Facebook Sözleri | Anlamlı, Komik, Facebook Aşk Sözleri

Bu Yazımızda Facebook Sözleri, Anlamlı Facebook Sözleri, Komik Facebook Sözleri, Facebook Sözleri 2024, Facebook Aşk Sözleri, Kısa Facebook Sözleri, Facebook Kapak Sözleri, Resimli Facebook Sözleri, Facebook Durum Sözleri Bulabilirsiniz.

Facebook Sözleri | Anlamlı, Komik, Facebook Aşk Sözleri
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 04.01.2024 - 20:22
283

Facebook Sözleri

Sosyal bir platform sistemi olan ev bugün, dedelerimizden anneannelerimize ve yaşı büyük olarak görülen tüm akrabalarımıza kadar kullanılan bir sosyal paylaşım sitesi olmuştur. Böylesine büyüyen ve aktifleşen Facebook dünyasında, elbette fotoğraf paylaşımlarının yanı sıra, önemli sözlerinde paylaşımları her zaman etkilidir. Facebook sözleri kurulduğu dönemden beri önemlidir ve kişinin aslında bir nevi duygularının diğer kişilerce anlaşılmasını sağlar. Bu sözler pek çok konu girdabında yer aldığı gibi bazen öyle komik ve esprili sözler arasında da olabilmektedir.

Sözler, aşkın acısını, yenilen bir dost kazığını, yaşamın sorgulanmasından, bazı konularda yaşanan şikayetlere ya da mutluluk belirtilerine göre farklılaşır. Tabi bunların genel anlamda facebook sözleri aşk temalı olarak görmekte mümkündür.

Genel anlamda bakıldığında facebook sözlerini konu alan pek çok husus ve etken bulunabilmektedir. Bu yüzen sözleri, bir insanın ruh haline göre düzenlenebildiği gibi, yaşanmışlıklar ya da günümüzde olan pek çok hususa etkili bir şekilde kullanabilmekte mümkündür. Facebook ise belki de zihinlerimizde gizli yatan hislerin, çevremizdekilere güzel bir söz paylaşımı ile duyurmamız olanak veriyor.

Sizler de Yorum bölümüne Facebook Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Anlamlı Facebook Sözleri

Aşkı tanımlamayı isterdim ama aşk onun bir başkasıyla gülümsediği ölümsüz fotoğraflarında bana gülüyor.

Umutlarım ve dualarım için sadece sevsen yeterdi,

Bir haftada bir memur gibi mesai saatleri içerisinde, 5.000TL kazanmak ister misiniz? Eğer öyleyse bana mesaj atın ve birlikte bu işi arayalım.

Otobüslerde öğrenci basamadığım gün artık ben zenginim demeyi çok isterdim. Ama yıllarca alışagelmiş bu ritüel de tam basmak, arkadaşım için ayrıca kart basmak gibi hissettiriyor

Benim hayallerimin sen olduğunu sanıyordum ama sandığım sadece güzel görünen ve içi çürük olan bir elma misaliymiş,

Gözyaşlarımın sana değmediğini bildiğim gün, hepsinin kuruduğunu öğrendim. Artık beni ölene kadar gözyaşsız bıraktın.!

Seninle benim ortak bir yaşamımız olduğunu sanıyordum, meğer ben 3 kişilik bir ilişkiden habersizmişim,

Konuşmaların beni acıtır sanırsın ama aslında her bir konuşman yüzüme karşı olmayanlardı.

Facebook Durum Sözleri

Facebook Durum Sözleri

Çoğu zaman facebook sözleri bir insanın o dönemli fikir mesajlarını içerir. Bu mesajları okuyarak, birini anlama ve o kişiye ona göre bir davranış biçimi gerçekleştirme durumu her açıdan mümkün olabilmektedir. Genelde bir kıza yaklaşmak için herşeyini stalklamak bu hususta en önemli bir süreç oluyor.

Tabi genelde sadece geçmiş olarak kayıtlı olan değil, facebook durum sözlerinin de ön plana çıktığını söylemek mümkündür. Bu durumlar, günlük olarak paylaşılabildiği gibi, zaman zaman da yapılarak, bir insanı kendini diğer kişilere ifade etmesi şeklinde de olabilmektedir. Hisler her zaman önemli olduğundan, insanlar bunları paylaşma ve aktarma ihtiyaçlarını hissederler.

Facebook sözlerinde anlamı olan bir mesajda; “Senin, benim güneşim olma hayalin yoktu. Ama ben seni bir çiçeğin açması için güneşi beklemesi gibi sevdim. Sen ise her zaman dolunayda kaldın ve o güneşi bana sunmadın. O yüzden bir çiçek gibi açıp, kokumla seni etkileyemedim, her zaman içimde kapalı kaldım”

Diyen bir kız, bariz bir acı çektiğini ve bunu yeni bir dönemde yaşayarak, kalbinin bir köşesinde acı çektiğini belirtir. Belki de mesajın asıl sahibine ulaşmasını istiyor ve bu mesajtan sonra birşeylerin düzelmesini umut ediyordur.

Facebook Sözleri 2021

Yemeğe olan özlemim sadece öğrenci indiriminden ibaret olmamalı,

Bugün eğer ben yemeği dışarıda canım acımadan yiyorsam, ya babadan zenginimdir ya da bir arkadaşımın babası zengin olduğundan bana ısmarlamıştır,

Sen benim ne gerçek dünyamda ne de sanal dünyamda yer edinebilirsin. İkisi içinde kalbimde yerin yok,

Misafirin bir çocuğunun bilgisayarımı istemesi, başımdan kaynar suların dökülmesi kadar acı verici,

Neden annelerimiz bizi bakkala göndermek için trip atar. Bu kadının kocası yok mu trip atacak başka bir şeyler mi bulamıyor.?

Yanıltmasın seni masum bakışlar kimin içinde şeytan yattığını bilemezsin.

Bu hayatı seviyorum çünkü sevdiğim herkes bu hayatın içinde.

Seni pohpohlayacak bir ailen kalmamışsa artık büyüdün demektir.

Bize parfüm kokusundan çok güven kokan insanlar lazım.

Hayal değildik ikimiz. Bunu hayale çeviren sendin.

Facebook Sözleri 2024

Her bir Facebook sözlerinin anlamı farklı değerler içerebilir.  Başka bir insanın geçmişi hakkın ya da bugün ne düşündüğü hakkında fikir elde edebilmek sözler aracılığı ile mümkündür.

Temel olarak ele alınırsa, her bir söz, gizli ya da açık seçildiği ya da paylaşıldığı andan itibaren bizim kimliğimizden azda olsa birşeyler paylaşır. Çünkü bizim onu seçmemizdeki karar, duygularımızın ve düşüncelerimizin bir parçası olan karar verme mekanizmasıdır. Bu ister komik, ister acılı ya da anlamsız bir söz olsun.

Tabi facebook sözleri 2023 mesajları da çok farklı anlamları, taze duygu yoğunluklarını içerebilir. Eğer ruh halinizi yansıtmak istiyorsanız, gerçekten derin anlamları olan sözler bulunabilir ve paylaşılabilir. Duygu paylaşımının bugün rahatlıkla yapılabildiği günümüzde, facebook sözleri bizim gizli bir dilimiz ve birşeye olan ihtiyacımızı da en net bir şekilde iletebilmemizi sağlar.

Facebook Aşk Sözleri

Giden günlere mi yanayım yoksa hala giden günlerde yaşadığıma mı ?

Gözlerinde aşkı bulduğumdan beri hayat benim için yaşanır bir yer haline geldi.

Bazı insanlar sevmeyi bazı insanlar ise çekip gitmeyi tercih eder. Çekip gidenlere selam olsun.

İçi nefret ve kibir dolu insanlardan uzun durun. Çünkü körle yatan şaşı kalkar. Bu tarz insanlar sizi olduğunuzdan farklı hale getirebilir.

Hayata bakış açınızı değiştirin yoksa hayat sizi değiştirir.

Gelmeyecek birini beklemek bulutlara dokunmayı hayal etmekle aynı şeydir.

Şerefli olmak adam olana yakışır. Adam değilseniz şerefinizde yoktur demektir.

Yanlış insanlarla birlikte olup acı çekmektense yalnız olmayı tercih ettim. Ve bunun için hiç pişman değilim.

Asla arkana bakma. Geçmişte takılı kalanlar sadece korkaklar ve acizlerdir.

Ben doğru bildiğim şeyleri asla terk etmedim. Ama doğru sandığım insanlar çok değişti.

Üzülme, ah etme. Dua et. Seni bir çölün ortasında susuz bırakıp insan gün yüzü göremeyecektir.

Sosyal medyaya bağlı yaşamaktansa sosyal hayata bağlı yaşamayı tercih ederim.

Sen ihtimalen gittin ya, ben ihtimalen yaşıyorum şimdi.

Ayrıcalıklı olmak, insanın ruhunda olmalı. Bir ayakkabıdan çok çift satıyorlar çünkü.

Facebook Aşk Sözleri

Aslında her bir sözün tek taşıdığı anlam, bizden çıkan bir duygu yoğunluğu olabilir. Bazen sadece çevremizdekileri güldürmek, bazen ne hissettiğimizi anlamak ya da başkalarının ilgisini görmek içinde böyle paylaşımlar yapabiliriz. Çoğu zaman facebook sözleri kısa olabilir. Ama bizim tüm hayatımızdaki genele hitap eden bir anlamı taşır. Belki de sadece hislerimizi bu sözlere sığdıramadığımız zamanlarda olur ve birkaç sözü uzun olarakta durumumuzda paylaşabiliriz.

Özellikle tüm bu anlamalar, facebook sözleri kapak olarakta tercih edilen anlamları barındırmaktadır. Herkesin derinlerinde kalbini yakarcasına kavuran ve bu kavurmanın hislerinin bir gün bile dinmediği zamanlar olabilir. Bunu dışarıya aktarmak ve yükünden biraz kurtulmak için Facebook bizim duygularımızı aktaran bir araç olmaktadır. Böylece belki bizi anlayan ya da bizimle aynı duyguları paylaşan birilerinin olduğunu bilerek, gönlümüzü daha iyi bir rahatlatma evresine girebiliriz.

Komik Facebook Sözleri

Fotoğraflarda mutlu gözüken insanın içinde ne fırtınalar koptuğunu asla bilemezsiniz.

Önyargılarınızı da alıp buradan defolup giden diyeceğim ama siz uzaktan uzaktan insanların hayatını izlemeyi ve kendi çapınızda eleştirmeyi tercih edenlersiniz.

Senin değerini anlamayana değerini anlatma mücadelen, değerini anlamama mücadelesi verenlerin her zaman işine yarar.

Rekabete girdiğinde, sadece hedefine odaklan. Her zaman sen kazanırsın.

Ona şarkı söyleyin. Sizinle birlikte mırıldanıyorsa onu dudaklarından öpün. Çünkü bu güzel bir andır:)

Sevgili, sevgi ile ilgili olandır. Gömleğinin markasını bilen kadınlardan uzak durun.

Severim tatlı erkekleri, kahvenin yanında her zaman iyi giderler.

Size neyi yapıp neyi yapmayacağınızı söyleyen sessiz bir topluluk var. Ayağınızı elinizi nereye koyacağınızı şaşırmanız hep bundan.

Savaş çıkar diye korkanların savaşta kaybetmeleri kaçınılmazdır.

Sadece fanatik olarak sevmeyin bir şeyleri, onarın sevilme ihtiyaçlarını önemseyerek sevin severken. O zaman konuşabilirsiniz işte.

Anlatacak bir şeylerinizin olmaması mümkün değildir ama anlatacak iyi şeylerinizin olmaması mümkündür.

Yürek yaşlanmaz. Aşk için kendinize saatler kurmayın. Nereden biliyorsunuz 70 yaşında gerçek aşkı bulmayacağınızı?

Bana soru soruyorsan, önce sen hazırla cevapları.

Seni sevmiyorum diyemediklerinden uzaklaşmayın.

Sahte dostu anlama sanatınız, yalnızlıklarınızda gelişecektir.

Komik Facebook Sözleri

Sözlerin bir başka anlam içerikleri de günlük yaşantımız, ülkemiz polemikleri ya da yaşantılarımıza yansıtan farklı deneyimlerin yansımalarıdır. Facebook’u milyonlarca kişi kullandığından çoğu zaman facebook sözleri komik olanlarda bulunuyor. Bu komiklik gerçekleri yansıtmakla beraber, bazı şeylerin zorunlu olarak kabul edildiği ya da kültürümüzden hiç çıkmayan duyguları da barındırabilmektedir.

Sözler, günümüz anılarını taşır ve her biri farklı değerleri yansıtabilir. Bundan dolayı da pek çok açıdan, facebook sözleri anlamlı olan ve bunları yaşayabileceğimiz değerleri toplumlarımızda okuyabilmek mümkündür.

Facebook platformu, grupların olduğu, çeşitli mesajların gösterildiği ve bununla beraber, çok rahat bir iletişimin sağlandığı olanakları taşımaktadır. Tüm bu özellikler ele alındığında, belki bir kız arkadaşımız, kankamız, dostumuz ya da samimiyetimizin çok olmadığı arkadaşlarımızla samimiyetlerimizi arttırmak için bu tür facebook sözleri paylaşabiliriz.

Duruma göre her bir söz bulunabilir. Önemli olan ruh halini belirlemektir. Eğer ruh halimiz karamsarsa bunu dağıtan komik sözler bizi neşelendirebilir ya da bizi üzen konular varsa, çeşitli paylaşımları sözleri okuyarak, kendi kendimizi motive etmemizde mümkündür.  Bazen tüm bu sözler, facebook sözleri resimli olarak üzerine uygun bir yazım diliyle yazılan ve genel bir ruh halini yansıtan fotoğraflarla da gerçekleşebilmektedir.

Yanlışlıklarınızı yalnızlıklarınızla ödersiniz.

Sesiniz duymayan kalmadı sanmayın, yüreğinizin eşiyle henüz tanışmadınız daha.

Kabiliyetiniz gelişsin mi istiyorsunuz? Hangi konuda? Yaşamak için mi? O zaman sadece sevin! Sevmek yaşama dair tüm kabiliyetlerinizi geliştirecek çok yoğun bir kuvvettir!

Suskunluğunuzun altındaki gölü görenler, o göle komşu olanlardır.

Sevmek için yürekten önce ruh gerek.

Sağlık sizi terk ederse, ona kavuşmak için çok uğraşabilirsiniz. Kızdırmayın onu ve ona gereken önemi verin lütfen.

Bağımlı bir aşk yaşıyorsanız, ailenizle barışın. Tüm sorun her zaman oradadır.

Çocukken şeker yemeyenler, büyüdüklerinde tatlı konuşamazlar.

Annen sus dedi diye sen şimdi dinlemiyorsun kimseyi… Büyü çocuk ve iyileş…

Sevilim dediklerinizi iyi anın. Hepsi size neyin olmaması gerektiğini öğretti. Hayatınızdaki herkes sizin biraz da olsa eğitmeninizdi.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714396/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x