yandex
Resimli Ayrılık Sözleri | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Resimli Ayrılık Sözleri

Resimli Ayrılık Sözleri

data-ad-format="auto">

Birbirinden Güzel Resimli Ayrılık Sözleri, En İçten Resimli Ayrılık Sözleri, Resimli Duygusal Ayrılık Sözleri, Ayrılık Sözleri Resimli Damar, Resimli Ayrılık Sözleri Uzun, Resimli Ayrılık Sözleri 2021, Veda İle İlgili Resimli Sözler, En Güzel Ayrılık Sözleri Resimli Facebook Resimlerin Derlendiği Galeriyi Sizlerin Seyrine Sunuyoruz.

Dikkat Çekici Ayrılık Sözleri

Birbirini seven insanların ayrılmak zorunda kalması veya taraflardan birinin terk edilmesi durumunda son derece etkili resimli ayrılık sözleri ortaya çıkıyor. Bugüne kadar söylenen sözler nedeniyle özellikle ilişkisine yön veren kişi sayısının son derece fazla olduğu biliniyor.

Günümüzde ayrılıklar ikili ilişkilerde son derece normal karşılanıyor fakat bazı bireyler için hem oldukça yıkıcı hem de uzun süre boyunca etkisi geçmeyecek bir yapıya sahip olabiliyor. Ortaya çıkan sözler ise sadece şairlerin ve yazarların değil, direkt olarak ayrılık acısıyla karşılaşan bireylerin olabiliyor.


Resimli Ayrılık Sözleri

Yaşanan acının cümleler aracılığıyla dışa vurulması ve günümüze kadar gelebiliyor olması sayesinde artık yazılı metinler insan duygularının anlaşılmasını da son derece kolay bir hale getiriyor. Sosyal medyada yapılan yüz binlerce adet paylaşımın özellikle ayrılıkla ilgili olması ve acının yansıtılmasını sağlaması, durumun zorluğunu ortaya koymaya yarıyor. 

Resimli ayrılık sözleri sayesinde günümüzde çok büyük bir kitleye hitap ediliyor ve direkt olarak kişiler bu sözleri kendi düşünceleri olarak diğer insanlara bildirebiliyor.

Ayrılık Mesajları Ayrıldığınız kişinin sizde bıraktığı yıkım ve etkinin üstesinden gelebilmek, her zaman için aklınızda kalacak olan durumlarla ilgili tecrübelerinizi belirtmek artık çok daha kolay oluyor. Günümüzde milyonlarca kişi tarafından verilen hizmetle birlikte herkesin başarılı sonuçlar alması mümkün olmayan ikili ilişkilerle ilgili tecrübeler, diğer insanların yararlanabileceği özel sözlerin ortaya çıkmasına neden oluyor.

En Güzel Resimli Ayrılık Sözleri


Resimli Ayrılık Sözleri

Yalnız olmayı severdim ben. Beni bırakıp gideceğin bilseydim yalnız olmayı tercih ederdim.


Resimli Ayrılık Sözleri

Kol kırılır yer içinde kalır demişler, sen gidersin kalbim sende kalır.


Resimli Ayrılık Sözleri

Aldın gittin başımı. Şimdi bana kafaları çekelim diyorlar. Ben diyorum neyi nerden çekiyorsun..? Aldı başımı gitti işte…


Resimli Ayrılık Sözleri

Canımı isteseydin, verirdim. Neden bu kadar teferruata girdin ki ayrılıp gitmeyle..?


Resimli Ayrılık Sözleri

Hiç kadarım artık. Düş kadarsın artık bende. Hıçkırıklarla düş kırıklıkları içindeyim, yaşanamamış o güzel masalda…


Resimli Ayrılık Sözleri

Canımın istediği yerde canımın yangınısın. Canımın attığı yerde, canımın bittiğisin. Canımdan ötesin derken canımdan öteye git demedim ki ben sana. Sevgilim sen şimdi nerdesin..?


Resimli Ayrılık Sözleri

Ayrılmak sende kısa sürmüş olabilir. Bir de bana unutmak ne kadar onu sorsana.


Resimli Ayrılık Sözleri

Ben aşkı ömrüme sığdıramadım. Sen nasıl bizi bir hoşçakal ile bitirdin?


Resimli Ayrılık Sözleri

Önceleri çok fazla üzüldüğüm doğrudur. Sonraları hoşçakal kelimesinde ki vazgeçmeyi denedim.


Resimli Ayrılık Sözleri

Artık gitme demeyeceğim. Zaten iyice hazırsın bu sefer. Her şeyi yanında götür; anılarımızı, umutlarımızı… Sevgimi de al, belki lazım olur.


Resimli Ayrılık Sözleri

Yağmurlar düşünce tenime her damlayı sen sanıp aşk bildim. Ve biliyor musun gölgeni bile çok özledim.


Resimli Ayrılık Sözleri

Sende haklısın be sevgili ucuz yüreğine ben pahalı geldim. Şimdi gidiyorum elveda sana.


Resimli Ayrılık Sözleri

Ekmeğime hoşçakal sürdün ya sen, ben şimdi ‘aşk’ karınla; sana, ne şiirler yazarım.


Resimli Ayrılık Sözleri

Canımı acıtan ne biliyor musun “Ben senin mutluluğunu istiyorum” dedi ve aldı gitti.


Resimli Ayrılık Sözleri

Ne çıkar terk ettiyse, bırakıp da gittiyse. Kolayı var arkadaş, sende ona gülersin onun yaptığı gibi başkasını seversin.


Bu yazı 4785 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x