Aşk Mesajları | Etkileyici, Harika, Değişik Aşk Mesajları

Bu Yazımızda Aşk Mesajları, Sevgiliye Aşk Mesajları, Uzun Aşk Mesajları, Romantik Aşk Mesajları, Kısa Aşk Mesajları, Kısa ve öz Aşk Mesajları, Etkileyici Aşk Mesajları, Harika Aşk Mesajları, Güzel Aşk Mesajları, 2024 Aşk Mesajları, Resimli Aşk Mesajları, Anlamlı Aşk Mesajları, Değişik Aşk Mesajları Bulabilirsiniz.

Aşk Mesajları | Etkileyici, Harika, Değişik Aşk Mesajları
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 02.01.2024 - 19:39
1.121

Aşk Mesajları

İki insan arasında yaşanan en güzel duygulardan birisidir aşk. Aşk her ne şekilde yaşanıyor olursa olsun çok özel duyguların hissedilmesine sebep olur. Aşkın hissettirdiği duyguları kaleme almakta zorlanan ve hislerini toparlamak için kendi cümlelerini kullanmak yerine en anlamlı Aşk Mesajları yollanabilir. Aşkın kendisinden çok hissettirdiği duygularda önemlidir ve aşkın adı konmadıysa ve ilişki henüz başlamadıysa sevgisini karşı tarafa anlatmak içinde mesajlardan yararlanılır.

Aşkıyla ilişkisine başlayan kişi bu durumda daha şanslıdır çünkü onlara bunu ifade edebilmek için karşısındaki kişinin mutlu olmasını sağlayabilirler. Birbirini seven her çiftin Sevgiliye Aşk Mesajları atması ilişkiyi her zaman daha taze tutar ve beğenilen mesajlar aşkı pekiştirir ve kişinin o anının mutlu geçmesi sağlanır. En güzel aşk mesajları yazılarak aşık olunan kişiyle paylaşılması kişiye ayrı bir mutluluk verir. Aşık olunan kişiye yazılan her mesajın anlamı büyük olur ve karşılıklı olarak onlardan ayrı geçen saatlerinizde onu sözlerinizle, mesajlarınızla mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Sizler de Yorum bölümüne Aşk Mesajları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Sevgiliye Aşk Mesajları

Seni unutma şansım yok çünkü sen benim hafızamda değil yüreğimde kazılısın.

Senden vazgeçme şansım yok Aşkım. Nefessiz yaşanmayacağını biliyorum çünkü.

Hayatımın anlamı adın kadar harf ediyor. Gerisi işte süs püs hep.

Aymış güneşmiş onlar ne ki senin bana bir gülüşünün yanında…

Sensizliğin olmadığı her yeri çok seviyorum ben. Şu evrende sevmediğim bir yer de yok sırf bu yüzden.

Ellerin eldivenlerim benim. Sar ellerimi ellerinle aşkım. Tıpkı teninin tenimi sardığı gibi…

Aşk, senin dudaklarından dudaklarıma gelen en güzel yaz.

Aşk, sensizliğin olmadığı bir cennete inanmak ve başka da bir şeyi düşünememek! Ne güzel, ne düşüncesizce seviyorum seni bilemezsin!

Aşk Mesajları

Aşkım, bu kelime sana nasıl yakıştı o kadar olur. Hiç çıkarma dilimden bunu tamam mı?

Seni seviyorum demek yetmez, her gün yanında olmak istiyorum.

Gözlerin benim için dünyanın en güzel şeyi, seni sevmekse hayatın en büyük mutluluğu.

Aşkınla kalbimi ısıtıyorsun, sıcaklığınla ruhumu aydınlatıyorsun. Seni seviyorum.

Hayatımın anlamı sensin, sen olmadan nefes alamıyorum. Seni seviyorum.

Seni seviyorum, her şeyimi sana vermek istiyorum, senin için yaşamak istiyorum.

Gözlerinde kayboluyorum, sıcaklığınla yanıyorum, seni seviyorum.

Aşkımızın ateşiyle yanıyorum, seni sevmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi bir şey, her an seni hissetmek istiyorum.

Aşkınla hayatım renklendi, seni seviyorum ve hep seni seveceğim.

Kalbim senin için atıyor, seni seviyorum ve seni hep seveceğim.

Aşk sende lezzetlenen en güzel şarap sevgilim. Seninle doğru ısıyı buluyor ve seninle doğru tada ulaşıyor. Aşk seninle aşk, gerisi de yok…Kalbimin duracağı yerden yerinden çıkacağı yere kadar seninle nefes almaya bayılıyorum. Adına Aşk diyorlar, ben her şeyin ötesi diyorum.

Her anıma sonsuzluğun ne demek olduğunu anlatman, beni her göz kırpışımda aşka ikna ediyor. Seninle, yaşamaya üşenmiyorum asla…

Sana her adımda âşık oluyorum. Kendiliğinden olan en güzel şey bu.

Seni bir fincan kahve gibi seviyorum. Buharını ve kokunu içime çekerek, sana her defasında daha çok bağlanarak ve tadına doyamayarak seviyorum seni.

Renklerin adları bende tek. Onların hepsine ben, sen diyorum. Güneşi sen boyuyorum, sıcak oluyor. Yaprağı sen boyuyorum ve çiçeği. Kelebeği sen motifliyorum mesela. Düşün işte evreni. Hepsi sen renkte. Sen benim gözlerimin rengisin.

Seni seviyorum. İşte işin özü bu. Yazdığım destanlar da bundan, deldiğim dağlar da aştığım çöller de. Her bir tarafıma başka isim koyuyorlar Mecnun, Ferhat falan diye. Oysa benim adım sadece ” Âşık “. Beni özel kılan yalnızca senin adın bu yüzden.

Romantik Aşk Mesajları

Romantik Aşk Mesajları sevdiğine verilen değerin bir parçası olarak duyguları ifade etmek için kullanılır. Değer verdiğiniz, onsuz olmaz dediğiniz, hayatınızın ön planında olan kişiye güzel sözler söylemek gönlünü alır ve duygunuzu yansıtır. Eskiden duyguları anlatmak için bir kalem bir kağıtla mektuplar yazılırdı şimdi ise cep telefonlarının artık çocukların bile eline düşecek kadar kullanımı çoğalmasıyla mektup evrim geçirdi ve aşklar mesaj yoluyla anlatılmaya başlandı. Aşk asırlardan beri yaşanan duygudur ve aşk üzerine sözler yazılır, şarkılar aşk üzerine, şiirler aşkı anlatır.

Duygularını direk karşındakine söylemek yerine daha değişik ve farklı cümleler kurmak isteyenlerin yardımına koşan aşk mesajları tümüyle tam da hissedilen duyguyu yansıtır. Sevdiğinize kısa ve öz cümleler kurmak için şair olmaya yada edebi gücünüzün yüksek olmasına da gerek yok bunlar için hazırlanmış ve yardımcı olacak mesajlar kullanabilirsiniz. 

Değişik Aşk Mesajları

Günaydın demek için en güzel sebep olduğunu bilmek seni hep gülümsetsin Aşkım! Seni Seviyorum!

Geceye serilmiş senle beni sabahları aşkla toplamaya bayılıyorum! Sen benim en sarhoş dağınıklığımsın…

Kalbim seninle atıyor ve her an seni düşünüyor. Seni seviyorum.

Seninle geçirdiğim her an, hayatımın en değerli anıları haline geliyor. Sen benim için her şeyimsin.

Senin sevgin benim için dünyanın en değerli hediyesi. Sonsuza kadar seninle olmak istiyorum.

Gözlerin beni derinden etkiliyor, gülüşün kalbimi aydınlatıyor. Seni seviyorum, hayatımın anlamı.

Seninle her gün bir masal gibi yaşıyorum. Sen benim masalımda prensesimsin.

Seninle her anımı paylaşmak, seninle birlikte büyümek istiyorum. İyi ki varsın.

Gözlerinle dünyayı daha güzel görüyorum, sesinle kalbim huzur buluyor. Seni seviyorum.

Seninle geçirdiğim zamanlar, hayatıma anlam katıyor. Sen benim için vazgeçilmezsin.Senin sevginle, yaşamın tüm zorluklarını aşabilirim. Benim yanımda olduğun için minnettarım.

Seninle aşkı tanıdım ve şimdi hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istiyorum. Seni seviyorum.

Aşk denen şeyin rengisin sen. Nerden baksam dokunmak, nerden baksam sarmak istediğim şeyin tekisin işte!

Rüyalarımdan çıkıp gerçeğime, gerçeğimden yine rüyalarıma nasıl bir seyahat halindesin böyle! Seninle nasıl doluyum ben nasıl! Sana âşık olmak, nefeslerimin seninle lezzetlenmesi, yaşamanın ta kendisi!

Aşkım! Sana aşkım derken, ruhum duyuyor ne dediğimi ve diyor ki kalbime çarp çarp çarp! Kalbim diyor ki gözlerime ışıl ışıl ışılda! Ve gözlerim diyor ki sana ” Seni Seviyorum!” Aşkım!!!

Doğru sözümsün, doğru adımım. Sen benim en doğru anımsın. Kimsin ya da nesin o ayrı. Sen benim yaşam ritmimsin, kalbimle uyumlu…

Aşkım, bugün kaçıncı gündeyiz seninle bilmiyorum ama şuna eminim ki ben seni bu dünyaya gelmeden önceden beri seviyordum 🙂

En güzel sebepsin geceye ve sabaha yaşamak için. Düne en güzel ilaçsın sen iyileştirici. Yarına en güzel aydınlıksın sen yüreğimde parlayan. İnanmaksın sen ve dokunmak ve sen var olmaksın sevgilim…

Etkileyici Aşk Mesajları

Aşk için yapılan tanımlar yetersiz kalır kimileri aşka sevginin en büyüğü olarak ifade ederken kimileri de bağlılık diye tanımlar. Aşkı duyguların en büyüğü ve en yücesidir. Aşkın herkes tarafından yapılan tanımı genelde duygu olduğu yönündedir ancak aşk bir duygudan ibaret olacak kadar basit değildir. Etkileyici Aşk Mesajları Tüm duyguların birleşiminden oluşan bütün olarak ele alınması gereken duygu yoğunluğudur.

Sadece aşka sevgi ve bağlılık demek yanlıştır, tanımlamalar yetersiz kalır. Sevgiyi aşar aşk bağlılığı geçer ve bağımlılık haline gelir ve insana korkuların en büyüğünü de yaşatır, duyguların en yücesini de. Aşık olduğu zaman insan kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalır. Aşk hazzın en büyüğünü yaşatır ve zirvedeki duyguların birleşiminden oluşur. Aşk şefkattir, koşulsuz güvenmektir, bağlılıktır, hassasiyettir, inceliktir aşk zerafettir. Kimi zaman aşk duyulan özlemdir, kimi zaman gözyaşıdır. Aşk her duyguyu derine yaşamaktır ve canı pahasına aşkı sahiplenmek ve korumaktır. Aşk hastalıklara çare, aşk aynı zamanda tutkudur. Aşk verilen örneklerin hepsidir ve daha da fazlasıdır. Bu kadar yoğun duygunun bir arada yaşandığı aşk mesajları da aşkın tadıdır. 

Etkileyici Aşk Mesajları

Sevgilim dediğimde tüm zerrelerimin buna alkış tuttuğunu aslında biliyorsun. Hani titriyorum ya bazen senin yanında. İşte o vakit içimde aşkınla bir alkış kopuyor. Sen öpüyorsun ya beni Aşkım. İşte o an perde kapanırken alkışlarla sen en güzel finali yapıyorsun, Aşka hep yeniden başlamak adına!

Her insan bir yağmur tanesidir. Kimi çamur çukuruna kimisi de gül yaprağına düşer.

Olsun mu olmasın mı dert sana uğramasın Gitsin de gelmesin bir daha ayrılık hiç…

Kalbim perişan gönlüm deli, sana yazdım ben bu aşk dolu sözlerimi…

Uzun oldu, ne zor oldu, kalbim yoruldu sevgilim… Dön gel her şey kalsın…

Yararsızım, araftayım… Çok özledim ve çok yalnızım sevgilim…

Hayatımda senin gibi biriyle tanışmak benim için bir hazine. Seni seviyorum.

Kalbim seninle dolu, düşüncelerim seninle meşgul. Her an seni düşünmekten mutluluk duyuyorum.

Seni sevdiğim her an, dünyanın en güzel anı oluyor. Kalbim seninle atıyor.Gözlerinde kaybolmak, ellerinde kendimi bulmak istiyorum. Sen benim için her şeyden daha değerlisin.”

Seninle her anım mükemmel bir aşk hikayesine dönüşüyor. Seni seviyorum ve her gün seninle geçirdiğim her anımdan zevk alıyorum.

Seninle olduğumda zaman duruyor, her şey mükemmel oluyor. Sen benim için biriciksin.

Gözlerindeki ışık, ruhuma ilham veriyor. Seninle birlikte olduğumda dünyanın en şanslı insanı olduğumu hissediyorum.

Seni sevdiğim kadar nefes alıyorum. Seninle hayatımın anlamını buldum.

Kalbim seninle dolu, aşkınla aydınlanıyor. Seninle her şey daha güzel, daha anlamlı.

Sana olan sevgim her geçen gün daha da derinleşiyor. Seninle birlikte olduğumda gerçek aşkı tadıyorum.

Aşkım, dudaklarının kelimelere dokunuşunu izlemek dahi ömrüme bedel. Ne güzel anlatıyorlar onlar herşeyi. Bükme hiç onları. Hiç susturma. Sesinin harfleri öpüşüyle yaşıyorum ben şuncağızlık dünyada.

Aşk Mesajları 2024

Duygularını, düşüncelerini direk karşısındaki kişiye söylemenin yollarından biride mesaj yollamaktır. Onu kırdığınız zaman gönlünü almak içinde yazılabilir, ortada hiçbir sebep yokken ansızın da Aşk Mesajları 2024 yazılabilir. Mesaj her zaman kurtarıcıdır ve duyguları anlatacak kelime bulamayanlar en iyi, en farklı aşk içeren mesajları yollayarak duygularını daha kolay ve akılcı çözümlerle sunabilir.

Aşk Mesajları 2021

Canımın içi değil tam kendisisin.

Çünkü tenim teninle kaplı. Bana bir güneş dokunuyor böyle. Başkaları birlikte yaşlansınlar Aşkım. Ben seninle birlikte, Aşk’lanmak istiyorum tüm ömrümde…

Seninle geçirdiğim her an, dünyanın en güzel anıdır. Seni seviyorum.

Kalbimdeki en derin duyguları hissediyorum sadece seninle. Aşkım sonsuz.

Seni sevmek, hayatımdaki en güzel hissiyatı hissetmek demek. İyi ki varsın.

Seninle birlikteyken, zamanın durduğunu hissediyorum. Sen benim her şeyimsin.

Aşkınla hayata anlam katıyorsun. Sana olan sevgim her geçen gün daha da büyüyor.

Seni gördüğümde kalbim heyecanla çarpıyor. Sen benim için özelsin.

Her sabah seninle uyanmak, hayatımın en güzel hediyesi. Seni seviyorum.

Seninle geçirdiğim her an, bir masalın içindeymiş gibi hissettiriyor. Sen benim masalımsın.

Gözlerin, kalbimin içindeki ateşi yakıyor. Seni seviyorum ve her zaman seveceğim.Seninle birlikte olmak, dünyanın en güzel yerinde olmak demek. Seni seviyorum.

Kucak dolumsun. Nefesim ve de nefessizliğimsin. Halimsin, vaktimsin. Sen benim her şeyimsin, içindeki kötülükleri hariç olan. Seni Seviyorum…

Ellerimin sıcaklığısın. Benim canlı eldivenlerimsin. Ellerim ellerinle asla korkmuyor evrendeki hiçbir şeyden. Ellerimde parmak izlerin. Ellerimde kaderin var, ellerimdeki kaderimin üstünde… Kaderlerimizi birleştiren ellerini seviyorum…

Aşkından yaşıyorum Sevgilim. Ölümsüzleşiyorum gözlerinin ferinde. Sade bir yaz oluyorum tüm iklimlerde. Hep sıcacık meyveler ve hep rengârenk bahçeler. Bebekler doğuyorlar ben seni severken. Hepsinin adı Aşk. Dünya dönüyor seninle birlikte. Gün ikiye bölünmüyor aşkında. Hep romantik gece gibi, hep aydınlık sabah kadar. Seni severken, tatil oluyor zamanların tümü. Ne yaparsam yapayım, ben salında hep seni seviyorum. Başka da yaptığım bir şey yok asılda…

Hücrelerimin sana yenilenmesi kanıtlıyor. Seninle daha güzelim işte. Güzlerimde havai fişekler ve dudaklarımda nefesin… Bir ömür seninle böyle hiç tükenmeden devam etsin…

Şimdi bir dağın zirvesine çıkalım mı kar yağarken? Ya da çöllerde koşmaca oynayalım mı asla susamadan? Seninle okyanuslarda yunus olalım mı? Seninle yıldızlara dokunalım mı hemen şu an? Sadece bana baktığında ben hepsini yaşıyorum seninle!

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054732515/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x