Mevlid Kandili Sözleri | Anlamlı Güzel Kandil Sözleri

Bu Yazımızda Mevlid Kandili Sözleri, En Güzel Kandil Kutlama Sözleri, En Güzel Kandil Sözleri İndir, Mevlid Kandili Sözleri 2024, Mevlid Kandili Sözleri Kısa Ve Öz, Etkileyici Mevlid Kandil Sözleri Bulabilirsiniz.

Mevlid Kandili Sözleri | Anlamlı Güzel Kandil Sözleri
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:21
404

Mevlid Kandili Sözleri

Bu özel ve mübarek gecede tüm İslam alemi içerisinde ibadetler yapılacak ve herkes birbirinin kandilini tebrik edecektir. Dolayısı ile de özellikle son yıllarda ülkemizde sürekli olarak aranan kandil mesajları da, yine önemini koruyacak ve artıracaktır. Bu bağlamda Mevlid kandili sözleri kapsamında detaylı bir şekilde inceleme yapabilir ve bunun yanı sıra, söz konusu gün için yazabileceğiniz ve gönderebileceğiniz en özel mesajlardan da söz edebiliriz.

Bu özel gece içerisinde göndereceğiniz mesaj, bir takım özelliklere sahip olmalıdır. Tabii ki istediğiniz yapıya sahip olan bir mesaj gönderebilirsiniz, fakat bahsedeceğimiz özellikler kapsamında göndereceğiniz mesajlar çok daha fazla mutlu etmekte ve tercih edilmektedir. Mevlid kandili sözleri de bu bağlamda son derece çeşitli bir şekilde yazılmakta ve bazı internet siteleri üzerinde yayınlanmaktadır.

İnternet üzerinde bulabileceğiniz en özgün ve en güzel kandil kutlama mesajları da, sitemiz kapsamında bulunmakta ve sürekli olarak da güncellenmektedir. Dolayısı ile de sitemiz aracılığı ile birçok farklı kandil gecesi için, bayramlar için ya da diğer özel günler için yazılan mesajlardan yararlanabilir ve bu yol ile de sevdiklerinizin özel günlerini kutlayabilirsiniz.

Sizler de Yorum bölümüne Mevlid Kandili Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Kandil Sözleri

Bugünlerde anmamış olabilirsin adını, kaldırmamış olabilirsin göğe kafanı. Bugün kandil, en büyük fırsat. Ellerini aç da dua et ona. Bana iman dolu kalp ver diye. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Affeder Allah en büyük günahları bile, yok ki ondan başka gideceğimiz hiç kimse, bugün kandil yine onu anarım, Mevlid kandilini en içten dileklerimle kutlarım.

Kulun Rabbi’ne en yakın olduğu gece bu gece. Yarına çıkabilecek misin, söyle? Aç elini dua et Allah’a, sana nice kandiller nasip etsin diye. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece üzerinize rahmet yağacak, kullar Allah’a daha yakın olacak. Eller açılacak, dualar okunacak. Bugün kandil, Mevlid kandiliniz mübarek, dularınız kabul olsun.

Mevlid Kandili Sözleri

Gönlünü sarsın huzur, işte gerçek mutluluk budur. El açıp dua et Allah’a, gerçek yol budur. Bugün kandil, iman edenler Allah’a yakın olur. Mevlid kandiliniz kutlu olsun.

Her yanınızı sevgi sarsın, kalbinizde nefret kin kalmasın. Bugün kandil, herkes elini açıp Allah’a yakarsın. Mevlid kandiliniz mübarek olsun. İyi kandiller..

Canı veren Allah, alan Allah. Müslümanız Elhamdülillah. Bu gece kandil, ettiğiniz dualar ve yapacağınız ibadetler kabul olsun. Mevlid kandiliniz hayırlara vesile olsun.

İnsanlık barış ile, kalpler sevgi ile, dünya mutluluk ile dolsun. Sevenler kavuşsun, küsler barışsın. Mevlid kandiliniz kutlu olsun.

Gönlünüz huzurla, kalpleriniz iman ile, gönlünüz aşk ile dolsun. Bugün kandil. Mevlid kandiliniz mübarek olsun. Ettiğiniz dualar kabul olsun.

Etkileyici Mevlid Kandil Sözleri

Ayrıların kavuştuğu, küslerin barıştığı, sevenlerin bir arada olduğu mutlu ve huzurlu, kalplerin iman dolu olduğu bir kandil dilerim. Mevlid kandiliniz kutlu ve mübarek olsun. Hayırlı kandiller.

Birbirine şefkatli kalplerle yaklaşan insanların, gülen çocukların ve mutlulukla uçan kuşların neşe içinde olduğu bir hayat dileği ile Mevlid kandilinizi tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.

İnsanların birbirine hoş davrandığı, İslam dininin gerçek hoşgörüsünü benimsediği ve kavgaların, küslüklerin son bulduğu bir kandil dilerim. Mevlid kandiliniz mübarek ve kutlu olsun.

Kimsenin birbirine küs kalmadığı, dargınların barıştığı ve insanların barış içinde yaşadığı bir dünya dileği ile Mevlid kandilinizi kutlar ve hayırlara vesile olmasını dilerim.

Mevlid Kandili Mesajları 2021

Gecenin rahmeti yüreğinize dokunsun, gönlünüz aşkla dolsun. Kalbiniz merhametli, içiniz şefkatli olsun. Mevlid kandiliniz kutlu olsun. Hayırlı kandiller.

Yıpranan ve katılaşan gönülleri yeşerten Allah, sizin de gönlünüze nur yağdırsın, bahar getirsin. Kalpleriniz imanla dolsun. Yapacağınız bütün dualar kabul olsun, Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi. Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

De ki; Rabbim bağışla, merhamet et. Çünkü sen merhamet edenlerin en hayırlısısın. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Ya Rabbim, sanadır dualarımız. Çırpınıyoruz huzurunda bizleri bağışla diye. Hayatta hepimiz hatalarımızla yaşıyoruz. Sen affet her bir hatamızı inşallah. Mevlit Kandilimiz Mübarek Olsun.

Mevlid Kandili Mesajları 2024

Allah’ım, sana açtık ellerimizi. Sen içimizi bizden iyi bilensin. Ya Rabbim, sen beni, annemi, babamı, kardeşlerimi, evlatlarımı, eşimi, sevdiklerimi ve tüm dünyayı. Koru. Bizlere kötü kaderler yazma inşallah. Taşıyamayacağımız yüklerden bizleri esirge. Allah’ım sen bizi her iki cihanda utandırma. Yaptıklarımızdan emin olalım ve günahlardan uzak duralım her daim. Allah’ım sen yüreğimdeki sevgili koru inşallah ve çoğalsın içimdeki sevgin her daim. Allah’ım, sen beni ve tüm ailemi nice Kadir Gecelerine eriştir Ya Rabbim. Mevlit Kandilimiz Mübarek Olsun.

Mevlit kandilimiz hepimize hayırlarla gelsin inşallah. Allah’ım sen darda olanlara yetiş inşallah bu gece. Sana açılmış elleri boş çevirme Allah’ım. Ezilenlerin çilelerine son ver. Bile isteye acı çektiren kötü kullarına fırsat verme inşallah. Bireysel ve toplumsal olarak şiddet uygulayan insan ve insanlara sen fırsat verme Allah’ım. Onları makamlarından et, onları güçsüz bırak inşallah. Allah’ım askerlerimiz koru, yuvalarına dönmelerini nasip eyle sağ salim. Allah’ım hiçbir anneyi gözü yaşlı bırakamasın hainler. Sen koru, sen kolla Allah’ım. Mevlit kandilimiz Mübarek Olsun.

Allah’ım sen bu mübarek gecede beni, annemi, babamı, kardeşlerimi, evlatlarımı, eşimi iyiliklerle müjdele. Allah’ım sen bize taşıyamayacağımız yükler yükleme. Allah’ım sen bize veremeyeceğimiz sınavlara sokma. Ya Rabbim, sevdiğin kullardan gör bizleri. Hatalarımız elbette var ve Allah’ım sen onları affet. Mahşer günü alnı kararmış, üstü başı yoklardan eyleme bizleri. Ya Rabbim, şeytandan, şeytana uyan insanlardan uzak et beni ve tüm sevdiklerimi. Ya Rabbim, sen bağışlayansın, sen rızık dağıtansın, sen ömür verensin. Allah’ım sen bizleri huzurundan boş çevirme Ya Rabbim. Mübarek Mevlit Kandilimiz Kutlu olsun İnşallah.

Hz Muhammed SAV, İslam âleminin kıymetli peygamberi bugün doğdu. Bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine tüm Müslümanlar hayırlarla müjdelendi. Bu mübarek kandil gecesinde günahkâr kullar af dilesinler. Allahtan mağfiret istesinler. Allah bağışlayandır. Mevlit Kandilimiz Hayırlı Olsun.

Hiçbir şeyin, hiçbir şeye yetmediği yerde, Allah he rşeye yeter. Mevlit kandiliniz mübarek olsun

Kandil Kutlama Sözleri

Allah’ın Resulü;elinden,dilinden ve her halinden herkesin emin olduğu bir kişi olmuştur.Adaletsiz bir Müslümanlık bilincinin olamayacağını yaşayarak göstermiştir.İslam âleminin MevlidKandili ‘ni tebrik ediyor,bu mübarek gecenin hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

Gönlü güzel insan her yeri güzelleştirir. Ve insan, yaşadığı yere göre değil, taşıdığı yüreğe göre yaşar. Güzelliklere çıksın yolunuz…

Elimden bir şey gelmiyor deme! Avuçlarında ne dualar gizlidir… Kandiliniz Mübarek Olsun…

Dilde zikir, yürekte şükür.. MevlidKandili’miz mübarek olsun dostlar.

Kandil Kutlama Sözleri

“Ben,beni seven ümmetimi almadan cennete girmem” diyen sevgili… Umarım her bir adın,başka şefaat eyleye…Rabbim şeffatine nail olan ümmetinden eylesin ….Hayırlı kandiller Duâ ile…

“Canını sıkma, zorluğun arkası kolaylıktır. Her şeyin bir vakti ve takdiri vardır.” Mutlu ve huzurlu günler

Sevgili Peygamberimizin dünyayı şereflendirmesinin yıl dönümü olan Mevlid Kandilinin tüm insanlığa sevgi, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum. Kandiliniz mübarek olsun.

Derdi Dünya olanın, dünya kadar derdi vardır. Yunus Emre… Kandiliniz mübarek olsun.

Beklemek hayatımızı heba eden bir hırsız. Beklentiye girmeden sevsek,beklemeden sevgiyi versek…
Beklememek ne büyük emek.! Mevlid Kandili

Dünya’ya teşrifi olan bugün, Mübarek Mevlid Kandili’miz hayırlara vesile olsun. Selam ve duâ ile

Rahmet elçisi Hz. Muhammed’in Dünya’ya teşriflerini ifade eden Mevlid Kandili, hayatımızı onun ahlakıyla güzelleştireceğimiz bir günü ifade eder. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Mevlid Kandili mübarek olsun.

Mevlid Kandili, ‘O’nun güzel hatırasını içimizde, işimizde hayatımızda, düşüncelerimizde, duygularımızda, eylemlerimizde ve evlerimizde yaşatmaktır. Tüm İslam aleminin kandilini tebrik ederim

Bu mübarek gecede, toplum olarak büyük küçük demeden camileri doldurup, ibadetlerimizi en samimi bir niyetle ifa etmeliyiz. Böylesine mübarek gün ve gecelerin tüm mazlum coğrafyalara birlik ve beraberlik getirmesini temenni ederim. Tüm İslam aleminin Mevlit Kandili mübarek olsun.

Mevlid Kandili Mesajları Nasıl Olmalıdır?

Bu soru dahilinde mevlid kandili sözleri için, öncelikli olarak kısa ve öz bir yapıya sahip olmaları gerektiğini belirtebiliriz. Ayrıca söz konusu mesajların anlam yüklü olması gerektiğini ve bu açıdan da zengin bir içerik ile gönderilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bu özelliklerin tümüne uygun olan mesajlara ve içeriklere de sitemiz aracılığı ile ulaşabilir ve bu şekilde bir mesaj oluşturarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Kandil Sözleri

Mevlid Kandili Mesajları Ne Zaman Gönderilir?

Genellikle bu mesajlar, akşam ezanı ile yatsı ezanı arasında bulunan süre dahilinde gönderilmektedir. Mevlid kandili sözleri içeren bu mesajların, söz konusu vakit içerisinde gönderilmesinin sebebi ise, kandili içeren özel vaktin, bu zaman diliminde başlamasıdır. Dolayısı ile de söz ettiğimiz bu zaman dilimi arasında mesaj hazırlayıp kolayca gönderebilirsiniz.

Şimdi de en güzel kandil mesajları indir gibi araçlar aracılığı ile elde edeceğiniz mesajları nasıl gönderebileceğiniz yönünde bilgi verebiliriz.

Kandil Mesajları Nasıl Gönderilir?

Hazırlamış olduğunuz kandil mesajlarını göndermenin birçok farklı yolunun olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısı ile de söz konusu mevlid kandili resimli sözler ya da diğer içeriklere sahip olan mesajları hazırladıktan sonra, birçok farklı platform aracılığı ile kolayca gönderebilir ve bu yol ile de sevdiklerinizin bu özel günlerini mutlu bir şekilde kutlayabilirsiniz.

Mevlid Kandili Sözleri

Mevlid Kandilleri Mesaj ve Sosyal Medya Paylaşımları

Bu mesajları, telefonunuz yardımı ile mesaj olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca mevlid kandili sözleri için kullanabileceğiniz bir diğer kanal ise anlık iletişim sağlayan telefon uygulamaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra, sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile de son derece kolay bir şekilde bu mesajları gönderebilir ve bu yol ile de sevdiklerinizin özel günlerini kolayca kutlayabilirsiniz.

Mevlid kandili mesajları 2024 içeriklerinin yanı sıra, sitemiz aracılığı ile 2023 yılı için özgün olarak hazırlanan içerikleri de elde edebilir ve bu yol ile de son derece kolay bir şekilde anlamlı bir mesaj hazırlayarak gönderebilirsiniz.

Bunun yanı sıra resimli en güzel kandil mesajları ile de aynı şekilde sitemiz üzerinden yararlanabilir ve bu şekilde mesajlarınızı hazırlayarak çok kolay bir şekilde gönderebilirsiniz.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714006/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x