Nefret Sözleri | Kızgınlığı Anlatan Kin Dolu Sözler

Bu Yazımızda Nefret Sözleri, Nefretli Kapak Sözler, Kin Dolu Sözler, İnsanlardan Nefretle ilgili Sözler, Kin Ve Nefretle ilgili Sözler, Sevginin Nefrete Dönüşmesi ile ilgili Sözler, Kızgınlığı Anlatan Sözler, Nefretimsin Resimli Sözler, Aileye Nefretli Sözler, Arkadaşa Nefret Sözleri, Nefret Sözleri Kısa Ve Öz Bulabilirsiniz.

Nefret Sözleri | Kızgınlığı Anlatan Kin Dolu Sözler
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 04.01.2024 - 19:07
1.024

Nefret Sözleri

Sevginizi sözlerle belli etmek istediğiniz kadar acınızı ve nefretinizi de belli etmek ister ve paylaşırsınız. Bu nedenle sevgi sözleri kadar nefret sözleri de önemlidir. Nefret dolu, sitem dolu cümleler sarfetmek için her zaman uzun uzadıya yazılar yazmaya gerek yoktur. Çoğu zaman kısa bir cümle bile hissettiğiniz nefreti anlatmaya yeter.

Özellikle sosyal medyada nefret içerikli paylaşımlar yaşanan bir üzücü olaydan sonra yayılmaya başlar. Ülkemizde meydana gelen terör olayları gibi durumlarda sosyal medya hesaplarınızı açtığınız zaman kin ve öfke dolu paylaşımları çok sık görürsünüz. Ama bunlardan ziyade eski sevgili ya da sizi üzen bir arkadaşınız için yazdığınız yazılar daha çok ilgi çeker. Nefret sözleri resimli anlatımlarla desteklenince etkisi de daha fazla olmaktadır. Siz de nefretinizi ve öfkenizi belli etmek için bazı görselleri kullanarak paylaşımlarınızı bu şekilde yapabilirsiniz.

Nefret ettiğiniz birine karşı duygularınızı tam olarak ifade ettiğinizi düşünemiyorsanız, başkaları tarafından yazılmış nefret sözlerini kullanabilirsiniz. Bu cümleler tam olarak sizin hissettiklerinizi karşılamazsa, bunun için görseller kullanabilir, cümleleri daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Sizler de Yorum bölümüne Nefret Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Nefret ile ilgili Sözler

Senden o kadar nefret ediyorum ki bir daha yüzünü görmemek için intikam almayı bile düşünmüyorum.

Nefret ediyorum dememe gerek yok sadece sana bana yaşattıklarının aynısını yaşa diyorum.

Sizi seven kalbe zulüm ettiğiniz zaman tek kazandığınız şey nefret olacaktır.

Ardına bakmadan çekip giden ve kendisini seven insanı yarı yolda bırakan insanlar kadar insafsız yoktur herhalde.

Hayata karşı nefretim olsa da henüz hayallerimi yitirmedim.

Nefret Sözleri

Başkalarının sözleri ile hareket eden ve  kendi başına düşünme yetisi olmayan insanlar zamanla yalnız kalmaya mahkum olacaksınız.

Doğruluktan uzak duran her işini yalan ve dolanla halleden insanlar gerçek yüzünüzün en kısa zaman da ortaya çıkmasını diliyorum.

İnşallah sen de sever, özler ama kavuşamazsın.

Sen bu kalbin ahını aldın bir kere. Dilerim Allahtan ettiğin dualar her zaman karşılıksız kalsın.

En Güzel Nefret Sözleri

Sosyal mecralarda güzel sözler bulabileceğiniz gibi, nefret içerikli paylaşımlar ve kapak sözleri de bulabilirsiniz. Bunun için bakabileceğiniz alanların içerisinde ilk sırada Twitter gelmektedir. Daha çok cümle paylaşmaya dayanan bir alan olduğu için özellikle Twitter’da çok fazla bu tarz sözler bulabilirsiniz. Fakat son zamanlarda Instagram’da da Twitter yazıları görsellerle birlikte paylaşılmaktadır. Bu nedenle Instagram’dan da bulabilirsiniz. Nefret sözleri tumblr sayfalarından da bulunabilir.

Kin Dolu Sözler

Senden nefret edemiyorum. Çünkü nefret bile bir his. Sana artık hiçbir şey hissedemiyorum.

Egoist, bencil, yalancı ve sahtekar insanlara olan nefretimi dile getirecek kelimeler bile bulamıyorum. Bu dünya da sadece siz varmışsınız ve özel yaratılmışçasına sergilediğiniz tavırlarınızı da alıp bu dünyadan yok olup gitmenizi bekliyorum ve bunun için dua ediyorum.

Sadece işi düştüğünde gelen ve mesaj atan insanlar, normal zamanlarda yanınızda kim varsa onlara gidin bir zahmet. Bizi boş yere meşgul etmeyiniz. Zira size verecek ne bir cevabımız ne de bir yardımımız bulunmakta.

Yaptığım hatalardan dolayı kendime karşı bitmek bilmeyen öfkem ve nefretim var. Biliyorum ki her yaşanılan şey yeni bir hayata başlamak adına edinilen tecrübelerdir. Kendinizden nefret etmemek için doğru kararlar vermeli ve adımlar atmalısınız. Aynı hataları yapmayınız.

Gidişinin gelişi olmayacak. Karanlığın aydınlıkla barıştığı nerede görülmüş?

Gitmek zorundaydın ya. Bu yüzden ben de seni silmek zorundaydı. Döndün şimdi tamam ama seni duyamıyorum artık, ruhumda…

Alkışla kendini hadi. Bu korkunç sahneyi sen kurguladın. Nasıl? İyi mi şimdi bu hıçkıran suratın? Ve solmuş benzimle uzağına giden adımlarımı izleyen gözlerim? Her şey güzel mi? O zaman sana koca bir aferin!

“Bazen sana karşı bir şeyler hissetmek istiyorum, ama artık senden nefret bile edemiyorum.”

“ Senden bir çok şey için özür dilemek isterdim. Ama asıl seni insan yerine koyduğum için özür dilemem gerektiğini farkettim.”

“Anılarıma baktıkça içinde sen olduğun için üzülüyorum.”

“Senle geçen yıllarım meğer ne büyük aptallıkmış. Başkasının hayatını mahvetmekte sana mutluluklar diliyorum.”

Kin Dolu Sözler

Nefret sözleri özellikle eski sevgililer için kullanılır. Siz de eski sevgilinize karşı hissettiklerinizi sosyal medyadan duyurmak ya da direkt ona yazmak istiyorsanız bunun için başarılı cümleler bulabilirsiniz. Eğer nefret dolu hissediyorsanız bunu cümlelere dökmek için beklememeli, ne hissediyorsanız belli etmelisiniz.

Aynı şekilde size büyük bir kötülük yapmış olan arkadaşınız için de bu cümleleri kullanabilirsiniz. Daha kısa cümleler bulmanız bunu sosyal medya hesaplarında paylaşmanız açısından da kolay olacaktır. Kin dolu sözleriniz doğru hedefe ulaştığında, kelimelerde amacına ulaşmış olacaktır. Bu sözlerden bazılarını örnek verelim:

Nefret Sözleri Kısa ve Öz

Sevdalandım sana. Sen ne yaptın? Panzehir buldun bana. İhanetin çözebildi bir tek beni senden. Çözüldüm sevgilim, sende başladığım yerden.

Evren senin olsun. İçinden kendimi alıyorum. Sağırlığın körlüğünle kala kalacaksın sadece. Ve ben bunu hatırlamayacağım bile.!

Dumanında boğuldum yıllarca. Yandın kül oldun aşktan ama hep tüttün bacadan. Sevmek, ihtimam işidir. Seveceksen altyapın olacak. Öyle her gördüğün gönle sahip çıkamazsın. Bugün sahip olsan, yarın taşıyamazsın. Dumanında boğuldum yıllardır. Şimdi nefret vakti. Artık o dumanda ben değil sen boğulacaksın.

Sevgili sevgilim. Artık sevgilim değilsin. Ve ben buna hiç üzülmüyorum.

Kavgayı evrende sen icat ettin, ben artık bundan çok eminim!

Yarınlarıma gelme asla. Dünlerimden de çekil. Şu anımda zaten hiç olma. Seni istenmiyorum yani kısacası bu.!

Harap oldum şu kadehli şarkılarda. Olmadığına şarkılar söylemek bile öyle güzel ki! Ve ben bu güzellikten nefret ediyorum!

Gidecektin madem neden geldin? Bitecektin madem nerden başladın? Ölecektik madem niye geldik deme bana! O ayrı sen ayrı!

Seni özlemek beni çok üzüyor. Seni bulmak hiç olmaz. Hayat işte böyle ilerliyor? Seni en çok da bunun için affetmeyeceğim. Gülen gözlerimi çaldın sen benim ve seven yüreğimi. Hadi bul bakalım şimdi, ver bakalım şimdi bunları bana geri!

Nefret Sözleri Kısa ve Öz

Nefret ve kin dolu söylemler kimi zaman uzun anlatımların arasına sıkıştırılır. Birine karşı olan öfkenizi belli etmek için uzun konuşmalar yapabilir, karşı tarafın sizi anlamasını bekleyebilirsiniz. Ancak özellikle Twitter’dan sonra gelen karakter sınırlamaları ve sosyal medyalarda insanların kısa yazılara daha fazla ilgi göstermesi, kısa paylaşımların artmasını sağladı. Düşündüklerini daha hızlı dile getirenlerin paylaşımları da diğerlerine göre popüler oldu.

Nefret sözleri kısa ve öz olduğunda paylaşımı artacağından, yukarıda anlattığımız nedenlerden dolayı siz de nefretinizi daha komplike cümlelerle belli edebilirsiniz. Böylece paylaşıma yönelik bir cümle kurmuş olacak, nefret ettiğiniz kişi mutlaka yazınızı görecektir.

Nefretli Kapak Sözleri

En azından sevmek ama sevilmemek de güzel. Çünkü bir kalbi olduğunu anlıyor insan, ama sen sevilmemeyi dahi beceremiyorsun.

Çok üzüldüm ben. Sen çok sevildin çünkü tarafımdan.

Sevenlerin ağladığı doğru mu? Sevmeyenler gülüyorlar mı peki? Sen? Gülmek güzel bir duygu değil mi?

Bazen sana karşı bir şeyler hissetmek istiyorum, ama artık senden nefret bile edemiyorum.

Senden bir çok şey için özür dilemek isterdim. Ama asıl seni insan yerine koyduğum için özür dilemem gerektiğini farkettim.

Anılarıma baktıkça içinde sen olduğun için üzülüyorum.

Senle geçen yıllarım meğer ne büyük aptallıkmış. Başkasının hayatını mahvetmekte sana mutluluklar diliyorum.

En azından sevmek ama sevilmemek de güzel. Çünkü bir kalbi olduğunu anlıyor insan, ama sen sevilmemeyi dahi beceremiyorsun.

Artık sen esip gürlesen de, benim yöremin rüzgarı değilsin.

İstediğin kadar bağır, çağır, küfür et, nafile. Benim bu iplemez gülüşüm senin sesini bastıracaktır.

Bazı insanlara paramla satın alırım dediğimde zengin olduğumu düşünüyorlar, oysaki ne kadar ucuz olduklarını çoğu zaman unutuyorlar.

Artık bir aşkı iki kişi olarak yaşayamayız. Çünkü benim nefretim üçüncü biri olarak yanımızda duracaktır.

Seni tanıdığım gün yeniden doğduğumu düşünmüştüm ama senden ayrılmak benim asıl hayata başladığım günmüş.

Bazı insanların hava alması dahi gereksiz. Sen o havadan nasıl daha değerli olabiliyorsun?

Nefretli Kapak Sözleri

Nefret sözleri çoğu zaman kapak yapmak diye tabir ettiğimiz, gereken cevabı vermek için kullanılır. Eğer sözlerinizle incitmek istediğiniz, ya da sözlerinizle dokundurma yapmak istediğiniz biri varsa mutlaka onun için kapak gibi cümleler bulmalı ve kullanmalısınız.

Bulduğunuz bu cümleler birebir karşı tarafı anlatmasa da, aranızda yaşadıklarınızı anlamaya yetecektir. Yani siz nefretli kapak sözlerini sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız, cümleler amacına ulaşacak ve mutlaka karşı tarafın kulağına gidecektir. Bu cümlelerden bazı örnekler verecek olursak bunlar:

Nefret Sözleri Resimli

Nefretimin Adı Sen Oldun Kalleşliğin Adı Sevin Oldu Artık Seni Nefret ve kalleşlikle anacağım beddualarım ile vicdanını ağlatacağım…

Artık sen esip gürlesen de, benim yöremin rüzgarı değilsin.

Ve bir gün insan olmaktan da nefret edersin.

Benden sonra gelen beni sana unutturur. Ama unutma hayat insana yalatmaz yutturur.

Kimseye kızmıyorum, nefret de etmiyorum. Bunlar geçici duygular ama iliklerime kadar kırılıyorum kolaysa bunu onarın.

Kimin yanında yaşadığın umurumda bile değil… Bir gün bana ait hayallerle öleceksin.

Sevgiye saplanıp karar verdim. Nefret, taşımak için çok ağır bir yük.

Kap kara olan kalbini pis bedeninle bir gece çöp yığınlarının içine gömü ver kayıplara karış ki olman gereken yerde hak ettiğin yerde rahat et!!!

Aşık Olunca Anlaşılıyormuş Sevmek Ve Sevilmenin ne Olduğu, Seven hep aldatılıyormuş bu Aşk Kitabında! Yasası yok Adaleti Yok işte Nefret ettim Senden Gerisi yok yok bu Sevgi yok…

Seni O kadar Sevdim ki Gözlerim Senden Başkasını görmüyordu, Sen ise beni O kadar Sevmişsin ki, Gözlerim Açıldığında Anladım Aldatılmanın Nefretini!! Senden Nefret Ediyorum.

Nefreti Nefret yapan Sana KArşı Olan Sevgim! ne istedin insafsız benden Sevgimi Sana verdim Sen ise beni her seferinde Başkaları ile Ektin…

Nefret Sözleri Resimli

Nefret sözlerini ifade etmenin en kolay yanlarından biri de görsellerle bunu desteklemek ve hislerinizi anlatacağınız fotoğraflar bulmaktır. Bunun için en uygun alan Instagram’dır. Instagram’da çok fazla bu şekilde paylaşım yapıldığı için görsellerle desteklenen anlamlı yazılar bulabilir, bunları kendi sayfalarınızda paylaşabilirsiniz.

Aradığınız görseli bulamazsanız, bunun için kendi yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Eğer fotoğraf düzenleme programlarını kullanmayı biliyorsanız bunun için fotoğrafları istediğiniz hale getirebilirsiniz. Nefret sözleri resimli Facebook alanlarından da istediğiniz görselleri bulabilirsiniz. Örnek vereceğimiz sözler şunlardır:

Nefret ile ilgili Sözler

Artık bir aşkı iki kişi olarak yaşayamayız. Çünkü benim nefretim üçüncü biri olarak yanımızda duracaktır.

Seni tanıdığım gün yeniden doğduğumu düşünmüştüm ama  senden ayrılmak benim asıl hayata başladığım günmüş.

Bazı insanların hava alması dahi gereksiz. Sen o havadan nasıl daha değerli olabiliyorsun?

Aya baktım seni gördüm. Sana baktım ayı gördüm.

Yüreğinin kalleşliği yansıdı mı o hayran olduğum gülüşüne.

Bir daha mı? Çıkmaz sokağım olsan, tünel kazarım!

Güzeldin bir yere kadar benim gönlümde ama artık bir kahpesin.

Sana yapacaklarımı şeytana anlattım yapma günahtır dedi.

Güzelim kalbinde yer yoksa bana merak etme ben ayakta da giderim.

Yazık oldu bütün emeklerime değer miydi senin gibi kalpsize.

Ne kimsenin köpeği olduk ne de başkasının köpeğiyle muhatap olduk.

Gidenin arkasından nokta bırak ki gelen büyük harfle başlasın.

Nefret ediyorum senden benim yüzümü güldürüp için için ağlatan hayat.

Kimseye olduğundan fazla güvenme beyaz gülün bile gölgesi siyahtır!

Yüreğinin kalleşliği yansıdı mı o hayran olduğumu gülüşüne

Gül güle bakar ağlar gül bülbüle bakar yanar bende sana baktıkça haline acıyorum.

Gün gelir sende anlarsın… Gün gelir snde ağlarsın…işte o vakit beni bulamazsın …. Çünkü artık sevdiğim değil nefret ettiğimsin.

Bilgisayarınıza İndirdiğiniz Görsellerle Yazılarınızı Birleştirin

Eğer internette hazır olan nefret sözlerini kullanmak istemiyorsanız, kendi cümlelerinizle görseller oluşturmak istiyorsanız bunun için görsel düzenleme programlarını öğrenmelisiniz. Kendi cümlelerinizle görselleri birleştirerek bunun için yeni bir sosyal medya hesabı bile açabilir, sözlerinizi büyük kitlelere bu şekilde duyurabilirsiniz. Bu sayede kısa zamanda artan beğenileriniz ve paylaşımlarınız sizi daha da motive edecektir.

Kullandığınız görselleri de kendiniz yaparsanız bunun sonucunda oldukça özgün bir resim elde etmiş olursunuz. Bunları bir başka arkadaşınıza direkt mesaj yoluyla gönderebilir ya da kimliğinizi gizli tutarak açtığınız hesapta paylaşabilirsiniz. Nefret sözleri resimli indirdiğiniz ve kendi hesabınıza yüklediğiniz zaman da yine duygularınızı ifade etmiş olacaksınız. Fakat her görsel ve cümle tam olarak hissettiklerinizi ifade etmeyeceğinden, sıfırdan hazırlamanız daha değerli olacaktır.

Göselleri internette bulabilir, stok fotoğraf sayfalarından edinebilirsiniz. Bu sayfalardan edindiğiniz resimleri ham halde kullanmak yerine üzerine yazdığınız kendi cümlelerinizle daha hoş bir hale dönüştürebilirsiniz. Nefret dolu söylemlerinizi ister eski sevgiliniz için, ister arkadaşınız için, isterseniz de sevmediğiniz diğer insanlar için kullanabilir, düşüncelerinizi belli ederek kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ve dost sandıklarınız her zaman sizin yanınızda olmayabilir. Hayatta bir çok defa arkadaş kazığı yiyebilir, arkadaşlarınızın arkanızdan iş çevirdiğine şahit olabilirsiniz. Böylesi durumlarda onlara karşı olan hislerinizi belli etmek için nefret sözleri sarfetmek içinizden gelebilir. Bunun için duygu ve düşüncelerinizi açıkça belirtmekten korkmamalı, yaşadıklarınızı cümlelere dökmelisiniz.

Arkadaşa nefret sözlerinizi sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşabilirsiniz. Özellikle sosyal mecralar, bir sözü yaymak, bir cümleyi doğru kişiye iletmek anlamında daha büyük bir işleve sahiptir. Bu nedenle siz de düşündüklerinizi açık bir dille Twitter’a, Facebook’a ya da görselle beraber Instagram hesabına koyarsanız arkadaşınız bunu görecek ve sizin ne hissettiğinizi daha iyi anlayacaktır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714272/


12
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x