Barışma Sözleri | Barışmak ile ilgili Sözler, Sevgiliye Barışma Sözü

Bu Yazımızda Barışma Sözleri, Barışmak ile ilgili Sözler, Sevgili ile Barışma Sözleri, Sevgiliye Barışma Mesajları, Sevgiliye Barışma Sözleri, Arkadaşa Barışma Sözleri Bulabilirsiniz.

Barışma Sözleri | Barışmak ile ilgili Sözler, Sevgiliye Barışma Sözü
Yayınlama: 23.03.2023
Güncelleme: 03.01.2024 - 22:19
376

Barışma Sözleri

İnsanlar arasındaki ilişkiler de sevgi ve saygı bulunduğu sürece bazen bazı olaylar sonucunda isteyerek veya istemeyerek tartışmalar ve küslükler yaşanabilir. Böyle durumlarda barışmak ve ilişkileri daha güzel bir seviyede devam ettirmek mümkündür. Barışma sözleri barışmanın değerini ifade eden sözlerden oluşmuş olup barışmak ile ilgili sözler ve sevgili ile barışma sözleri başlıklarındaki sözlerle sevgili veya arkadaşla barışmanın önemini vurgulamaktadır.

Sevgiliye barışma mesajları araları bozulmuş iki sevgilinin barışmasını sağlamayı amaçlayan mesajlar  ile oluşturularak sevgiliye barışma sözleri ile de barışmaya yönelik sözler ile sevgililerin barışmasına imkân verecek ifadeler hazırlanmıştır.

Barışma sözleri ile ayrıca sevgiliye ait barışma mesaj ve sözlerinin yanında arkadaşa barışma sözleri ile de ilişkilerin düzelmesi sağlanmaya çalışılmaktadır. Barışma sözleri barışın güzelliğini ve insanın içerisinde huzuru arttırmaya imkân sağladığı için insanın her ilişkisinde oldukça değerli olmaktadır.

Sevdikleriyle yanlış anlaşılmalardan veya başka nedenlerden kaynaklı sorunlar nedeniyle küslüğü sonlandırmak için barışma mesajlarını okuyarak ve bu mesajları sevdiklerinizle paylaşarak kolaylıkla barışmanın sevincini yaşayabilirsiniz.

Sizler de Yorum bölümüne Barışma Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Barışmak ile ilgili Sözler

İnsan hayatla kavgasını dindirmek için önce kendisiyle barışmanın yollarını bulmalıdır.

Kendisiyle barışık olan insanlar başkalarıyla dargın olamazlar, çünkü kendi hayatlarını geliştirmekten başka dertleri yoktur.

Sevdiğiniz insanlarla aranızda gerginlikler yaşayarak uzun süre küs kalabiliyorsanız bu onlara gerektiğinden daha fazla değer verdiğiniz yahut kendi gerçekliğinizi fark etmediğinizdendir.

Yokluğunu aramadığınız dostunuz ile barış içinde olsanız da bir şey değişmeyecektir.

Barış sadece insanlarla değildir, yaşamla, kuşlarla, böceklerle, çiçeklerle ve her şeyledir.

Aynada kendi silueti ile barışık insanların eleştirileri gerektiği kadar almakla ve her insana gerektiği kadar değer vermekle uzman olmuş yaşantıları vardır.

Çevresiyle barış içinde olan kişi hayata bir sıfır önde başlar, barışmanın mutlulukla bağlantısı vardır.

Barışma Sözleri

Hayat amacında kendi varlığını en ileri seviyeye taşımanın peşinde olanların başkalarını kırmak gibi bir derdi yoktur onlarla barış içinde yaşamak en kolay olandır.

Bazen insanın hayatı anlamlandırmak için geçmişiyle barış imzalaması ve top yekun kendini affetmesi gerekir.

İnsan bildiği tüm yolların arka sokaklarından geçmiştir, barış ancak arka sokaklardaki savaşın dinmesiyle yaşanır.

Bazen barış en sorunlu ilişkileri eskisinden çok daha iyi yapan fırsatları tanır.

Büyük kavgaları olan hayatlar keskin virajlardan geçmedikçe doğru yolda barış içinde yol almaları mümkün değildir.

Barıştığınız insanlarla yeni köprüler kurarsınız ister istemez her iki tarafta yeni köprüden eski kimliği ile geçemez.Küslüklerden barışmalara geçmeyi sağlayan her insan kendi hayatına bir güzellik katmış demektir.

Ne kıymeti kalır sevmenin emeğin dayanışmanın güzelliklerin barış yerini küslüğe bıraktığında ne anlamı kalır mutluluklar paylaşılmadığında.

Tüm savaşları yok eden barışa duyulan ihtiyaçtır.

Barış insanca yaşamaya insanca yaşatmaya imkân veren bir özelliktir, ama en güzeli düşmanca yaşamaktan insanı alıkoyar.

Sevgili ile Barışma Sözleri

Düşüncelerime sığmayan yalnız bırakılışlarında nöbet tutuyorum eğer benimle barışmaya niyet etmezsen bu dalgaların sonunda nasılsa boğuluyorum.

Sevdiklerini yanına alıp gitme senin sevdiğin her şeyi sevdim ben, seninle barışmak için tüm köprüleri yaktım ben.

Kim bilir kaç gece öylece bekledim yolunu, kim bilir kaç gece uykumu böldü gelişinin hayali, dilim söylemedi belki affettim demeyi seni ama kalbim çığlık attı sevgilim, gel barışalım artık affettim.

Bir daha sensiz olamayışımın düşüncesiyle kavruldu tüm benliğim, belki barışırsan benimle o zaman hayata dönerim.

Dinlediğim şarkılar yetmedi acımı paylaşmaya en koyu kahveler, en koyu çaylar, sensizliğin dili olsa bir kelimede en keskin kılıçla kalbimi ikiye bölerdi, barışmayı istemek suç ama sensizlik müebbetten daha beter hapisti.

Barışma Sözleri

Neşenin tiryakisi oldum ben sevgilim eğer benimle barışmazsan bu hayata küserim.

Hiç endişe etmedi kalbim senden yana, uzakta olsan da benden ayrı olsan da hatta bana kızıp bağırsan da beni sevdiğini hep bildim.

Mayın tarlası gibi yokluğun her köşeden seninle bir hayal çıkıp yeniden yaşatıyor acımı, artık beni affet sevgilim barış sarsın şu toprağımı taşımı.

Seninle her barışmamda bayram sevinci yaşıyor ruhum, eskisinden daha deli seviyorum seni daha da hasret kalıyorum, artık aramıza ayrılık girmesin ne olur, ben senin yokluğunda kayboluyorum.Sevda savaşla barış arasında ince bir çizgi, ne zaman diğerine biraz fazla geçsen sevdanın çilesi seni kendine çeker.

Kalbim hiç küsmedi ki sana barışayım, hiç dinmedi ki sevgim senle ayrılayım, sade uzak kaldım senle hepsi bu barış değildi sendin aradığım.

Eninde sonunda sana çıkıyor tüm yollarım tüm çıkmaz sokaklarım tüm kollarım bir sel gibi taştın başka çaresi var mı seninle barışmamın?

Sevgiliye Barışma Mesajları

Senin yokluğundan gözlerimin feri söndü günler geceler geçmez oldu sevgilim ne olur bitsin bu aramızdaki kırgınlık barış şarkıları çalsın kulaklarımızda.

Bir matem havasında ömrüm bana barışmak için ne olur bir şans ver bir tanem.

Geçtiğimiz sokakları sensiz geçmek, gittiğimiz mekanlara sensiz gitmek artık işkence bana, bu işkence bitsin artık ne olur dön yanıma.

Kalbimin en gözde sarayları artık virane sevgilim, benimle barışmazsan virane olarak kalacak.

Dünyaya seninle bir arada mutlu yaşamak için gelen beni neden küslükle imtihan ediyorsun artık barışmamızın zamanı bir tanem.

Sevgimi dillendirdiğimden beri içinden taşan kalbimin coşkusuyla seni kırmış olabilirim, seni sevmekten seni kırdığımı fark etmemiş olabilirim.

Barışma Sözleri

Aklımın sermayesiydi bakışların artık aklım fikrim kalmadı ne olur affet beni.

Barışmak için benden bir adım bekliyorsan eğer sana adım atmak için yollara koyulurum.

Bizim birbirimizi sevmekten başka derdimiz mi var bu küslük niye sevgilim?

Bir gün seni kaybettiğime pişman olmamak için şimdi barışmanın her yolunu deniyorum.

Hayatta tahammül edilemez o kadar sorun var ki, senin yokluğun en beteri sevgilim, barışalım artık bitsin bu çilem.Sen yanımda olmayınca ruhum bulutlarla kaplı bir gezegen misali hüzünlü, barışsan artık benimle gitsin bu bulutlar dinsin bu hüzün olmaz mı?

Seninle nasıl barışabiliriz bu küslük nasıl biter anlat bana nedir seni benden alan bu nedensiz öfke?

Değer verdiğim her şey sen yanımda değilken değersiz, mutlu olduğum her neden sen yokken nedensiz, barışmama ihtimalin bile yetiyor beni yıkmaya bir ben varım burada barışmazsan eğer artık bende kalırım bensiz.

Bize nazar mı değdi sevgilim, küslük için bir nedenimiz dahi yok anla artık, oysa barışmamız için nedenimiz çok.

Sevgiliye Barışma Sözleri

Senin yokluğun meğer küçük cehennemiymiş hayatımın gel artık sevgilim bitir bu küslüğü.

Hayatta çok kaybettim ben çok kaybettiğime ağladım ama seni kaybetmek gibi bir ihtimalim yok barışmaktan başka şansım yok.

Kapıyı vurup gidebilirsin, benimle günlerce küsebilirsin, barışma yolunda ne gelirse yaparım aklıma bunu da en çok sen bilirsin.

Beni hayrete düşüren nedenlerle küsme, kırılma sevgilim, senin kalbimdeki yerini anlayamadın belki ama kalbim senin yerini çok iyi biliyor.

Dün, bugün ve yarın seninle anlam kazanacak bir küçük nedene bağlayıp bu anlamı yıkma barışalım.

Barışma Sözleri

Derdimi söylemediğimde dert biter mi senin küslüğün benim içimde yara artık barışsan benimle belki söylerim her derdimi sana.

Gözlerin karargâhı oldu yorgun geçen ömrümün nasıl bir çile bu sevgilim, sana gelmek elimde ama senden geçmek ne mümkün.

Sen giderken hayallerimi de alıp götürdün, birkaç parça kırıntı kaldı elimde senden, barışır mı bilmem gönlün benimle, ben artık o ben değilim desem de.

Yazdığım mesajlara cevap vermedin anladım kırgınsın, ama tamir edilmeye fırsat vermezsen kalbini, bu kırgınlığın sonucuna da hazır mısın?

Barışmaktan başka bir derdim yok artık, ya barışıp eskisinden daha iyi severim seni ya barışıp senin beni daha iyi seveceğin hale gelirim.

Yokluğunda zindan karanlığı yerleşti içime, ne olur bir zerre ışığını bana çok görme.

Tarifi mümkün değil sevgimin sana küsmekmiş barışmakmış hepsi bahane bir deli rüzgarım kaptırıyorum gönlümü sana.

Yıllar geçip gittiğinde en güzel hikayeler bittiğinde sen barışmamızın sonrasındaki kavuşmalarımızı hatırlayacaksın sevgilim.

Seninle öyle bir barışacağım ki, bu nedensiz ayrılığın yine bana geldiğin yol olacak.

Arkadaşa Barışma Sözleri

Arkadaşım öyle güzel anılar biriktirdim ki seninle senin küslüğün bile bu anıların değerini yitiremez, hadi gel barışalım yine eskisi gibi olalım.

Bana küsmen bir çocukluğun saf ve temiz anılarına küsmek demektir, barışman ise masum bir çocuğun sevgisini yaşatmak demektir.

Hayat çok çileler yaşatır herkese kaçamazsın her birinden ama yanında o çileleri hafifletecek arkadaşların vardır, küssen kırılsan da barışmaktan daha ileri gidemediğin.

Seninle neden barışmak istiyorum biliyor musun? Çünkü hayat sensiz çok boş arkadaşım.

En kısa zamanda barışmamız o güzel anıların benzerlerini yaşamamız gerekiyor canım arkadaşım.

Dert dediğin sensiz avutulmuyor biliyor musun? Herkes kırsa da kalbimi senin yerini kimse tutmuyor arkadaşım küslüğü bitirelim mi artık.

Barışma Sözleri

Sensizken ne kadar sessiz olduğumu öğrendim, sesime ses katan canım arkadaşım gel yeter şu kırgınlık bir an önce barışalım.

Hata bende desem senden af dilesem yine de barışmaz mısın benimle biricik arkadaşım.

Geçen her şeye inat kalıcı bir dostuma asla küsmem ben senin küslüğünü de barışa çevirmeden nefes almam ben.

Arkadaşım ağlar iken nasıl mutlu olayım, o benim için çabalarken nasıl onunla barışmadan durayım.

Sen yanımda yokken neşesi göç ediyor hayatımın arkadaşım hayatımın neşesini benimle barışarak geri ver.En güzel zamanlarımın tanığısın sen canım dostum, barışmak bize yakışmaz mı?

Kalbini hemen karartma seninle ayrı geçireceğimiz günler kalmadı, tıpkı barışmamıza engellerin de kalmadığı gibi.

Sözlerin beni rahatlatmadığında bu saçma küslük ile nasıl uğraşmam, seni barışmaya nasıl zorlamam canım arkadaşım.

Sen beni nasıl tanıdınsa ben de seni öyle tanıyorum, benim kalbimi nasıl bildiysen ben de seni öyle biliyorum, şu an nasıl barışmak istediysen bende öyle barışmak istiyorum canım arkadaşım.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626097743002


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x