Mevlid Kandili Sözleri | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Mevlid Kandili Sözleri

Mevlid Kandili Sözleri

Bu Yazımızda Mevlid Kandili Sözleri, En Güzel Kandil Kutlama Sözleri, En Güzel Kandil Sözleri İndir, Mevlid Kandili Sözleri 2020, Mevlid Kandili Sözleri Kısa Ve Öz, Etkileyici Mevlid Kandil Sözleri Bulabilirsiniz.

Mevlid Kandili Sözleri

Bu özel ve mübarek gecede tüm İslam alemi içerisinde ibadetler yapılacak ve herkes birbirinin kandilini tebrik edecektir. Dolayısı ile de özellikle son yıllarda ülkemizde sürekli olarak aranan kandil mesajları da, yine önemini koruyacak ve artıracaktır.

Bu bağlamda Mevlid kandili sözleri kapsamında detaylı bir şekilde inceleme yapabilir ve bunun yanı sıra, söz konusu gün için yazabileceğiniz ve gönderebileceğiniz en özel mesajlardan da söz edebiliriz.

Mevlid Kandili Mesajları Nasıl Olmalı?

Bu özel gece içerisinde göndereceğiniz mesaj, bir takım özelliklere sahip olmalıdır. Tabii ki istediğiniz yapıya sahip olan bir mesaj gönderebilirsiniz, fakat bahsedeceğimiz özellikler kapsamında göndereceğiniz mesajlar çok daha fazla mutlu etmekte ve tercih edilmektedir.

Mevlid kandili sözleri de bu bağlamda son derece çeşitli bir şekilde yazılmakta ve bazı internet siteleri üzerinde yayınlanmaktadır.

Sitemizdeki Mesajlar

İnternet üzerinde bulabileceğiniz en özgün ve en güzel kandil kutlama mesajları da, sitemiz kapsamında bulunmakta ve sürekli olarak da güncellenmektedir. Dolayısı ile de sitemiz aracılığı ile birçok farklı kandil gecesi için, bayramlar için ya da diğer özel günler için yazılan mesajlardan yararlanabilir ve bu yol ile de sevdiklerinizin özel günlerini kutlayabilirsiniz.

Mevlid Kandili Mesajları Nasıl Olmalıdır?

Bu soru dahilinde mevlid kandili sözleri için, öncelikli olarak kısa ve öz bir yapıya sahip olmaları gerektiğini belirtebiliriz. Ayrıca söz konusu mesajların anlam yüklü olması gerektiğini ve bu açıdan da zengin bir içerik ile gönderilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bu özelliklerin tümüne uygun olan mesajlara ve içeriklere de sitemiz aracılığı ile ulaşabilir ve bu şekilde bir mesaj oluşturarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Mevlid Kandili Mesajları Ne Zaman Gönderilir?

Genellikle bu mesajlar, akşam ezanı ile yatsı ezanı arasında bulunan süre dahilinde gönderilmektedir. Mevlid kandili sözleri içeren bu mesajların, söz konusu vakit içerisinde gönderilmesinin sebebi ise, kandili içeren özel vaktin, bu zaman diliminde başlamasıdır. Dolayısı ile de söz ettiğimiz bu zaman dilimi arasında mesaj hazırlayıp kolayca gönderebilirsiniz.

Şimdi de en güzel kandil mesajları indir gibi araçlar aracılığı ile elde edeceğiniz mesajları nasıl gönderebileceğiniz yönünde bilgi verebiliriz.

Kandil Mesajları Nasıl Gönderilir?

Hazırlamış olduğunuz kandil mesajlarını göndermenin birçok farklı yolunun olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısı ile de söz konusu mevlid kandili resimli sözler ya da diğer içeriklere sahip olan mesajları hazırladıktan sonra, birçok farklı platform aracılığı ile kolayca gönderebilir ve bu yol ile de sevdiklerinizin bu özel günlerini mutlu bir şekilde kutlayabilirsiniz.

Mevlid Kandilleri Mesaj ve Sosyal Medya Paylaşımları

Bu mesajları, telefonunuz yardımı ile mesaj olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca mevlid kandili sözleri için kullanabileceğiniz bir diğer kanal ise anlık iletişim sağlayan telefon uygulamaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra, sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile de son derece kolay bir şekilde bu mesajları gönderebilir ve bu yol ile de sevdiklerinizin özel günlerini kolayca kutlayabilirsiniz.

Mevlid kandili mesajları 2020 içeriklerinin yanı sıra, sitemiz aracılığı ile 2020 yılı için özgün olarak hazırlanan içerikleri de elde edebilir ve bu yol ile de son derece kolay bir şekilde anlamlı bir mesaj hazırlayarak gönderebilirsiniz.

Bunun yanı sıra resimli en güzel kandil mesajları ile de aynı şekilde sitemiz üzerinden yararlanabilir ve bu şekilde mesajlarınızı hazırlayarak çok kolay bir şekilde gönderebilirsiniz.

Mevlid Kandili Sözleri

En Güzel Mevlid Kandili Sözleri


 • Bugünlerde anmamış olabilirsin adını, kaldırmamış olabilirsin göğe kafanı. Bugün kandil, en büyük fırsat. Ellerini aç da dua et ona. Bana iman dolu kalp ver diye. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

 • Affeder Allah en büyük günahları bile, yok ki ondan başka gideceğimiz hiç kimse, bugün kandil yine onu anarım, Mevlid kandilini en içten dileklerimle kutlarım.

 • Kulun Rabbi’ne en yakın olduğu gece bu gece. Yarına çıkabilecek misin, söyle? Aç elini dua et Allah’a, sana nice kandiller nasip etsin diye. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

 • Bu gece üzerinize rahmet yağacak, kullar Allah’a daha yakın olacak. Eller açılacak, dualar okunacak. Bugün kandil, Mevlid kandiliniz mübarek, dularınız kabul olsun.

 • Gönlünü sarsın huzur, işte gerçek mutluluk budur. El açıp dua et Allah’a, gerçek yol budur. Bugün kandil, iman edenler Allah’a yakın olur. Mevlid kandiliniz kutlu olsun.

 • Her yanınızı sevgi sarsın, kalbinizde nefret kin kalmasın. Bugün kandil, herkes elini açıp Allah’a yakarsın. Mevlid kandiliniz mübarek olsun. İyi kandiller..

 • Canı veren Allah, alan Allah. Müslümanız Elhamdülillah. Bu gece kandil, ettiğiniz dualar ve yapacağınız ibadetler kabul olsun. Mevlid kandiliniz hayırlara vesile olsun.

 • İnsanlık barış ile, kalpler sevgi ile, dünya mutluluk ile dolsun. Sevenler kavuşsun, küsler barışsın. Mevlid kandiliniz kutlu olsun.

 • Gönlünüz huzurla, kalpleriniz iman ile, gönlünüz aşk ile dolsun. Bugün kandil. Mevlid kandiliniz mübarek olsun. Ettiğiniz dualar kabul olsun.

 • Ayrıların kavuştuğu, küslerin barıştığı, sevenlerin bir arada olduğu mutlu ve huzurlu, kalplerin iman dolu olduğu bir kandil dilerim. Mevlid kandiliniz kutlu ve mübarek olsun. Hayırlı kandiller.

 • Birbirine şefkatli kalplerle yaklaşan insanların, gülen çocukların ve mutlulukla uçan kuşların neşe içinde olduğu bir hayat dileği ile Mevlid kandilinizi tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.

 • İnsanların birbirine hoş davrandığı, İslam dininin gerçek hoşgörüsünü benimsediği ve kavgaların, küslüklerin son bulduğu bir kandil dilerim. Mevlid kandiliniz mübarek ve kutlu olsun.

 • Kimsenin birbirine küs kalmadığı, dargınların barıştığı ve insanların barış içinde yaşadığı bir dünya dileği ile Mevlid kandilinizi kutlar ve hayırlara vesile olmasını dilerim.

 • Gecenin rahmeti yüreğinize dokunsun, gönlünüz aşkla dolsun. Kalbiniz merhametli, içiniz şefkatli olsun. Mevlid kandiliniz kutlu olsun. Hayırlı kandiller.

 • Yıpranan ve katılaşan gönülleri yeşerten Allah, sizin de gönlünüze nur yağdırsın, bahar getirsin. Kalpleriniz imanla dolsun. Yapacağınız bütün dualar kabul olsun, Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

 • Ya Rabbim, sanadır dualarımız. Çırpınıyoruz huzurunda bizleri bağışla diye. Hayatta hepimiz hatalarımızla yaşıyoruz. Sen affet her bir hatamızı inşallah. Mevlit Kandilimiz Mübarek Olsun.

 • Allah’ım, sana açtık ellerimizi. Sen içimizi bizden iyi bilensin. Ya Rabbim, sen beni, annemi, babamı, kardeşlerimi, evlatlarımı, eşimi, sevdiklerimi ve tüm dünyayı. Koru. Bizlere kötü kaderler yazma inşallah. Taşıyamayacağımız yüklerden bizleri esirge. Allah’ım sen bizi her iki cihanda utandırma. Yaptıklarımızdan emin olalım ve günahlardan uzak duralım her daim. Allah’ım sen yüreğimdeki sevgili koru inşallah ve çoğalsın içimdeki sevgin her daim. Allah’ım, sen beni ve tüm ailemi nice Kadir Gecelerine eriştir Ya Rabbim. Mevlit Kandilimiz Mübarek Olsun.

 • Mevlit kandilimiz hepimize hayırlarla gelsin inşallah. Allah’ım sen darda olanlara yetiş inşallah bu gece. Sana açılmış elleri boş çevirme Allah’ım. Ezilenlerin çilelerine son ver. Bile isteye acı çektiren kötü kullarına fırsat verme inşallah. Bireysel ve toplumsal olarak şiddet uygulayan insan ve insanlara sen fırsat verme Allah’ım. Onları makamlarından et, onları güçsüz bırak inşallah. Allah’ım askerlerimiz koru, yuvalarına dönmelerini nasip eyle sağ salim. Allah’ım hiçbir anneyi gözü yaşlı bırakamasın hainler. Sen koru, sen kolla Allah’ım. Mevlit kandilimiz Mübarek Olsun.

 • Allah’ım sen bu mübarek gecede beni, annemi, babamı, kardeşlerimi, evlatlarımı, eşimi iyiliklerle müjdele. Allah’ım sen bize taşıyamayacağımız yükler yükleme. Allah’ım sen bize veremeyeceğimiz sınavlara sokma. Ya Rabbim, sevdiğin kullardan gör bizleri. Hatalarımız elbette var ve Allah’ım sen onları affet. Mahşer günü alnı kararmış, üstü başı yoklardan eyleme bizleri. Ya Rabbim, şeytandan, şeytana uyan insanlardan uzak et beni ve tüm sevdiklerimi. Ya Rabbim, sen bağışlayansın, sen rızık dağıtansın, sen ömür verensin. Allah’ım sen bizleri huzurundan boş çevirme Ya Rabbim. Mübarek Mevlit Kandilimiz Kutlu olsun İnşallah.

 • Hz Muhammed SAV, İslam âleminin kıymetli peygamberi bugün doğdu. Bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine tüm Müslümanlar hayırlarla müjdelendi. Bu mübarek kandil gecesinde günahkâr kullar af dilesinler. Allahtan mağfiret istesinler. Allah bağışlayandır. Mevlit Kandilimiz Hayırlı Olsun.


Bu yazı 934 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?


YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x