Sevgiliye Özür Mesajları | Sevgiliye Barışma Mesajları

Bu Yazımızda Sevgiliye Özür Mesajları, Sevgiliye Özür Dilemek İçin Mesajlar, Sevgiliye Özür Mesajı Duygusal, Sevgiliye Özür Mesajı Uzun, Erkek Sevgiliye Özür Mesajı Uzun, Sevgiliye Uzun Özür Mesajları Tumblr, Sevgiliye Barışma Mesajları Uzun, Sevgiliye Uzun Özür Mesajları Whatsapp Bulabilirsiniz.

Sevgiliye Özür Mesajları | Sevgiliye Barışma Mesajları
Yayınlama: 28.01.2019
Güncelleme: 02.01.2024 - 19:35
724

Sevgiliye Özür Mesajları

Konuşmanın her zaman mümkün olmadığı durumlarda sevgiliye özür mesajları atılır ve pek çok mesaj uygulaması mesajlaşmayı eğlenceli hale getirmiştir. Bazı durumlar için kurtarıcı olan mesajlar ile birlikte söylenmek istenen her şey söylenip karşı tarafa iletilebilir. Bu durum bazen bir özrü olabilir bazen alınması gereken 2 ekmek olur. Ancak bu mesajların özel olanları her zaman hatırda kalır. Söz uçsa da yazı kalır. Atılan mesajlar defalarca kez okunabilir, üzerine tekrar tekrar düşünülebilir ve bir kanıt şeklinde bazen karşınıza da çıkabilir. Ancak birinden özür dilenmesi gerekiyor ve karşıdaki kişi sizi dinlemiyor ise mesaj atmak en kolay ve hızlı çözümdür.

Sevgiliye özür mesajları bu konuda en sık atılan mesajlar arasında yer alır. Küsen ve konuşmak istemeyen sevgiliye bir şekilde sesiniz iletilmelidir. Sosyal medya hesaplarından ve uygulamalardan engellenmediyseniz mesaj atmak en iyi çözüm olabilir.

Sizler de Yorum bölümüne Sevgiliye Özür Mesajları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Sevgiliye Özür Dilemek için Mesajlar

Hatasız kul olmaz diye boşuna demiyorlar. Ne olur affet çok özür dilerim herşeyim.

Hayata yeniden dönmek istiyorum. Artık bana yüzünü dön ve affettiğini söyle ne olur.

Bana kocaman gül ve affettiğini söyle. Ancak böyle yeniden nefes almaya başlayabilirim.

Büyüklük yapmak istemez misin? Ne olur artık affet beni. Ben sessiz ruhumu kaybediyorum.

Elimde telefon ile günlerdir bekliyorum. Artık affetsen beni, yeniden güzel mesajlar ile ruhumu şenlendirsen.

Sevgiliye Özür Mesajları

Özür dilerim. Sana çok büyük haksızlık ettiğimin farkındayım ama sende bu aşka haksızlık etme artık. Affet beni.

Özür mesajlarına bakarak sana taklit yapmak istemiyorum. Sadece bilmeni istediğim şey; seni çok ama çok seviyorum.

Biz her türlü engellerden el ele atlamadık mı? Gel ne olur artık ellerim çok üşüdü.

Ben herşey o kadar çok ders aldım ki, bu saatten sonra aşk sınavında kalmam mümkün olmaz. Affet artık beni.

Her hatamı misli misli ödüyorum. Benden bu kadar uzak durma ne olur. Binlerce kez özür dilerim.

Rüyalarımın prensiydi şimdi her rüya bana kabus oldu. Artık barışalım, ben huzurlu uykularımı özledim.

En Güzel Sevgiliye Özür Mesajları

Tüm hatalarımı kabul ediyorum. Sende beni kabul et ve kaldığımız yerden devam edelim. Çok özür dilerim.

Güneşin bana yeniden doğması için; beni affetmen ve sarılman gerekiyor.

Sevgilim beni affet lütfen. Seni yeterinden fazla sevdiğim ve şımarttığım için gerçekten çok ama çok üzgünüm.!

Aşkım, yanında olma istediğim ama bir türlü olamadığım tüm zamanlar adına çok özür diliyorum… Seni Seviyorum ve beni affetmeni istiyorum…

Sevgilim, senden özür diliyorum ama kabul eder misin bilmem… Seni yine çok özledim ve seni görünce sokağın orta yerinde öpeceğim! Baştan özür dileyeyim de sonra sorun çıkmasın:)

Seni çok özledim. Şafak 81 ve döndüğümde seni kemiklerine kadar hissederek saracağım. Çok özledim seni çok…

Şarkılar çalıyor ve ben günün her renginde sadece sana çalıyorum… Sende demleniyorum ve sana eriyorum sevgilim… Çok özledim ve sen şimdi nerdesin..?

Uykum gelmedi sadece depresyondayım diye göz kapaklarım yarısına kadar inik… Bunalıma girdim seni özlemekten! Gel de aç gözlerimi hayata ve aşka!

Sana susadım ben ve sana acıktım… Gelmelisin ya da çağırmalısın beni! Bitsin bu sana tuttuğum oruç, yeter artık bayram olsun!

Beni özlediğini biliyorum. Seni özlediğimi biliyorsun. Ama dokunamıyoruz biz birbirimize… Neden mi? Sahi neden?

Gözlerimi kırparken özlüyorum seni. Saatleri sayıyorum senin yanında. Sevmek de bu aşk da. Sevgilim, sen henüz sana sevgilim dediğimi bile bilmiyorsun… Sen sahi bana hala ne diyorsun?

Seni seviyorumumu giyindiğim günden beri, başka bir şey giymedim üstüme sana karşı. Şimdi bu denli savunmasız ve ıssız, sadece seni özlüyorum uzağında… Gel artık ve dipsiz kuyulardan çıksın sana olan aşkım…

Yerin dibine batan güneşlere bakmak varmış kaderimde… Seni özlediğim andan beri, seni özlüyorum duraksızca ve bazen bunun yan etkisinden midir bilemiyorum ama nefes bile alamıyorum…

Sevgilim beni affet çünkü ben sensiz asla yaşayamam. Kesinlikle bu afla bir hayat kurtaracaksın.

Artık özrümü kabul eder misin. Ben seni çok özledim.

Sevgiliye Uzun Özür Mesajları

Beni affetmezsen kendimi asla affetmem ve bir süre sonra beni affetmediğin ve kendime sırf bu yüzden küstüğüm için seni affetmeyebilirim. Yıllar bu saçmalıkla geçebilir bir düşünsene! Beni affet ve her şey kapansın lütfen… Söz bir daha beni affetmek zorunda kalmayacaksın asla ama asla, özür diliyorum.

Özür dilemek için neler yapsam acaba? Öncelikle özür diliyorum senden hem de çok. Bir de çok özür diliyorum senden Aşkım. Şunu da unutmadan bak senden özür diliyorum. İlaveten senden özür dileyerek özür dilemeye başlıyorum senden. Özür dilemek için özür dilemeyi istediğimi ve özür dilediğimi biliyorsun ki bu da senden özür dilediğimi, özür dileyerek kesinlikle kanıtlamış oluyor senden özür diliyorum babında. Özür diliyorum Sevgilim. Çok ama çok özür dileyerek senden sonsuz derecede özür diliyorum. Özür diliyorum… Çok…

Asla böyle olmasını istemezdim. Bir ömür içinde sen ve ben küs olamayız çünkü o zaman ömür ömür olmaz ve ben seninle çok uzun bir ömür hayal ediyorum. özür diliyorum Aşkım… Lütfen beni affet…

Sevgiliye Duygusal Özür Mesajları

Sensizliğimin girdabında kalmaya sakın beni zorlama. Ben seni yarına kadar özlerken bunu asla başaramam. Özür diliyorum hem de evrendeki tüm diller ve anlamlarla ve tüm seslerler ve tüm aşklarla… Affet Aşkım…

Seni kırmak hayatta isteyeceğim son şey bile değil. Lütfen gülümse ve gözlerime bak… Orada ve ruhumun her zerresinde sen varsın. Bana küsersen, yaşamam ki… Özür dilerim… Tüm hücrelerimle tüm hücrelerinden, Özür Dilerim…

Gel ve hiç gitme dedin, geldim ve şimdi sen nereye gidiyorsun? Hatalar insanlar için. Tamam, sen meleksin ama ben sadece bir insanım. Affet Aşkım beni. Seni Çok Seviyorum… Özür Dilerim…

Seni sevmekle dünyanın en doğrusunu yapmışken ben, şimdi yaptığım tek hatayı sırf bu kocaman doğru götürmeli Aşkım… Beni affet lütfen. Çünkü Seni Çok Seviyorum ana Çok… özür diliyorum senden… Lütfen kabul et…

Sevgiliye Duygusal Özür Mesajları

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, Lütfen AFFET!

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için. Özür dilerim seni orda beklettiğim için. Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Sanırım bir süredir seni görmezden geldiğimi düşünüyorsun. Son birkaç hafta içinde işler yüzünden o kadar yoğundum ki, sana zaman ayıramadım. Lütfen beni affet, hafta sonu her şeyi telafi edeceğim.

Erkek Sevgiliye Özür Mesajı

Şimdiye kadar tanıdığım en anlayışlı insan sensin. Sinirliyken sana söylediğim hiçbir şeyi hak etmiyorsun. Dünkü sinir krizim için özür dilerim bebeğim!

Bugün tüm sorunlarımız için seni suçlamayı bırakmaya karar verdim, çünkü ben de yeterli sorumluluk almadığımı fark ettim. Üzgünüm, tüm kavga ve tartışmalara son vermek istiyorum. Beni affet!

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Biliyorum hata bende. Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.

Erkek Sevgiliye Özür Mesajı

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Şey. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum. Çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Şey. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Özür dilemek ne kadar faydalı bilmiyorum ama ben diliyorum Aşkım hem de beni affetmeni dileyerek…

Bu hafta yaşadığımız sorunlar için özür dilemesi gereken tek kişi benim. Üzgünüm ve umarım şehirdeki en mutlu çift olmaya kaldığımız yerden devam edebiliriz. Seni seviyorum!

Son zamanlarda bana ne oldu bilmiyorum. Sadece garip davrandığımı ve çok can sıkıcı olduğumu biliyorum. Üzgünüm aşkım!

Son birkaç gündür uğraştığımız çekişmelerde tek sorumlu benim, üzgünüm. Umarım haftanın geri kalanını daha iyi hale getirebilirim!

Tüm bu yaşadıklarımızdan sonra senden nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum. Senden tek istediğim son birkaç ayı unutmak ve mutlu evliliğimize kaldığımız yerden devam etmek.

Sen benim çocukluğumsun ve seni kırdığım için çok özür diliyorum her şeyim… Af et ve ben de bundan sonra kendimi daha dikkat et moduma alayım olur mu? Bir dahası olmaz hadi barışalım artım…

Bir daha konuşmadan önce düşüneceğime söz veriyorum. Dün sana söylediğim hiçbir şeyi isteyerek söylemediğimi biliyorsun, değil mi? Sana ihtiyacım var ve dün gece için çok üzgünüm!

Sen tanıdığım en tatlı, en candan ve en güler yüzlü insansın. Beni affetmen için gereken her şeyi yapacağım. Yaptıklarım için üzgünüm.

Dünyadaki en yakışıklı/güzel adam/kadın kim? Sen. En sıcak adam/kadın kim? Sen. En havalı adam/kadın kim? Sen. Şimdiye kadar en anlayışlı sevgili kimdi? Sen. Beni kim çabuk affedecek? Sen. Çok üzgünüm, seni seviyorum!

Özür Dilemek

Birinden özür dilemek zorunda iseniz bir hatanız olmuştur ya da fark etmeseniz bile herhangi bir hareketiniz ya da sözünüz karşınızdaki insanı incitmiştir. Hele bu insan sevgiliniz ise size kırıldığını belli edecektir. Sevgiliye özür mesajları yağdırmak için gerekli zamanınız varsa hemen bu zamanı değerlendirip özür dilemelisiniz. Sevgiliye özür mesajları atmak sizin için kötü bir durum olmaktan ziyade ilişkinizi kurtaracak en önemli detaydır. Özür dilemek doğası gereği haksızlığı kabul edip boyun eğmek değildir. Özür dilemek büyük bir erdemdir. Hatalar yapmak insanlar için olağandır. Elbette hatalarınız olabilir.

En Güzel Sevgiliye Özür Mesajları

Ancak bu hataları telafi etmek ve açtığınız yaraları kapatmak yine sizin elinizde. Özellikle sevgiliye özür mesajları atmak sizden bir şey eksiltmeyeceği gibi sevgilinize verdiğiniz değeri de belli eder. Bazen haklı durumda olsanız dahi özür dilemeniz beklenebilir. Bu durumda öncelikle haklı kim haksız kim bunu kararlaştırmak ve kavga etmek yerine özürler dilenmelidir. Özürler dilenip olayın siniri ve gerginliği geçtikten sonra sakince oturup durumu yeniden ele almalısınız. Böylece hem sizin haklılığınız ortaya çıkmış olur hem de karşı taraf sizden özür diler durum kolaylıkla tatlıya bağlanır.

Yüz Yüze Özür Dilemek Mi, Mesajla Özür Dilemek Mi?

İkisinin de olabileceği bir ortam varsa yüz yüze özür dilemek her zaman daha iyi bir seçenektir. Ancak karşı tarafı çok fazla kızdırdıysanız bu durumda sizinle yüz yüze gelmek istemeyecektir. Dolayısıyla sevgiliye özür mesajları atarak da kendinizi affettirebilirsiniz. Böylelikle önceden kendinizi açıklamış olursunuz ve yüz yüze gelince de daha sakin bir tepki ile karşılaşırsınız. Özür dilemek insanı yüceltirken karşı tarafı da sakinleştirir. Özür dilemek bir eziklik olarak görülmemeli. Herkes herkesten her durumda özür dileyebilir.

Sevgiliye Uzun Özür Mesajları

Özür dilemenin nasıl olduğunu bildikten ve etkilerini gördükten sonra tedirginlik yaşamadan herkesten özrü dilediğinizi göreceksiniz. Herkes asla özür dilemeyen mağrur bir insan izlenimi yaratmak ister. Ancak özür dilemek sizi nazik ve duyarlı bir insan yapar. Dolayısıyla sevgilinizden özür dilemeniz gerekiyor ise bunu yapmalısınız. Hem de vakit kaybeden yaparsanız daha etkili sonuçlar alırsınız. Yüz yüze yapılamıyor gibi ise mesaj atmak sizin için en önemli avantajdır. Ne kadar mesajınızı okumadım sildim dese de o mesaj okunmuştur. Dolayısıyla ilişkinizin devamı açısından özür dilemek önemli bir durumdur.

Haklılık kişiden kişiye göre değişen bir durumdur. Herkes kendine göre neticede haklıdır ve haksız olmayı istemez. Ancak bu durum sevgili ile inada dönüşürse özür dilemek de fayda getirmeyecek geç kalınmış olunacaktır. Dolayısıyla durumu hafifletmek adına haklı dahi olunsa özür dilemeniz de bir sorun yok.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054732281/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x