Doğum Günü Sözleri | Sevgiliye Romantik Doğum Günü Sözleri

Bu Yazımızda Doğum Günü Sözleri, Arkadaşa Doğum Günü Sözleri, Komik Doğum Gunu Sözleri, Resimli Doğum Günü Sözleri, Anlamlı Doğum Günü Sözleri, Romantik Doğum Günü Sözleri, Sevgiliye Doğum Günü Sözleri, Kardeşe Doğum Günü Sözleri, Uzun Doğum Günü Sözleri Bulabilirsiniz.

Doğum Günü Sözleri | Sevgiliye Romantik Doğum Günü Sözleri
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 02.01.2024 - 18:35
686

Doğum Günü Sözleri

Bir arkadaşınızın ya da sevdiğiniz herhangi birinin doğum gününü kutlamak için öncelikli olarak güzel bir hediye almanız gerekmektedir. Ardından da bu hediyenin içerisine anlamlı doğum günü sözleri içeriklerimizden birisini koyabilir ve bu yol ile de daha etkili ve daha anlamlı bir şekilde doğum gününü kutlayabilirsiniz. Bu kapsamda, kimin doğum gününü kutladığınızın büyük bir önemi var olmaktadır. Çünkü doğum gününü kutladığınız kişiye göre değişken olan doğum günü sözleri sitemiz dahilinde yer almakta ve sürekli olarak da güncel bir şekilde yayınlanmaya devam etmektedir.

Doğum günleri, insanların en çok önem verdiği ve en özel günlerden biri olarak saydığı bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolayısı ile de sevdiklerinizin doğum gününü en güzel şekilde kutlayarak onları mutlu edebilir ve bu yol ile de daha sağlam bir ilişki kurabilirsiniz. Doğum günü sözleri de bu bağlamda son derece büyük bir öneme sahip olarak karşımıza çıkmakta ve sürekli olarak da doğum günleri için bir takım sözler aranmaktadır. Bu içerik kapsamında da en özel doğum günü sözleri için geçerli olan sözlerden söz edebilir ve ayrıca bu özel günler hakkında nasıl kutlayabileceğiniz yönünde bilgiler verebiliriz.

Sizler de Yorum bölümüne Doğum Günü Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Anlamlı Doğum Günü Sözleri

Sen yıllar önce bugün doğmuşsun, iyi ki doğdun. Hayatın boyunca güzellikler hiç peşini bırakmasın. Hep mutlu ol. Doğum günün kutlu olsun.

Bugünün mutluluğunu ilk ben kutlamak istedim. İyi ki doğuşsun ve iyi ki tanımışım seni.

Sen hayattaki bütün güzelliklere laiksin. Dünyanın bütün çiçeklerini sana armağan ediyor, Kuşların özgürlüğünden yolluyorum sana. İyi ki doğdun

Doğum Günü Sözleri

En güzel temennilerim senin için. Bu günün başkahramanı, doğum günü çocuğu, İyi ki doğmuşsun iyi ki tanımışım seni.

Nasıl ki her yıl sana bir şeyler katıyor ise, bu yılda tüm güzellikler senin olsun ve hayat sana güzel şeyler katması temennim ile doğum günün kutlu olsun.

Bu mutlu gününde yalnız kalmaman temennim ve sevgilerim ile doğum günün kutlu olsun.

Kardeşe Doğum Günü Sözleri

Kardeşiniz için bir doğum günü mesajı hazırlıyor iseniz, yine sitemiz içerisinde yer alan doğum günü sözleri kardeşe içeriklerini ziyaret edebilir ve bu sayfa içerisinde bulunan birçok farklı ve anlamlı mesajları kontrol edebilirsiniz. Daha sonra da anlamlı bir mesaj oluşturarak kardeşinizin doğum gününü en iyi şekilde kutlayabilir ve onu mutlu edebilirsiniz. doğum günü sözleri uzun içeriklerimiz ve sayfamız dahilinde de, anlamlı, duygu yüklü ve son derece ince doğum günü sözleri kapsamında kaliteli mesajlar hazırlayabileceğinizi ve doğum gününü kutlamak istediğiniz kişiyi son derece mutlu edebileceğinizi söyleyebiliriz. Doğum günü sözleri dahilinde, sitemiz içerisinde yer alan bu grupların, dolayısı ile son derece kullanışlı olduklarını da belirtebiliriz.Romantik Doğum Günü Sözleri

Seni seviyorum kardeşim. Doğum günün kutlu olsun! Mutlu yıllar canım kardeşim. İyi ki doğdun! Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.

Belki bugün yanında değilim ama bu seni bu gününde yalnız bırakacağım anlamına gelmiyor. Kelimeler ile yanında hissettirmek istiyorum kendimi iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün hayatından bir sene daha eksilttin. Eksiltirken yeni bir yıla güzel ve mutlu başlaman dileğim ile nice yıllara.

Belki üzgün, belki yalnız bir yılı daha geride bıraktın. Bu bıraktığın yıl ile birlikte bütün olumsuzlukların geride kalması dileğim ile nice mutlu senelere.

Bugün seni sevenlerin varlığını düşün ve mutlu ol. Bugün senin günün ve kimsenin seni üzmesine izin verme. Nice yaşlara.

Dilerim ki yeni yaşın sana istediğin bütün güzellikleri yaşatsın. Nice mutlu seneler.

Her karanlığın ardından güneşin havayı aydınlattığı gibi, her yağan yağmur sonrası gök kuşağının gökyüzüne renk verdiği gibi olsun hayatın. Bütün zorluklarının ardında güzel günlerin olsun. Nice mutlu seneler.

İnşallah bu günün yeni yılının ilk güzel günü olur ve hep güzellikler ile devam eder. Doğum günün kutlu olsun.

Sen bu hayatın üstesinden gelecek kadar güçlü birisin. Bu hayat seni ne kadar yıpratırsa yıpratsın, o gülüşünden ödün verme. Hep mutlu ol mutluluklar hiç peşini bırakmasın. Nice seneler.

Romantik Doğum Günü Sözleri

Canımmmm Benim, Sen doğdun evimize huzur getirdin, Sen doğdun evimizde güneş açtı, Sen doğdun hayatınız şenlendi. İyiki doğdun benim biriciğim. Daima mutlu kal, sağlıkla kal… Doğum günün kutlu olsun.

En güzel dileklerimi yolluyorum sana. Ne kadar yanında olamasam da, Seni çok seviyor ve hep mutlu olmanı istiyorum. İyi ki doğdun.

Geride bıraktığın bir yılın ardından güzel ve yeni bir yıla başlaman temennisi ile nice huzurlu ve mutlu yaşlara.

Değer verilen insanlar için saat 00.00 da güzel mesajlar hazırlanır ve gönderilir. Sen benim en değerlilerimdensin. Nasıl ki doğum günü heyecanın var ise bende kutlamak için o kadar heyecanlanıyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Hayatın sana mutluluk ve huzur getirsin. Hep mutlu ol o yüzünden gülüşlerin eksilmesin sevdiklerin ile nice mutlu senelerin olsun.

Sevgili dostum. Her yeni yaşın sana güzellikler getirsin. İstediğin en güzel şeylere sahip ol bu yıl. Gülümse ama herkesten çok ve herkesle birlikte. Yalnızlıkların ve yanlışlıkların tüm ömründe az kalsın. Sevmeye bol vakitli ol hep ve sevil. Doğum Günün Kutlu Olsun…

Kendin olabildiğince yaşayacaksın. Varlığın bununla anlamlanacak. Güzel bebeğim, bu senin ilk yaşın ve benim de annelikte ilk yılım. Seninle büyümek çok güzel ve anlamlı. Beni anne yaptığın için çok şansı ve mutluyum. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdu. Ömrün çok ve sağlıklı, mutlu, aşklı olsun. Yanında her daim olabilmek dileğiyle… – Annen –

Abicim doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum. Ne yapıyorsam hep bundan zaten:=) Bana hep tahammül ettiğin ve çokça da beni idare ettiğin için sonsuz teşekkürler. Desteklerimle gittiğim sinemalar ve partilerse ayrı bir tarafı senin harika bir abi oluşunun. İyi ki varsın ve daima yanımda ol… Seni seviyorum…

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın iyi ki doğdun biriciğim… Doğum Günün Kutlu olsun…

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgiliniz için bir doğum günü hazırlamak istiyorsanız eğer, emek vererek güzel bir hediye yapmanız gerekmektedir. Ayrıca hediyenin daha büyük bir anlama sahip olmasını istiyorsanız, içerisine de anlamlı bir doğum günü sözleri içeriklerimizden birini ekleyebilir ve bu şekilde hediyeyi verebilirsiniz. Bu kapsamda söz konusu özel gün için, romantik doğum günü sözleri bölümümüz içerisinde yer alan içerikleri kontrol edebilir ve son derece anlamlı ve duygu yüklü iletişim kurarak doğum gününü kutlayabilirsiniz.

Ayrıca doğum günü sözleri sevgiliye gönderebilmek için sitemiz dahilinde yer alan bazı şiir ya da bunun gibi özel içeriklerden de yararlanabileceğinizi ve bu yol ile de daha anlamlı bir şekilde mesaj gönderebileceğinizi ya da hediyeye koyabileceğinizi söyleyebiliriz.Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NİCE MUTLU YILLARA…

Çiçekler kıskandı sen doğunca Aynı türkü hep dudağımızda Sevgimiz sana ömrümüz boyunca Sana doğru essin mutluluk rüzgarı Mutlu yaşlar diye bitmeli bu yazı Ömrün boyunca mutlu yaşa. Sevdiklerinle hep başbaşa Nice Mutlu Yaşlara…

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf.. Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

Yeni yaşını kutla Eski yaşını şutla Sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler seninle olsun Nice güzel yıllara Doğum Günün Kutlu Olsun.

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, Dostların unutmadığı bir ömür için Bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yaşın KUTLU OLSUN. İyi Ki Doğdun

Yüreğinin ışığı ile senin ve etrafındaki insanların aydınlanacağı mutlu yaşlar dilerim.

Yaşgününü tüm kalbimle kutluyorum Ve seni çok seviyorum. 🙂

Yeni yaşını kutlar eski yaşını şutlarım. Yeni yaşın mutlu, Doğum Günün Kutlu olsun.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun… O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun… Doğum günün kutlu olsun…

Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

Arkadaşınızın doğum gününü kutlamak istiyorsanız komik doğum günü sözleri sayfamızı ziyaret edebilir ve bu yol ile de son derece kolay bir şekilde ve komik bir şekilde mesaj hazırlayarak arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer anlamlı bir mesaj göndermek istiyorsanız da, doğum günü mesajı arkadaşa içeriklerimiz kapsamında yer alan birçok farklı mesaj ve söz ile de kaliteli bir şekilde doğum günü mesajı hazırlayabilir ve bu şekilde mesaj gönderebilirsiniz.Canım arkadaşım. Sen gülüyor ve etrafına neşe saçıyorsun. Bütün olayları bana pozitif yansıtıyor ve mutlu ediyorsun. Kelimelerle anlatılmayacak olan sevgimi her zaman sana yansıtmaya çalışacağım. İyi ki doğdun.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun dostum!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Uzun Doğum Günü Sözleri

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Nice mutu yaşlara arkadaşım…

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

Yeni yaşında da, hep olduğun gibi, sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal.Her şey gönlünce olsun doğum günün kutlu olsun.

Bugün yüzündeki gülüş bir kat daha artsın ve bugünden sonra o gülüş yüzünden hiç eksik olmasın. Nice senelerin olsun.

Uzun Doğum Günü Sözleri

Dünyadaki en kıymetli varlığım, Annem. Doğduğun günü çok seviyorum. Hayal ediyorum anneannemin anneliğini ve senin süt içen pembecik bebekliğini. İyi ki doğdun ve çok yaşa sağlıkla, huzurla, mutlulukla ve hep birlikte. Varlığın varlığımın en güzel armağanı. Seni çok seviyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun…

Bir prenses doğmuş evrende. Güneşten sıcak almış, aydan nur. Meyveler renklendirip tatlandırmış dilini dudağını. Kar damlamış tenine ve pamuklar öpmüş tenini doğarken yumuşacık olsun diye. Mutlu yıllar prenses. Asla kıymetinden eksilmeyeceğin, gözlerinde hep ışıkla büyüyeceğin nice yıllar dilerim. İyi ki doğdun. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Dünyadaki en kıymetli varlığım, Annem. Doğduğun günü çok seviyorum. Hayal ediyorum anneannemin anneliğini ve senin süt içen pembecik bebekliğini. İyi ki doğdun ve çok yaşa sağlıkla, huzurla, mutlulukla ve hep birlikte. Varlığın varlığımın en güzel armağanı. Seni çok seviyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun…

Güzel Doğum Günü Sözleri

Bir prenses doğmuş evrende. Güneşten sıcak almış, aydan nur. Meyveler renklendirip tatlandırmış dilini dudağını. Kar damlamış tenine ve pamuklar öpmüş tenini doğarken yumuşacık olsun diye. Mutlu yıllar prenses. Asla kıymetinden eksilmeyeceğin, gözlerinde hep ışıkla büyüyeceğin nice yıllar dilerim. İyi ki doğdun. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Seni tanıdığım için kendimi dünyanın en şanslı insanı olarak hissediyorum. Seninle birlikte geçirdiğimiz günler benim için her zaman. Bugün ise senin en özel günün. Doğum günün kutlu nice mutlu yıllara.

Aşkım, sevgilim ve tek eşim. Doğduğun için çok şanslıyım. Sen olmasaydın, asla ben böyle bir be olmazdım. Bana hep güzel şeyler katarak, hayatımı güzelleştirdiğin için teşekkürler. Bu teşekkürü sana ömrümle yapmak isterim. Sn nefes ve hatta sonsuzlukta, dansımızın devam etmesini dilerim. Seni Seviyorum. İyi ki Doğdun Doğum Günün Kutlu Olsun…

Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Her zaman pastanın büyük tarafını sen alabilirsin 🙂

Güzel Doğum Günü Sözleri

Doğum günleri, insanların hayatındaki en özel gün olurmuş. Benim için en özel günün senin doğum günün. Nice mutlu, güzel yıllara. Umarım sonsuza kadar her gün beraber oluruz.

Senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey ama iyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara.

Sen hayatım boyunca tanıdığım en ilham verici insansın. En zor günlerimde yanımda oldun. Seni tanımak, en harika şeylerden biri. İyi ki doğdun.

Hayatın boyunca doğum günü mumlarını her üflediğinde yanında olmak istiyorum. Yüzündeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği bir yıl olsun. Nice güzel yaşlara.

Doğum günün kutlu olsun cancağımız. Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşında hayatını aydınlatsın, her zaman güzel günlerin olması dileğiyle, nice mutlu yıllara.

Yaşadığın anılarını ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında acıdan çok neşenin olacağı güzel bir yıl olması dileğiyle. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere…

Bazen yalnız olduğunu düşünebilirsin. Ancak değilsin, hayatın boyunca yanında olacak biri var. Daha güzel günlerimiz olması dileğiyle, mutlu günler seninle olsun.

Pastanın üzerindeki mumlar sönüyor olsa da senin içindeki mutluluğun ve zerafetin ateşi asla sönmesin. Ne zaman karanlığa düşsen o ışık yolunu aydınlatsın. Nice mutlu yıllar dileğiyle.

Sevgilim, bana doğup büyüdüğün için çok şanslıyım. Şimdi senin doğduğun gün, benim de doğum günüm sırf bu yüzden. İyi ki varsın. Sen olmasaydın, eksik kalırdım asla neyin eksik kaldığını bilmeden… Doğum günün kutlu olsun… Nice seneler diliyorum hep el ele hep birlikte hep sevgiyle…

Önce kardın, eridin çağlayan olsun. Goncaydın, açtın gül oldun. Gözümde yaştın, bittin gülücük oldun. Bir yaş daha büyüdün, iyi ki doğdun. DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.

Hayat insanlara her zaman için fırsatlar verir ya iyi değerlendirilmesini bilirsen eğer… Sen benim için hayatın en tatlı fırsatlarındansın. Seni seviyorum. Hem de en kocamanından. İyi ki doğdun kardeşim NİCE YILLARA MUTLU YILLAR.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714440/


3
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x