Ablaya Doğum Günü Mesajları | Doğum Günü Sözleri Ablaya

Bu Yazımızda Ablaya Doğum Günü Mesajları, Ablaya Doğum Günü Mesajları Anlamlı, Ablaya Doğum Günü Mesajları Duygusal, Ablaya Doğum Günü Sözleri, Ablaya Doğum Günü Mesajları Espirili, Ablaya Doğum Günü Mesajları Kısa, Ablaya Doğum Günü Mesajları Uzun, Ablaya Doğum Günü Mesajları Resimli Bulabilirsiniz.

Ablaya Doğum Günü Mesajları | Doğum Günü Sözleri Ablaya
Yayınlama: 12.01.2023
Güncelleme: 02.01.2024 - 18:35
287

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Her insan için kardeşleri arasında abla olanın yeri bir başkadır. Abla olmak ana yarısı olmakla eşdeğer tutulan ve kardeş bağlarının güçlenmesini sağlayan bir vasıftır. Ablaya doğum günü mesajları göndermek isteyenler için ablaya doğum günü mesajları anlamlı başlığında yer alan içerikler ve ablaya doğum günü mesajları duygusal başlıkları altında da özgün mesajlar eniyisozler.net adresinde yer almaktadır.

Ablasını çok sevenler ve onun en önemli günleri arasında bulunan doğum gününde de ablasına verdiği değeri göstermek isteyenler için ablaya doğum günü sözleri ve ablaya doğum günü mesajları esprili başlıkları altındaki mesajları gönderebilirler.

Hayatta ailenin önemi her insan için başka boyutta derecelendirilmektedir. Abla olan kişiler ise aileyi bir arada tutan anneden sonra gelen kişilerdir. Abla kardeşlerini tıpkı anne gibi koruyup kollamakla doğuştan vazifelidir. Bunun için ablaya doğum günü mesajları kısa ve ablaya doğum günü mesajları uzun seçeneklerinden birini tercih etmek mümkündür.

Abla için doğum günü gibi bir özel günde ablaya doğum günü mesajları resimli seçenekleri de değerlendirilebilmektedir.

Sizler de Yorum bölümüne Ablaya Doğum Günü Mesajları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Ablaya Doğum Günü Mesajları Anlamlı

Biricik ablacım bu mutlu gününde hayatının geri kalanını huzurla ve mutlulukla geçirmeni temenni ederim doğum günün kutlu olsun.

Hayatımızda senin yerin hep ayrı oldu hep ayrı olacak doğum günün kutlu yeni yaşın uğurlu olsun canım ablam.

Çocukluğumuzdan beri üzerimizde sayısız emeğin var senin şefkatin bize insanlığı öğretti seni çok seviyorum abla. Doğum günün kutlu olsun.

Bu doğum gününde yanında olamasak da sevgi ve saygıyla seni anıyoruz. İyi ki doğdun iyi ki varsın ablacım.

Abla senin yanında hiçbir şeyin eksikliğini hissetmedik sen bize her zaman mutluluk getirdin. Güzel yüzün hiç solmasın doğum günün kutlu olsun.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

İnşallah hayat senin bize kattığın mutluluğu bu yaşında da sana gösterir. Yeni yaşın kutlu olsun ablacım mutlu yaşlar.

Sen bize güven nedir öğrettin hiçbir zamana gözümüz arkada kalmadı. Verdiğin konfor senin hayatına da yansısın. İyi ki varsın iyi ki doğdun abla.

Abla sen bizim canımızsın. En değerli varlığımızsın yeni yaşında hiç yaşlanmaman dileğiyle.

Doğduğun gün bize büyük bir armağanmış senin varlığın hayatımızı değiştirdi. İyi ki doğdun abla doğum günün kutlu olsun.

Senin yaşamımıza kattığın eğlence ve neşen hiç eksik olmasın doğum gününde ve yeni yaşında da hep artsın. İyi ki varsın.

Ablacım hayatınızda olduğun ve bizim ablamız olduğun için çok mutluyuz. İnşallah yeni yaşın sana yeni umutlar ve mutluluklar getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Çocukluğumuzda arkadaşımızdın şimdi ise can yoldaşımız oldun. Sen iyi ki doğdun iyi ki ablamız oldun. Canım ablam doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününde de seni hep seveceğimizi bir kez daha tekrar ediyoruz seni seviyoruz. Canım ablacım.

Anne gibi göz nurumuzsun sen bize annemizin emanetisin canım ablam iyi ki doğdun.

Ablaya Doğum Günü Mesajları Duygusal

Kalbinden hiçbir zaman huzur eksik olmasın doğduğun gün kutlu olsun abla.

Ablacım hayatımızda her an bizi koruyup kolladığın ve sevdiğin için seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun nice yaşlara.

Abla senin varlığın bize hep güven duygusu verdi. Seni sevdiğimizi yeterince belli edemesek de sen bunu da hoş gördün. İyi ki doğdun canım ablacım.

Çocukken senin yaptığın fedakarlıklar ile çok güzel yaşamışız meğer sen ne kadar güzel bir meleksin. Doğum günün kutlu olsun ablacım.

Bizimle her varlığını paylaşan ablacım. Allah sana dert keder yaşatmasın senin huzurun ve mutluluğun bu yaşında da eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Kendini bizler için feda ettin sen, bizim sevincimizle sevinip üzüntümüzle üzüldün. Sen hayatta aldığımız en kıymetli armağandın. İyi ki doğdun iyi ki hep vardın.

Abla sen sahip olduğun tüm güzellikleri bizlerle paylaştın. Biz de senle sevgimizi paylaşıyoruz. Seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

Sen çiçekler gibisin narin ama hoş, sen çiçekler gibisin neşe verirsin. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Anne yarımız oldun bize bizim için çektiğin çileleri nasıl unuturuz. Seni çok seviyoruz ve sen hep mutlu ol istiyoruz. Doğum günün kutlu olsun ablacım.Ablacım senin ektiğin mutluluk tohumları bizde çiçek açtı. Sen her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Doğum gününde de tüm güzellikler seni bulsun. İyi ki doğdun.

En zor günümde yanımda olmayı kendine vazife sayan abla. Seninle kan bağımız olduğu için hem gururlu hem de çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun.

İnsanın kendisini seven bir ablası varsa hayata bir sıfır önde başlıyor demektir. Sen bize yükseğe kaldırdın canım ablam iyi ki doğdun.

Ablaya Doğum Günü Sözleri

Ablalar her durumda affedermiş sen bizim her kusurumuzu affettin. Seni çok seviyoruz yüce gönüllü ablam. Doğum günün kutlu olsun.

Yeri geldi bize aş oldun, yeri geldi yüreğimizi ısıttın sen hayatımızda bir ışıktın. Çok geç anladık be abla. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Merhametinle bize örnek olduğun her an seni tam anlayamamanın eksikliğini kalbimizde taşıyacağız. Seninle kardeş olmak çok güzel ama senin ablamız olman çok daha güzel. Doğum günün kutlu olsun.

Abla demek her yorulduğunda yanında olan ve yükünü sırtlayan demek. Abla demek canından başka bir can demek. Doğum günün kutlu olsun ablacım.

Sende hep mutluluk vardı hiç gözyaşını bize göstermedin. İçine ağlayan kalbin artık gülsün olur mu? Seni seviyoruz iyi ki doğdun abla.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Tüm sırlarımı paylaşabildiğim ve her düştüğümde beni kaldıracağını bildiğim ablam. Doğum günün kutlu olsun.

Belki bir gün senin emeklerini daha çok sevgi ve saygıyla anlarız. Doğum günün kutlu olsun abla. İyi ki varsın.

Doğum günün kutlu olsun ablacım. Bize hayat boyunca en iyi örneksin iyi ki doğdun.

Sende her zaman bir anne merhameti vardı. Abla olmaktan hiç bıkmadın sen. Doğduğun gün ve tüm yaşların mutlulukla dolsun ablacım.

Bazen olmadık yerde bizi güldürür bazen durduk yere neşelendirirsin. Senin çocuk kalbin hiç yaşlanmasın abla. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımda en kıymetli olan kişilerden birisin senin varlığın kalbime huzur yaşamıma mutlu bir farkındalık yaşattı. Senin bu özel gününde de biz seni sevgimizle sarıyoruz. İyi ki doğdun abla.

Ablacım hayatımıza yapmış olduğun katkılardan dolayı tüm kalbimizle sana minnettarız. İyi ki doğdun iyi ki varsın.

Ablaya Doğum Günü Mesajları Esprili

Abla bu doğum gününde sana itiraf etmeden yapamayacağım hani çocukken annemin kırılan yemek takımı var ya onu ben kırdım anneme de senin kırdığını söyledim. Yediğin azar için şimdiden özür dilerim. İyi ki doğdun.

Arkadaşlarıma çocukken senin üvey ablam olduğun yalanını söylerdim. Sen de bu kadar güzel olmayaydın abla. Doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın.

Bu doğum gününde de pastayı sana yaptırdığım için üzgünüm abla. Biliyorsun dışarıdan pasta yemiyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Ablacım bu doğum günüde senden kredi kartlarımı kapatarak bir kez daha ablalık yapmanı bekliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Doğum gününde söylenmez ama yeni taşındığımız semtte arkadaşlarıma senin annem olduğunu söyledim. Galiba ondan hala evde kaldın. İyi ki doğdun ablacım.

Doğum gününde sana senin hesabınla çiçek alıyorum. Bir ara ödeşiriz iyi ki doğdun canım ablam.

Sana söz bir dahaki doğum gününde sana sürpriz parti yapacağım bu doğum gününde pijama partisiyle idare et ablam.

Benim hiç suçum yok abla doğum günü pastan için yaşını sordular bende söyledim. Senin doğum gününde nişanlının ailesini çağırdığını nereden bilirdim. İyi ki doğdun abla.

Anneme dolabımdaki kazakları kendim onun kartıyla aldığımı söylemek yerine senin aldığını söylerdim. Artık bu gerçekle yaşayamayacağım doğum gününde söylüyorum.Babamdan izinsiz arabayı kaçırıp vurduğumda sessiz kalıp senin park ederken vurduğunu düşünmelerini sağladım. Ablalık kontenjanından bir af gelir mi acaba? Doğum günün kutlu olsun.

Ablacım bu doğum gününde de yaşını açıklamamı istemiyorsan ibanıma bir miktar para yollaman yeterli. Canın kardeşin doğum gününü kutluyor. İyi ki varsın iyi ki doğdun abla.

Abla sana zamanında yeteri kadar kıymet veremedik ve seni tam anlayamadık ama senin yokluğun bize büyük ders oldu. Bu doğum gününde seni sevgiyle anıyoruz. İyi ki doğdun.

Ablaya Doğum Günü Mesajları Kısa

Bu doğum gününde de yanımızda olmanın mutluluğunu taşıyoruz. İyi ki doğdun ablam.

Senden nezaketi ve zerafeti öğrendik ama en çok da merhameti öğrendik. Doğum günün kutlu olsun abla.

Doğum günün kutlu ve yeni yaşın mutlu olsun canım ablam.

İnsanın hayatta zaman geçirmekten en keyif aldığı kişi ablasıdır. İyi ki doğdun ablam.

Abla senin yaşadığın her gün için şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sana kalbimden sevgi çiçekleri gönderiyorum. Doğum gününde de seni seviyor ve mutlu yaşlar diliyorum.

Yaşadığım her gün seni daha çok anlıyorum. Doğum günün kutlu olsun ablacım.

Abla seni iyi ki varsın iyi ki benim canımsın. Doğum günün kutlu olsun.

Çiçekler kadar narin bir kalpsin sen abla. Mutlu yaşlara.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Çocukluğumda saçlarımı taramanı özledim. Canım ablam iyi ki doğdun.

Şimdi uzakta olsan da sen hep bizimlesin canım ablam iyi ki doğdun.

Doğum gününde en büyük mutluluklar seninle olsun ablacım nice mutlu yaşlara.

Ablacım bu yaşında da sevinçler peşini hiç bırakmasın. İyi ki varsın.

Senin gibi bir meleğin kanatları kalbidir abla. Doğum günün kutlu olsun.

Yardım edemediğin zaman çırpınan bir kuş misalisin. Merhametin ile var ol. İyi ki doğdun ablaların bir tanesi.

Seni düşünüp de varlığına şükretmediğimiz bir gün olmadı. İyi ki doğdun abla.

Ablam bizim dünyadaki en masum hediyemizdir. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Sevdiğim her özelliğimi sen kazandırdın. İyi ki doğdun iyi ki yanımızda hep vardın ablacım.

Seni seviyor ve bir tek ablamız olduğun için saygı ve hürmetle anıyoruz. İyi ki doğdun abla.

Yükümüzü aldığın gibi Allah da senin yüklerini hafifletsin abla. İyi ki doğdun.

Ablaya Doğum Günü Mesajları Uzun

Seninle bir ömür geçirmek harika sen bizim hazinemizsin. Doğum günün kutlu olsun ablacım.

Kalbinde hiç kötülük olmayan canım ablam. Sen cennetten mi geldin bize. İyi ki doğdun iyi ki bizimlesin.

Hayat bitmek bilmez bir serüven iken sen bize her konuda tam bir rehber olmayı başardın. Sen olmasaydın ne yapardık tahmin dahi edemiyorum. Bu doğum gününde de başarını ve mutluluğunu seninle paylaşıyorum canım ablacım.

Her eğlencede sen vardın abla, hayat sensiz ne kadar yavan ve kuruymuş. Meğer sen ne vazgeçilmez bir kaynakmışsın. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Sana layık olduğun her mutluluğu yaşatacak bir yaş olması dileğiyle doğum gününü sevgiyle kutluyorum. İyi ki doğdun abla.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Sen bize en değerli emanetsin her yaşında senin maneviyatını ve güzelliğini görebilmek dileğiyle doğum gününü kutlar o şefkatli gözlerinden öperim. Canım ablam.

Her kabiliyet bir sorumluluk taşır ya sen abla kabiliyeti ile doğmuşsun. Ve bizim her sorumluluğumuzu almışsın. İyi ki doğdun abla. Doğum günün kutlu olsun.

Senin bizde olan emeklerinin hepsini bizde senin sayende gelecek nesillere aktaracağız. Bize verdiğin cevheri ömrümüzce yaşatacağız. Kıymetli ablamız doğum günün kutlu olsun.

Abla hayatının geri kalanında en mutlu sen ol istiyorum. Sen mutluluğu sonuna kadar hak edensin. Doğum gününde de ve yeni yaşında da hep huzurla ve mutlulukla var olasın. İyi ki varsın.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626095977028


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x