yandex
Özür Dileme Mesajları | Özür Dilemek ile ilgili Mesajlar
Günün Sözü

Özür Dileme Mesajları | Özür Dilemek ile ilgili Mesajlar

Özür Dileme Mesajları | Özür Dilemek ile ilgili Mesajlar

Bu Yazımızda Özür Dileme Mesajları, En Yakın Arkadaşa Uzun Özür Mesajı, Whatsapp Özür Mesajları, Kankaya Özür Mesajı Uzun, Sevgiliye Uzun Özür Mesajları Whatsapp, Özür Mesajları Resimli, Özür Dileme Yolları, Özür Dilemek İle İlgili Sözler, Sevgiliye Uzun Özür Mesajları Tumblr Bulabilirsiniz.

Özür Dilemek ile ilgili Sözler

Belki de dünyadaki en zor işlerden birisidir özür dilemek. Hele ki bu özrü dünyalar kadar sevdiğiniz ve kaybetmemek için ne gerekirse yapmak istediğiniz kişiye yapacaksanız. En doğru kelime, en doğru sözcük ne olmalı ki onu yeniden kazanabilelim. Zordur evet. Ama zor olduğu kadar da önemli…

İlişkiler elbette sadece güzel anlarla yürümüyor. Bazen hiç istemeden de olsa en sevdiğimiz insanları kırabiliyoruz. Ama önemli olan hiç kırmadan değil, kırdığımız anda hatamızı telafi edebilmek. Bunun için de sevdiğimiz insanın kalbini yeniden kazanabilmek.


Özür Dileme Mesajları

Özür dilemek için birçok yöntem deneyebilirsiniz elbette. Bazen küçük bir hediye, bazen bir çiçek… Bazen de küçük bir not. Küçücük bir cümleyle sevdiğinizi insanın hafızasından o anı silmeye çalışabilirsiniz. Ve bu konuda zorlanmak da elbette çok doğaldır. İşte tam da böylesi bir anda size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bir takım özür dileme mesajlarını sizin için derledik. Bu mesajlarla sevdiğinizin kalbini yeniden kazanmak için kocaman bir adım atabilirsiniz. Aldığınız çiçeğe ya da hediyeye iliştirebileceğiniz bir not, ya da telefonuna atabileceğiniz bir mesajla yeniden kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İlişkileri yürütmek kurmaktan daha fazla emek ve çaba ister. Siz de sevdiğiniz insanı kaybetmemek için güzel birkaç cümle ile bile onun kalbini yeniden fethedebilirsiniz.


Güzel Özür Dileme Mesajları

Güzel Özür Dileme Mesajları


Sensiz geçen bir anın bile cehennemden farkı yok benim için. Ne olur affet beni özür dilerim.


Gözyaşlarım yeterli olsaydı okyanusları verirdim sana. Özür dilerim lütfen beni affet.


Dudağındaki küçük bir tebessüm için neler vermem ki. Hiçbir şey senin gülüşünden daha çok mutlu edemez beni. Gülüşünü ve seni çok özledim. Lütfen affet beni.


Keşke üzüntümü anlatacak bir kelime bulabilsem. Tüm olanlar için çok özür diliyorum.


Bana kırgın olmana dayanamıyorum. Ne yapsam aklımdan çıkartamıyorum. Her şey için özür dilerim. Tüm kalbimle beni affetmeni diliyorum.


Seni kırdığım andan beri nefes alamıyorum. Uyuyamıyorum. Yaşayamıyorum. Ne olur affet beni, barışalım.


Seninle güzel rüyalar görmeye devam edelim. Affet beni…Sana kendimi affettirmem için küçücük bir fırsat vermen uğruna neler yapmazdım…


Keşke zamanı geri alabilsem… Keşke gözlerine dolan hüznü yok edebilsem… Ve keşke seni kırdığım anı silebilsem … Lütfen affet beni.


Sana yazıyorum, çünkü benim için anlatamadığım kadar önemlisin. Sana yazıyorum, çünkü seni ne kadar kırdığımı ve bundan ne kadar pişman olduğumu bilmeni istiyorum. Sana yazıyorum, çünkü senden özür dileyebilmem için bana küçücük bir fırsat vermeni istiyorum. Sana yazıyorum, çünkü seni çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum. Lütfen beni affet. Bana bir şans daha ver.


Gözünden bir damla yaş düşmüşse ve buna neden olan kişi bensem, benim yüzümden süzülen her bir damla gözyaşın için senden binlerce kez özür dilerim.


Güzel yüzünün hüzünlenmesine neden olduğumu biliyorum. Ne olur affet beni.


Ne sana olan hatalarım için, ne sana yaşattıklarım için kendimi hiç affetmedim. Beni affet…


Karıncayı bile incitmekten korkarken seni incittiğimi bilmeye dayanamıyorum. Gerçekten hayatta en son istediğim şeydir seni kırmak. Çok ama çok özür diliyorum biriciğim.


Sevgiliye Özür Mesajları

Sevgiliye Özür Mesajları


Sensiz doğan günün, aldığım nefesin, yürüdüğüm yolların, hiçbir şeyin anlamı yok. Her şey seninle anlamlı ve seninle yaşanılası… Seni çok seviyorum. Lütfen affet beni.


Bir daha seni asla üzmeyeceğim desem, sensiz nefes bile alamıyorum desem. Beni affedebilir misin?


Biliyorum özürüm kabahatimden büyük. Ama biliyorum ki sen de beni affedecek kadar büyüksün. Beni affetmen dileğiyle…


Sanma ki üzülmüyorum, sanma ki ağlamıyorum olanlar için. Ben kendime senin bana kızdığından bile daha fazla kızgınım. Gerçekten çok pişmanım söylediklerim için. Lütfen beni affet. Çok ama çok özür diliyorum senden ve bizden.


Beni sensiz bırakma ne olur. Affet beni.


Yaptığım saçmalıklara ve hatalara karşı beni bir kez affedebilirsen hayatımın en umutlu gününü verirsin bana. En büyük umudumsa seni kırdığım her şeyi teker teker yok etme fırsatımın olması olacak. Her şey için çok ama çok özür dilerim. Lütfen bir şans ver bana. Seni çok seviyorum.Seni kırdığım için ne kadar özür dilesem azdır biliyorum. Ama sensiz yaşamak istemiyorum. Eğer hatalarım için özür dilememe izin verirsen bir daha asla böyle bir şey yapmayacağıma ve seni kırmayacağıma yemin ederim. Ne olur beni affet.


Seni çok ama çok sevdiğimi unutma ve ne kadar üzgün olduğumu bil. Beni affet.


İnsan bazen en büyük saçmalıkları en sevdiğine yapıyor. Gerçekten çok ama çok özür dilerim saçmaladığım için. Seni çok seviyorum, lütfen beni affet en sevdiğim.


Bugün istemeden de olsa kırdım seni biliyorum. Gözlerindeki kırgınlığı hala çıkaramıyorum aklımdan. Ve pişmanlığımın derinliğini anlatabilmem mümkün değil. Lütfen affet beni sevgilim.


Küçük hatalar kocaman tebessümlerde kaybolurmuş, sen de benim için kocaman gülümser misin?


Büyükler her zaman haklı değildir. Çünkü büyüklerde hatalar yapar ama affetmek büyüklüğün ta kendisidir. Sen de bu sefer benim için bir büyüklük yap ve affet ben ne olur.


Whatsapp Özür Mesajları

Whatsapp Özür Mesajları


Anladım beni görmek istemiyorsun ama bu güllerin ne günahı var. Onlar seni görmeye, senden özür dilemeye ve sana olan aşkımı haykırmaya geldiler. Ne olursun onlara bir kulak veriver…


Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi. Kalbimin köşesi gel affet şu garibi.


Affetmek kadar yüce bir duygu yoktur derler ey gönlümün yücesi, ey kalbimin hükümdarı, bu mesajla gelen sevgimi özrümü kabul ederek beni affet…


Ağlamak ile teselli olunsaydı denizleri hediye ederdim sana. Çok özür dilerim, beni affedebilecek misin?


Kim ne derse desin hatalarımın farkındayım ve yaptığım hatalardan dolayı karşındayım Senden özür dilerim kabul ediyor musun?Ben bildiğin öküzüm ne olur seni kırdığım için beni affet.


Düşünüyorum düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum. Seni kıracağıma kafam kırılaydı keşke.


Bazen benim gibi güzel insanlar da hata yapabilir. Affet ne olur dostunu.


Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim.


Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet.


Yaptığım hatalardan dolayı senden özür dilerim bir daha tekrarlanmayacak kusura bakma canım.


Bu yazı 6525 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Büşra Altun Büşra Altun Merhaba ben Yazar Büşra Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak biz yazarlar tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere küçük ama etkili önerileri yazıyoruz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımızı sizler Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x