Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri | Platonik Aşk Sözleri

Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri | Platonik Aşk Sözleri

Birbirinden Güzel Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri, Karşılıksız Aşk Sözleri Tumblr, İmkansız Aşk Sözleri Resimli, Platonik Aşk Sözleri Resimli, Karşılıksız Aşk Mektupları, Karşılıksız Aşk Sözleri İndir, İmkansız Aşk Sözleri Ünlü Yazarlardan, Yasak Aşk Sözleri Resimli, En Acı Karşılıksız Aşk Mektupları Resimlerin Derlendiği Galeriyi Sizlerin Seyrine Sunuyoruz.

Resimli imkansız Aşk Sözleri

Hangimiz karşılıksız aşk yaşamadık ki? Küçük yaşlarda ya da ergenlik dönemlerinde aşk acısı çeken, sevip sevilmeyen bireyler adına sitemizde birbirinden dikkat çekici sözler bulunmaktadır. Resimli karşılıksız aşk sözleri sayesinde sizler ister sosyal medya hesaplarınızda isterseniz arkadaş çevrenizde kendinizi daha iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Her zaman güncellenen, yenilenen ve döneme uygun hale gelen sözlerimiz ile birlikte bir türlü açılamadığınız kız ya da erkek arkadaşınıza duygularınızı aktarabilirsiniz.

Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Aşk Acısı Çekenler İçin Şiir Önerileri

Aşk acısı çeken, kendini ifade etmekte zorlanan ve sevdiği insana bir türlü açılamayanlardansanız eğer Resimli Karşılıksız Aşk Şiirleri kategorimiz tam da size göre.

Sitemize giriş yaptığınız andan itibaren yüzlerce güzel sözleri ve şiir alternatifleri inceleyerek kendinize uygun olanları seçebilirsiniz. Böylelikle sizi seven yakın çevrenizi de mutlu etmeniz mümkün.

  • Aşk sözleri konusunda arayış içindeyseniz sitemizde son dönemin popüler sözleri bulunmaktadır.
  • Kısa cümleler yerine hem daha dikkat çekici hem de etkileyici cümleler oluşturmak istiyorsanız eğer, sitemizde bulunan içerikleri inceleyebilirsiniz.
  • Romantik olmayan ya da derin düşünemeyen kişiler adına sayfamızda pek çok seçenek bulunur.


Güzel sözler kullanma konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler, sayfamızdaki açıklamalar ile birlikte bilgi birikimlerini de arttırabilirler.

Sitemizde bulunan ayrılık içerikleri ya da resimli karşılıksız aşk sözleri dışında birbirinden farklı şiirler ile birlikte yakınlarınızı en pratik şekilde mutlu etmeniz mümkündür.


En Güzel Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Hadi kalbim topla kırıklarını da duaya gidelim. Bizi ancak Yaradan anlar.


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini Ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini. İnan yanındayken çekiyorum en çok hasretini.


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Sen; aklım ve kalbim arasında kalan, en güzel çaresizliğimsin.


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Dünyada iki kör tanıdım; biri beni görmeyen sen, biri de senden başkasını görmeyen ben.Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Dün gece seni anlattım bu şehre! Bak bugün sırılsıklam.


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Tüm dünya vazgeç dediğinde Umut fısıldar. Bir kez daha dene.


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

İliklerimde ki seni; sensizliğe ilikleyemedim.


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Karşılıksız sevgi benimkisi sana platonik bağımlı bir serseriyim. Sen ise benden habersiz masum bir kedisin bebeğim..Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Aklıma gelme diye dinleyemediğim şarkılar var…


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

O senin neyin oluyor, dediler. Uzaktan dedim, uzaktan yandığım olur, kendisi.


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Çalar saat gibiydi hayallerim. Ben kurdum onlar çaldı.


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Ben seni görmezden gelirim ama yüreğim selamı kesmiyor.Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Gelmeyeceğini bile bile beklemek saflık değil, aşktır.


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Sana, bensiz de mutlu olacağını anlatanlar. Benim sana yandığımın kaçta kaçı kadar yandılar?


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Yanından geçer ve hiçbir şey söylemezsin. Yalnızca kokusunu duymak için derin nefesler alırsın.


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Sevmemiştim kimseyi seni sevdiğim kadar Çekmemiştim kimseden senden çektiğim kadar.Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Seni sevmek hayallerim de, seni sevmek ruyalarımda, Sen sevmesen de ben böyle de mutluyum seninle.


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Aşklarımız birbirine caiz değil miydi sevgili? Ben baştan sona aşık olmuşken, senin dilin aşka hep hayır dedi.


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Sen varken senden habersiz seviyorum seni ya sen yokken nasıl seveceğim seni.


Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Beni sevmesende vazgeçemiyorum senden çünkü vazgeçmek kolay olsaydı bu çığlık bu kadar iç acıtmazdı.Resimli Karşılıksız Aşk Sözleri

Uzağımdasın. Ve hiç kimsenin olmadığı kadar içimde


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626074126650/


Bu yazı 7074 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar