yandex
Komik Sözler | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Komik Sözler

Komik Sözler

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda En Güzel Komik Sözler, Komik Sözler 2020, Komik Sözler Resimli, Esprili Komik Sözler, Komik Sözler Kısa Ve Öz, Komik Sözler Facebook, Komik Sözler Tumblr Bulabilirsiniz.

Komik Sözler

Esprili sözler bulmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. İnsanları kahkahaya boğan aynı zamanda da düşünmeye sevk eden cümleler parlak bir zekanın ürünüdür. Kelimelerin kuvvetini kullanarak karşımızdakini etkilemek istiyorsak bunu esprili bir dille de yapabiliriz. Burada devreye giren komik sözler kimi zaman iğneleyici, kimi zaman sadece gülünç olabilir.

Birini güldürmek ve tebessüm ettiğini görmek belki de hissedeceğiniz en güzel mutluluklardan biridir. Bu nedenle esprili bir yapınız varsa siz de esprili komik sözler bulabilir, bunları sosyal hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla takipçi kazanabilir, komik cümlelerinizle sosyal medya fenomeni bile olabilirsiniz. Cümlelerinizin paylaştığını görmek sizin gerçekten komik olduğunuzu da gösterecektir. Bu da size güven verecek, her geçen gün daha fazla söz paylaşmaya çaba sarfedeceksinizdir.

Sevgilinizi Komik Sözlerler Kahkahaya Boğun

Komik insanlardan neredeyse herkes hoşlanır. Özellikle sevgiliniz sizin komik yanınızı beğeniyorsa onun için anlamlı komik cümleler de bulabilirsiniz. Bunun için yaşadığınız bir anıdan yola çıkabilir, karşılaştığınız birini anlatırken komik cümleler bulabilirsiniz. Sevgilinizi kahkahaya boğarken güzel anların bu sayede tadını çıkartabileceksiniz.

komik cümleler kurarken başkasının hikayelerini de örnek alabilirsiniz. Bunları bir akşam yemeğinde, bir buluşma anında ya da telefon konuşmasında söyleyebilir ya da morali bozulan sevgilinizi tebessüm ettirmek için komik sözleri kullanabilirsiniz.

Komik Sözler

En Güzel Komik Sözler


Arkadaş karakterini internetten indirmiş galiba.


İstediğin kadar şehirli ol, köyden elini ayağını çek hatta tatil köylerinden uzak dur ama illa köyden o köy peyniri ve köy tavuğu gelecek.


Hayatımın aşkı da kesin evde oturuyordur. Yoksa bunca yıl karşılaşmamış olmamız imkansız.


Zorla güzellik olmaz deyimi için Bülent Ersoy kanıttır.


Bazı insanlara sarılmayı çok seviyorum çünkü yüzlerini görmek zorunda kalmıyorum.


Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı, Ferhat ile Şirin, ben ile priz.


Mantık evliliği yapınca ne olacak kocanla oturup paraları mı sayacaksınız?


Oğlum kolundaki ne ? dövme baba. Oğlum söz veriyorum dövmeyeceğim söyle bana kolundaki ne.


Kalın bacaklı bayanlara özellikle de kış aylarında tayt giymemelerini söyledik lakin dinlemediler. Evet beyler sıra sizde kıllı bacaklarınızı göstermek için giyeceğiniz yaz mevsimi geldi.


Kardeşlerden birinin saçının düz diğerinin ise kıvırcık olmasının sebebi ne olabilir ? saç düzleştiricisi.


Komik Sözler 2020

Küfür Her Zaman Komik Olmayabilir

Komik sözler sarfetmenin her zaman küfür etmekle bir bağlantısı yoktur. Bir çok insan küfürlü cümleler kurmanın komik bir etki yaratacığını düşünür. Ancak bu kesinlikle yanlış bir algıdır. Çünkü çoğu zaman küfür esprinin kaçmasına bile neden olabilir. Önemli olan normal kelimelerle, iğneliyici olduğu kadar esprili sözler söylemektir.

Küfürlü komik sözlerin de insanları kahkahaya boğduğu anlar yok değildir. Bunu da büyük bir incelikle kullanan insanlar vardır. İnternette aradığınız zaman karşınıza çok fazla esprili, sizi kahkahaya boğacak cümleler çıkacaktır.

Komik Sözler En Çok Sosyal Meyada Kullanılıyor

Bahsettiğimiz gibi esprili sözlerin en fazla kullanıldığı alan sosyal medya. Özellikle sosyal medya fenomenleri bu sözlerle büyük bir kitleye seslenebiliyor, peşinden yüzlerce insanı sürükleyebiliyor. Çoğu zamanda bu sözler için bazı görseller oluşturularak, İnstagram gibi daha görsele dayalı platformlarda paylaşılıyor.

Komik sözleri özellikle görsellerle desteklerseniz, daha da gülünç olacağını bilmelisiniz. Üstelik bu sayede sadece Twitter gibi yazıya dayalı yerlerde değil, Facebook ve İnstagram gibi alanlarda da komikliğinizi gösterebilirsiniz.

Komik sözler Facebook, İnstagram ve Twitter gibi alanlarda paylaşıldığı zaman geri dönüşleri daha kısa sürede olacaktır. Bu nedenle size gülünç gelen cümleleri sosyal hesaplarınızdan paylaşmaya çekinmeyin.

Komik Sözler 2020


Eğer benimle ilgili bir probleminiz varsa bu sizin probleminizdir.


Sizinle iletişimini koparan ve artık nefret ettiğiniz insanın geri dönmesine kıl dönmesi denir.


Beni özledin mi ? Hayır. Eğer hıyara ihtiyacım olsaydı ilk seni arardım.


Terk ederken bir de utanmadan kendine iyi bak derler. Ulan bakarım bakmam sana ne. Madem çok umrunda terk etme o zaman.


İş başvurusunda ki biz sizi ararız olayını da hiç anlamıyorum. Siz bizi arayacaksınız diye evde yatıyoruz.


İlişkinin başında sevgi sözcüğü olarak kullanılan bitki isimleri ilişki bittiğinde nefret göstergesi olarak hayvan isimlerine döner.


İki diş şarjım kaldı diyenleri de anlamıyorum sanırsın elindeki telefon değil de sarımsak.


Çocuklarının adını Mevlüt koyanlar ne şanslı insanlar çocuğu her okula gönderdiklerinde mevlüt okutmuş oluyorlar.


Kadın parası yiyen, trip atan ve dedikodu yapan erkek dünya ahret bacımdır.


Ağzını burnunu kırmak istediğimi insanlar var. Ama yapmıyorum. Neden ? Çünkü dayak yemekten korkuyorum.


Komik Sözler Resimli

Yeni Sosyal Medya Fenomenleri Komik Cümleleri Kullanıyor

Kapak yapan cümleler, atarlı cümleler her ne kadar sosyal medyada sık sık karşımıza çıksa da aslında sosyal medya fenomenlerinin en çok komik tweetlerinden ve görsellerinden etkilendiğimiz ortada. Komik sözler kısa ve öz olduğu zaman internet dünyasında yayılması da daha hızlı ve etkili oluyor.

Özellkle Twitter’ın karakter sınırı pek çok insana, bir kaç kısa cümle ya da cümlelerle komik ve etkili olmayı öğretti. Özellikle bu sosyal medya platformundan gelen bir alışkanlık olarak pek çok sosyal medya kullanıcısı bu komik cümleleri fotoğrafların altına, facebook durum güncellemelerine ve yorumlara yazdı. Bu sayede yepyeni fenomenler çıktı ve binlerce insan, bunların komik cümlelerini kendi sayfalarında paylaştı.

Komik Sözler Resimli


Tanımadığınız insanlara boş mesaj gönderin. Sen kimsin ya da kötü bir mesaj gönderdikleri zaman yalnız olduğunu hissettim en azından seni de düşünen biri olduğunu bil diye mesaj attım dersiniz.


Otobüste görüp de aşık olanları anlamıyorum. Hayır biz oturacak yer bulma derdinden insanların yüzüne bakamıyoruz millet aşık oluyor.


Gamsız olmak istiyorum ama yapamıyorum. Neden ? çünkü doğuştan gamlı doğmuşum.


Ayrıldığım sevgilimi öldürmeye karar verdim. Benden sonra mutlu olmasındansa kemik torbasına dönmesi daha iyi.


Fok balıkları çok yalnız. Ee ben de çok yalnızım. Yoksa bir fok balığıyım da bunca zamandır haberim mi yoktu.


Sevme üzülürsün diyen arkadaş neden her gün sevgili arayışı içinde olduğunu bana bir anlatabilir mi.


Düşme kalkamazsın dediler. Bunu diyenlerin de hepsi ayaktaydı ama:)


İçimde son burun akıntısı sonrası zencefil çıktı. Bana zencefilli bir şey verecek varsa, içimdeki tüm zencefilleri yedirtmek isteyen bir bünyeye bunu yaptığını bilsin, sağlıklı olur yani.


Arkama dönüp baktım. Orada kimseler yoktu. Yine mi sonuncuyum!


Sevgilim, dudağımı ısırdığın günden beri öpücük fobim oluştu! Artık benden mümkünse uzak durabilirsin.


Esprili Komik Sözler

Her Yıl Komik Tweetlerin Listeleri İnsanları Kırıp Geçiriyor

Sosyal paylaşım sitelerinde her geçen gün komik tweetlerle ilgili yeni listeler paylaşılıyor. Bu listelerde, kullanıcılardan derlenen komik tweetler yer alıyor. Siz de komik paylaşımlar yaparak binlerce insanın okuduğu bu listelerin içerisine dahil olabilirsiniz.

Sosyal mecralarda komik sözleriniz yayınlanırsa kısa zaman içerisinde de takipçiniz artacaktır. Sadece arkadaşınızı, sevgilinizi ya da ailenizi güldürmek yerine cümlelerinizin yüzlerce insana hitab etmesini istiyorsanız bunun için kullanabileceğiniz en güzel araç bu kanallar olacaktır. Size gülecek ve cümlelerinizi paylaşacak insanları bir araya getiren Twitter, Facebook, İnstagram gibi sosyal medya platformları kısa zamanda ününüze ün katacaktır. Bazı komik cümleleri özel günlerde de kullanabilir, ya da birinden af dileyeceğiniz zaman aranızı yumuşatmak için ona esprili bir kaç söz söyleyebilirsiniz.

Esprili Komik Sözler


Aşkım sana çiçek alacaktım. Ama o anda kafama bir şey dank etti. Cüzdanımı çalmışlar, ayılınca anladım:)


Aşkım bu yemek harika olmuş:) Lütfen azar azar yiyelim bitmesin hemen. Ben bir çatal alıp gerisini hemen saklayacağım, bu çok kıymetli ve muhteşem:)


Güneşe gidelim mi diyor bana. Aşk gerçekten çarpıyor biraz normal değil bu söylemler.


Postallarını bir çıkardı. Askerlerin aynı koğuşta nasıl yaşayabildiklerimi düşündüm o an. Ya arkadaş senin burnumun direğiyle ne alıp veremediğin var ki!


Git gözüm görmesin seni! İşte bu cümleden sonra onu bir daha hiç görmedim. Ne gitmiş arkadaş!


Seni sana bıraktım ne demek? Neyi nereye koyacağını biliyorsun aferin! Puzzle mı bu?


Kimseden sormadım seni. Bu ne tabi ki sormayacaksın! Telefon diye bir şey var dimi? Çok merak ediyorsan aç telefonu da ye küfürü!


Seni seviyorum. Bu sözü söyledikten sonra bir boşluk oluyor ya zamanda. Karşı taraf bir susuyor ya hani. İşte bu kısım çok geriyor beni!


Her taşın altında ben varmışım. E bu kadar taşlıyorsun her an beni ne bekliyorsun?


Kaynana diyen zihniyetten barış beklenir mi? Anne demek varken kaynana diyorsa biri, kaçın oradan kesinlikle. İki ateş arasında kalmanın ölümcül etkileri olabiliyor!


Komik Sözler Kısa Ve Öz

Örnek Komik Sözlerden İlham Alın

Komik sözler 2020 yılından derleme olarak bir kaç cümleyi yazacağız. Böylece bunlardan örnek alarak kendi cümlelerinizi oluşturabilir, bu cümleleri istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kimileri yaşadığı bir olayı cümlelere dökerek komik olurken, kimileri herkesin hissettiği saçma durumları güzel ifade ederek komik olabilir:


“ Hakim arkadaşım ağlayınca, gözyaşlarına hakim olamadığı için mesleğinde başarısız olacağını söyledim, küstük.”


“ Röntgen filmimi çektiler, güzel çıkıp çıkmadığımı sorduğum için doktor beni muayene etmiyor artık”


“ Dizilerde hep kahvaltıya iniyorlar. Zenginlik belirtilerinden biri de kahvaltının alt katt yapılması herhalde.”


“ Annem yan komşumuzla çay saatinde diğer yan komşumuz hakkında tam 2 saat 14 dakika konuştu. Ardından konuşacak bir şey kalmayınca ikisi birbirine bakıp boşver dedikodu yapmayalım dediler. “


Komik Sözler Kısa Ve Öz


Üşüdüğünde birinin ceketini alanlara sesleniyorum. Bu kadar da asalaklık olmaz! Kardeşim niye evden getirmiyorsun ne lazımsa? Bir kadın yüzünden bir erkeğin donması art mıdır her zaman? Adet midir bu? Nedir bu tuhaf haller hareketler!


Patates kızartması yer misin dedim? Yanında ne var dedi? Ne dediğim bende kalsın zaten kalktı gitti 🙂


Senin gibi manitam olsun 10 milyar borcum olsun.. 🙂 Napayım ben seni o kadar borçla gerizekalı :))


ZEYTİNYAĞI ZEYTİNDEN YAPILIYORSA… BEBE YAĞI??? AMAN ALLAHIM VAHŞET.


Sevgili uyku: Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum.. Ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön! PİJAMALI BİR DOST:))


Ben böyleyim diyen bir insanla, neyi tartışabilir, neyin mücadelesini verebilirsin ki. Ağzına bir tane çakıp, bende böyleyim dersin olur biter. :))


Mantık evliliği yapınca ne olacak? Kocanla oturup satranç mı oynayacaksın?!.


Hani; insan vardır.. Üzemezsin, Kıramazsın, Kıyamazsın, Küsemezsin.! Varlığına Şükredersin..! Hah.. İşte O BENİM (:


Benimde Aşık Olasım var Ama Şimdi Kim Gidip Tanışacak, Gezicek, Ayrılacak, Üzülecek, Laf Sokmalı Durum Paylaşacak, Off Uzun iş 🙂


AZ ŞİKAYET ÇOK ŞÜKÜR, SENİ MUTLULUGA GÖTÜRÜR! 🙂


Komik Sözler Facebook

Komik Cümlelerinizi Görsellerle Destekleyin, Anlamına Güç Katın

Twitter fenomenleri komik sözleri sadece yazı olarak sarfederken artık bunları İnstagram gibi alanlarda da kullanmak isteyenler söylediklerini görsellerle desteklemeye başlıyor. Bunun için internette bulacağınız fotoğrafların üzerine yazılar yazabilir ya da kendi çektiğiniz fotoğrafları daha komik hale getirebilirsiniz.

Komik sözler resimli bir şekilde kullanıcının karşısına geldiğinde daha fazla sosyal paylaşım sitesine hitab ettiği için ilgisini daha çok çekecek ve paylaşmak isteyecektir. Üstelik çoğu zaman görsellik yazıyı daha güçlü kılar. Anlatacağınız metini desteklemek için resimlerin gücünden yararlanmanız gerekir.

Komik sözler için aradığınız resimi internette bulamıyorsanız bunu bazı düzenleme programlarında kendiniz de oluşturabilirsiniz. Üstelik daha önce kullanılmamış fotoğraflar daha da ilgi çekici olacaktır. Son yıllarda kullanılan caps ve benzeri görseller sosyal medyada yoğun ilgi görmüş, insanlar bu paylaşımlarıyla yüzlerce takipçi kazanmıştır.

Komik Sözler Facebook


Devlet Çevremdeki Malları Bilse Yemin Ederim “MAL BEYANI” İster..!! Ödeyeceğim Vergi Yükünü Hayal Bile Edemiyorum..!


Yaz geldi artık, aşağı tükürsen nişan yukarı tükürsen düğün.


O Kırılacak sus, Bu üzülecek sus, Herşeyi içine at. Sanki Elektrik süpürgesiyiz Mübarek…


Her şey Zamanla Geçer Diyenin Ağzına Islak Odunla Vurasım, Sonra da Zamanla Geçer Diyesim Var.


Sevgilin sana vursa ne yaparsın? izmir kızı; ağlarım. KARADENİZ KIZI; bende oa bitane geçururum derum hayirdur noliyi.


Kıza kalbi kırılmasın diye şişman değilsin diyorum beni kucağına alsana diyor, Seyid Onbaşı mıyım ben? :/


AZ ÖNCE UYKUM ARADI BU GECE GEÇ GELECEKMİŞ MESAİYE KALMIŞ YA. KIYAMAM SEN GELMEDEN YATARMIYIM HİÇ DELİ 🙂 🙂


Komik Sözler Tumblr

Size Komik Gelen Bir Fotoğrafı Paylaşmak Bir Anda Sizi Liste Başı Yapabilir

Komik sözler resimli 2020 listelerine baktığınız zaman çoğunlukla karşınıza capsler ya da özgün olarak çekilen fotoğraflar gelecektir. Bu nedenle siz de özgün olmak istiyorsanız yakaladığınız bir anın fotoğrafını çekmekten korkmadan, bunu insanlarla paylaşabilirsiniz. Görselin altına komik sözlerinizi yazarak anlamı arttırmanız, paylaşılma oranını da aynı şekilde arttıracaktır.

Eğer kendiniz bu tür cümleler bulamıyorsanız interneti kullanabilirsiniz. Komik cümlelerin, komik mesajların yazılı olduğu çok fazla platform karşınıza çıkacaktır. Bunlardan ilham alarak kendi sayfalarınızda yeni yazılar üretebilir, ya da varolan yazılar için görseller ekleyerek bunu yeniden yaratabilirsiniz.

Komik sözler tumblr sayfalarından da aranabilir. Karşınızdakini güldürmek, ya da espriyle iğneleyici laflar söylemek, anlamlı mesajlar atmak yerine dalga geçerek bir şeyleri ima etmeye çalışmak istiyorsanız başvuracağınız yer komik mesaj alanları olmalıdır. Özellikle İnstagram’ın keşfet sayfası gibi alanlarda paylaşılan Twitter sözleri, görsellerin çoğu komiktir. Bu da bizlere esprili bir dilin normal yazılara göre çok daha fazla sevildiğini göstermiştir. Siz de paylaşımlarınız başka hesaplarda dönsün istiyorsanız esprili dilden vazgeçmeyin.

Komik Sözler Tumblr


Şimdi Yanıma Gelse, Elimi Tutsa, “SENİ ÇOK SEVİYORUM” Dese… Ona Sımsıkı Sarılsam… BOĞSAM GEBERTSEM 🙂 SEVGİDEN YANİ 🙂


Aklıma geliyorsun tamam. Rüyama geliyorsun onada tamam. Eeee… çarkına tükürdüğüm neden yanıma gelmiyorsun. 🙂


GÜZELE BAKMAK SEVAPSA, BANA BAKMAK GARANTİ CENNET DEMEKTİR 🙂


TÜP BİTTİĞİNDE, SALLAYAN. PİL BİTTİĞİNDE, ISIRAN. ŞAMPUAN BİTTİĞİNDE, SU KATIP ÇALKALAYAN İNSANLARIZ. Kısacası; BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ..!


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 4397 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi sizlere küçük ama etkili önerileri sitemizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler yazılarımız tamamıyla Eniyisozler.Net için uzman yazarlar tarafından hazırlanmaktadır. Bu alanda yer alan bilgiler bir öneridir. Özgün ve siteye özel olarak yazılmıştır. Site içerisinde bazı Görseller googleden alıntıdır Telif olduğunu düşündüğünüz veya size aid olanı yayınlanmasını istemediğiniz görselleri Email yoluyla veya iletişim bölümünden bildiriniz. Bildirdiğiniz taktirde Görsel Kaldırılır.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
10 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Semra
Semra
Ziyaretçi
2 Şubat 2020 23:22

Bir erkeğin en lezzetli yeri başının etidir, milyonlarca kadın yanılıyor olamaz. 🙂

Alper
Alper
Ziyaretçi
2 Şubat 2020 19:35

Allahım karşıma helal süt emmiş birini çıkar, sütün markası hiç önemli değil. 😀

Ufuk
Ufuk
Ziyaretçi
1 Şubat 2020 13:42

Hala Seni Sevdiğimi mi Düşünüyorsun? Olsun Ben de Küçükken Radyonun İçinde İnsanlar Var Sanıyordum :))

Beyza
Beyza
Ziyaretçi
31 Ocak 2020 12:28

LAZ KIZIYIM OĞLUM BEN. Sabah gömleğini ütülerim, akşam kafanı.. 🙂

Zara
Zara
Ziyaretçi
28 Ocak 2020 23:40

Artık sağlığım için, önce boşveriyorum, sonra yol veriyorum, en son koyveriyorum gidiyoooo.!! 🙂

Fatih
Fatih
Ziyaretçi
28 Ocak 2020 12:25

Keşke “bedelli mutluluk” diye birşey çıksada parası neyse verip mutlu olsak.

baraita
baraita
Ziyaretçi
7 Ocak 2020 15:45

Incredible such a good webpage.

ece
ece
Ziyaretçi
30 Aralık 2019 19:47

Kızın isminin yanında parantez içinde tanımıyorsan ekleme yazmış ama 4.671 arkadaşı var mübarek mahalle muhtarı. 🙂

Sinan
Sinan
Ziyaretçi
Yanıtlanan  ece
10 Ocak 2020 21:59

😀

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
10
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x