Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Resimli Komik Sözler | Espirili Güldüren Sözler Resimli

Resimli Komik Sözler | Espirili Güldüren Sözler Resimli

Birbirinden Güzel Resimli Komik Sözler, Komik Resimli Sözler 2022, Komik Yazılı Resimli Sözler İndir, Gulduren Sozler Resimli, Komik Sözler Resimli Facebook, Komik Sözler 2022 Resimlerin Derlendiği Galeriyi Sizlerin Seyrine Sunuyoruz.

Resimli Güldüren Sözler

Komik sözler sayesinde insanları beklemedikleri bir konuyla ilgili güldürmek artık çok daha kolay bir hal aldı. Resimli komik sözler kullanılarak günümüzde Facebook, Twitter, Instragram gibi sosyal platformlar aracılığıyla sözleri paylaşmaya devam edebilirsiniz. Özel çalışmalar sayesinde artık sevdiğiniz insanları mutlu etmeniz, onların beğeneceği komik sözleri bulmanız ve paylaşmanız için yüzlerce farklı söz belirleniyor ve yeni sayfada çok büyük bir kitleye sunuluyor.

Binlerce farklı söz bulunduğu alanlardan bir tanesi olan komik paylaşımlarla ilgili tüm sözler ve özel uygulamalar aracılığıyla yeni sözleri pek çok insana aynı anda gönderebilirsiniz.

Resimli komik sözler tercih edilerek mobil cihazlarla veya bilgisayardan sosyal platformlar sayesinde herkese özel olarak gönderilmeye devam edilebilecektir. İnsanların güldüğü konular genellikle hayvanların yaptıkları hareketler, insanların içerisine düştüğü komik durumlar ile ilgili özel paylaşımlar yapılabiliyor.

Resimli Komik Sözler

Resimli Komik Söz Paylaşımı

Resimli paylaşımlar yapılıyor olması, zaten komik olan sözlerin anlaşılmasını çok daha kolay bir hale getiriyor ve özellikle milyonlarca kişinin paylaştığı bir söz haline gelebiliyor. Büyük kitlelere hitap eden sosyal medya platformları aracılığıyla pek çok farklı seçenekleri kullanmaya devam edebilir, yeni sözleri veya eski sözleri inceleyerek istediklerinizi arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Resimli komik sözler iki insanın konuşması, hayvanlarla yaşanan komik durumlar ve sosyal yaşamda yaşanan komik durumlar için sözler oluşturulmuştur.

Bu sözlerin her biri sizin için uygun ve eğlenebileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Komik Yazılı Resimli Sözler


Resimli Komik Sözler

Bazı kızlar öyle yürüyor ki yoğurt kovasını beline bağlasak 10 metre sonra ayran olur.


Resimli Komik Sözler

Elalem ağzıyla kuş tutar, ben tutsam kuş ağzıma sıçar.Resimli Komik Sözler

Keşke bedelli mutluluk diye birşey çıksada parası neyse verip mutlu olsak.


Resimli Komik Sözler

Artık sağlığım için, önce boşveriyorum, sonra yol veriyorum, en son koyveriyorum gidiyoooo..!!


Resimli Komik Sözler

Seviyor ama gelmiyor? Dimi öküz de öyledir işte trene bakar ama binemez.Resimli Komik Sözler

Bir erkeğin en lezzetli yeri başının etidir, milyonlarca kadın yanılıyor olmaz.


Resimli Komik Sözler

Bu evden başımı alıp gidesim var dedim. Cevap gecikmeden giderken çöpü at dediler.


Resimli Komik Sözler

Yaz geldi artık, aşağı tükürsen nişan yukarı tükürsen düğün.Resimli Komik Sözler

O kırılacak sus, bu üzülecek sus, herşeyi içine at. Sanki elektrik süpürgesiyiz mübarek…


Resimli Komik Sözler

Her şey zamanla geçer diyenin ağzına ıslak odunla vurasım, sonra da zamanla geçer diyesim var.


Resimli Komik Sözler

Kıza kalbi kırılmasın diye şişman değilsin diyorum, beni kucağına alsana diyor. Seyid Onbaşı mıyım ben?Resimli Komik Sözler

Aklıma geliyorsun tamam. Rüyama geliyorsun ona da tamam. Eee… çarkına tükürdüğüm neden yanıma gelmiyorsun.?


Resimli Komik Sözler

Ulan kış geldi ama evde hala sinek var. İnat etmiş, montla uçuyor şerefsiz.


Resimli Komik Sözler

Aşk gerçekten seninle güzeldi. Sonrasında aklım yerine geldi bende kafa düzeldi.Resimli Komik Sözler

Aşkın körkütüklüğü, kadının kör, erkeğin kütük oluşundandır.


Resimli Komik Sözler

Sanırım hayal kurarken malzemeden çalıyoruz, çünkü sürekli yıkılıyor.


Resimli Komik Sözler

Bu devirde sevgilin için dağı bile delsen, amele der yine çeker gider.


Resimli Komik Sözler

Bebeğinizin altına yapmasını istemiyorsanız çevirin üstüne yapsın.


Resimli Komik Sözler

Sol kulağını kapatırsan sağduyulu olursun.


Resimli Komik Sözler

Kadinla radyo arasinda ne fark vardır? — (ikiside her havadan calar)


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626074063875/


Bu yazı 13141 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x