Kadir Gecesi Sözleri | Anlamlı, Güzel Kadir Gecesi Mesajları

Bu Yazımızda Kadir Gecesi Sözleri, Kadir Gecesi Smsleri, Kadir Gecesi Mesajları Kısa Ve Öz, Kadir Gecesi Mesajları Resimli, Kadir Gecesi Mesajları 2024, Güzel Kadir Gecesi Sözleri Bulabilirsiniz.

Kadir Gecesi Sözleri | Anlamlı, Güzel Kadir Gecesi Mesajları
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 29.05.2024 20:09
232

Kadir Gecesi Sözleri

Ülkemiz içerisinde aktif bir şekilde telefon ya da sosyal medya hesaplarından kullanan kullanıcılar, tüm özel günlerde birbirlerinin günlerini kutlamakta ve bu yönde de paylaşımlar sürekli olarak artmaktadır. Dolayısı ile de bu paylaşımların içerikleri ve paylaşım şekilleri de büyük önem kazanmakta ve bu sayede de sürekli olarak yeni içerikler ve mesajlar oluşturulmaktadır. Bu yazı kapsamında da kadir gecesi sözleri kapsamında geçerli olan en güzel ve en orijinal sözlerden bahsedebilir ve ayrıca bu sözlerin hangi şekilde gönderilebileceği ya da paylaşılabileceği yönünde de bilgiler verebiliriz.

Bu gecede gönderebileceğiniz sayısız farklı mesaj bulunmaktadır. Bu mesajların en orijinal hallerine ise sitemiz aracılığı ile kolayca ulaşabilir ve bu yol ile de sevdiklerinizle kolayca paylaşabilirsiniz. Kadir gecesi smsleri kapsamında, internet üzerinde bulabileceğiniz en orijinal sms çeşitleri ve ayrıca diğer birçok farklı orijinal kadir gecesi sözleri sitemiz dahilinde yayınlanmakta ve sunulmaktadır.

Sizler de Yorum bölümüne Kadir Gecesi Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Kadir Gecesi İçin Gönderilebilecek Mesajlar

Bin aydan daha hayırlı olan bu gecede Rabbim edeceğiniz duaları ve yapacağınız ibadetleri kabul etsin. Kadir geceniz kutlu olsun.

Bütün ellerin semaya açıldığı bu günde tüm İslam alemine huzurlu, iman dolu ve Allah sevgisiyle dolu bir gece temenni ederim. Kadir geceniz mübarek olsun.

Sevdiklerinizle mutlu, huzurlu ve iman aşkıyla dolu bir gece dilemenizi geçerim. Rabbim yapacağınız duaları kabul etsin. Kadir geceniz mübarek olsun.

Yüce Kuran’ın indirilmeye başlandığı bu gecede tüm İslam alemine huzurlu, mutlu ve iman dolu bir gece dilerim. Kadir gecenizi tebrik ederim.

Kadir Gecesi Sözleri

Ne kadar günahın olsa da, sakın af dilemekten korkma. Af dilemek de bir erdemdir, yüce yaradan yardım eder sana. Bugün Kadir gecesi, mübarek geceniz kutlu olsun.

Kadir Gecesinin faydalarına ulaştır bizi Ya Rab. Bu gece kandiller yanıyor. Yüreğinde Allah sevgisiyle tüm İslam âlemi yanıyor bu gece göğe yükseliyor feryatlar. Allah’ım sen kurtar bizleri diyen tüm muhtaç kullarını sen kurtar Allah’ım. Sen koru hepsini, sen affet suçlarını. Allah’ım, derdi veren de dermanı veren de sensin. Kuranın indirilmeye başladığı bu bin aydan önemli gecede, Allah’ım sen güç kuvvet ver de dualarımızı edelim, ibadetlerimizi tam yapmaya gayret gösterilim. Allah’ım sen kıldığımız namazları, Allah’ım sen ettiğimiz duaları eksiksiz kabul inşallah. Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

Allah’ım sen bu mübarek Kadir Gecesinde bizleri affet. Duası kabul olan kullarından gör bizi Ya Rab. Suçluyuz, karşına geldik kararmış yüzlerimizle. Allah’ım sen arındır bizleri içimizdeki sevginle. Başkaları için konuştuğumuz kötü sözlerden bizi koru Allah’ım. Yalan yere ettiğimiz yere ettiğimiz yeminlerden bizleri koru. Allah’ım sen bizleri kul hakkından koru. Sen bizleri sevdiklerimize bağışla. Hepimize güzel kaderler yaz Ya Rabbim. Sen gönderdin dünyaya, dönüşümüz sanadır. Allah’ım, mahşer günü utananlardan etme bizi. Allah’ım sen bizleri nice Kadir Gecelerine ulaştır inşallah tüm sevdiklerimizle mutlulukla ve sağlıkla. Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

Kadir Gecesi Mesajları Kısa ve Öz

Bu mesajları, sevdiklerinize göndermeden önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Tabii ki normal şartlarda istediğiniz gibi kadir gecesi sözleri aracılığı ile ya da kendi tebrik içerikleriniz aracılığı ile mesaj gönderebilir ve bu yol ile de kandillerini kutlayabilirsiniz. Ancak söz edeceğimiz noktalara dikkat ederek daha anlamlı ve daha hoş bir şekilde mesaj gönderebilir ve bu şekilde kutlayabilirsiniz. En başta kadir gecesi mesajları kısa ve öz bir şekilde gönderilmeli ve bu yönde iletilmelidir. Dolayısı ile de buna uygun olan birçok farklı mesaj ve içeriğe sitemizden ulaşarak mesaj gönderebilirsiniz.

Kadir Gecesi Smsleri

Allah, bu gece el açan herkesin duasını kabul eder. İster dindar ol, ister günahkar. Bugün Kadir gecesi, geceniz mübarek olsun.

Her Müslüman bu güne varmak ister, ellerini açıp Allah’a haykırmak ister. Bugün Kadir gecesi, dualar geri çevrilmez. Kadir gecenizi tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Bu gece dualar kabul olur, af dileyen kul günahsız olur. Aç ellerini sen de dua et, bu senin için hayırlı olur. Kadir geceniz kutlu olsun.

Bu mübarek gecede edeceğiniz dualar, yapacağınız ibadetler Allah katında kabul olur. Çünkü bugün Kadir gecesi. Kadir geceniz mübarek olsun.

Kuran bu gece indirildi. Gönüllere rahmet oldu. Bin güne bedel bugün, Kadir geceniz mübarek olsun.

Bu mübarek gecede Allah yapacağınız tüm ibadetleri ve duaları kabul etsin, Kadir geceniz mübarek olsun. Kalbiniz Allah sevgisi ile dolsun.

Oku! Yaradan Rabbi’nin adıyla oku! Bu gece Kuran inmeye başladı, gönüllere rahmet dolmaya başladı. Kadir geceniz mübarek olsun.

Kadir gecenizi en içten dileklerimle tebrik eder, yapacağınız bütün duaların ve ibadetlerin Allah katında kabul olmasını tüm kalbim ile temenni ederim. Kadir geceniz mübarek olsun.

Sen bir kulsun, o yaradan. Sen ne kadar günah işlesen de, elbet affeder yaradan. Bu gece edeceğiniz tüm duaların kabul olması dileğiyle, Kadir geceniz mübarek olsun.

Kadir Gecesi Smsleri

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Kadir gecesiniz hayırlı olsun.

Allahümme inneke afüvvün tühıbbü’l-afve fa’fu annî: Allah’ım sen çok affedicisin, affi seversin, beni affet. Kadir geceniz mübarek olsun.

Kim Kadir gecesini, faziletine inanarak ve alacağı sevabı Allah’tan bekleyerek ibadet ve taatla geçirirse geçmiş günahları bağışlanır. (Buhârî, Kadir, 1) Kadir geceniz mübarek olsun.

Allah’ım rızkımıza bolluk, kalbimize ferahlık, ömrümüze bereket ver! Amin. Kadir geceniz mübarek olsun.

Kadir Gecesi Mesajları Resimli

Yüce Rabbim bu güzel gecede bizlere onun rızasını kazanacak ameli versin, Kadir geceniz hayırlı olsun.

Arşı Ala’nın kapılarının ardına kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı bu mübarek bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle! Kadir Geceniz mübarek olsun.

Cennet nerededir bilir misin? Gülen gözlerde, tɑtlı sözlerde, mutlu yüzlerdedir. Bɑzen gecelerde, bɑzen gündüzlerdedir. Amɑ en güzeli kɑlplerdedir. Kɑlbi güzel tüm sevdiklerimin Kɑdir Gecesini kutlɑrım…

Çok günahkar olsan da, sakın korkma. Yaradan affeder her kulunun günahlarını. Bugün kadir gecesi, sen yeter ki elini aç. Duaların kabul olur. Kadir geceniz mübarek olsun.

Kadir Gecesi Mesajları Resimli

Kadir Gecesi Mesajları Resimli
Kadir Gecesi Mesajları Resimli
Kadir Gecesi Mesajları 2021

Kadir Gecesi Mesajları 2024

Ayrıca sosyal medya platformları aracılığı ile de son derece kolay bir şekilde ve etkili bir şekilde mesaj gönderebilir ya da kadir gecesi sözleri için direkt olarak paylaşımda bulunabilirsiniz. Kadir gecesi mesajları 2024 içeriklerinin ve 2023 içeriklerinin tamamının sitemiz dahilinde bulunduğunu ve bu sözler aracılığı ile sosyal medya üzerinden son derece kolay bir şekilde paylaşım yapabileceğinizi de bu noktada söyleyebiliriz.

Kadir Gecesi Mesajları Kısa ve Öz

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul Kadir Geceniz mubarek olsun.

Kuran’in nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.Kadir geceniz mübarek olsun.

Ya Rabbim! Bu gece Mübarek Kadir Gecesi. Bu gece kutsal kitabımız Kuran indirilmeye başladı. Allah’ım sen bu en hayırlı gecede, içlerimize kuranın ışığını doldur. Allahın sen evlatlarımızı hayırlı eyle. Ya Rabbim sen borçlarımızı ödeyebilmemizi sağla. Hastalara şifalar indir inşallah. Beni, Annemi, Babamı, kardeşlerimi, evlatlarımı koru Allah’ım. Hepimize birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu ve her güzel şeyin bereketiyle kaderler yaz. Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

Bu gece Kadir Gecesi. Allah bu kutlu gecede tüm ihtiyaçlılara, tüm ihtiyaçlarını nasip etsin inşallah. Allah’ım, sen borcu olanlara yardım et. Allah’ım sen dertli olanların dertlerini dindir, Allah’ım sen hasta olanlara mucizelerini ulaştır, iyileşsinler, Allah’ım sen çocuğu olmayanlar evlat ver inşallah. Ya Rabbim, sen ol dersin olur. Hayırlı kaderler yaz tüm insanlığa Savaşlar bitsin, barış sağlansın ve kardeş kavgası son bulsun. Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

Kadir Gecesi Mesajlarında Önemli Noktalar

Söz ettiğimiz bu bilgiler haricinde kadir gecesi sözleri gönderirken ya da herhangi bir sosyal medya profiliniz aracılığı ile paylaşırken dikkat etmeniz gereken diğer bir takım noktaların da bulunduğunu belirtebiliriz. Bu noktalardan söz etmeden önce en güzel kadir gecesi sözleri resimli içeriklerin sitemiz içerisinde bulunduğunu da tekrarlayabiliriz.

Bu özelliklerin başında, söz konusu mesajların içeriğinin tamamen anlaşılabilir olması ve direkt bir mesaj iletiyor olması olarak karşımıza çıkmaktadır. Yani derin anlamlar ile ya da anlaşılamayan sözler ile bu günlerin kutlanması, çok anlamlı olamayabilir. Dolayısı ile de net mesajlar üzerinden, kolayca bu özel günleri kutlayabilir ve bu yönde mesaj gönderebilirsiniz.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714129/


0
Would love your thoughts, please comment.x