Resimli Dini Sözler | Resimli Hadisler, Dualar Dini Mesajlar

Birbirinden Güzel Resimli Dini Sözler, Dini Sözler Resimli İndir, Dini Sözler Resimli 2024, Kısa Dini Sözler Resimli, Resimli Hadisler Dualar Dini Sözler, Resimli Hadisler Dualar Dini Sözler İndir Resimlerin Derlendiği Galeriyi Sizlerin Seyrine Sunuyoruz.

Resimli Dini Sözler | Resimli Hadisler, Dualar Dini Mesajlar
Yayınlama: 17.02.2018
Güncelleme: 29.05.2024 21:13
391

Resimli Dini Sözler

Sevdiklerinize internet üzerinden, telefonunuzdan resimli dini sözler göndermek istiyor ve sabaha daha umut dolu, daha iyi başlamak istiyorsanız bunun için pek çok sitede yer alan görselleri kullanabilirsiniz. Özellikle Cuma günleri atılan bu resimli dini sözler aynı zamanda pek çok din adamını tanımanıza da yardımcı olacak. Hangi sözü hangi önemli alim demiş bilecek ve hayata dair yeni bir bilgiyle güne uyanacaksınız.

Siz de sevdiklerinize bu güzel sözleri armağan etmek istiyorsanız en güzel cümleleri bulabilirsiniz.

Önemli Din Adamlarından En Güzel Dini Sözler

Resimli dini sözler arasında yer alan önemli isimler şunlardır: Ebu Bekir Ferra, İbni Haldun, İmam-ı Azam, Mevlana, Hz.Ali ve daha sayabileceğimiz pek çok önemli isim bulunur. Her bir isim pek çok önemli ve insanın içini iyilikle dolduracak cümleler kurmuştur.

Bu cümleler arasından örnekler vermek gerekirse Mevlana ile başlayabiliriz. Mevlana’nın dediği “Herkes herkese bir lokma verebilir ancak boğaz bağışlamak sadece Allah’ın işidir” cümlesi en çok paylaşılan cümlelerden biridir. Ayrıca en bilinen sözü de “ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol” cümlesidir.

Resimli dini sözler için başvurabileceğiniz bir diğer kaynak da Hz. Ali’nin cümleleridir. Hayat hakkında pek çok önemli sözü bulunan Hz. Ali sizin demek istediklerinize de tercüman olacak ve sevdiklerinize de yeni paylaşımlar yapmanızı sağlayacaktır diyebiliriz.

En Güzel Resimli Dini Sözler

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626074104115/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x