Dostluk Mesajları | Etkileyici Arkadaşlık Mesajları

Bu Yazımızda Dostluk Mesajları, Dostluk Mesajları Mevlana, Dostluk Mesajları Uzun, Etkileyici Arkadaşlık Mesajları, Acı Dost Mesajları, Dostluk Mesajları Tumblr, Dostluk ile ilgili Mesajlar, Dostluk Mesajları Damar, Dostluk Mesajları 2023 Bulabilirsiniz.

Dostluk Mesajları | Etkileyici Arkadaşlık Mesajları
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 29.05.2024 20:48
354

Dostluk Mesajları

Dostluk onunla birlikteyken gerçekten içinizden geldiği gibi davranabileceğiniz, ruhunuzun tüm gizliliklerini paylaşabileceğiniz biridir. Dostluk arkadaşlıktan öte bir duygudur, dostum dediğiniz kişi gerçekten sizin için önemli biridir ve sadece ona açarsınız derdinizi, sıkıntınızı her anınızı paylaşırsınız. Onunla birlikteyken kendinizi güvende hisseder ve yapmacıklıktan uzaklaşır ve olduğunuz gibi olursunuz. Dostluk Mesajları sakınmanıza gerek kalmaz ve içinizde kalan tüm duyguları onunla paylaşabilirsiniz.

Dostunuz sizin sadece mutlu anlarınızda değil acı günlerinizde de yanınızdadır ve onun yanındayken sözlerinizi seçmek zorunda kalmazsınız. Siz ne söylerseniz söyleyin size kırılmazlar ve sizin aynanız oldukları için tüm hatalarınızı görmezden gelirler. Sırrınız onun sırrı olur ve aranızda paylaştığınız gibi kalır. Gerçekten bir dostunuz varsa onlara sizin için ne kadar değerli olduklarını dostluk mesajları yollayarak ifade edebilirsiniz.

Sizler de Yorum bölümüne Dostluk Mesajları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Dostluk ile ilgili Mesajlar

Selam verdiğim herkesi dostum mu sandınız? Yanıldınız.

Yalnız olmadığımı sana bakarak anlıyorum. İyi ki yanımdasın canım dostum.

Kaybetmeye korktuklarım arasında ailem saydığım dostlarım da var.

Kusursuz olan arkadaşlıkları neyleyim. Yanımda gerçek bir dost yoksa.

Dostum dediklerim başıma birşey geldiğinde nasılsın demez. Hemen nerdesin der.

İyi günlerimde yanımda olanlara dost dememeyi ben bebekken öğrendim.

Karanlık günlerimi aydınlatan dostlarım sayesinde ayaklarım yere daha sağlam basıyor.

Kendime güvenimi işim ya da paramla değil dostlarım sayesinde kazandım.

Sadece 1 tane dostun olsun yeter. Gereksiz çevre bol sıkıntı getirir.

Sıkıntıda olduğumda arayabileceğim güzel dostlarım vardı benim. İyi günümde aramasam da olur.

Ender insanlar vardır. Arkadaş desen olmaz, kanka desen yakışmaz. Onlar tam bir dosttur çünkü.

Kardeşim kadar çok seviyorum dediğin dostların varsa sırtın yere gelmez.

Zor anımda yanıma koşanlara canımı, iyi günümde yanımda olanlara ise selamımı veririm.

Menfaati gözeterek yanınıza gelenlere içinizi açmayın. İçinizi sadece dostlarınıza gösterin.

Ne kadar şanslı olduğumu anlamak için dostlarımla geçirdiğim günlere bakıyorum.

Gerçek dostun kötü zamanda aile kadar yakında olduğunu bilmek güven veriyor.

En Güzel Dostluk Mesajları

Derdini dert edecek kadar seni seven dostlara sahipsen, çok şanslısın demektir.

Dost gibi görünenleri anlamak için dara düşmen yeterli.

Kan bağı olmasa da dostlar ile can bağın oluşur. Ve bu bağ ömür boyunca sürer.

Sen benim için her zaman benim gibi bir şey oldun. Senin için dost demek bile bana uzak geliyor. Bence sen sadece bensin dostum.

İyi bir dost size aramızda kalsın demez. O zaten her zaman sırrını saklayacağınızı bilir.

İyi bir dost hiçbir zaman sizi kötü eleştirmez, doğru eleştirir.

Dostunu bana söylersen, senin kim olduğunu merak etmem.

İnsanlar ancak zor günlerde dost olurlar ya da olmazlar…

Birinin dostluğunu kazanabilmeniz için ondan menfaatinizin olmasını sağlayın. Eğer dostsa dosttur, değilse de zaten fırlatın onu uzay boşluğuna gitsin, ne işe yarıyor!

Dostluk, beslendikçe daha da büyüyecektir. Dostluğu beslemek için de konuşmalısınız. Sırlardır dostlukları bitiren.

Dostunuzun size düşman bir dostu olamaz. Birinizden biriniz gerçek dost değilsiniz ve bu riske girmemelisiniz.

Dostum, sen her zaman benim ailemden biri gibi oldun ve bunun için sana teşekkür ediyorum. İyi ki varsın…

Kendini bir şey sanma. Sadece dostun varsa mutlusun bu dünyada!

Böbürlenirsen ve değer vermezsen, dostun da olmaz günün birinde postun da!

Etkileyici Arkadaşlık Mesajları

Kendini dev aynasında gören cüceler ülkesindeyseniz, lütfen başka bir ülkeye irtica edin. Sebebiniz de duygusal şiddet olsun!

Birilerine dost görünmekte çok başarılı Oskar’a aday oyuncular var aramızda! Ve ben onların kimler olduklarını biliyorum!

Kimseye güvenmeye aslında kendine güvenmiyordur. Bu yüzden de kendine güvenmeyenlerin dostları da yoktur.

Dostluğu ancak diğer cinse olan aşk bozar. Dostunuzun yanındaki aşklardan uzak durun!

Dost dediğin hata da yapar. Hemen yorganlar yanmamalı pireler için. Sadece hataların mahiyetlerine bakılmalı. Kasıt yoksa kusur affedilir. Dostluk da bunu gerektirir…

Yüreğimin yumuşacık tarafında adın yazılı. İlk günlüğümdeki masum harflerimle üstelik. Her zaman yanımda olduğunu bilmek öyle güzel ki. İyi ki varsın.

Dostsanız gönlünüzden verdiklerinizin muhasebesini yapmazsınız. Eğer biriyle bir tartışma sırasında siz ya da o bu güne kadar yaptıklarınızı sıralıyorsanız bağıra çağıra. Bitirin tartışmayı ve dostluğu orada…

Para dosttan kazanılır derler. Bu doğrusudur ama o dostta bunu sürekli size deyip satış yapmayacak!

Bir dostunuzu kaybettiyseniz, artık onu geri kazanamayacağınızı bilmelisiniz. Belki yıllar sonra tekrar deneyebilirsiniz. Ama gerçek dostlar ya kırılmazlar ya da bağışlamazlar. İkisinin arası olanlara da çok güvenmeyin…

Canın bir dost muhabbeti istiyorsa, bunun için yıllara dayalı emek vermiş olmalısın. Yoksa o ettiğin kelamlar ve seni dinleyenler aslında hiç de samimi değilsiniz…

Dostluk Mesajları Uzun

Zamana dayalı olmayan dostluklardan söz edilemez. Ancak hiç dostu olmayan yüzeysel ve menfaatçi kişiler de isterler candan muhabbetler etmeyi. İşte bunlar zaman zaman bir araya gelirler. Masada muhabbetler yıkılır. Sanırsın ki bu masada can ciğer herkes. Ama yemek biter ve herkes dağılır… Oyun oynanmıştır ve oyun bitmiştir. O kadar…

İnsanların mükemmel olmadığını anlarsanız ve bu anlayışta ilk kendinizi bulabilirseniz, çok ve kalıcı dostunuz olacaktır. Aksi takdirde gökyüzünde ay olur kusursuz bir şekilde parlarsınız… Ardınızda hep karanlık yüzünüzle…

Dostluğun arasında paranın lafı olmamalı. Hesabı kim ödedi ya da kim kime borç verdi unutulmalı. Çünkü unutturulmalı. Herkesin samimi olduğu yerde, her şey güzel gelişir. Kimse kimseyi daha zeki diye kandırma. Sadece biri iyi diğeri hindir ve en fazla bir kaç defa hin olan kazanır.

Canım benim. Sırlarımı su gibi içinde hapseden, hiçbir zaman zayıflıklarımla dalga geçmeyen, fazla kilolarımı boş veren ve sesimin herkesten güzel olduğuna inanmamı sağlayan seni çok seviyorum. Evlenince çocuğuma adını koyacağım söz:)

İyi bir dost her zaman oradadır. İyi ve kötü günde, susarak ya da konuşarak ama hep senin yanındadır. İyi bir dost uyaracağım diye ısırmaz, seveceğim diye de yerin dibine batırmaz. İyi bir dost olmasını istediğin kadardır hep. Saygılıdır ve de sevgilidir. İyi bir dost işte tam da senin gibidir…

Tatlımsın işte. Hayatıma tat katan bişeyimsin. Dedikodularımızı ve aslında her şeyimizi çok seviyorum. Dostluk denince aklıma ilk gelen isim sensin. Bu da dilerim hiç değişmesin.

Ne zaman canım sıkılsa, sen gelip onu gevşetiyorsun. Âşık olduğumda bana akıl fikir oluyorsun. Sinirlendiğimde tüm bardaklarım sayende kurtuluyor. Ne diyeyim, sen olmasam her şey bu kadar mükemmel olmazdı dostum

Dostluk Mesajları Nasıl Olmalı?

Dostluk mesajları en samimi dostlara yazılır ve en derin duygular bir mesajda anlatılır. Dostunuza yazacağınız mesaj anlamlı olmalı ve duygularınızı anlatabilmeli ve hayatınızdaki yerinin çok önemli olduğu bir kez daha anlatılmalıdır.

Dostlar sevildiklerini bilseler de sizin için ne kadar çok önemli olduklarını sizden mesaj yoluyla duyduklarında mutlu olurlar. Birbirinden güzel yüzlerce mesaj içinden gönlünüze göre ve onların beğeneceğini tahmin ettiğiniz bir tanesini gönderebilirsiniz. Dostunuz mesajınızı silmeyecek ve saklayacaktır buna emin olabilirsiniz. Özel günler içinde onlara dostluğunuzu anlatan güzel bir mesaj gönderebilirsiniz.

Dostunuz Her An Yanınızda Olmalı

Dostlar, canınız yandığında, kırıldığınızda, üzüldüğünüzde bir telefonla yanınızda olandır veya saatlerce telefonu kapatmadan sizi dinleyebilendir ve sizin onu dinlediğiniz kişidir. Dostlar kırılsalar da çabuk affederler ve kalplerini kazanmak için bazen bir mesaj bile yetebilir. Onların morali bozuk olduğunda onları teselli edecek mesajlarda gönderebilirsiniz. Neşeli mesaj göndererek gülümsemesini de sağlayabilirsiniz. Anlamı büyüktür o mesajların ve karşılıksız bırakmazlar.

Dost arkadaş gibi değildir yüzlerce arkadaşınız olabilir ancak gerçek dost bir veya iki kişiyi geçmez. Gerçek dost bulmak zaman ister ve dostluk kazanıldığı zaman birkaç sene değil ömür boyu sürer. Yaşlandığınızda, hastalandığınızda ona ihtiyacınız olduğu her an da yanınızda olan kişiyi mutlu etmek için dostluk mesajları gönderebilirsiniz. Mesajların içerisinden ona uyacak mesaj seçerek arada bir gönüllerini bir kez daha kazanabilir ve yüzlerinde tebessüm olabilirsiniz.

Dostunuz Varsa Şanslısınız

İnsanlara güvenmek zordur ve dost seçmekte çok zordur. Çıkarsız sevebileceğiniz dostunuz varsa sizinle ağlayıp sizinle gülebilecek kadar hayatınızın içinde olan dost edinmişseniz şanslısınız. Çıkarını düşünen ve sırrınızı başkasına anlatan kişi dostunuz olamaz. Dost dediğiniz kişi en kötü zamanınızda yanınızda olan ve onun en kötü zamanında yanında olduğunuz kişidir. Dostluk iyi günde de kötü günde de içinizi açtığınız, limanına sığındığınız kişidir, omzunda ağladığınız kişidir.

Onların yanındayken mutluysanız ve hayatlarının her anında yanına koşabiliyorsanız işte gerçek dostluk budur. Dostunuzdan uzak kalmak zorunda kaldıysanız ona hiç beklemedikleri bir anda dostluk mesajları yazabilir ve hayatınızdaki yerinin çok büyük olduğunu mesajlarla da ifade edebilirsiniz. Gecenin bir yarısında aradığınızda bu saatte aranır mı diyen değildir dost, dostum hayırdır geleyim mi olmalıdır verdiği cevap. Yalandan uzak, olduğunuz gibi olduğunuz her şeyinizi paylaştığınız kişidir sizin için önemlidir ve değerlidir. Kalbini kırmışsanız eğer dostluk mesajları göndererek kalplerini kolayca kazanabilirsiniz. Sizin yarınızdır dost ve gerçek dost sizi yansıtan aynanızdır.

O yokken yarımsanız ve ancak ikiniz bir tam edebiliyorsanız ikiniz daha güçlü ve daha sağlam basabiliyorsanız hayata odur işte gerçek dost.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054732428/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x