yandex
Fenerbahçe Sözleri | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Fenerbahçe Sözleri

Fenerbahçe Sözleri

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Fenerbahçe Sözleri, Fenerbahçe Sözlerinden Seçmeler, Kısa Fenerbahçe Sözleri, Güzel Fenerbahçe Sözleri, Fenerbahçe Sözleri Anlamlı, Etkileyen Fenerbahçe Sözleri, Fenerbahçe Sözleri 2021 Bulabilirsiniz.

Statlarda Fenerbahçe Sözleri

Fenerbahçe sözleri oldukça dikkat çekicidir. Ülkemizin en büyük kulüplerinden birisi olan Fenerbahçe, milyonlarca taraftara sahiptir. Takım taraftarları tarafından, Fenerbahçe ile alakalı birçok söz türetilmiştir. Oluşturulan bu sözler takımın büyüklüğü ve başarıları ile alakalıdır. Geçmişine ve büyük tarihine dair sözler de mevcuttur. Bazen de bu sözler, rakip takım taraftarlarını kızdırmak için kullanılmaktadır.

  • Şampiyon Fener En Büyük Fener

Fenerbahçe ile alakalı sözlerin ve cümlelerin en çok kullanıldığı yerler statlardır. Bu ortamlarda gerek tezahürat gerekse de pankartlar eşliğinde bu sözlere rastlamak mümkündür. hatta birçok tezahürat Fenerbahçe şarkı sözleri olarak kayda geçmiştir. Bu sözlerin anlamlı olması ve bir akustiğe sahip olması nedeni ile şarkılara söz bile olmuştur.

  • Dillerde ve Gönüllerde Fenerbahçe
Fenerbahçe Sözleri

Rakip Takımlara Karşı Fenerbahçe Sözleri Nasıldır?

Fenerbahçe sözleri iğneleyici bir şekilde başka takım taraftarlarına karşı da kullanılmaktadır. Bilindiği üzere Fenerbahçe’nin rekabet halinde olduğu ve sürekli atıştığı takım Galatasaray olarak bilinmektedir. Bundan dolayı da Fenerbahçe sözleri galatasaraya ithaf da edilmektedir. Özellikle daha önce Galatasaray klübüne karşı alınmış olan farklı galibiyetler, bu sözlerin temelini oluşturmaktadır. Çünkü Fenerbahçe, Galatasaray’ı, birçok defa farklı bir şekilde mağlup etmiştir. Bundan dolayı da sözler, hep bu galibiyet üzerine kuruludur. Ayrıca Fenerbahçe ve Galatasaray arasındaki taraftar sayısı konusu da çok günceldir ve tartışmalıdır. Bu durum da Fenerbahçe sözleri içerisinde kendisine yer bulmaktadır. Fenerbahçe sözleri küfürlü bir şekilde de dile getirilmektedir.

  • Saldır Sarı Kanarya Oley

Fenerbahçe Sözlerinden Seçmeler


Fenerbahçe’yiz biz! Her zaman iddialı ve her zaman güçlüyüz.!


Fenerli bahçeden çıktık yola, aynı yerde aynı güçle varız hala!


Fenerbahçe aşkı diğer aşklara benzemez! Burada ihanet yoktur asla!


Fenerbahçeli olmakla gurur duymak, insan olmak la gurur duymak gibidir!


Herkes Fenerbahçeli olarak dünyaya geliyor! Özünü kaybetmeyenler, Fenerbahçeli kalıyor!


Sahalara çıktın ı sen, Sarı Lacivert oldu mu her yer, işte şölen başlar o zaman.!


Kadıköy’de Fenerbahçe efsanesi her zaman devam edecek! Geleni iyi ağırlar göndeririz! İtinayla yenilirsiniz!


Gerçekten futbol seviyorsanız, Fenerbahçelisiniz!


Fenerbahçeli olmaktan yana huzuru yerinde olan çoğunluğun içinde yer almak her zaman sizin futbol ve taraftar kalitenizi gösterecektir!


Sarı kanaryadır sembolümüz, Sarı Laciverttir renklerimiz, futbol severdir taraftarımız, Fenerliyiz ve gururluyuz işte efsane bu!


Seni seviyorum diyebileceğin kaç takım var şu ömürde? Tek elbette! O da Fenerbahçe!


Büyük bir destan içinde olmak istiyorsan, tarafını doğru seçeceksin! Fenerbahçeliyiz! Tek taraflı aşkın timsaliyiz.!


Fenerbahçe sahalarda koşarken, taraftar da tribünlerde coşacaktır! Çünkü biz tek yüreğiz takım ve taraftar! Fenerbahçe demek, her şart ve koşulda birlikte olmak demektir!


Fenerbahçe futbolu yeniden yorumlayan en değerli simdir!


Fenerbahçeli olanların ortak özellikleri, şampiyonluktur!


Dünya Lacivert Sarı! Dünya Fenerbahçe!


Her zaman Fenerbahçe’yi izlemek için bir nedenim vardır. O neden de aşktır!


Takımımı seviyorum ve onu destekliyorum! Fenerbahçe taraftarı seninle Fenerbahçe’m!


Sesimde ve sözümdeki en derin anlamsın Fenerbahçe’m!


Kupalar teferruattır her zaman. Fenerbahçe taraftarı, takımını sevmek için doğmuştur!


Biz kupalara doymuş bir takımın taraftarıyız! Çünkü biz sarı kanaryalarız!


İşte ses işte başarı! Yeşilin ortasındaki en güzel Lacivert ve Sarı!


Marşlarımızla stadda, sevginle çıkıyoruz arşa!


Skorların önemi yok! Mühim olan Fenerbahçeli olmak! Skorlar da bunu diyorlar gerçi! Fenerbahçe’nin en çok yaşadığı duygu ” Yengi “!


Fenerbahçe marşlarımız dilimizde ruhumuzda! Seninle ilerliyoruz bağıra çağıra coşa! Fenerbahçe’m sen Hep yaşa!


Fenerbahçe Sözleri Arkadaşlar İçin Nasıl Kullanılır?

Fenerbahçe sözleri arkadaşlar ve dostlar için de kullanılmaktadır. Rakip takım taraftarı olan arkadaşlara, bu sözler üzerinden iğneleyici mesajlar verilebilmektedir. Böylece tatlı bir şekilde arkadaşı kızdırmak mümkündür. Bu sözlerin büyük bir kısmı küfürsüzdür ve hakaret içermemektedir. Geçmişte alınan ya da güncel bir şekilde elde edilen galibiyetlerden sonra dile getirilmektedir. Fenerbahçe sözleri 2020 senesinde de yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Çünkü lig maratonu uzundur ve sürekli de devam etmektedir.

  • Haydi Fener Saldır Fener Şampiyon Fener

Sosyal Medyada Fenerbahçe Sözleri Nasıldır?

Fenerbahçe sözleri sosyal medyada çok sık dile getirilmektedir. Mesela Facebook hesapları üzerinden de bu sözlere rastlamak mümkündür. Fenerbahçe sözleri kapak olarak Facebook üzerinden de dile getirilmektedir. Ayrıca bu sözler görseller ile de desteklenmektedir. Görsellerin olduğu sözler daha fazla dikkat çekmektedir. Fenerbahçe sözleri tumblr üzerinden de dile getirilmektedir. En büyük sosyal medya sitelerinden birisi olan bu platformda Fenerbahçe ile alakalı son derece yaratıcı ve güzel sözlere rastlamak mümkündür. Bu sözler akılda kalıcıdır. Birçoğu takımın geçmişteki başarıları üzerine kurulmuştur. Ayrıca bu sözler cep telefonlarında açılış ekranı olarak da kullanılmaktadır. Twitter kapak fotoğrafları da bu sözler ile süslenebilmektedir.

Fenerbahçe Sözleri Nerede Kullanılır?

Fenerbahçe sözleri whatsapp üzerinden sıkça dile getirilmektedir. Günümüzde en çok kullanılan iletişim aracı olan whatsapp, tüm akıllı telefonlarda bulunmaktadır. Bundan dolayı da insanlar bu programı kullanılmaktadır. Ayrıca Fenerbahçe sözleri kısa ve öz olacak bir şekilde de geçmektedir. Bu anlamda değişik sözlere ve cümlelere rastlamak mümkündür.  Fenerbahçe ile alakalı sözlerin kullanıldığı başka bir mecra ise kısa mesajlardır. Halen birçok insan kısa mesaj ile iletişim kurmaktadır. Bu platform üzerinden de birbirlerine mesaj göndermektedir. Fenerbahçe sözleri bu haberleşme yöntemi ile de kullanılmaktadır. Ayrıca internet üzerinden faaliyet gösteren birçok sosyal medya hesabı ile de bu sözlere ve cümlelere rastlamak mümkündür.

  • Fenerbahçe sen benim kaderimsin.


Bu yazı 1688 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x