Geçmiş Olsun Mesajları | Komik, Ciddi Geçmiş Olsun Mesajları

Bu Yazımızda Geçmiş Olsun Mesajları, Komik Geçmiş Olsun Mesajı, Resimli Geçmiş Olsun Mesajları, Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları, Ciddi Geçmiş Olsun Mesajları, Geçmiş Olsun Mesajı Dini, Amcaya Geçmiş Olsun Mesajı, Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları, Yöneticiye Geçmiş Olsun Mesajı Bulabilirsiniz.

Geçmiş Olsun Mesajları | Komik, Ciddi Geçmiş Olsun Mesajları
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 02.01.2024 - 19:35
801

Geçmiş Olsun Mesajları

Sağlık bir insanın şu hayatta sahip olabileceği en büyük hazinelerden biridir. Para, zenginlik, sahip olunan mal ve mülk her şey bir yana sağlık olmadığı zaman sahip olunan maddi veya manevi hiçbir şeyin ufacık bile kıymeti yoktur. Herkesin elinden geldiği kadar yaşamı süresince sağlığına dikkat etmesi gerekir. Hareketli bir yaşam sürdürmek ve sağlıklı beslenmek sağlımızın yerinde olmasının şartlarındandır. Sağlıklı olduğunuz taktirde özellikle ilerleyen zamanlarda çok daha rahat bir hayat yaşayabilirsiniz.

Hasta kişilere göndereceğiniz Geçmiş Olsun Mesajları hasta olan yakınlarınıza ve sevdiklerinize moral verir kendilerini değerli hissetmelerini sağlar. Genellikle konuyla alakalı cümleler ve iyi dilekler yazılır bu mesajlarda.

Sizler de Yorum bölümüne Geçmiş Olsun Mesajları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Geçmiş Olsun ile ilgili Mesajlar

Hastalığını duydum ve derinden bir acı hissettim. Bu acının bir an önce son bulması dilediğiyle.. Geçmiş olsun.

Hemen iyileşmen için bol bol dua ediyoruz. En yakın zamanda seni aramızda görmek istiyoruz. Acil şifalar dilerim.

Karanlık günlerin yerini sağlıklı günler alacak inanıyorum. Ayağa kalkman için dualarım seninle. Acil şifalar.

Derdine deva olacak herşey ayağına gelsin. Şifanı bir an önce bul ve aramıza dön. Çok geçmiş olsun.

Hep güzel günlere uyanman dileğiyle, çok gemiş olsun.

Geçmiş Olsun Mesajları

Allah başka dert vermesin sana inşallah. Bu günler çok kısa sürede geçecek. Acil şifalar diliyorum.

Acını en içten şekilde paylaşıyorum. Yanında olduğumu sakın unutma. Çok ama çok geçmiş olsun.

Eskisi gibi seni ayakta görmek için bol bol dua ediyorum. İyileş ve sağlıklı günlerde buluşalım inşallah.

Sağlığına bir an önce kavuşmanı ve ayağa kalkmanı diliyorum. Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Kara günlerin son bulmasını ve güzel günlerin gelmesini diliyorum. Herşey gönlünce olsun, acil şifalar.

Kendine artık daha da iyi davranman gerektiğini anlamışsındır umarım. Anlamadıysan ben hatırlatırım! Geçmiş olsun arkadaşım.

Güçlü ol ve bu kara günleri tez zamanda atlat inşallah. Renkli ve sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle.

En Güzel Geçmiş Olsun Mesajları

Ayağa kalkman ve güzel yüzünü güneşe dönmen için dualarımı eksik etmiyorum. Acil şifalar canım benim.

Tüm bu dertlerin hızlı bir şekilde son bulur inşallah. Çok geçmiş olsun.

Gözlerinde ki ışıltı hiçbir zaman son bulmasın. Ayağa kalkman için bol bol şifalar diliyorum.

Sağlıklı günlerde seni karşılıyor olacağım. İnşallah hızlı bir şekilde ayağa kalkarsın.

Hayata en önemli şey sağlıktır. Sağlığımız yerinde olsun, gerisi hep gelir güzelliklere. Herkese sağlıklı haftalar diliyorum, aşkla ve parayla birlikte!

Sağlıklı olmak için her gün spor yapmak gerektiğini bilmeyenleri uzaya göndereceklermiş!

Sağlık, mutluluk, para. İşte bunlar olduktan sonrasını sen hiç arama!

Geçmiş Olsun ile ilgili Mesajlar

Gitsin bırak. Sana başka yürek mi yok. Kim kimin için ağlar sonra? Üzme ananı babanı, yürü yoluna. Zorla değil bu işler… Sağlığını koru, sevindirme düşmanları…

Sağlığını kaybedersen, bir daha zor geriye getirirsin. Hastalıkla mücadele edeceğine sadece mutlu olmayı dene ve sağlıklı ol. Her şey için iyi bir taraf vardır hayatta. Onları görmek her zaman daha iyi gelir insana.

Kendine saklama bildiklerini. Anlat ki sağlığın da daha iyi olsun. Susmak, çatlatır ruhu ve yüreği…

En kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı diliyoruz… Geçmiş Olsun…

Sevgili eşim, sensinle yaşadığım her anın hatırına lütfen bir an önce iyileş ve şu burnunun akıntısı geçsin artık. Evde peçete kalmadı!

Sen yüzüme renk getirdin sevgilim. Seninle yanaklarım hep al al heyecandan ve dolaşım sistemim kusursuz çalışıyor sayende. Kalbim çılgınlar gibi atıyor. Aşkım, yaşam iksirim, sağlık kaynağım! Seni ben çok aşırı seviyorum!

Kendinden vazgeçmek istiyorsan, hareketsiz bir hayatta kal. Yaşamak istiyorsan da bulduğun her dağa tırman!

Sana sağlığımı vermeyeceğim. Bu yüzden de sen hiçbir yere gitmiyorsun! Ardından kahrolamam tamam mı!

Sağlığına iyi bakanlar, sevdiklerini en çok sevenlerdir.

Bir annenin çocukları için yapacağı en önemli şey, kendine iyi bakmaktır.

Bir babanın çocukları için yapacağı en mühim şey, mutlu bir eşe sahip olmaktır.

Stresi ne yıkar? Kesinlikle gözyaşı! Sıkıldıkça ağlayın! Ağlamak ferahlatacaktır.

Ciddi Geçmiş Olsun Mesajları

Aşk sağlığa iyi geliyor. Âşık insanlar daha az kalp hastası oluyor. Çünkü aşk kalbin hep mutlu tutuyor. O zaman da kalp hiç uf olmuyor!

Sağlığına dikkat eden toplumlar her zaman ilerleyeceklerdir.

Sağlık politikaları doğru ülkeler, refah seviyesi yüksek ülkelerdir. Sağlığınız için lütfen asiti içeceklerden uzak duru!

Sağlıklı beslenmek demek, mevsiminde sebze ve meyve tüketmek demektir. Lütfen buna dikkat edin. Sadece beslenin, zehirlenmeyin…

Bağımlılık yapıcı maddeler, bünyenin sonunu getireceklerdir. Yaşamak için lütfen bağımlılık yaratan maddelerden uzak durun!

Beni seviyorsan o dumanı bırakırsın!

Beni sevmiyorsan lütfen kilo almaya devam et! Ben intihar eden biriyle birlikte yaşamak istemiyorum artık!

Ciddi Geçmiş Olsun Mesajları

Sürekli estetik yaptırarak sağlığını bozan insanlara hayret ediyorum? Sağlık olmadığında güzel ya da yakışıklı olunmuyor ki? Neden bozuyorsun estetik uğruna sürekli sağlığını?

Bana güzel ol derken bana ruhen güzel ol dedim. Ruhundaki sağlığa ihtiyacım var dedim. Sen ne yaptın? Kuaförden çıkmadın!

Sağlık olsun bir de aşk. Gerisini ben hallederim…

Çok acil şifalar diliyorum. Dilerim sağlık tüm hücrelerinde her daim kazanır.

Tırnağının ucuna bir şey olsa tüm gün aklında olur orası. Bu kadar hastalıkla mücadele eden insan varken sen lütfen şu anda ne kadar şanslı olduğunu bil ve sadece bunun için mutlu ol!

Kimseye kızma. Barış kendinle ve tüm insanlarla. Çünkü bağışıklık sisteminin çalışabilmesi için önce ruhundaki barışıklık sisteminin çalışıyor olması gerekiyor!

Sessiz kalırsan ve herşeyi içine atarsan, bir yerlerden mutlaka patlarsın. Yapma. Canın ne istiyorsa söyle ve içinden gelirse de ağla. İçine attıklarınla dolar taşarsın bir gün. Ve kimse anlayamaz sen neden hastasın! Sağlıklı olmak için içini dök birilerine!

Sevgili sevgilime çok çok geçmişler olsun. Dilerim bir daha maçta çok soyunmaz, soğuk şeyleri kafaya dikmez ve şu içtiğin şeyi içmezsin! Sen hasta oluyorsun, ben burada meraktan hasta oluyorum. Derdin çorbaysa gelir yaparım ben sen hasta olmadan da. İyileş bir an önce çünkü seni çok seviyorum. Geçiş olsun Aşkım…

Sağlık Önemlidir

Kimi zaman işler yolunda gitmez ve hastalanabiliriz. Bu durum elbette ki Allah’ın taktiridir. Eğer sizlerinde etrafında tanıdığınız, akrabanız, sevdiğiniz bir hasta var ise ve ona şifa dilemek isterseniz Geçmiş Olsun Mesajları ile duygularınızı anlatabilir ve dileklerinizi yollayabilirsiniz. Onlar da bu sayede onları hatırladığınız için ve en önemlisi dilekleriniz için sevinip mutlu olacaklardır.

Dost; hastalıkta da sağlıkta da yanımızda olan insanlardır. Sevdiğimiz ve değer verdiğimiz hastalandığında mutlaka yanlarında olmamız gerekir. Ama bazen araya mesafeler girer, yollar girer, uzaklıklar girer. Aklımız ve gönlümüz her ne kadar onlarda olsa da yanlarında olamayabiliriz. Bu durumda onları aramamız ve mesaj atmamız onlara ne kadar değer verdiğimizi gösterir. Sevgi her şeyi iyileştiren en büyük ilaçtır. Belki onlara şifa veremeyebiliriz ama sevgimiz onlara çok büyük bir anlamda destek olacaktır.

Yanlarında Olduğunuzu Hissettirin

Geçmiş Olsun Mesajları, hassas bir durum yaşamış insanlar için gönderilen destekleyici mesajlardır. Bu hassas durumlar; kaza, hastalık veya daha ciddi durumlar olabilir. Bu şekilde insan psikolojisini etkileyen olaylar sırasında destek vermek ve destek almak oldukça önemlidir. Çünkü insanların kendilerini daha yalnız ve daha zayıf hissettiği hissettikleri durumlarda sevdikleri insanların desteklerine ihtiyaçları vardır. İhtiyacı yok diye düşündüğünüz insanların bile emin olunki buna ihtiyaçları vardır.

Bu sebepten ötürü; bu tarz olaylar sırasında veya sonunda Geçmiş Olsun Mesajları almak her insana iyi gelmektedir. Ayrıca bu mesajlar insan ilişkilerini daha fazla güçlendirir. İnsani duyguları ortaya çıkaran söz gruplarıdır.

Güzel Dilekler Yollayın

Hayat birçok insan için zor ve streslidir. Birde üzerinde sağlık problemleri eklendiğinde yaşama tutunmak veya yaşamak daha zordur. Bu tarz kırılgan ve hassas durumlarda atılan destekleyici mesajlar insanları teselli eder ve aynı zamanda yaşama enerjisi ve yaşama gücü verir. Geçmiş Olsun Mesajları özellikle hastalık ve kaza sonrasında oldukça önem taşıyan mesajlardır. Çünkü insan hayatını manevi ve maddi yönden fazlasıyla etkileyen bu olaylar sonucunda herkes bir dayanağa ihtiyaç duyar. Bu sebeple büyük üzüntü duyan ve acı çeken insanlara gönderilen tek bir mesaj bile o üzüntüyü ve acıyı az da olsa azaltabilmektedir.

Psikolojik olarak büyük çöküntü yaşayan bu kişilere mutlaka destekleyici mesajlar atılmalıdır. Teselli eden, dayanma gücü veren ve yanında olduğunuzu gösteren bu mesajların tedavi edici özelliği de bulunmaktadır. Çünkü insanların her zaman özellikle bu gibi hastalık durumlarında yalnız olmadıklarını hissetmeye ihtiyaçları vardır.

Geçmiş Olsun Mesajları gönül dostlarımıza veya sevdiklerimize hastalık anlarında bazen şartlar gereği ziyaretine gidemediğimiz zamanlarda attığımız mesajlardır. Hastalık zamanlarında uzak bile olsak onların her zaman yanında olduğumuzu hissettirmek gerekir. Çabucak iyileş demek istediğiniz dostlarınızı ve sevdiklerinizi mutlu edebilecek ve yanlarında olduğunuzu hissettirecek en büyük desteklerden biridir. Onların morallerini yükseltecek bu güzel mesajları sizler için derledik.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054732374/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x