben de senden nefret ettim. İşte biz birbirimize bunları ettik. Bakalım şimdi bu etme bulma dünyasında, ettiklerimizden neler bulacağız her birimiz..?

İhanet ettiğin şey, kalbimdeki sevgimdi. Tamamen senle ilgili bir anlamı bitirdin sen. Yani olan sana oldu sevgilim, ben iyiyim, yaşıyorum. İçimde ölen sadece sensin…

Benim tenime katık ettiğin tenlerde son buldun Sevgilim. Şimdi sondan başa dönemezsin…

Bilmediğim yerlerinde ben yokmuşum ya, bildiğin yerlerinde de ben yokum artık sırf bu yüzden…

Kıyılarıma vurdu ihanetin. Kırmızı tüm okyanuslar şimdi. Sevda kalp kaybetti. Her yer kan kırmızı oldu artık Aşk kırmızı yerine…

Sevgiliye ihanet Mesajları

İhanet ettin de ne oldu? Ben de seni terk ettim iyi mi oldu?

Onda olan ve bende olmayan ne biliyor musun? İhanet. Bu yüzden siz birbirinize çok yakışıyorsunuz işte!

Aşkımı geceye astım. Kuruttum onu gözyaşlarımın tuzuyla. Bozulmadan saklıyorum Aşkını nefretime sarıp sarmalayarak…

Ben senden sonrayı biliyorum ama sen benden sonrayı hiç bilemeyeceksin!

Ben neden kimseye güvenmiyorum biliyor musun? Çünkü hayatımdan sen geçtin.

İhanetlerden dolayı o kadar çok keşkem oldu ki.

Gözlerinde görüyordum ben bu çirkin oyunu. Sadece bu’yunu bilmiyordum. O da geldi tanıştık ve bitti. Haydi, şimdi size uğursuzluklar ola!

Sen beni sırtımdan da değil, daha da kötüsü, kalbimden bıçakladın! Yani en savunmasız halimle ve en savunmasız yerimden…

Kem gözlere mi geldik yoksa senin aç gözlerinin sonucu mu oldu bu ihanet ben onu hiç bilemedim!

Sevgilim, ne iyi ettin de beni aldattın. Yoksa ben senle çok mutsuz olurmuşum yaaa.

Sevgiliye ihanet Mesajları

Ağladım ve çok canım yandı ama geçti. Şimdi senin yalan kokun yok ve yalan sevdan. Sırf bu yüzden daha kötüyüm…

Gitme demeyi çok isterdim. Ama kaldığın yerde o da var olacaktı…

Başka bir koku var ruhunda. Yıkanmışsın parfümlerini ama ya ruhunun sevdiğim kokusu ne olacak? Onu yıkayamıyorsun işte ve ben biliyorum herşeyi…

Aramızda bir boşluk bıraktın kaderde. Hoşluklarının boşluklarını koydun sevdamıza bedavadan. Ama sonunu pahalıya ödettin geçen onca zamana hiç aldırmadan…

Sızı nedir bilir misin? O duvarın dibinde seni başka biriyle görmek sızı. O duvarın dibine çökmek ve bir daha hiç kalkamamak yerinden. Sen şimdi kime laf anlatıyorsun? Ben o duvarın dibinde öldüm sende…

Seni özlüyorum yalancım. Bakışındaki sevgimi özlüyorum. Sarmalanmışsın gecelerde başka bedenlere. Ey ruhunu sevdiğim Keşkem… Ne diyeyim…

Benden daha güzel olması önemli değildi. Benden daha çok ona aitti. Beni burası yıktı işte.

Benden daha yakışıklı olması dert değildi. Benden daha çok sahipti ona ve beni burası yaktı.Söyleyin kendisine, güneş utandıracak onu. Her aydınlık vakti, kirli kalacak sevdaların karşısında. Söyleyin ona bunları ve herkes duysun!

Canıma eziyet edesin mi vardır? Nereden sevdin beni sen nereden? Onu sevdiğin yerden mi?

Sesinde başka bir mutluluk var sevdiğim. Söyle bana da gideyim mutluluğunun mutsuzluğunda senden çok uzaklara…

Dermansız dertlere düşmedim. Sadece sen öldün ve hayat devam ediyor başka birinin kollarında. Ben de ellerin yerine senin yasını tutuyorum hepsi bu…

Korkuyorum gittiğim yerden. Çünkü orada sen yoksun. Geriye de dönemiyorum. Çünkü orada sen artık yalnız değilsin…

Aşkım bana ihanet ettiğin kadar sende ikamet etsin inşallah bütün çirkefler çıyanlar! Âmin!

Gideceğini bilmediğimden, biteceğine hiç inanmadığımdan, göremedim sendeki ben olmayan izleri. Keşke dokunuşlarıma dokunuşlar eklemeseydin. Bir sigaradan farksız olmasaydım sende… Söndüğüm yerde, yakmasaydın bir başkasını üzerime, ekleye ekleye… Sevgilim… Keşke…

En Acı Tecrübe

İhanet tarifi olmayan bir durumdur. Pek çok farklı şekilde de kendisini gösterebilir. Size en yakın arkadaşınız arkanızdan iş çevirerek ihanet edebilir. Size sevgiliniz başka biriyle birlikte olarak da ihanet etmiş olabilir.

Ancak eğer ihanet içerisinde hem yakın arkadaşınız hem de sevdiğiniz varsa durum olağandan çıkmış demektir. Ancak bu yaşanmayan bir durum değil. Kişiliği ve karakteri tam oturmamış insanların herkesin hayatını çevrelediği şu günlerde bunlar mümkün. Peki bu acı tecrübe sonunda ne var? İhanet mesajları ile birlikte içinizdeki acının yarattığı zehri kusmak istersiniz. Ancak bazen insanların buna bile değmeyeceğini düşünürsünüz. Tek bir dakikanızı bile hak etmediğini düşünürsünüz. Daha sonrasında ise kendi acılarınız, özlemleriniz, yıkılmış hayalleriniz ile birlikte değişen hayatınız hakkında kimseye tekrar güvenmemeyi kendinize dikte edersiniz. 

ihanetle ilgili Mesajlar

Neden İhanet Edilir?

İhanet mesajları atılır, içteki son sözler dökülür o mesajla. Suçu kimde arayacağını bile bilemez bazen insan. Ben ne yaptım da ihanete uğradım diye düşünebilirsiniz. Ancak ihanetin bedeli her zaman iki taraf içinde ağır olur. İhanet eden insanın gözünden duruma bakmaya çalışabilirsiniz. Ancak bu sefer bütün hataları kendinizde ararsınız.

En büyük hata budur. Bir insanın kişiliği ve karakteri oturmuş olursa böyle berbat bir durumu kimseye yaşatmaz. Kimseye hak etmediği bir acı yaşatılmaz. Eğer ki ihanet eden sevgili ise onu kimse zorla sizinle sevgili yapmadı. Ayrılabilirdi. Gidebilirdi. Daha acısız bu durum çözülebilirdi. Ancak kendi içerisinde yaşadığı tüm o çirkin duyguları er ya da geç size acı olarak çevirmiştir.

En Güzel İhanet Mesajları

ihanete Uğramak

İhanete uğramak ne ihanet mesajları ile açıklanabilir ne de anlatılabilir. İnsanlara güvenilmez denilen dünyanın içerisinde yabancı insanlara güvenmeyelim evet ama ya canımız kanımız olan insanlara? Sevgilinin ihanetinin ötesinde bir yakın arkadaşın ihaneti daha acı vericidir. Sevgilinin ihanetinin acısı daha hızlı soğur. Ancak her şeyiniz olarak gördüğünüz, tüm anlarınızı birlikte geçirdiğiniz, her sırrınızı bilen insanın gün gelip de sizi sırtından vuracağını hayal dahi edemezsiniz. Ancak her insan ihanetin karaktersizliğini anlayamaz. Çünkü kendisi o karaktere sahip değildir. İhanete uğrayan herkes acı çeker ama değer mi bunun ölçülmesi önemlidir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054732306/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x